Hráč Hlavička Roman

Hlavička Roman

User Pic
Jméno: Hlavička Roman
Oddíl: ŠO SK Pozlovice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1607
Elo mezinárodní: 0
ID: 30071
FIDE ID: 0
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 SK ŠO Pozlovice 0 1607 Zvonek Petr Valašské Klobouky „A“ 0 1340 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠO SK Pozlovice 0 1659 Hobza Richard ŠK Zlín-Malenovice B 1251 1376 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠO SK Pozlovice 0 1659 Coufalík Marián ŠK DDM Slavičín „B“ 0 1450 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠO SK Pozlovice 0 1659 Sedláček Roman TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1732 1696 0 soutěž
2019/2020 5 ŠO SK Pozlovice 0 1659 Bažant Radek TJ Fatra – Slavia Napajedla C 0 1067 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠO SK Pozlovice 0 1659 Hronek Štěpán ŠK Zlín „D“ 1511 1488 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠO SK Pozlovice 0 1659 Holba Josef SK Brumov-Bylnice „B“ 0 1258 0 soutěž
2019/2020 1 ŠO SK Pozlovice 0 1659 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice ,,B“ 1837 1679 1 soutěž
2019/2020 9 Valašské Klobouky 0 1659 Burdík Miloslav Bystřička 0 1754 ½ soutěž
2019/2020 8 Valašské Klobouky 0 1659 Vraj Karel Hošťálková B 1982 1986 ½ soutěž
2019/2020 7 Valašské Klobouky 0 1659 Řehák Lukáš Slavičín 1919 1970 0 soutěž
2019/2020 6 Valašské Klobouky 0 1659 Novák Josef Valašské Meziříčí 1831 1896 0 soutěž
2019/2020 5 Valašské Klobouky 0 1659 Filák Josef Lužná 1737 1784 0 soutěž
2019/2020 4 Valašské Klobouky 0 1659 Horňák Michal Brumov 0 1633 0 soutěž
2019/2020 3 Valašské Klobouky 0 1659 Hradil Karel Zbrojovka Vsetín C 1780 1766 ½ soutěž
2019/2020 2 Valašské Klobouky 0 1659 Krupa Josef Zubří 1795 1838 0 soutěž
2019/2020 1 Valašské Klobouky 0 1659 Peterka Josef Valašská Bystřice B 1842 1839 0 soutěž
2018/2019 11 ŠO SK Pozlovice 0 1669 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1795 1835 0 soutěž
2018/2019 10 ŠO SK Pozlovice 0 1669 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín C 1809 1802 0 soutěž
2018/2019 9 ŠO SK Pozlovice 0 1669 Hromada Petr ŠO TJ Sokol Lužná 0 1879 0 soutěž
2018/2019 8 ŠO SK Pozlovice 0 1669 Válek František SK Brumov-Bylnice 1901 1785 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠO SK Pozlovice 0 1669 Trčálek Lukáš Sokol Ústí 1701 1713 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠO SK Pozlovice 0 1669 Herman Vladimír ŠO Sokol Bystřička 0 1754 0 soutěž
2018/2019 3 ŠO SK Pozlovice 0 1669 Slížek Josef TJ Sokol Valašská Bystřice B 1949 1900 0 soutěž
2018/2019 2 ŠO SK Pozlovice 0 1669 Vaculík Lubomír Šachy Hošťálková B 1844 1909 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠO SK Pozlovice 0 1669 Brzobohatý Petr ŠO TJ Sokol Vizovice 0 1803 ½ soutěž
2017/2018 4 Vizovice 0 1675 Velčovský Josef Zub�� 1825 1854 0 soutěž
2017/2018 7 ŠO SK Pozlovice 0 1675 Jedlička František SK Brumov-Bylnice B 0 1552 1 soutěž
2017/2018 6 ŠO SK Pozlovice 0 1675 Hobza Radek ŠK Zlín-Malenovice B 1510 1535 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO SK Pozlovice 0 1675 Bistrý Jaromír Valašské Klobouky A 0 1831 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠO SK Pozlovice 0 1675 Goša Jiří Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1353 0 soutěž
2017/2018 2 ŠO SK Pozlovice 0 1675 Bistrý Miroslav Valašské Klobouky B 0 1572 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO SK Pozlovice 0 1675 Petráš Daniel ŠK DDM Slavičín B 0 1320 1 soutěž
2015/2016 6 Valašské Klobouky A 1687 Hronek Štěpán Zlín D 1398 1401 0 soutěž
2015/2016 11 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 Valeš Josef TJ Bojkovice 1581 ½ soutěž
2015/2016 10 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1876 0 soutěž
2015/2016 9 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 Macura Emil TJ Vlčnov A 2004 1935 ½ soutěž
2015/2016 8 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 Sedlačík Martin ŠK Staré Město E 1801 1809 ½ soutěž
2015/2016 7 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 Sedláček Roman Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 1 soutěž
2015/2016 6 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí A 1845 1848 ½ soutěž
2015/2016 5 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 Štencel Karel Slavia Kroměříž D 1836 1 soutěž
2015/2016 4 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 Frýbort Pavel SK Boršice B 1851 1891 0 soutěž
2015/2016 3 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město F 1828 1787 ½ soutěž
2015/2016 2 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1974 ½ soutěž
2015/2016 1 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1672 ½ soutěž
2014/2015 11 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1584 1 soutěž
2014/2015 10 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 Kratochvílová Magdalena Spartak Uherský Brod 1663 ½ soutěž
2014/2015 9 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí A 1816 0 soutěž
2014/2015 8 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 Sedlačík Martin ŠK Staré Město F 1754 1826 ½ soutěž
2014/2015 7 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1959 1752 1 soutěž
2014/2015 6 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 Tomášů Robin SK Boršice B 1727 1620 ½ soutěž
2014/2015 5 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 Polášek Libor TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1644 0 soutěž
2014/2015 4 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 Janík Libor SK EMKaD Holešov A 1604 1 soutěž
2014/2015 3 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 Hala Jaroslav TJ Vlčnov A 1638 0 soutěž
2014/2015 2 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 Pikner Jindřich ŠK Staré Město E 1559 1454 1 soutěž
2014/2015 1 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 Chutný Tomáš ŠK Holešov A 1717 1787 0 soutěž
2013/2014 9 Pozlovice 1669 Richvalský Patrik Zlínterm B 1271 1 soutěž
2013/2014 8 Pozlovice 1669 Petráš Daniel Slavičín B 1231 1 soutěž
2013/2014 7 Pozlovice 1669 Peléšek Zdeněk Slavičín A 1644 ½ soutěž
2013/2014 6 Pozlovice 1669 Petrůj Roman Valašské Klobouky B 1000 1 soutěž
2013/2014 4 Pozlovice 1669 Jestříbek Kamil Napajedla C 1486 1 soutěž
2013/2014 3 Pozlovice 1669 Solař Lukáš Brumov-Bylnice B 1000 1 soutěž
2013/2014 2 Pozlovice 1669 Masař Ladislav Horní Lhota 1270 1 soutěž
2013/2014 1 Pozlovice 1669 Suchánek Hanuš Zlín E 1305 ½ soutěž
2013/2014 11 Val. Klobouky 1669 Dvořáček Roman Ústí 1761 ½ soutěž
2013/2014 9 Val. Klobouky 1669 Kývala Petr Vizovice 1719 ½ soutěž
2013/2014 8 Val. Klobouky 1669 Chutný Aleš ŠK Holešov B 1867 1 soutěž
2013/2014 7 Val. Klobouky 1669 Peška Antonín EMKaD Holešov 1740 1 soutěž
2013/2014 6 Val. Klobouky 1669 Papšík Miroslav Lužná 1687 ½ soutěž
2013/2014 5 Val. Klobouky 1669 Jasný Stanislav Val. Bystřice 1793 1857 0 soutěž
2013/2014 4 Val. Klobouky 1669 Válek František Brumov - Bylnice 1908 1842 0 soutěž
2013/2014 3 Val. Klobouky 1669 Herman Vladimír Val. Meziříčí 1814 ½ soutěž
2013/2014 2 Val. Klobouky 1669 Káňa Tomáš Rajnochovice 1000 ½ soutěž
2013/2014 1 Val. Klobouky 1669 Koláček Milan Zašová 1794 ½ soutěž
2012/2013 9 Pozlovice 1622 Schwab Zdeněk Zlínterm B 1630 ½ soutěž
2012/2013 8 Pozlovice 1622 Hronek Martin Zlín E 1413 1 soutěž
2012/2013 7 Pozlovice 1622 Gottwald Pavel Napajedla C 1420 1 soutěž
2012/2013 6 Pozlovice 1622 Surý Roman Lukov 1000 1 soutěž
2012/2013 5 Pozlovice 1622 Koutný Libor Horní Lhota 1374 1 soutěž
2012/2013 3 Pozlovice 1622 Slámečka Karel Slavičín A 1882 0 soutěž
2012/2013 2 Pozlovice 1622 Fridrich Václav Napajedla B 1620 1680 0 soutěž
2012/2013 1 Pozlovice 1622 Čermák Petr Brumov-Bylnice B 1100 ½ soutěž
2012/2013 11 Val. Klobouky 1622 Zajíček Radek Holešov B 1812 1841 1 soutěž
2012/2013 10 Val. Klobouky 1622 Valenta Josef Rajnochovice 1600 1624 ½ soutěž
2012/2013 9 Val. Klobouky 1622 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín B 1720 0 soutěž
2012/2013 8 Val. Klobouky 1622 Kokrda Vladimír Zlín D 1772 ½ soutěž
2012/2013 7 Val. Klobouky 1622 Sewiola Petr Val. Bystřice 1723 1 soutěž
2012/2013 6 Val. Klobouky 1622 Šulc Karel Vizovice 1000 ½ soutěž
2012/2013 5 Val. Klobouky 1622 Častulík Libor Brumov-Bylnice 1721 1712 ½ soutěž
2012/2013 4 Val. Klobouky 1622 Novák Josef Val. Meziříčí 1822 1 soutěž
2012/2013 3 Val. Klobouky 1622 Čáňová Dagmar Zašová 1592 ½ soutěž
2012/2013 2 Val. Klobouky 1622 Drápal Lumír Bystřice p.H. 1741 1 soutěž
2012/2013 1 Val. Klobouky 1622 Koňařík Alois Ústí 1776 ½ soutěž
2011/2012 9 Pozlovice 1622 Siegl Jiří Brumov-Bylnice B 1250 1 soutěž
2011/2012 8 Pozlovice 1622 Blahynka Svatopluk Napajedla C 1643 ½ soutěž
2011/2012 7 Pozlovice 1622 Žáček Jaroslav Horní Lhota 1433 1 soutěž
2011/2012 6 Pozlovice 1622 Bistrý Jaromír Valašské Klobouky 1786 ½ soutěž
2011/2012 5 Pozlovice 1622 Čapka Hynek Zlín F 1538 ½ soutěž
2011/2012 3 Pozlovice 1622 Řehák František Slavičín B 1250 1 soutěž
2011/2012 2 Pozlovice 1622 Sviták Jiří Slavičín A 1713 0 soutěž
2010/2011 7 Pozlovice 1624 Žáček Jaroslav Horní Lhota 1432 ½ soutěž
2010/2011 6 Pozlovice 1624 Polášek Libor Napajedla B 1635 1 soutěž
2010/2011 4 Pozlovice 1624 Brzobohatý Petr Valašské Klobouky 1865 ½ soutěž
2010/2011 3 Pozlovice 1624 Paul Filip Zlín F 1250 1 soutěž
2010/2011 1 Pozlovice 1624 Kroutil Zdeněk Slavičín B 1613 1 soutěž
2010/2011 9 Slavičín 1624 Kokrda Vladimír Zlín E 1754 0 soutěž
2010/2011 5 Slavičín 1624 Vala Jiří Vizovice 1787 0 soutěž
2010/2011 4 Slavičín 1624 Velčovský Josef Zubří 1859 0 soutěž
2010/2011 3 Slavičín 1624 Šimek Zdeněk Ústí 1776 0 soutěž
2010/2011 2 Slavičín 1624 Závodný Jaroslav Vsetín B 1748 0 soutěž
2010/2011 1 Slavičín 1624 Vítek Karel Brumov-Bylnice 1803 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Spartak V. Klobouky 1589 Vaculík Jiří TJ Sokol Hostalkova 1858 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Spartak V. Klobouky 1589 Parák František TJ Sokol Usti 1774 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Spartak V. Klobouky 1589 Vítek Karel SO Brumov-Bylnice 1832 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Spartak V. Klobouky 1589 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice 1685 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak V. Klobouky 1589 Peléšek Zdeněk Sokol ORA SV Slavicin 1666 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Spartak V. Klobouky 1589 Kokrda Vladimír SK Zlin E 1739 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Spartak V. Klobouky 1589 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1715 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak V. Klobouky 1589 Múdrý Jan TJ Sokol Huslenky 1757 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak V. Klobouky 1589 Novák Josef TJ Valasske Mezirici 1869 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Spartak Val. Klobouky 1616 Vala Jiří TJ Sokol Vizovice 1813 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Spartak Val. Klobouky 1616 Lev František TJ Valašské Meziříčí 1707 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Spartak Val. Klobouky 1616 Lamper Vlastimil TJ Sokol Podhr. Lhota 1946 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Spartak Val. Klobouky 1616 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín B 1743 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Spartak Val. Klobouky 1616 Kocourek Karel TJ MEZ Vsetín 1814 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Spartak Val. Klobouky 1616 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1837 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Spartak Val. Klobouky 1616 Janček Milan Sokol ORA SV Slavičín 1582 ½ soutěž
2006/2007 11 Spartak Valašské Klobouky 1593 Filák František TJ MEZ Vsetín 1795 0 soutěž
2006/2007 10 Spartak Valašské Klobouky 1593 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1862 0 soutěž
2006/2007 7 Spartak Valašské Klobouky 1593 Častulík Libor ŠO Brumov-Bylnice 1679 ½ soutěž
2006/2007 6 Spartak Valašské Klobouky 1593 Bartošek Ivan ŠKZ Vsetín B 1859 0 soutěž
2006/2007 5 Spartak Valašské Klobouky 1593 Kývala Petr TJ Sokol Vizovice 1547 1 soutěž
2006/2007 4 Spartak Valašské Klobouky 1593 Hromada Jakub Sokol Valašská Polanka 1689 1 soutěž
2006/2007 3 Spartak Valašské Klobouky 1593 Káňa Zdeněk Sokol Podhradní Lhota 1812 ½ soutěž
2006/2007 2 Spartak Valašské Klobouky 1593 Vlachopulos Elefteris Sokol Hošťálková 1806 0 soutěž
2006/2007 1 Spartak Valašské Klobouky 1593 Hrabovský Vladimír Sokol Francova Lhota 2020 0 soutěž