Hráč Jilemnický Jaromír

Jilemnický Jaromír

User Pic
Jméno: Jilemnický Jaromír
Oddíl: ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1468
Elo mezinárodní: 0
ID: 13449
FIDE ID: 357863
Rok narození: 1936
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Liběhrad B 0 1460 Kubín Lukáš Sokol Buštěhrad B 1376 1425 1
2018/2019 8 ŠK Liběhrad B 0 1460 Neuman Petr ŠK Velvary 1367 1395 ½
2018/2019 6 ŠK Liběhrad B 0 1460 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1775 1769 ½
2018/2019 3 ŠK Liběhrad B 0 1460 Rédl Václav Český lev Kolešovice C 0 1513 ½
2018/2019 2 ŠK Liběhrad B 0 1460 Picek Jaromír ŠK Zlonice 0 1489 0
2018/2019 1 ŠK Liběhrad B 0 1460 Langmaier Pavel TJ Kralupy nad Vltavou C 1188 1188 1
2017/2018 8 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 0 1440 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1365 1376 1
2017/2018 7 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 0 1440 Nedvěd Pavel ŠK Kladno B 0 1724 ½
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 0 1440 Rédl Václav Český Lev Kolešovice C 0 1515 ½
2017/2018 4 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 0 1440 Tvaroh Vítězslav Sokol Buštěhrad A 1415 1432 ½
2017/2018 3 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 0 1440 Beneš Matěj ŠK Velvary A 1407 1471 0
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 0 1440 Řezníček Jiří TJ Hostivice B 0 1593 1
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 0 1440 Verner Jaromír ŠK Rakovník A 1514 1473 1
2016/2017 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1461 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1763 1779 1
2015/2016 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1461 Verner Jaromír ŠK Rakovník B 1501 1501 1
2015/2016 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1461 Tůma Michal TJ Kralupy nad Vltavou D 1097 1
2015/2016 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1461 Beneš Matěj ŠK Velvary B 1318 0
2015/2016 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1461 Tůma Robert ŠO STOCHOV 1576 0
2015/2016 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1461 Marhevský Milan TJ Český Lev Kolešovice C 1000 1
2015/2016 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1461 Hrdlička Jan ŠK Zlonice 1194 1
2015/2016 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1461 Urban Milan ŠO TP Nova Kladno "B" 1335 1
2014/2015 11 ŠK Liběhrad Libčice B 1469 Hanuš Jan TJ Sokol Lány 1000 ½
2014/2015 8 ŠK Liběhrad Libčice B 1469 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad E 1269 ½
2014/2015 7 ŠK Liběhrad Libčice B 1469 Mehes Martin Sokol Buštěhrad C 1000 1
2014/2015 3 ŠK Liběhrad Libčice B 1469 Lang David Sokol Buštěhrad D 1280 ½
2013/2014 11 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1525 Kulička Jan Caissa Úholičky C 1308 0
2013/2014 10 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1525 Korbel Jiří TJ Kralupy nad Vltavou C 1439 0
2013/2014 9 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1525 Gýra Jiří TJ AERO Odolena Voda A 1777 1784 0
2013/2014 8 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1525 Rádl Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1582 0
2013/2014 7 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1525 Nejedlý Martin Cayman Pharma D 1250 ½
2013/2014 6 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1525 Urban Miroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1528 0
2013/2014 5 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1525 Durčák Patrik ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1606 0
2013/2014 4 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1525 Benda Martin TJ Kralupy nad Vltavou B 1782 0
2013/2014 2 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1525 Gruber Tomáš TcJ Sokol na Mělníce B 1698 1660 0
2011/2012 9 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1519 Sobotka Jiří Sokol Nymburk B 1974 1917 0
2011/2012 8 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1519 Jiras Petr Spartak Čelákovice A 1421 1
2011/2012 7 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1519 Chaloupka Karel Sokol na Mělníce B 1000 0
2010/2011 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1553 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1708 0
2010/2011 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1553 Dbalý Václav TJ Sokol Hostivice A 1825 0
2010/2011 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1553 Tesař Martin TJ AŠ Mladá Boleslav A 1687 0
2010/2011 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1553 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice A 1605 0
2009/2010 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1547 Novák Martin Šachový klub Zlonice 1313 ½
2009/2010 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1547 Jindra Josef TJ Sokol na Mělníce B 1536 0
2009/2010 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1547 Buk Pavel Sokol Buštěhrad 1677 1
2009/2010 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1547 Hataš Ondřej Caissa Úholičky C 1647 1
2009/2010 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1547 Štefka Vladimír ŠO TP NOVA Kladno 1530 ½
2009/2010 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1547 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1869 0
2008/2009 9 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1556 Čáp Adam ŠK Kladno "B" 1512 1
2008/2009 7 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1556 Vorm Petr Caissa Úholičky "B" 1664 0
2008/2009 5 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1556 Sladká Hana Slovan Velvary 1674 ½
2008/2009 4 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1556 Hejla Jan TJ Sokol na Mělníce "B" 1
2008/2009 3 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1556 Černý Michal Sokol Buštěhrad "A" 1254 0
2008/2009 2 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1556 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1256 1
2008/2009 1 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1556 Hataš Ondřej Caissa Úholičky "C" 1543 ½
2007/2008 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1540 Martin Petr MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 2075 1
2007/2008 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1540 Niko Viliam Šachklub města Dobrovice "B" 1
2007/2008 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1540 Horáček Michal Caissa Úholičky "C" 1477 ½
2007/2008 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1540 Netuka Petr ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1
2006/2007 10 Sokol Libčice n/Vl 1557 Jůzl Petr ŠO Stochov 1706 1
2006/2007 9 Sokol Libčice n/Vl 1557 Panica Martin SK DDM Slaný 1313 ½
2006/2007 8 Sokol Libčice n/Vl 1557 Preclík Zdeněk Caissa Úholičky C ½
2006/2007 7 Sokol Libčice n/Vl 1557 Hanzlík Jiří ŠK Dobrovice B 1404 0
2006/2007 6 Sokol Libčice n/Vl 1557 Holáň Miloš ŠK Kralupy n/Vlt C 1
2006/2007 5 Sokol Libčice n/Vl 1557 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice 1648 0
2006/2007 3 Sokol Libčice n/Vl 1557 Vondruška Milan TJ Slovan Velvary 1624 0
2006/2007 1 Sokol Libčice n/Vl 1557 Skok Leoš AERO Odolena Voda ½
2005/2006 11 Libčice n/Vltavou 1571 Veselý Jiří DIAREA Neratovice 1289 ½
2005/2006 10 Libčice n/Vltavou 1571 Lánský Petr Kralupy n/Vlt B 1723 0
2005/2006 9 Libčice n/Vltavou 1571 Žamboch Jiří Kralupy n/Vlt C 1568 0
2005/2006 3 Libčice n/Vltavou 1571 Partl Miloslav Sokol Tišice 1728 ½
2004/2005 11 Sokol Libčice 1550 Tůma Robert ŠO Stochov 1630 0
2004/2005 9 Sokol Libčice 1550 Haman Martin ŠK Kladno D 0
2004/2005 8 Sokol Libčice 1550 Vokatý František SK DDM Slaný 1801 ½
2004/2005 7 Sokol Libčice 1550 Karas Jiří NOVA Kladno A 1400 1
2004/2005 6 Sokol Libčice 1550 Řezníček Jiří Sokol Hostivice 1776 1
2004/2005 5 Sokol Libčice 1550 Pospíšil Evžen Easy E Kralupy B 1815 ½
2003/2004 9 Libčice n/Vltavou 1551 Šoltys Jiří Sokol Hostivice 2037 0