Hráč Reichl Jiří

Reichl Jiří

User Pic
Jméno: Reichl Jiří
Oddíl: ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1739
Elo mezinárodní: 1632
ID: 6857
FIDE ID: 366277
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1648 1739 Svoboda Tomáš TJ AERO Odolena Voda A 0 1421 0
2018/2019 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1648 1739 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1730 1661 0
2018/2019 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1618 1739 Beneš Miroslav ŠK Rakovník A 1622 1676 1
2018/2019 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1618 1739 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1790 1802 ½
2018/2019 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1624 1739 Kubaljak Jaromír JAWA Brodce A 1926 1804 0
2018/2019 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1612 1754 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1856 1874 ½
2018/2019 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1639 1754 Hejda Václav Český Lev Kolešovice B 1707 1738 0
2018/2019 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1639 1754 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1822 1824 0
2018/2019 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1639 1754 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice A 0 1634 ½
2018/2019 8 ŠK Liběhrad B 1618 1739 Hofner František ŠK Velvary 1783 1782 0
2018/2019 7 ŠK Liběhrad B 1618 1739 Votruba Petr TJ Hostivice B 1858 1862 0
2018/2019 6 ŠK Liběhrad B 1624 1739 Rezek Jaroslav ŠO TP NOVA Kladno A 0 1808 1
2018/2019 5 ŠK Liběhrad B 1624 1739 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad A 1728 1819 1
2018/2019 4 ŠK Liběhrad B 1612 1754 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 1923 1919 0
2018/2019 3 ŠK Liběhrad B 1639 1754 Hejda Václav Český lev Kolešovice C 1707 1738 ½
2018/2019 2 ŠK Liběhrad B 1639 1754 Sladká Hana ŠK Zlonice 0 1608 ½
2017/2018 9 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad B 1904 1738 1
2017/2018 8 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 Čížkovský Ota ŠK Zlonice A 1728 1803 ½
2017/2018 7 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 Habada Jindřich ŠK Kladno B 1803 1796 1
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1654 1746 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice C 1647 1677 ½
2017/2018 4 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 Balek Filip Sokol Buštěhrad A 1718 1710 ½
2017/2018 3 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 Hofner František ŠK Velvary A 1742 1755 0
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 Bednár Jan TJ Hostivice B 1742 1689 ½
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1651 1760 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník A 1930 1833 1
2017/2018 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1654 1746 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1752 1808 0
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1639 1746 Vondrášek Ondřej Caissa Roztoky B 1914 1934 ½
2017/2018 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1639 1746 Bednár Jan TJ Hostivice A 1742 1689 ½
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1639 1746 Mach Jan ŠK Medvědi Zvole A 1754 1773 0
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1651 1760 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 0 1709 0
2016/2017 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Utratil Ferdinand TJ Neratovice D 1531 1
2016/2017 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1924 1855 ½
2016/2017 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Aron Oto Caissa Úholičky B 1758 1786 ½
2016/2017 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Hochman Jan Příbram Baník A 1633 1766 ½
2016/2017 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Jelínek Oliver ŠK Řevnice A 1135 ½
2016/2017 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1680 ½
2016/2017 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1941 1944 0
2016/2017 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1833 1852 0
2016/2017 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 1
2016/2017 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Partl Miloslav Sokol na Mělníce A 1784 1789 1
2015/2016 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Littmann Jiří ŠK Merkur Kladno B 1691 1
2015/2016 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Korbel Jiří ŠK Kralupy C 1450 1
2015/2016 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Procházka Bedřich TJ Český lev Kolešovice B 1471 0
2015/2016 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Mehes Martin Sokol Buštěhrad C 1266 ½
2015/2016 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1771 Korbel Jiří TJ Kralupy nad Vltavou D 1450 ½
2015/2016 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1771 Honzík Jiří ŠO STOCHOV 1627 1
2015/2016 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1771 Nejedlý Martin Cayman Pharma Neratovice F 1566 1
2015/2016 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1771 Rédl Václav TJ Český Lev Kolešovice C 1530 1
2015/2016 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1771 Sladká Hana ŠK Zlonice 1638 1
2015/2016 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1771 Pospíšil Petr ŠO TP Nova Kladno "B" 1645 ½
2013/2014 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1786 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 D 1694 0
2013/2014 6 ŠK Liběhrad Libčice A 1786 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 ½
2013/2014 3 ŠK Liběhrad Libčice A 1786 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1722 0
2011/2012 8 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1795 Drábek Miroslav Spartak Čelákovice A 1699 0
2011/2012 2 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1795 Grech John Sokol Bakov n/Jiz. B 1000 ½
2010/2011 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1796 Černý Michal ŠK Kladno B 1947 ½
2010/2011 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1796 Polcar Ladislav AERO Odolena Voda A 1652 1
2010/2011 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1796 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1958 0
2010/2011 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1796 Krbeček Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1895 0
2010/2011 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1796 Lánský Petr ŠK Kralupy B 1783 ½
2009/2010 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1780 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda 1
2009/2010 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1780 Orel Aleš TJ Sokol na Mělníce B 1671 1
2009/2010 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1780 Štván Marek Caissa Úholičky C 1679 1
2009/2010 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1780 Margaritov Margarit Slovan Velvary 1651 1
2008/2009 11 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1771 Rada Roman SK DDM Slaný "A" 1517 0
2008/2009 10 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1771 Polcar Ladislav TJ Aero Odolena Voda 1680 1
2008/2009 8 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1771 Popelka Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1785 1
2008/2009 7 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1771 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky "B" 1732 1
2008/2009 2 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1771 Dolejší Filip ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1307 1
2007/2008 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Lánský Petr MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1714 0
2007/2008 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice "B" 1454 1
2007/2008 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Vaněček Ivo Caissa Úholičky "C" 1720 ½
2007/2008 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Čermák František ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1
2007/2008 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Vondruška Milan Slovan Velvary 1615 ½
2007/2008 5 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 DDM Mělník 1
2007/2008 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Polcar Ladislav TJ Aero Odolena Voda 1707 ½
2007/2008 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce 1717 ½
2007/2008 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný 1587 ½
2006/2007 11 Sokol Libčice n/Vl 1796 Seiner František ŠK Kralupy n/Vlt B 1739 0
2006/2007 9 Sokol Libčice n/Vl 1796 Picek Jaromír SK DDM Slaný 1507 1
2006/2007 8 Sokol Libčice n/Vl 1796 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1420 1
2005/2006 6 Libčice n/Vltavou 1802 Hrdlička Jan Slovan Velvary 0
2005/2006 3 Libčice n/Vltavou 1802 Parpel Petr Sokol Tišice 1798 ½
2005/2006 2 Libčice n/Vltavou 1802 Vlček Marek Caissa Úholičky B 1873 0
2004/2005 10 Sokol Libčice 1813 Konvalinka Vladislav Easy E Kralupy C 1897 0
2004/2005 9 Sokol Libčice 1813 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1752 0
2004/2005 7 Sokol Libčice 1813 Orel Aleš NOVA Kladno A 0
2004/2005 4 Sokol Libčice 1813 Netík Jiří Č. Lev Kolešovice 1735 ½
2004/2005 3 Sokol Libčice 1813 Sokol Roman ŠK Kladno C 1784 ½
2004/2005 2 Sokol Libčice 1813 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1717 1
2003/2004 7 Libčice n/Vltavou 1817 Hochman Jan ŠK Kladno D" 1718 0
2003/2004 6 Libčice n/Vltavou 1817 Lánský Petr EasyE Kralupy B" 1720 ½
2003/2004 5 Libčice n/Vltavou 1817 Pospíšil Petr NOVA Kladno A" 1638 1
2003/2004 4 Libčice n/Vltavou 1817 ŠK Kladno E" 1
2003/2004 3 Libčice n/Vltavou 1817 Pracht Martin SK Mělník 1885 B" 1613 ½
2003/2004 2 Libčice n/Vltavou 1817 Červenka Antonín Slovan Velvary 1799 1
2003/2004 1 Libčice n/Vltavou 1817 Smolíková Barbora EasyE Kralupy C" 1