Hráč Přibylová Růžena

Přibylová Růžena

User Pic
Jméno: Přibylová Růžena
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1819
Elo mezinárodní: 1867
ID: 2547
FIDE ID: 327131
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK DP Praha F 1867 1819 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1957 1978 0
2018/2019 10 ŠK DP Praha F 1867 1819 Kastner Jan TJ Pankrác G 1961 1920 0
2018/2019 8 ŠK DP Praha F 1867 1819 Boleslav Petr GROP - E 2011 1934 1
2018/2019 7 ŠK DP Praha F 1867 1819 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 "C" 1775 1747 ½
2018/2019 6 ŠK DP Praha F 1867 1819 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 ½
2018/2019 3 ŠK DP Praha F 1867 1819 Kolář Dan Dukla E 1882 1880 0
2018/2019 1 ŠK DP Praha F 1867 1819 Kolečkář Pavel ŠO Praga Praha C 1800 1878 ½
2018/2019 8 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1867 1819 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1836 1860 ½
2018/2019 5 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1867 1819 Kopecký František Šachový klub Praha 4 "A" 0 1812 ½
2018/2019 2 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1867 1819 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha G 1717 1767 0
2018/2019 11 ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1819 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1838 1824 0
2018/2019 10 ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1819 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1822 1831 1
2018/2019 8 ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1819 Malá Anna Unichess Ž 1814 1813 0
2018/2019 6 ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1819 Skála Kamil TJ Pankrác F 1931 1923 ½
2018/2019 3 ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1819 Malý Filip SK OAZA Praha D 1941 1966 0
2018/2019 1 ŠK DP Praha E - VŠFS 1867 1819 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha C - VŠFS 2239 0 ½
2017/2018 7 �K DP Praha C - V�FS I 1867 1819 Krotký David Kbel.�ach. reprezentace A 1763 1788 1
2017/2018 11 ŠK DP Praha G 1867 1819 Rývová Anna ŠO Praga Praha C 1838 1837 ½
2017/2018 10 ŠK DP Praha G 1867 1819 Paulovič Michal ŠO TJ Dukla Praha F 0 1438 1
2017/2018 9 ŠK DP Praha G 1867 1819 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1799 1795 ½
2017/2018 8 ŠK DP Praha G 1867 1819 Klyuev Vasily TJ Bohemians Praha G 1905 1950 0
2017/2018 7 ŠK DP Praha G 1867 1819 Boháč Jaroslav TJ Kobylisy F 1866 1805 ½
2017/2018 6 ŠK DP Praha G 1867 1819 Hroděj Karel ŠK Praha - Smíchov D 0 1678 1
2017/2018 4 ŠK DP Praha G 1867 1819 Mlynář Jaroslav ŠK Mlejn A 0 1834 ½
2017/2018 3 ŠK DP Praha G 1867 1819 Dvořák Aleš USK Praha C 1787 1733 ½
2017/2018 2 ŠK DP Praha G 1867 1819 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1798 1800 1
2016/2017 7 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1867 1819 Krotký David Kbel.šach. reprezentace A 1763 1788 1
2015/2016 7 ŠK Dopravní podnik Praha B 1911 1853 Franc Lubor Sokol Kolín 1849 1843 ½
2015/2016 5 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1911 1853 Gorbunov Artemiy ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1649 1
2014/2015 9 ŠK Holdia DP Praha 1932 1864 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 2065 2061 0
2014/2015 2 ŠK Holdia DP Praha 1932 1864 Holý Filip TJ Sokol Plzeň-Letná 1849 1980 0
2013/2014 2 ŠK PORG C 1936 1857 Voršilka Jiří SK OAZA Praha D 1781 1781 1
2013/2014 10 Holdia DP Praha C 1936 1857 Daniel Martin Bohemians Praha D 2093 2082 0
2013/2014 4 Holdia DP Praha C 1936 1857 Skřivánek Jan ŠK PORG A 2167 2168 0
2013/2014 2 Holdia DP Praha C 1936 1857 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2125 2135 ½