Hráč Šíma Nikola

Šíma Nikola

User Pic
Jméno: Šíma Nikola
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1819
Elo mezinárodní: 1830
ID: 15447
FIDE ID: 334634
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Ostrava - Jih D 1832 1840 Kolář Luboš Šachový spolek Polanka 0 1621 ½
2018/2019 4 ŠK Ostrava - Jih D 1835 1850 Šafarčík Miroslav ŠK Hoštálkovice B 1441 1515 1
2018/2019 11 ŠK Ostrava-Jih A 1832 1840 Opluštil Jiří TJ Fulnek 1745 1736 ½
2018/2019 9 ŠK Ostrava-Jih A 1835 1840 Cvik Štěpán ŠK Šenov B 1834 1816 0
2018/2019 8 ŠK Ostrava-Jih A 1835 1840 Klecker David TJ Frenštát pod Radhoštěm 1785 1766 1
2018/2019 4 ŠK Ostrava-Jih A 1835 1850 Pětroš Vojtěch ŠK Slavoj Poruba E 0 1536 ½
2018/2019 3 ŠK Ostrava-Jih A 1861 1850 Tyleček Drahomír TJ Ostrava D 1803 1829 ½
2018/2019 2 ŠK Ostrava-Jih A 1861 1850 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín A 1814 1825 0
2018/2019 1 ŠK Ostrava-Jih A 1845 1850 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1775 1785 1
2018/2019 1 Šachový klub Ostrava Jih B 1835 1840 Václavík David ŠK Slavoj Poruba F 2003 1999 0
2018/2019 4 Šachový klub Ostrava Jih B 1861 1850 Pšenička Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 2065 2106 ½
2018/2019 3 Šachový klub Ostrava Jih B 1861 1850 Šoki Zdeněk TJ Sokol Vítkovice 1848 1846 ½
2017/2018 10 Mariánské Hory B 1751 1829 Šálek Josef Slovan Ostrava A 0 1740 ½
2017/2018 9 Mariánské Hory B 1751 1829 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1859 1897 ½
2017/2018 7 Mariánské Hory B 1751 1829 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1859 1897 ½
2017/2018 6 Mariánské Hory B 1751 1829 Šoki Zdeněk TJ Sokol Vítkovice 0 1829 ½
2017/2018 5 Mariánské Hory B 1753 1829 Brzezny Petr Slovan Ostrava A 1758 1810 ½
2017/2018 3 Mariánské Hory B 1753 1829 Sedlář Jaroslav Dynamo DP Ostrava A 0 1854 ½
2017/2018 2 Mariánské Hory B 1799 1856 Šamu Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 1954 1953 ½
2017/2018 9 TJ Mariánské Hory A 1767 1829 Obšil Přemysl TJ Frenštát pod Radhoštěm 0 0 ½
2017/2018 8 TJ Mariánské Hory A 1767 1829 Neuwirth Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1477 1693 ½
2017/2018 7 TJ Mariánské Hory A 1751 1829 Aparicio Ignacio ŠK Petřvald 1567 1543 1
2017/2018 6 TJ Mariánské Hory A 1751 1829 Bienek Petr TJ Nový Jičín A 1864 1850 ½
2017/2018 5 TJ Mariánské Hory A 1753 1829 Hanko František TJ Mořkov A 1753 1747 0
2017/2018 4 TJ Mariánské Hory A 1753 1829 Berek Miroslav TJ Fulnek 0 1614 ½
2017/2018 3 TJ Mariánské Hory A 1753 1829 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1701 1733 ½
2017/2018 2 TJ Mariánské Hory A 1753 1829 Gajda Rostislav TJ VOKD Poruba 1800 1702 0
2011/2012 7 TJ Mariánské Hory,,E" 1799 1888 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory,,D" 1717 0
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory,,E" 1799 1888 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava,,B" 1749 ½
2011/2012 1 TJ Mariánské Hory,,E" 1799 1888 Strmiska Václav Slavoj Poruba,,D" 1734 0
2011/2012 9 Mariánské Hory ,,C" 1799 1888 Jamka Břetislav Slovan Ostrava 1970 0
2011/2012 6 Mariánské Hory ,,C" 1799 1888 Kopec Ladislav TJ Mittal Ostrava 2166 2169 0
2010/2011 10 TJ Mariánské Hory F 1897 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1819 0
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory F 1897 Bosák Michal Sokol Vítkovice 1534 1
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory F 1897 Novotný Stanislav Sokol Polanka 1798 ½
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory D 1897 Szabó Pavel Slovan Ostrava B 1658 1
2010/2011 6 TJ Mariánské Hory "A" 1897 Kubeczka Aleš Slovan Havířov "A" 1929 0
2009/2010 11 TJ Mariánské Hory B 1916 Kramoliš Petr Mittal Ostrava D 1946 ½
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory B 1916 Pektor Vítězslav VOKD Poruba C 1720 0
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory B 1916 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 1
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory F 1916 Mittal Ostrava 1
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory F 1916 Adamčík Miroslav Sokol Polanka n/O 1659 1
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory F 1916 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice B 1563 1
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory F 1916 Herič Milan TJ Mariánské Hory G 1671 1
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory C 1916 Vašenda Robin Dynamo DP Ostrava A 1909 1
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory C 1916 Čížek Ondřej Slovan Ostrava A 1852 ½
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory C 1916 Eliáš Josef HTJ Odra Ostrava A 1722 0
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory C 1916 Šoki Zdeněk Sokol Vítkovice 1877 0
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory C 1916 Vašek Vladimír ŠK Šenov B 1947 0
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory C 1916 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba D 1887 ½
2008/2009 6 ŠK Svinov "B" 1912 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1758 1
2008/2009 5 ŠK Svinov "B" 1912 Sykala Vladislav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1862 ½
2008/2009 10 Svinov "Masters" 1912 Štefan Aleš Slovan Ostrava "B" 1704 1
2008/2009 8 Svinov "Masters" 1912 Týn Marek Mittal Ostrava-junioři 1738 ½
2008/2009 7 Svinov "Masters" 1912 Jarolím Jan VOKD Poruba 1798 ½
2008/2009 6 Svinov "Masters" 1912 Pokorný Bohumil Šenov-muži 1609 1
2008/2009 5 Svinov "Masters" 1912 Hurta Jan Slovan Ostrava "A" 1593 1
2008/2009 4 Svinov "Masters" 1912 Šafařík Roman Sokol Vítkovice 1792 1
2008/2009 2 Svinov "Masters" 1912 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba 1948 0
2008/2009 1 Svinov "Masters" 1912 Herič Milan Svinov "Talenti" 1691 1
2007/2008 11 ŠK Svinov "B" 1853 Jamka Josef TJ Petřvald u NJ 1773 ½
2007/2008 10 ŠK Svinov "B" 1853 Majerčík Pavol TJ VOKD Poruba "C" 1886 ½
2007/2008 9 ŠK Svinov "B" 1853 Socha Jaromír ASK Tatra Kopřivnice "A" 2074 1
2007/2008 8 ŠK Svinov "B" 1853 Sládeček Ivo Vagonka Studénka "A" 1898 ½
2007/2008 5 ŠK Svinov "B" 1853 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2038 1
2007/2008 4 ŠK Svinov "B" 1853 Hrtánek Jiří ŠK Svinov "A" 2158 ½
2007/2008 3 ŠK Svinov "B" 1853 Kadlec Pavel ASK Tatra Kopřivnice "B" 1860 1
2007/2008 2 ŠK Svinov "B" 1853 Halamíček Robert TJ Frenštát "A" 1790 ½
2007/2008 1 ŠK Svinov "B" 1853 Kaňok Jan TJ Mittal Ostrava "D" 1937 0
2007/2008 11 ŠK Svinov "D" 1853 Lindovský Bohdan Slovan Ostrava "B" 1532 1
2007/2008 10 ŠK Svinov "D" 1853 Hruška Stanislav Šenov-muži 1542 1
2007/2008 9 ŠK Svinov "D" 1853 Witos Jindřich ŠK Sokol Polanka 1518 1
2007/2008 8 ŠK Svinov "D" 1853 Košťálek Filip VOKD Poruba "G" 1100 1
2007/2008 7 ŠK Svinov "D" 1853 Šafařík Roman Sokol Vítkovice "B" 1777 1
2007/2008 6 ŠK Svinov "D" 1853 Kordas Oldřich Dynamo DP Ostrava 1811 1
2007/2008 5 ŠK Svinov "D" 1853 Szabó Pavel Slovan Ostrava "A" 1728 1
2007/2008 4 ŠK Svinov "D" 1853 Valenčík Michal Šenov junioři 1580 1
2007/2008 3 ŠK Svinov "D" 1853 Jurčaga František TJ Mariánské Hory 1370 1
2007/2008 2 ŠK Svinov "D" 1853 Týn Marek Mittal Ostrava 1669 1
2007/2008 1 ŠK Svinov "D" 1853 Bůžek Ivo ŠK Svinov "E" 1495 1
2007/2008 9 ŠK Svinov "C" 1853 Lindovský Bohdan Slovan Ostrava "B" 1532 1
2007/2008 7 ŠK Svinov "C" 1853 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava "C" 1662 ½
2007/2008 6 ŠK Svinov "C" 1853 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "D" 1775 1
2007/2008 5 ŠK Svinov "C" 1853 Tyleček Svatopluk Slavoj Poruba "C" 1635 1
2007/2008 4 ŠK Svinov "C" 1853 Skočková Kateřina VOKD Poruba "F" 1667 1
2007/2008 3 ŠK Svinov "C" 1853 Lička Radek TJ Mariánské Hory "B" 1582 ½
2007/2008 2 ŠK Svinov "C" 1853 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava "D" 1672 1
2007/2008 1 ŠK Svinov "C" 1853 Kolář Luboš ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1629 1
2005/2006 8 ŠK Svinov "B" 1853 Halamíček Robert TJ Frenštát "A" 1749 ½
2005/2006 2 ŠK Svinov "B" 1853 Kotek René ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 0
2005/2006 2 ŠK Svinov "A" 1853 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "A" 1747 1
2004/2005 9 ŠK Svinov A" 1839 Němec Jaroslav ŠK Šenov A"- muži 1453 1
2004/2005 8 ŠK Svinov A" 1839 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava D" 1730 1
2004/2005 7 ŠK Svinov A" 1839 Lička Radek TJ Mariánské Hory 1610 1
2004/2005 6 ŠK Svinov A" 1839 Skočková Kateřina VOKD Poruba 1605 0
2004/2005 5 ŠK Svinov A" 1839 Urbanec Michal ŠK Šenov B"- jun 1
2004/2005 3 ŠK Svinov A" 1839 Kempa Jaroslav ŠK Svinov B" 1622 1
2004/2005 2 ŠK Svinov A" 1839 Jaroš Bohumil NH Ostrava 2063 ½
2004/2005 1 ŠK Svinov A" 1839 Witos Jindřich Sokol Polanka 1554 1
2004/2005 11 ŠK Svinov B" 1839 Křepelka Milan VOKD Poruba D" 1853 0
2004/2005 10 ŠK Svinov B" 1839 Pirhala Ladislav DPMO Ostrava B" 1544 1
2004/2005 9 ŠK Svinov B" 1839 Pavlas Jaroslav DPMO Ostrava C" 1795 ½
2004/2005 8 ŠK Svinov B" 1839 Hudeček Jaroslav ŠK Šenov B" 1625 ½
2004/2005 7 ŠK Svinov B" 1839 Kaňok Jan NH Ostrava D" 1931 ½
2004/2005 6 ŠK Svinov B" 1839 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice 1822 ½
2004/2005 5 ŠK Svinov B" 1839 Macalka František HTJ Odra Ostrava A 1722 1
2004/2005 4 ŠK Svinov B" 1839 Čech Jaroslav ŠK Svinov C" 1639 1
2004/2005 3 ŠK Svinov B" 1839 Schoffer Martin ŠK Šenov C" 1748 0
2004/2005 2 ŠK Svinov B" 1839 Pšenička Pavel NH Ostrava E" 1842 1
2004/2005 1 ŠK Svinov B" 1839 Málek Jiří Slovan Ostrava A" 1637 1
2004/2005 11 TJ Mar.Hory A" 1839 Mrázek František DPMO Ostrava D" 1408 1
2004/2005 10 TJ Mar.Hory A" 1839 Čech Jaroslav Unie Hlubina B" 1639 1
2004/2005 9 TJ Mar.Hory A" 1839 Šafarčík Miroslav HTJ Odra B" 1333 1
2004/2005 8 TJ Mar.Hory A" 1839 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava B" 1730 ½
2004/2005 7 TJ Mar.Hory A" 1839 Cingl Jakub Slavoj Poruba D" 1531 1
2004/2005 6 TJ Mar.Hory A" 1839 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice 1519 1
2004/2005 4 TJ Mar.Hory A" 1839 Malík Radovan Polanka A" 1
2004/2005 3 TJ Mar.Hory A" 1839 Vašek Jaroslav ŠK Šenov D" 1684 1
2004/2005 2 TJ Mar.Hory A" 1839 Ondruch Zdenek TJ Mar.Hory B" 1
2003/2004 7 ŠK Svinov A" 1846 Jahn Richard Slávia Orlová B" 1891 ½
2003/2004 5 ŠK Svinov A" 1846 Holeček Vladimír Frýdek-Místek B" 2082 0
2003/2004 11 ŠK Svinov 1846 Ševčák Vladislav ŠK Šenov 1843 ½
2003/2004 10 ŠK Svinov 1846 Šipl František VOKD Poruba 1860 0
2003/2004 9 ŠK Svinov 1846 Kaňok Jaroslav H FUCHS Ostrava 2198 0
2003/2004 8 ŠK Svinov 1846 Halámka Pavel NH Ostrava 1808 0
2003/2004 7 ŠK Svinov 1846 Mačejovský Igor VOKD Poruba 2026 0
2003/2004 5 ŠK Svinov 1846 Pindjak Michal TJ Fulnek 1616 1
2003/2004 4 ŠK Svinov 1846 Svozil Jaroslav Slavoj Poruba 2055 1
2003/2004 3 ŠK Svinov 1846 Kramoliš Petr NH Ostrava 2001 ½
2003/2004 2 ŠK Svinov 1846 Sládeček Ivo Vagónka Studénka 1956 ½
2003/2004 1 ŠK Svinov 1846 Hlaváček Pavel Kopřivnice 1764 ½