Hráč Reichl Jiří

Reichl Jiří

User Pic
Jméno: Reichl Jiří
Oddíl: ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1698
Elo mezinárodní: 1632
ID: 6857
FIDE ID: 366277
Rok narození: 1951
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1632 1720 Švarc Petr Sokol Buštěhrad "C" 0 1147 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1632 1720 Habada Jindřich ŠK Kladno "B" 1741 1735 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1632 1720 Neuman Petr ŠK Velvary "A" 1367 1387 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1632 1720 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad "B" 0 1272 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1632 1720 Macas Vladimír ŠO TP Nova Kladno "A" 1968 1736 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1632 1720 Stružka Adam Český Lev Kolešovice "D" 0 0 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1632 1720 Rédl Václav Český Lev Kolešovice "C" 0 1527 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1632 1720 Korbel Jiří TJ Kralupy "C" 1385 1432 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. B 1632 1720 Jilka Miloslav ŠK Rakovník B 1488 1598 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. B 1632 1720 Pucholt Martin Šachový Oddíl Stochov z.s. 1542 1546 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. B 1632 1720 Pechánek Kryštof ŠK Spartak Čelákovice C 1272 1462 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. B 1632 1720 Volf Zdeněk TJ Aero Odolena Voda B 1706 1581 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. B 1632 1720 Macas Vladimír ŠO TP NOVA Kladno "B" 1968 1736 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1648 1739 Svoboda Tomáš TJ AERO Odolena Voda A 0 1421 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1648 1739 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1730 1661 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1618 1739 Beneš Miroslav ŠK Rakovník A 1622 1676 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1618 1739 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1790 1802 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1624 1739 Kubaljak Jaromír JAWA Brodce A 1926 1804 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1612 1754 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1856 1874 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1639 1754 Hejda Václav Český Lev Kolešovice B 1707 1738 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1639 1754 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1822 1824 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1639 1754 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice A 0 1634 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Liběhrad B 1618 1739 Hofner František ŠK Velvary 1783 1782 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Liběhrad B 1618 1739 Votruba Petr TJ Hostivice B 1858 1862 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Liběhrad B 1624 1739 Rezek Jaroslav ŠO TP NOVA Kladno A 0 1808 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Liběhrad B 1624 1739 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad A 1728 1819 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Liběhrad B 1612 1754 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 1923 1919 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Liběhrad B 1639 1754 Hejda Václav Český lev Kolešovice C 1707 1738 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Liběhrad B 1639 1754 Sladká Hana ŠK Zlonice 0 1608 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad B 1904 1738 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 Čížkovský Ota ŠK Zlonice A 1728 1803 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 Habada Jindřich ŠK Kladno B 1803 1796 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1654 1746 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice C 1647 1677 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 Balek Filip Sokol Buštěhrad A 1718 1710 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 Hofner František ŠK Velvary A 1742 1755 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 Bednár Jan TJ Hostivice B 1742 1689 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1651 1760 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník A 1930 1833 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1654 1746 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1752 1808 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1639 1746 Vondrášek Ondřej Caissa Roztoky B 1914 1934 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1639 1746 Bednár Jan TJ Hostivice A 1742 1689 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1639 1746 Mach Jan ŠK Medvědi Zvole A 1754 1773 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1651 1760 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 0 1709 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Utratil Ferdinand TJ Neratovice D 1531 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1924 1855 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Aron Oto Caissa Úholičky B 1758 1786 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Hochman Jan Příbram Baník A 1633 1766 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Jelínek Oliver ŠK Řevnice A 1135 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1680 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1941 1944 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1833 1852 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Partl Miloslav Sokol na Mělníce A 1784 1789 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Littmann Jiří ŠK Merkur Kladno B 1691 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Korbel Jiří ŠK Kralupy C 1450 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Procházka Bedřich TJ Český lev Kolešovice B 1471 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 Mehes Martin Sokol Buštěhrad C 1266 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1771 Korbel Jiří TJ Kralupy nad Vltavou D 1450 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1771 Honzík Jiří ŠO STOCHOV 1627 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1771 Nejedlý Martin Cayman Pharma Neratovice F 1566 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1771 Rédl Václav TJ Český Lev Kolešovice C 1530 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1771 Sladká Hana ŠK Zlonice 1638 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1771 Pospíšil Petr ŠO TP Nova Kladno "B" 1645 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1786 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 D 1694 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Liběhrad Libčice A 1786 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Liběhrad Libčice A 1786 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1722 0 soutěž
2011/2012 8 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1795 Drábek Miroslav Spartak Čelákovice A 1699 0 soutěž
2011/2012 2 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1795 Grech John Sokol Bakov n/Jiz. B 1000 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1796 Černý Michal ŠK Kladno B 1947 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1796 Polcar Ladislav AERO Odolena Voda A 1652 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1796 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1958 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1796 Krbeček Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1895 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1796 Lánský Petr ŠK Kralupy B 1783 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1780 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1780 Orel Aleš TJ Sokol na Mělníce B 1671 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1780 Štván Marek Caissa Úholičky C 1679 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1780 Margaritov Margarit Slovan Velvary 1651 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1771 Rada Roman SK DDM Slaný "A" 1517 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1771 Polcar Ladislav TJ Aero Odolena Voda 1680 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1771 Popelka Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1785 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1771 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky "B" 1732 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1771 Dolejší Filip ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1307 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Lánský Petr MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1714 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice "B" 1454 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Vaněček Ivo Caissa Úholičky "C" 1720 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Čermák František ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Vondruška Milan Slovan Velvary 1615 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 DDM Mělník 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Polcar Ladislav TJ Aero Odolena Voda 1707 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce 1717 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1791 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný 1587 ½ soutěž
2006/2007 11 Sokol Libčice n/Vl 1796 Seiner František ŠK Kralupy n/Vlt B 1739 0 soutěž
2006/2007 9 Sokol Libčice n/Vl 1796 Picek Jaromír SK DDM Slaný 1507 1 soutěž
2006/2007 8 Sokol Libčice n/Vl 1796 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1420 1 soutěž
2005/2006 6 Libčice n/Vltavou 1802 Hrdlička Jan Slovan Velvary 0 soutěž
2005/2006 3 Libčice n/Vltavou 1802 Parpel Petr Sokol Tišice 1798 ½ soutěž
2005/2006 2 Libčice n/Vltavou 1802 Vlček Marek Caissa Úholičky B 1873 0 soutěž
2004/2005 10 Sokol Libčice 1813 Konvalinka Vladislav Easy E Kralupy C 1897 0 soutěž
2004/2005 9 Sokol Libčice 1813 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1752 0 soutěž
2004/2005 7 Sokol Libčice 1813 Orel Aleš NOVA Kladno A 0 soutěž
2004/2005 4 Sokol Libčice 1813 Netík Jiří Č. Lev Kolešovice 1735 ½ soutěž
2004/2005 3 Sokol Libčice 1813 Sokol Roman ŠK Kladno C 1784 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Libčice 1813 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1717 1 soutěž
2003/2004 7 Libčice n/Vltavou 1817 Hochman Jan ŠK Kladno D" 1718 0 soutěž
2003/2004 6 Libčice n/Vltavou 1817 Lánský Petr EasyE Kralupy B" 1720 ½ soutěž
2003/2004 5 Libčice n/Vltavou 1817 Pospíšil Petr NOVA Kladno A" 1638 1 soutěž
2003/2004 4 Libčice n/Vltavou 1817 ŠK Kladno E" 1 soutěž
2003/2004 3 Libčice n/Vltavou 1817 Pracht Martin SK Mělník 1885 B" 1613 ½ soutěž
2003/2004 2 Libčice n/Vltavou 1817 Červenka Antonín Slovan Velvary 1799 1 soutěž
2003/2004 1 Libčice n/Vltavou 1817 Smolíková Barbora EasyE Kralupy C" 1 soutěž