Hráč Očenášek Jan

Očenášek Jan

User Pic
Jméno: Očenášek Jan
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1593
Elo mezinárodní: 1351
ID: 43819
FIDE ID: 23716630
Rok narození: 2006
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz 1366 1484 Dolenský Filip ŠK Libštát 1621 1756 0
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz 1366 1484 Pravda Kryštof ŠK Slavoj Litoměřice 1737 1665 0
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz 1366 1484 Lhotský František Sokol Buštěhrad 1903 1943 0
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz 1375 1484 Šťastný Jakub ŠK Teplice 1690 1719 0
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz 1375 1484 Šmíd Pavel ŠK Spartak Ústí n.L. 1879 1860 0
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz 1388 1421 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary 2233 2240 0
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz 1388 1421 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty 1590 1609 0
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz 1391 1421 Kačírek Jakub ŠK Spartak Chodov 1387 1574 ½
2018/2019 3 Karlovarský šachklub Tietz 1391 1421 Koubová Anna Marie Siesta Solution Unichess 2038 2058 0
2018/2019 2 Karlovarský šachklub Tietz 1391 1421 Blažek Tomáš Desko Liberec B 1323 1571 ½
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz 1391 1421 Podzimek Adam TJ Bižuterie Jablonec 1507 1639 1
2018/2019 3 KŠ Tietz F 1410 1421 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 0 1432 1
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1375 1484 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1437 1448 1
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1388 1421 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1754 1813 ½
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1410 1421 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín A 0 1432 ½
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1391 1421 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary B 1809 1780 1
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1602 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín 0 1573 1
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1602 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1688 1678 1
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1602 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb B 1639 1652 0
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1602 Most Zdeněk TJ Baník Habartov B 2010 2021 0
2017/2018 11 ŠK Chodov 1444 1602 Polanský Adam Luboš Spartak Ústí n.L. A 1906 1864 0
2017/2018 10 ŠK Chodov 1444 1602 Toman Jan Spartak Ústí n.L. B 1215 1280 0
2017/2018 9 ŠK Chodov 1444 1602 Macháček Oldřich ŠK Libštát 1452 1439 0
2017/2018 8 ŠK Chodov 1655 1602 Koval Nikita ŠK Teplice 1561 1538 1
2017/2018 7 ŠK Chodov 1655 1602 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK 1786 1765 0
2017/2018 6 ŠK Chodov 1654 1602 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad A 1560 1588 1
2017/2018 5 ŠK Chodov 1654 1602 Mošovský Jakub Sokol Buštěhrad B 1435 1455 ½
2017/2018 4 ŠK Chodov 1608 1584 Kodet Jaromír ŠK Karlovy Vary B 1341 1447 1
2017/2018 3 ŠK Chodov 1608 1584 Sivák Lukáš TJ Bižuterie Jablonec 1534 1587 ½
2017/2018 2 ŠK Chodov 1608 1584 Pravda Kryštof Slavoj Litoměřice 1708 1728 1
2017/2018 1 ŠK Chodov 1608 1584 Táborovec Vladimír ŠK Praha Smíchov 1437 1437 1
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1654 1602 Žikavský Rudolf TJ Ostrov 1567 1599 0
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1654 1602 Vachulka Václav Baník Habartov A 1620 1552 1
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1657 1602 Bambousek Zdeněk Šachový klub Valdštejn Cheb A 1609 1620 ½
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1654 1602 Kuttner Jaromír TJ Spartak Horní Slavkov 1502 1480 0
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1608 1584 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1654 1684 1
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz G 1100 Vojíř Václav ŠK Spartak Chodov C 1094 0
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz G 1100 Pulec Lukáš ŠK Valdštejn Cheb C 1000 0
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz G 1100 Kropáček Jan TJ Aš B 1415 0