Hráč Přibylová Růžena

Přibylová Růžena

User Pic
Jméno: Přibylová Růžena
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1810
Elo mezinárodní: 1810
ID: 2547
FIDE ID: 327131
Rok narození: 1950
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 7 ŠK DP Praha F - UniCredit 1823 1819 Pokorný Jan SK OAZA Praha F 1859 1848 ½
2019/2020 6 ŠK DP Praha F - UniCredit 1823 1819 Kühnmund Ivan ŠK Loko Praha D 1683 1705 ½
2019/2020 8 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1823 1819 ŠK Smíchov A 1
2019/2020 5 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1823 1819 Rakouš Pavel DDM Praha 6 B 1970 1838 1
2019/2020 4 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1823 1819 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1860 1874 ½
2018/2019 11 ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1842 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 0
2018/2019 10 ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1842 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1790 1798 1
2018/2019 8 ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1842 Malá Anna Unichess Ž 1814 1802 0
2018/2019 6 ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1842 Skála Kamil TJ Pankrác F 1947 1941 ½
2018/2019 3 ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1842 Malý Filip SK OAZA Praha D 1908 1933 0
2018/2019 1 ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1842 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha C - VŠFS 2239 0 ½
2018/2019 11 ŠK DP Praha F 1867 1842 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1946 1975 0
2018/2019 10 ŠK DP Praha F 1867 1842 Kastner Jan TJ Pankrác G 1911 1937 0
2018/2019 8 ŠK DP Praha F 1867 1842 Boleslav Petr GROP - E 2028 1997 1
2018/2019 7 ŠK DP Praha F 1867 1842 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 "C" 1775 1738 ½
2018/2019 6 ŠK DP Praha F 1867 1842 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1821 ½
2018/2019 3 ŠK DP Praha F 1867 1842 Kolář Dan Dukla E 1905 1902 0
2018/2019 1 ŠK DP Praha F 1867 1842 Kolečkář Pavel ŠO Praga Praha C 1759 1842 ½
2018/2019 8 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1867 1842 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1901 1892 ½
2018/2019 5 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1867 1842 Kopecký František Šachový klub Praha 4 "A" 0 1843 ½
2018/2019 2 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1867 1842 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha G 1584 1693 0
2017/2018 11 ŠK DP Praha G 1874 1830 Rývová Anna ŠO Praga Praha C 1906 1864 ½
2017/2018 10 ŠK DP Praha G 1874 1830 Paulovič Michal ŠO TJ Dukla Praha F 0 0 1
2017/2018 9 ŠK DP Praha G 1874 1830 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1819 1876 ½
2017/2018 8 ŠK DP Praha G 1874 1830 Klyuev Vasily TJ Bohemians Praha G 1903 1925 0
2017/2018 7 ŠK DP Praha G 1874 1830 Boháč Jaroslav TJ Kobylisy F 1909 1816 ½
2017/2018 6 ŠK DP Praha G 1874 1830 Hroděj Karel ŠK Praha - Smíchov D 0 1700 1
2017/2018 4 ŠK DP Praha G 1874 1830 Mlynář Jaroslav ŠK Mlejn A 0 1817 ½
2017/2018 3 ŠK DP Praha G 1874 1830 Dvořák Aleš USK Praha C 1717 1757 ½
2017/2018 2 ŠK DP Praha G 1874 1830 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1799 1796 1
2017/2018 7 �K DP Praha C - V�FS I 1874 1830 Krotký David Kbel.�ach. reprezentace A 1769 1769 1
2016/2017 10 �K PORG Praha 1810 1810 Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1525 1536 ½
2016/2017 1 �K PORG Praha 1810 1810 Shatalov Vladimír Steinitz - Makabi 2000 1518 0
2016/2017 11 �K DP Praha B 1810 1810 Modrová Hana TJ Bohemians Praha F 1816 1823 0
2016/2017 7 �K DP Praha B 1810 1810 Bürgermeister Michal Kbel.�ach. reprezentace B 1813 1815 0
2016/2017 5 �K DP Praha B 1810 1810 Horyna Josef Sokol Praha Vr�ovice D 1751 1766 ½
2016/2017 7 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1810 1810 Krotký David Kbel.šach. reprezentace A 1763 1781 1
2015/2016 7 ŠK Dopravní podnik Praha B 1911 1853 Franc Lubor Sokol Kolín 1849 1843 ½
2015/2016 5 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1911 1853 Gorbunov Artemiy ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1649 1
2014/2015 9 ŠK Holdia DP Praha 1932 1864 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 0
2014/2015 2 ŠK Holdia DP Praha 1932 1864 Holý Filip TJ Sokol Plzeň-Letná 1849 1980 0
2013/2014 2 ŠK PORG C 1936 1857 Voršilka Jiří SK OAZA Praha D 1781 1781 1
2013/2014 10 Holdia DP Praha C 1936 1857 Daniel Martin Bohemians Praha D 2093 2082 0
2013/2014 4 Holdia DP Praha C 1936 1857 Skřivánek Jan ŠK PORG A 2167 2168 0
2013/2014 2 Holdia DP Praha C 1936 1857 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2125 2135 ½