Hráč Fila Miloš

Fila Miloš

User Pic
Jméno: Fila Miloš
Oddíl: TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1953
Elo mezinárodní: 1962
ID: 874
FIDE ID: 313181
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1961 1957 Jareš Jiří ŠK Zikuda Turnov "C" 2000 1980 ½
2017/2018 10 B TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1978 1957 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 2001 0 0
2017/2018 9 Č TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1978 1957 Novotný Viktor 1.Novoborský ŠK "B" 2071 2051 0
2017/2018 8 B TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1976 1957 Kokta Marcel ŠK Frýdlant 1697 1767 ½
2017/2018 7 Č TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1976 1957 Novotný Lubomír ŠK Libštát 1929 1920 1
2017/2018 6 B TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1970 1957 Haase Pavel Desko Liberec "A" 2203 2186 0
2017/2018 5 B TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1970 1957 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 1975 1977 1
2017/2018 4 Č TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1978 1957 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2042 2053 ½
2017/2018 3 B TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1978 1957 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1943 1974 1
2017/2018 2 Č TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1978 1957 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1918 1911 ½
2017/2018 1 B TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1960 1948 Novák Jan Desko Liberec "B" 1938 1995 ½
2016/2017 11 Č TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK "B" 2023 2027 ½
2016/2017 10 B TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 Paulus Václav TJ Krásná Lípa 1561 1549 0
2016/2017 9 B TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald 1807 1786 1
2016/2017 8 Č TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 Blaháček Evžen TJ Lokomotiva Liberec "A" 1929 1930 0
2016/2017 7 B TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 Špinka Petr ŠK Libštát 1907 1924 ½
2016/2017 6 Č TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1932 1950 1
2016/2017 5 B TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 Paldus Petr TJ Slavia Liberec 2013 2019 ½
2016/2017 4 Č TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 0
2016/2017 3 B TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 Tomeš Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1667 1742 ½
2016/2017 2 Č TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 Sýkora Ondřej TJ Desko Liberec "B" 2146 2147 0
2016/2017 1 B TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 Ščerba Jiří ŠK Česká Lípa 1910 1919 ½
2015/2016 11 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 Špinka Petr ŠK Libštát 1907 1924 0
2015/2016 10 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 1999 2009 1
2015/2016 9 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 Gombala Marek TJ Slavia Liberec 1924 1903 ½
2015/2016 8 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 Cakl Zdeněk Desko Liberec "A" 2100 2083 0
2015/2016 7 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 Tománek Petr ŠK Zikuda Turnov "D" 1908 1955 ½
2015/2016 6 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 Volf Vladislav TJ Krásná Lípa 1951 1937 0
2015/2016 5 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 2007 2013 ½
2015/2016 4 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1847 1858 0
2015/2016 3 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1949 1971 1
2015/2016 2 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 Petráň Jan Desko Liberec "B" 2024 1972 ½
2015/2016 1 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 Barták Pavel ŠK Zikuda Turnov "E" 2019 2037 0
2014/2015 11 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 Pajerský Michal Desko Liberec "B" 1915 1931 1
2014/2015 10 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2093 2093 ½
2014/2015 9 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2098 2128 ½
2014/2015 8 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1855 1853 1
2014/2015 7 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 2064 2034 1
2014/2015 6 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 Záhorbenský Jaroslav ŠK Zikuda Turnov "C" 2128 2127 ½
2014/2015 5 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 Groh Jiří Desko Liberec "A" 1996 2017 ½
2014/2015 4 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 Špinka Petr ŠK Libštát 1917 1931 1
2014/2015 3 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2008 2060 0
2014/2015 2 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 Gombala Marek TJ Slavia Liberec 1864 1865 0
2014/2015 1 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 1
2013/2014 11 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2033 1980 Tomeš Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1754 1
2013/2014 10 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2033 1980 Hejduk Miroslav TJ Desko Liberec "C" 1770 1836 1
2013/2014 9 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2033 1980 Maryško Leoš ŠK Libštát 1937 1927 0
2013/2014 8 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2033 1980 Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 ½
2013/2014 7 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2033 1980 Lašek František Chess Rowdies 1811 1870 0
2013/2014 6 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2033 1980 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald "A" 2030 2078 ½
2013/2014 5 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2033 1980 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1944 1981 ½
2013/2014 3 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2033 1980 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1857 1
2013/2014 1 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2033 1980 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2036 2007 ½
2012/2013 11 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2069 ½
2012/2013 10 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa 2020 2007 1
2012/2013 9 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1961 2019 1
2012/2013 8 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1918 1921 1
2012/2013 7 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 Maryško Leoš ŠK Libštát "A" 1847 1901 0
2012/2013 6 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 Suchomel Aleš Desko Liberec "B" 2055 2075 ½
2012/2013 5 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2110 2101 0
2012/2013 4 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 Černý Martin 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 0
2012/2013 3 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1885 ½
2012/2013 2 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 Chalupa Vladislav ŠK Libštát "B" 1571 ½
2012/2013 1 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 Blaháček Evžen Desko Liberec "C" 1959 1947 1
2011/2012 11 B TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 Cakl Zdeněk TJ Desko Liberec "B" 2078 2086 0
2011/2012 10 Č TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1956 2031 1
2011/2012 9 Č TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 Tryhuba Jaroslav 1. Novoborský ŠK "D" 1851 1812 1
2011/2012 8 B TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 Špinka Petr ŠK Libštát 2005 1999 0
2011/2012 7 Č TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 Hnát Zdeněk TJ Slávia Liberec 1956 1904 1
2011/2012 6 B TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 Frýda Lukáš TJ Desko Liberec "C" 1877 1902 1
2011/2012 5 Č TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 2000 2000 0
2011/2012 4 B TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1742 1742 ½
2011/2012 3 Č TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2062 2070 1
2011/2012 2 B TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1876 1943 0
2011/2012 1 Č TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1838 ½
2010/2011 9 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 2026 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1981 1
2010/2011 8 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 2026 Pavlík Josef TJ Lokomotiva Liberec C 1999 1
2010/2011 7 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 2026 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald B 2340 0
2010/2011 6 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 2026 Lipták Pavel TJ Sokol Víchová n.J. 2105 0
2010/2011 5 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 2026 Dolenský Milan ŠK Libštát B 2029 0
2010/2011 4 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 2026 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec B 2001 ½
2010/2011 3 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 2026 Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 1952 0
2010/2011 2 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 2026 Blaháček Evžen Desko Liberec C 1981 ½
2010/2011 1 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 2026 Barták Pavel TJ PS ZK Semily B 1960 1
2010/2011 11 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1988 1
2010/2011 10 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1907 1
2010/2011 9 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 Lašek František TJ Slávia Liberec 1898 1
2010/2011 8 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 2002 0
2010/2011 7 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "D" 1769 1
2010/2011 6 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1979 ½
2010/2011 5 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 Novotka Zbyněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1937 0
2010/2011 4 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 Dudek Jaromír TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 ½
2010/2011 3 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 1916 ½
2010/2011 2 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 Fejfar Petr TJ PS ZK Semily 1617 1
2010/2011 1 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 2021 1
2009/2010 11 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1870 1
2009/2010 10 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 Kostlán Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. 1939 0
2009/2010 9 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 Hojač Mojmír Jiskra Tanvald 1889 ½
2009/2010 8 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1910 0
2009/2010 7 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 Hnát Zdeněk TJ Slávia Liberec 1981 1
2009/2010 6 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 Tomeš Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1822 0
2009/2010 5 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 Jakubů Milan ŠK Libštát 1868 ½
2009/2010 4 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 Ježek Luděk ŠK Zikuda Turnov "C" 1817 ½
2009/2010 3 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1994 1
2009/2010 2 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 Frýda Lukáš Desko Liberec "B" 1877 ½
2009/2010 1 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec "A" 1866 1
2008/2009 11 Č TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1908 0
2008/2009 10 B TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 Kapras Jiří TJ Lokomotiva Liberec "B" 1787 0
2008/2009 9 Č TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "C" 1843 ½
2008/2009 8 B TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 Patočka Josef TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 1
2008/2009 7 Č TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 Cakl Zdeněk Desko Liberec "A" 2091 ½
2008/2009 6 B TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald 1988 0
2008/2009 5 Č TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2059 1
2008/2009 4 B TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 1745 1
2008/2009 2 B TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1936 1
2008/2009 1 B TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 Gombos Ladislav Desko Liberec "B" 1772 0
2007/2008 11 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 Švec Luděk Desko Liberec "B" 1776 ½
2007/2008 10 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 Hübner Petr TJ Slávia Liberec 1774 1
2007/2008 9 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 Mayer Jiří TJ Krásná Lípa 1972 ½
2007/2008 8 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK "C" 2173 ½
2007/2008 7 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 Ščerba Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1888 1
2007/2008 6 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 Pavlík Josef TJ Lokomotiva Liberec "A" 2031 1
2007/2008 5 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 Groh Jiří Desko Liberec "A" 1979 0
2007/2008 4 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald 1802 ½
2007/2008 3 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1906 ½
2007/2008 2 Č TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 Maryško Leoš ŠK Libštát 1915 1
2007/2008 1 B TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 Kavický Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1770 1
2006/2007 11 Č TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1956 Boleslav Petr 1.Novoborský ŠK "C" 2056 0
2006/2007 10 B TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1956 Princ Jiří TJ Krásná Lípa "A" 1871 1
2006/2007 9 B TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1956 Kulhánek Jaromír TJ Krásná Lípa "B" 1642 1
2006/2007 8 Č TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1956 Havlíček Zdeněk TJ Nové Město pod Smrkem 1602 1
2006/2007 7 B TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1956 Fejfar Petr TJ Semily 1583 1
2006/2007 6 Č TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1956 Braun Marek Desko Liberec "B" 1956 ½
2006/2007 5 B TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1956 Hojač Mojmír Jiskra Tanvald 1925 ½
2006/2007 4 Č TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1956 Pešta Jiří TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1710 1
2006/2007 3 B TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1956 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1766 1
2006/2007 2 Č TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1956 Brouček Tomáš TJ Zikuda Turnov "B" 2072 0
2006/2007 1 B TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1956 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec 1821 ½
2004/2005 10 Č Autobrzdy Jablonec 2005 Jína Jiří Novoborský ŠK B" 2126 ½
2004/2005 9 B Autobrzdy Jablonec 2005 Zemánek Ivo Bižuterie Jablonec 2096 ½
2004/2005 8 Č Autobrzdy Jablonec 2005 Mišurec Zdeněk ŠK Libštát 1803 1
2004/2005 7 B Autobrzdy Jablonec 2005 Tejkal Lubomír Spartak Rokytnice 2114 0
2004/2005 6 Č Autobrzdy Jablonec 2005 Honc Martin Nové Město p. Smrk 1911 ½
2004/2005 5 B Autobrzdy Jablonec 2005 Joukl Zdeněk Jiskra Tanvald 2114 0
2004/2005 4 Č Autobrzdy Jablonec 2005 Zákoucká Adéla TJ Semily 2009 0
2004/2005 3 B Autobrzdy Jablonec 2005 Hendrych Václav ŠK Česká Lípa 2014 0
2004/2005 2 Č Autobrzdy Jablonec 2005 Polák Benedikt Desko Liberec A" 2085 0
2003/2004 11 Č TJ Autobrzdy 2019 Cakl Zdeněk Desko Liberec B 2077 ½
2003/2004 10 B TJ Autobrzdy 2019 Maryško Leoš Semily A 1923 ½
2003/2004 9 Č TJ Autobrzdy 2019 Drobník Čestmír Bižuterie Jbl A 1997 ½
2003/2004 8 B TJ Autobrzdy 2019 Šonský Miroslav Slavie Turnov B 1982 ½
2003/2004 7 Č TJ Autobrzdy 2019 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa B 2074 0
2003/2004 6 B TJ Autobrzdy 2019 Tejkal Lubomír Spartak Rokytnice 2055 0
2003/2004 5 Č TJ Autobrzdy 2019 Kobr Zdeněk Slavie Liberec 1808 1
2003/2004 4 B TJ Autobrzdy 2019 Fales Anatolij Jiskra Tanvald A 1960 1
2003/2004 2 B TJ Autobrzdy 2019 Noack Christian Krásná Lípa A 2153 ½
2003/2004 1 B TJ Autobrzdy 2019 Veselý Pavel ŠK Česká Lípa C 1845 0