Hráč Peřík Alois

Peřík Alois

User Pic
Jméno: Peřík Alois
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1715
Elo mezinárodní: 1682
ID: 2620
FIDE ID: 332232
Rok narození: 1947
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 2 ŠK Ostrava - Jih B 1711 1731 Peterek Zbyněk TJ Ostrava D 1521 1557 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Ostrava - Jih B 1711 1731 Klíma Václav ŠK HTJ Odra Ostrava 0 1855 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Ostrava - Jih D 1711 1731 Peška Jan ŠK Hoštálkovice B 1523 1555 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Ostrava - Jih D 1727 1731 Hruška Stanislav ŠK Šenov D 1260 1353 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Ostrava - Jih D 1725 1772 Štix Vítek ŠK Šenov E 0 0 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Ostrava - Jih D 1726 1772 Chmela Zdeněk ŠK Ostrava - Jih C 1811 1724 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Ostrava - Jih D 1726 1772 Chlevišťan Jaromír VOKD 1414 1435 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Ostrava-Jih A 1725 1772 Polášková Jitka ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1357 1526 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Ostrava-Jih A 1726 1772 Repák Jan TJ Ostrava "C" 1702 1706 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Ostrava - Jih B 1727 1731 Broskevič Lumír ŠK Šenov C 1709 1639 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Ostrava - Jih B 1727 1731 Peterek Zbyněk TJ Ostrava D 1494 1557 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Ostrava - Jih B 1725 1772 Stračánek Jaroslav ŠK Slavoj Poruba F 1782 1771 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Ostrava - Jih B 1726 1772 Bagar Miroslav TJ Sokol Vítkovice 1443 1500 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Ostrava - Jih B 1726 1772 Kotas Vojtěch Slovan Ostrava A 0 1264 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Ostrava - Jih B 1726 1772 Maceček Pavel Dynamo DP Ostrava A 0 1753 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Ostrava - Jih B 1726 1772 Tchuř Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 1872 1863 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Ostrava - Jih C 1796 1804 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba 1393 1418 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Ostrava - Jih C 1811 1804 Galda Jan ŠK Hoštálkovice B 0 1605 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Ostrava - Jih C 1809 1804 Kutáč Jakub ŠK Šenov E 0 0 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Ostrava - Jih C 1809 1804 Novotný Stanislav Šachový spolek Polanka 1733 1718 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Ostrava - Jih C 1809 1804 Třetina Zdeněk ŠK Ostrava - Jih D 1608 1616 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Ostrava-Jih A 1805 1804 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek 1453 1430 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Ostrava-Jih A 1805 1804 Macháč Petr TJ Mořkov A 1454 1569 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Ostrava-Jih A 1796 1804 Petrov Nikolaj ŠK Šenov B 1770 1740 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Ostrava-Jih A 1796 1804 Obšil Přemysl TJ Frenštát pod Radhoštěm 0 0 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Ostrava-Jih A 1811 1804 Píša Lubomír ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1589 1592 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Ostrava-Jih A 1809 1804 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťálkovice 1441 1515 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Ostrava Jih B 1805 1804 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava A 0 1672 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Ostrava Jih B 1796 1804 Borovička Tomáš ŠK HTJ Odra Ostrava 0 1802 ½ soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Ostrava Jih B 1796 1804 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba F 1830 1853 ½ soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Ostrava Jih B 1811 1804 Bártek Jaromír Slovan Ostrava A 0 1689 ½ soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Ostrava Jih B 1811 1804 Folta Jaroslav DP Ostrava A 1650 1714 1 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Ostrava Jih B 1809 1804 Tchuř Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 1897 1890 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Ostrava Jih B 1809 1804 Dostál Petr ŠK Slavoj Poruba F 1860 1842 1 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Ostrava Jih B 1809 1804 Nešpor Ivan ŠK Šenov C 1752 1774 1 soutěž
2017/2018 8 Mariánské Hory B 1841 1853 Sedlář Jaroslav Dynamo DP Ostrava A 0 1854 ½ soutěž
2017/2018 5 Mariánské Hory B 1845 1853 Halámka Pavel Slovan Ostrava A 0 1758 ½ soutěž
2017/2018 1 Mariánské Hory B 1849 1834 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba E 1856 1854 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Mariánské Hory A 1845 1853 Petrov Nikolaj ŠK Šenov B 1736 1748 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Mariánské Hory A 1841 1853 Píša Lubomír ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1591 1587 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Mariánské Hory A 1842 1853 Jamroz Ladislav ŠK Petřvald 0 0 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Mariánské Hory A 1842 1853 Mička Norbert TJ Nový Jičín A 1816 1823 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Mariánské Hory A 1845 1853 Černoch Petr TJ Mořkov A 1732 1820 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Mariánské Hory A 1845 1853 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1589 1634 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Mariánské Hory A 1845 1853 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1721 1740 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Mariánské Hory A 1849 1834 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba D 1856 1854 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Mariánské Hory "B" 1804 1818 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1912 1930 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Mariánské Hory "B" 1804 1818 Repák Jan TJ Ostrava "D" 1705 1686 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Mariánské Hory "B" 1804 1818 Skočík Marek Dynamo DPO "A" 1827 1908 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Mariánské Hory "B" 1804 1818 Vašek Vladimír ŠK Šenov "C" 1925 1939 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Mariánské Hory "A" 1804 1818 Marek Roman TJ Frenštát p/R "A" 1736 1718 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Mariánské Hory "A" 1804 1818 Mutina Antonín TJ VOKD Poruba 1784 1892 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Mariánské Hory "A" 1804 1818 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1681 1737 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Mariánské Hory "A" 1804 1818 Petrov Nikolaj ŠK Šenov "B" 1747 1778 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Mariánské Hory "A" 1804 1818 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1904 1926 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Mariánské Hory "A" 1804 1818 Polášek Pavel SK Petřvald 1614 1624 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Mariánské Hory "A" 1804 1818 Kondula Dominik Slavoj Poruba "D" 1758 1799 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Mariánské Hory "C" 1796 1795 Petrov Nikolaj ŠK Šenov "B" 1742 1770 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Mariánské Hory "C" 1796 1795 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice 1531 1542 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Mariánské Hory "C" 1796 1795 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava 1719 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Mariánské Hory "C" 1796 1795 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba "E" 1763 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "C" 1796 1795 Klečka Ivo HTJ Odra 1771 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "C" 1796 1795 Neumann Filip TJ Ostrava "D" 1460 1610 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Mariánské Hory "C" 1796 1795 Bártek Jaromír Slovan Ostrava 1698 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Mariánské Hory "B" 1796 1795 Golich Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1660 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Mariánské Hory "B" 1796 1795 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1935 1936 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Mariánské Hory "B" 1796 1795 Macháč Antonín TJ Mořkov "A" 1686 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Mariánské Hory "B" 1796 1795 Kopec Ladislav TJ Ostrava "C" 1477 1484 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Mariánské Hory "B" 1796 1795 Horáková Dana Slavoj Poruba "D" 2096 1976 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "B" 1796 1795 Literák Jaromír TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1647 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "B" 1796 1795 Suchý Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 1535 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Mariánské Hory "B" 1796 1795 Macháček Josef TJ Studénka 1585 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1800 1818 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 Kubelka Martin TJ Fulnek "A" 1820 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1891 1898 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 Mesiarik Rudolf T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2157 2150 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 Geffert Michal ŠK Šenov "A" 1960 1972 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 Mička Norbert TJ Mořkov "A" 1767 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 Čáp Šimon VOKD Poruba "C" 1660 1702 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 Zacharová Lada TJ Studénka "A" 1680 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 Drlík Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1730 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1853 1828 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "C" 1838 1827 Balon René HTJ Odra Ostrava 1759 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "C" 1838 1827 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1753 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "C" 1838 1827 Pšenička Pavel Dynamo DP Ostrava "A" 1780 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Mariánské Hory "C" 1838 1827 Alexandr Petr Slovan Ostrava 1666 1689 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "C" 1838 1827 Skočková Kateřina TJ Sokol Vítkovice 1755 1837 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "C" 1838 1827 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba "C" 1930 1915 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Mariánské Hory "C" 1838 1827 Siwek Antonín ŠK Šenov "B" 1916 1918 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Mariánské Hory "A" 1838 1827 Chwistek Karel Slezan Opava "B" 1690 1715 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Mariánské Hory "A" 1838 1827 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1639 1709 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "A" 1838 1827 Chovanec Karel ŠK TP Hrabyně "A" 1833 1825 1 soutěž
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "A" 1835 1864 Veřmiřovský René Tatra Kopřivnice "A" 1828 1828 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "A" 1835 1864 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1877 1855 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "A" 1835 1864 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 1987 1870 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "A" 1835 1864 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1920 1869 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "A" 1835 1864 Kovář Karel ŠK Bruntál "A" 1940 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "A" 1835 1864 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2036 2000 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "A" 1835 1864 Dobeš Luděk VOKD Poruba "B" 2064 2073 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "A" 1835 1864 Funiok Richard Baník Havířov "B" 1504 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 Šima František TJ Fulnek "A" 1716 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 Smělý Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1810 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1827 1858 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 Mička Norbert TJ Mořkov "A" 1707 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 1920 1905 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 Halamíček Robert T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1823 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 Balogh Milan TJ Ostrava "B" 1847 1845 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 Osladil Jaroslav TJ Studénka "A" 1845 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 Friedel Radim ŠK Petřvald "A" 1573 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 Bayer Vlastimil ŠK Hošťálkovice "A" 1790 1813 1 soutěž
2011/2012 11 Dynamo DP Ostrava,,A" 1861 1825 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba ,,D" 1871 0 soutěž
2011/2012 10 Dynamo DP Ostrava,,A" 1861 1825 Studník Oldřich Mariánské Hory ,,C" 1762 1 soutěž
2011/2012 9 Dynamo DP Ostrava,,A" 1861 1825 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba,,C" 1835 1813 0 soutěž
2011/2012 7 Dynamo DP Ostrava,,A" 1861 1825 Čížek Ondřej Slovan Ostrava 1848 1859 ½ soutěž
2011/2012 6 Dynamo DP Ostrava,,A" 1861 1825 Bayer Vlastimil Sokol Polanka n./O 1783 1800 ½ soutěž
2011/2012 4 Dynamo DP Ostrava,,A" 1861 1825 Týn Marek TJ Mittal Ostrava 1891 1996 ½ soutěž
2011/2012 3 Dynamo DP Ostrava,,A" 1861 1825 Klíma Václav HTJ Odra Ostrava 1811 1 soutěž
2011/2012 2 Dynamo DP Ostrava,,A" 1861 1825 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava ,,B" 1677 1799 ½ soutěž
2011/2012 1 Dynamo DP Ostrava,,A" 1861 1825 Šoki Zdeněk Sokol Vítkovice 1872 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Mariánské Hory "B" 1861 1825 Vágner Ladislav TJ Studenka "A" 1998 1998 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Mariánské Hory "B" 1861 1825 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1848 1750 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Mariánské Hory "B" 1861 1825 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Mariánské Hory "B" 1861 1825 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1912 1984 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Mariánské Hory "B" 1861 1825 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1845 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Mariánské Hory "B" 1861 1825 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1748 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Mariánské Hory "B" 1861 1825 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1828 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory "B" 1861 1825 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1979 1984 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Mariánské Hory "B" 1861 1825 Smělý Pavel Tatra Kopřivnice "B" 1813 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Mariánské Hory "B" 1817 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1858 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Mariánské Hory "B" 1817 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1853 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Mariánské Hory "B" 1817 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1732 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory "B" 1817 Madecký Bedřich Tatra Kopřivnice "B" 1909 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Mariánské Hory "B" 1817 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ "A" 1838 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Mariánské Hory "B" 1817 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1815 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory "B" 1817 Říman Václav TJ Mořkov "A" 2042 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory "B" 1817 Holík Jiří T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1963 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory "B" 1817 Vasiliadis Grigorios Slavoj Poruba "B" 2015 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory "B" 1817 Vágner Ladislav TJ Studenka "A" 2031 1 soutěž
2010/2011 9 Dynamo DP Ostrava B 1817 Chliapas Nikos Slovan Ostrava A 1954 ½ soutěž
2010/2011 8 Dynamo DP Ostrava B 1817 Šoki Zdeněk TJ Vítkovice A 1871 0 soutěž
2010/2011 6 Dynamo DP Ostrava B 1817 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba 1880 ½ soutěž
2010/2011 5 Dynamo DP Ostrava B 1817 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba C 1829 1 soutěž
2010/2011 4 Dynamo DP Ostrava B 1817 Balogh Milan TJ Mittal Ostrava 1781 ½ soutěž
2010/2011 3 Dynamo DP Ostrava B 1817 Klečka Ivo HTJ Odra Ostrava 1710 ½ soutěž
2009/2010 9 Dynamo DP Ostrava A 1846 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory C 1719 ½ soutěž
2009/2010 8 Dynamo DP Ostrava A 1846 Sanitrák Jan Sokol Vítkovice 1792 ½ soutěž
2009/2010 7 Dynamo DP Ostrava A 1846 Broskevič Lumír ŠK Šenov B 1763 1 soutěž
2009/2010 5 Dynamo DP Ostrava A 1846 Zajíc Jiří HTJ Odra Ostrava A 1874 ½ soutěž
2009/2010 4 Dynamo DP Ostrava A 1846 Šálek Josef Slovan Ostrava A 1766 0 soutěž
2009/2010 3 Dynamo DP Ostrava A 1846 Halámka Pavel Mittal Ostrava E 1754 ½ soutěž
2009/2010 2 Dynamo DP Ostrava A 1846 Dočekalová Zuzana VOKD Poruba E 1800 1 soutěž
2009/2010 1 Dynamo DP Ostrava A 1846 Petrovský Jan Dynamo DP Ostrava B 1718 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Mariánské Hory B 1846 Týn Marek Mittal Ostrava D 1932 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory B 1846 Marek Roman TJ Frenštát 1746 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory B 1846 Václavík David VOKD Poruba B 2064 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory B 1846 Drlík Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1772 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory B 1846 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1872 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory B 1846 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1762 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory B 1846 Diviš Jan ŠK Petřvald 1732 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory B 1846 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín 1838 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory B 1846 Staníček František VOKD Poruba C 1819 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory B 1846 Madecký Bedřich ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1922 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Svinov "B" 1868 Hlubina Pavel VOKD Poruba "B" 1976 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Svinov "B" 1868 Růčka Alois TJ Frenštát "A" 1946 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Svinov "B" 1868 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2084 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Svinov "B" 1868 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1701 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Svinov "B" 1868 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1614 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Svinov "B" 1868 Drlík Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1785 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Svinov "B" 1868 Vícha Marek VOKD Poruba "C" 1949 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Svinov "B" 1868 Kramoliš Petr Mittal Ostrava "D" 1957 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Svinov "B" 1868 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1850 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Svinov "B" 1868 Osladil Jaroslav Vagonka Studénka "A" 1786 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Svinov "B" 1791 Besta Miroslav TJ Petřvald u NJ 1789 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK Svinov "B" 1791 Staníček František TJ VOKD Poruba "C" 1820 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Svinov "B" 1791 Hlaváček Pavel ASK Tatra Kopřivnice "A" 1781 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Svinov "B" 1791 Londin Milan Vagonka Studénka "A" 1854 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Svinov "B" 1791 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1849 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Svinov "B" 1791 Václavík David TJ VOKD Poruba "B" 2039 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Svinov "B" 1791 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1936 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Svinov "B" 1791 Urban Ivan ŠK Svinov "A" 1996 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Svinov "B" 1791 Drlík Jaroslav ASK Tatra Kopřivnice "B" 1764 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Svinov "B" 1791 Trampota Lubomír TJ Frenštát "A" 1812 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Svinov "B" 1791 Kubica Radek TJ Mittal Ostrava "D" 1867 1 soutěž
2007/2008 11 Dynamo DP Ostrava "A" 1791 Nešpor Ivan ŠK Šenov "B" 1805 ½ soutěž
2007/2008 10 Dynamo DP Ostrava "A" 1791 Raiman Tom VOKD Poruba "E" 1678 ½ soutěž
2007/2008 9 Dynamo DP Ostrava "A" 1791 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice 1859 ½ soutěž
2007/2008 8 Dynamo DP Ostrava "A" 1791 Klečka Ivo HTJ Odra Ostrava "A" 1623 ½ soutěž
2007/2008 7 Dynamo DP Ostrava "A" 1791 Šorel Eduard Dynamo DP Ostrava "B" 1966 ½ soutěž
2007/2008 6 Dynamo DP Ostrava "A" 1791 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "E" 1850 ½ soutěž
2007/2008 4 Dynamo DP Ostrava "A" 1791 Václavík David VOKD Poruba "D" 2039 0 soutěž
2007/2008 3 Dynamo DP Ostrava "A" 1791 Jamka Břetislav Slovan Ostrava "A" 1961 0 soutěž
2007/2008 2 Dynamo DP Ostrava "A" 1791 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice "A" 1782 ½ soutěž
2007/2008 1 Dynamo DP Ostrava "A" 1791 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory "A" 1795 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Svinov "B" 1880 Halamíček Robert T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1754 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Svinov "B" 1880 Rosinský Pavel ŠK ASK Kopřivnice "A" 2037 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Svinov "B" 1880 Šamu Pavel Mittal Ostrava "C" 2017 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Svinov "B" 1880 Kondula Lukáš VOKD Poruba "B" 1788 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Svinov "B" 1880 Mikoška Josef Vagónka Studénka "A" 1763 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Svinov "B" 1880 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1889 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Svinov "B" 1880 Dostál Petr Slavoj Poruba "C" 1910 0 soutěž
2006/2007 11 Dynamo DP Ostrava "A" 1880 Němec Jaroslav ŠK Šenov "C" 1483 1 soutěž
2006/2007 10 Dynamo DP Ostrava "A" 1880 Macalka František HTJ Odra Ostrava 1703 ½ soutěž
2006/2007 9 Dynamo DP Ostrava "A" 1880 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "A" 1734 ½ soutěž
2006/2007 8 Dynamo DP Ostrava "A" 1880 Šafařík Roman Sokol Vítkovice "A" 1766 1 soutěž
2006/2007 3 Dynamo DP Ostrava "A" 1880 Ryska Lukas Slovan Ostrava "B" ½ soutěž
2006/2007 2 Dynamo DP Ostrava "A" 1880 Suchý Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 1552 1 soutěž
2006/2007 1 Dynamo DP Ostrava "A" 1880 Kudláček František Unie Hlubina "A" 1830 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Svinov "B" 1897 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "C" 1861 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Svinov "B" 1897 Drlík Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 1 soutěž
2005/2006 8 DP Ostrava "A" 1897 Šafařík Roman Sokol Vítkovice "A" 1814 1 soutěž
2005/2006 6 DP Ostrava "A" 1897 Schoffer Martin ŠK Šenov "C" 1751 1 soutěž
2005/2006 5 DP Ostrava "A" 1897 Hlaváček Ladislav TJ Mariánské Hory "A" 1666 1 soutěž
2005/2006 3 DP Ostrava "A" 1897 Mutina Antonín VOKD Poruba "D" 1983 0 soutěž
2005/2006 1 DP Ostrava "A" 1897 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "B" 1770 0 soutěž
2004/2005 11 DP Ostrava A" 1845 Tkadleček Petr TJ Frenštát A" 1635 ½ soutěž
2004/2005 10 DP Ostrava A" 1845 Mutina Antonín VOKD Poruba C" 1952 0 soutěž
2004/2005 5 DP Ostrava A" 1845 Juchelka Matěj VOKD Poruba B" 1730 0 soutěž
2004/2005 3 DP Ostrava A" 1845 Pšenička Pavel NH Ostrava C" 1842 ½ soutěž
2004/2005 1 DP Ostrava A" 1845 Malina Tomáš Unie Hlubina A" 1652 0 soutěž
2004/2005 11 ŠK Svinov B" 1845 Tokarský Radovan VOKD Poruba D" 1910 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Svinov B" 1845 Janků Viktor DPMO Ostrava B" 1653 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Svinov B" 1845 Kordas Oldřich DPMO Ostrava C" 1827 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK Svinov B" 1845 Zygma Jiří ŠK Šenov B" 1721 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Svinov B" 1845 Lechner Miroslav HTJ Odra Ostrava A 1720 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Svinov B" 1845 Sklenář Josef ŠK Svinov C" 1656 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK Svinov B" 1845 Skýba Radim ŠK Šenov C" 1787 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Svinov B" 1845 Pšenička Pavel NH Ostrava E" 1795 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Svinov B" 1845 Szabó Pavel Slovan Ostrava A" 1707 1 soutěž
2003/2004 10 DPMO Ostrava 1924 Sudolský Jan VOKD Poruba 1622 1 soutěž
2003/2004 8 DPMO Ostrava 1924 Šumbera Antonín Unie Hlubina 1598 1 soutěž
2003/2004 7 DPMO Ostrava 1924 Kubica Radek NH Ostrava 1695 0 soutěž
2003/2004 6 DPMO Ostrava 1924 Linart Ludvík TJ Mar.Hory 1725 1 soutěž
2003/2004 5 DPMO Ostrava 1924 Peška Jan ŠK Hošťálkovice A 1656 1 soutěž
2003/2004 3 DPMO Ostrava 1924 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1765 1 soutěž
2003/2004 2 DPMO Ostrava 1924 Macalka František HTJ Odra Ostrava A 1771 1 soutěž
2003/2004 1 DPMO Ostrava 1924 Sklenář Josef ŠK Svinov 1675 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Svinov 1924 Mutina Antonín VOKD Poruba 1964 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Svinov 1924 Škola Miroslav NH Ostrava 2139 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK Svinov 1924 Madecký Bedřich Kopřivnice 1953 1 soutěž