Hráč Mirumian Vigen

Mirumian Vigen

User Pic
Jméno: Mirumian Vigen
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2518
Elo mezinárodní: 2503
ID: 14489
FIDE ID: 316180
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2502 2518 Babula Vlastimil 1. ŠK Novoborský 2545 2555 ½
2014/2015 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2502 2518 Pisk Petr TŽ Třinec 2394 2394 ½
2014/2015 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2502 2518 Szotkowski Jakub ŠK Karviná 2240 2240 1
2013/2014 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2514 Walek Milan TŽ Třinec 2353 2351 1
2013/2014 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2514 Sobek Rostislav ŠK Karviná 2023 2048 1
2012/2013 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 Velička Petr Labortech Ostrava 2469 2458 ½
2012/2013 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2324 2349 ½
2012/2013 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 ½
2012/2013 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 Pisk Petr TŽ Třinec 2389 2371 ½
2012/2013 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 ½
2012/2013 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2615 2609 ½
2012/2013 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 Hausner Ivan AD Mahrla Praha 2407 2390 ½
2012/2013 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2320 2329 0
2009/2010 11 SAGINA Pardubice 2508 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2460 ½
2009/2010 10 SAGINA Pardubice 2508 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2255 1
2009/2010 9 SAGINA Pardubice 2508 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2502 0
2009/2010 8 SAGINA Pardubice 2508 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov 2350 1
2009/2010 5 SAGINA Pardubice 2508 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2313 0
2009/2010 4 SAGINA Pardubice 2508 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov 2300 1
2009/2010 3 SAGINA Pardubice 2508 Fiřt Stanislav ŠK Geofin Ostrava 2315 1
2008/2009 11 RC Sport Pardubice 2508 Pertlová Soňa TŽ Třinec B 2239 1
2008/2009 10 RC Sport Pardubice 2508 Frolík Martin TŽ Třinec A 2220 0
2008/2009 9 RC Sport Pardubice 2508 Neděla Vlastimil ŠK GEOFIN Ostrava 2336 1
2008/2009 8 RC Sport Pardubice 2508 Jacková Jana BŠŠ Frýdek-Místek 2360 ½
2008/2009 7 RC Sport Pardubice 2508 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2346 1
2008/2009 6 RC Sport Pardubice 2508 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2469 0
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny 2508 Michálek Jan Sokol Plzeň - Letná 2286 1
2007/2008 9 RC Sport Pardubice 2516 David Pavel ŠK Zlín 2407 1
2007/2008 8 RC Sport Pardubice 2516 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2329 ½
2007/2008 4 RC Sport Pardubice 2516 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2303 ½
2007/2008 3 RC Sport Pardubice 2516 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2421 0
2007/2008 2 RC Sport Pardubice 2516 Fiřt Stanislav Labortech-Geofin Ostrava 2340 1
2007/2008 1 RC Sport Pardubice 2516 Frolík Martin TŽ Třinec 2249 1