Hráč Doležal Oldřich

Doležal Oldřich

User Pic
Jméno: Doležal Oldřich
Oddíl: GROP Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1757
Elo mezinárodní: 1740
ID: 49496
FIDE ID: 23729627
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 6 GROP - E 1740 1757 Jedličková Petra Unichess Ž 2078 1869 ½
2019/2020 5 GROP - E 1740 1757 Železný Jan Kbel.šach. reprezentace A 1751 1793 1
2019/2020 3 GROP - E 1740 1757 Rexa Martin Dukla E 1850 1848 0
2019/2020 1 GROP - E 1740 1757 Dušek Richard SK Rapid Praha 1809 1846 0
2019/2020 4 GROP - F 1740 1757 Polnar Josef TJ Zora Praha z.s. 0 1771 ½
2019/2020 3 GROP - F 1740 1757 Židů Jan www.SKSCR.cz 1828 1829 0
2019/2020 2 GROP - F 1740 1757 Kolbušovský Petr ŠK DP Praha G - EA Hotels 0 1361 1
2019/2020 1 GROP - F 1740 1757 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 C 1834 1926 1
2019/2020 6 GROP - D 1740 1757 Dolejš Jakub TJ Kobylisy E 1523 1616 1
2019/2020 5 GROP - D 1740 1757 Lexa Václav Sokol Vršovice D 1790 1774 1
2019/2020 3 GROP - D 1740 1757 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha B 1688 1748 1
2019/2020 2 GROP - D 1740 1757 Franěk Jan TJ Bohemians F 1906 1986 ½
2019/2020 1 GROP - D 1740 1757 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1819 1751 1
2018/2019 11 ŠK Spartak Čelákovice A 0 0 Lacina Ladislav KŠ Říčany 1925 F 0 1589 0
2018/2019 10 ŠK Spartak Čelákovice A 0 0 Lukša Aleš Sokol Sendražice A 1707 1616 1
2018/2019 9 ŠK Spartak Čelákovice A 0 0 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1786 1797 0
2018/2019 7 ŠK Spartak Čelákovice A 0 0 Šafránek Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1571 1646 1
2018/2019 6 ŠK Spartak Čelákovice A 0 0 Strnad Michael KŠ Říčany 1925 E 1544 1698 1
2018/2019 5 ŠK Spartak Čelákovice A 0 0 Košnář Rudolf Joly Lysá nad Labem F 0 1523 1
2018/2019 2 ŠK Spartak Čelákovice A 0 0 Šilhánek Jindřich ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1792 1747 1
2018/2019 1 ŠK Spartak Čelákovice A 0 0 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1791 1796 0
2018/2019 10 GROP - E 1740 1757 Dědina Miroslav Šachový klub Praha 4 "C" 0 1568 1
2018/2019 9 GROP - E 1740 1757 Dinděra Jaroslav ŠK Teplárna Malešice 1519 1516 1
2018/2019 8 GROP - E 1740 1757 Bára Josef ŠK DP Praha F 1406 1477 1
2018/2019 7 GROP - E 1740 1757 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1597 1542 1
2018/2019 6 GROP - E 1740 1757 Jahoda Oldřich Dukla E 1622 1621 ½
2018/2019 4 GROP - E 1740 1757 Benda Jiří ŠO Praga Praha C 0 1659 1
2018/2019 3 GROP - E 1740 1757 Velecký Tomáš SK Újezd nad Lesy 0 1309 1
2018/2019 2 GROP - E 1740 1757 Baštýř Pavel TJ Pankrác G 1439 1459 1
2018/2019 1 GROP - E 1740 1757 Mrázek Martin Šachový klub Bohnice - C 1502 1544 0
2018/2019 10 GROP - F 1740 1757 Fejt Roman USK Praha B 1647 1802 0
2018/2019 9 GROP - F 1740 1757 Vilím Petr TJ Bohemians Praha H 0 1697 1
2018/2019 8 GROP - F 1740 1757 Papírník Milan ŠO Praga Praha D 1548 1659 1
2018/2019 7 GROP - F 1740 1757 Hampel Rudolf TJ Kobylisy F 1608 1646 1
2018/2019 6 GROP - F 1740 1757 Blahut Aleš ŠK DP Praha G 0 1553 1
2018/2019 5 GROP - F 1740 1757 Voršilka Jiří SK OAZA Praha G 1517 1545 0
2018/2019 2 GROP - F 1740 1757 Dvořák Alois ŠK Mlejn A 1922 1938 ½