Hráč Pšenička Tomáš

Pšenička Tomáš

User Pic
Jméno: Pšenička Tomáš
Oddíl: SK DDM Slaný
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1609
Elo mezinárodní: 1641
ID: 13627
FIDE ID: 396320
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Zlonice 1641 1628 Nedvěd Pavel ŠK Kladno B 0 1723 0
2018/2019 8 ŠK Zlonice 1641 1628 Seiner František TJ Kralupy nad Vltavou C 1673 1526 0
2018/2019 7 ŠK Zlonice 1641 1628 Kubín Lukáš Sokol Buštěhrad B 1376 1425 ½
2018/2019 6 ŠK Zlonice 1641 1628 Leník Jiří ŠK Velvary 0 1604 ½
2018/2019 4 ŠK Zlonice 1641 1628 Vimmer Miloš ŠO TP NOVA Kladno A 1882 1805 0
2018/2019 2 ŠK Zlonice 1641 1628 Císař Jiří ŠK Liběhrad B 1488 1715 0
2018/2019 1 ŠK Zlonice 1641 1628 Šlégr Josef Český lev Kolešovice C 1647 1659 1
2017/2018 8 ŠK Zlonice A 0 1601 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1739 1653 0
2017/2018 7 ŠK Zlonice A 0 1601 Řezníček Jiří TJ Hostivice B 0 1593 ½
2017/2018 6 ŠK Zlonice A 0 1601 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník A 1590 1659 ½
2017/2018 1 ŠK Zlonice A 0 1601 Kantořík Radovan Český Lev Kolešovice C ½
2017/2018 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 0 1601 Turický David ŠK Zdice A 1772 1791 0
2016/2017 11 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 Saxl Jiří Příbram Baník A 1833 1884 0
2016/2017 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 ½
2016/2017 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad A 1653 1567 ½
2016/2017 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 Bednár Jan Sokol Hostivice A 1748 1643 1
2016/2017 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 0
2016/2017 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 Matas Stanislav Sokol na Mělníce A 1727 1704 0
2016/2017 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1792 1775 0
2015/2016 11 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1810 1736 0
2015/2016 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 Kubaljak Jaromír JAWA Brodce A 2027 1893 0
2015/2016 8 ŠK Zlonice 1605 Utratil Ferdinand Cayman Pharma Neratovice G 1531 ½
2014/2015 8 DDM Slaný-ŠK Velvary 1611 Máslo Ondřej KŠ Říčany 1925 E 1478 1652 0
2014/2015 6 DDM Slaný-ŠK Velvary 1611 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1858 1845 0
2014/2015 9 ŠK Zlonice A 1611 Skýpala Jan TJ AERO Odolena Voda A 1256 1
2014/2015 7 ŠK Zlonice A 1611 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1594 1513 1
2014/2015 4 ŠK Zlonice A 1611 Pokorný Václav ŠK Rakovník C 1317 1
2013/2014 11 SK DDM Slaný B 1622 Procházka Bedřich Český Lev Kolešovice B 1419 ½
2013/2014 10 SK DDM Slaný B 1622 Kabát Jiří ŠO Stochov 1771 ½
2013/2014 8 SK DDM Slaný B 1622 Mezera Matěj Sokol Buštěhrad D 1250 1
2013/2014 7 SK DDM Slaný B 1622 Neuman Petr ŠK Velvary 1000 ½
2013/2014 6 SK DDM Slaný B 1622 Křížek Jaroslav ŠK Kladno B 1654 0
2013/2014 5 SK DDM Slaný B 1622 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1356 1
2013/2014 4 SK DDM Slaný B 1622 Urban Milan Sokol Buštěhrad F 1250 ½
2013/2014 3 SK DDM Slaný B 1622 Pucholt Martin TJ Sokol Lány 1453 1
2013/2014 2 SK DDM Slaný B 1622 Tučan Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1353 ½
2013/2014 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1622 Čermák Vít ŠK Zdice B 1000 0
2012/2013 9 SK DDM Slaný 1649 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad F 1250 0
2012/2013 8 SK DDM Slaný 1649 Mišičko Ján ŠK Kladno B 1525 1593 0
2012/2013 6 SK DDM Slaný 1649 Vaňková Veronika ŠK Rakovník D 1285 0
2012/2013 5 SK DDM Slaný 1649 Procházka Bedřich Český Lev Kolešovice B 1418 1
2012/2013 4 SK DDM Slaný 1649 Mayrhofer Matyáš Sokol Buštěhrad D 1250 1
2012/2013 1 SK DDM Slaný 1649 Honzík Jiří ŠO Stochov 1616 0
2012/2013 11 ŠK Zlonice A 1649 Popelka Pavel ŠK Kralupy B 1933 1944 0
2012/2013 10 ŠK Zlonice A 1649 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1827 0
2012/2013 9 ŠK Zlonice A 1649 Aron Oto Caissa Úholičky C 1769 1778 ½
2012/2013 8 ŠK Zlonice A 1649 Zámorský Ladislav TcJ Sokol na Mělníce B 1765 1767 1
2012/2013 6 ŠK Zlonice A 1649 Lánský Petr ŠK Kralupy C 1813 1722 0
2012/2013 5 ŠK Zlonice A 1649 Žák Jiří TJ Slovan Velvary A 1673 ½
2012/2013 3 ŠK Zlonice A 1649 Partl Miloslav TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 ½
2012/2013 1 ŠK Zlonice A 1649 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad C 1790 1817 0
2011/2012 11 SK DDM Slaný 1642 Kohout Josef ŠK Rakovník "B" 1992 1991 0
2011/2012 10 SK DDM Slaný 1642 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad "B" 1535 0
2011/2012 9 SK DDM Slaný 1642 Kovářová Oxana Caissa Úholičky "C" 1653 1674 0
2011/2012 8 SK DDM Slaný 1642 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno "A" 1847 ½
2011/2012 7 SK DDM Slaný 1642 Rujder Tibor ŠK Zdice "A" 1932 1906 0
2011/2012 6 SK DDM Slaný 1642 Červenka Antonín Slovan Velvary 1786 ½
2011/2012 5 SK DDM Slaný 1642 Klein Eduard ŠOTP NOVA Kladno "A" 1789 1
2011/2012 4 SK DDM Slaný 1642 Boháč Pavel ŠK Řevnice "A" 1778 0
2011/2012 3 SK DDM Slaný 1642 Zelenka Pavel ŠK Kladno "C" 1653 0
2011/2012 2 SK DDM Slaný 1642 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 1
2011/2012 1 SK DDM Slaný 1642 Králík Vladimír ŠK Příbram - Baník "A" 1783 1
2010/2011 10 SK DDM Slaný 1618 Benda Martin ŠK Kralupy nad Vltavou C 1000 ½
2010/2011 9 SK DDM Slaný 1618 Kovářová Oxana Caissa Úholičky C 1659 ½
2010/2011 8 SK DDM Slaný 1618 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad 1571 0
2010/2011 7 SK DDM Slaný 1618 Tóth Václav ŠO TP NOVA Kladno 1745 ½
2010/2011 6 SK DDM Slaný 1618 Kišari Jan TJ Sokol Brandýs nad Labem 1751 ½
2010/2011 5 SK DDM Slaný 1618 Nývlt Miloslav TJ Sokol na Mělníce B 1784 0
2010/2011 4 SK DDM Slaný 1618 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno 1845 0
2010/2011 3 SK DDM Slaný 1618 Homola Karel ŠK Rakovník B 1706 ½
2010/2011 2 SK DDM Slaný 1618 Nedvěd Pavel ŠK Kladno C 1762 1
2009/2010 9 SK DDM Slaný B 1610 Aron Oto Caissa Úholičky D 1746 ½
2009/2010 8 SK DDM Slaný B 1610 Sládek Rudolf ŠK Merkur Kladno B ½
2009/2010 7 SK DDM Slaný B 1610 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník D 1531 ½
2009/2010 4 SK DDM Slaný B 1610 Červenka Antonín ŠO Stochov 1794 0
2009/2010 2 SK DDM Slaný B 1610 Zralý František ŠK Rakovník E 1
2009/2010 11 SK DDM Slaný 1610 Macas Vladimír ŠO TP NOVA Kladno 1779 1
2008/2009 10 SK DDM Slaný "A" 1602 Margaritov Margarit Slovan Velvary 1677 1
2008/2009 11 SK DDM Slaný "B" 1602 Aron Oto Caissa Úholičky "D" 1768 0
2008/2009 10 SK DDM Slaný "B" 1602 Buk Pavel Sokol Buštěhrad "C" 1668 ½
2008/2009 9 SK DDM Slaný "B" 1602 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice "C" 1661 ½
2007/2008 9 SK DDM Slaný "B" 1650 Kočí Stanislav TJ Český lev Kolešovice "B" 1571 ½
2007/2008 7 SK DDM Slaný "B" 1650 Bukovský Petr TJ Sokol Hostivice "C" 0
2007/2008 6 SK DDM Slaný 1650 Štván Marek Caissa Úholičky "C" 1597 0
2007/2008 5 SK DDM Slaný 1650 Krinke Josef ŠK Hotel Merkur Kladno 1717 1
2007/2008 4 SK DDM Slaný 1650 Šavrda Jan MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1698 ½
2007/2008 3 SK DDM Slaný 1650 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice "B" 1533 0
2007/2008 2 SK DDM Slaný 1650 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1682 ½
2006/2007 10 SK DDM Slaný 1646 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice 1648 1
2006/2007 9 SK DDM Slaný 1646 Tichý Rudolf Sokol Libčice n/Vl 1642 ½
2006/2007 8 SK DDM Slaný 1646 Vedral Jaroslav TJ Slovan Velvary 1733 ½
2006/2007 7 SK DDM Slaný 1646 Beneš Martin DDM Mělník 1575 1
2006/2007 6 SK DDM Slaný 1646 Skok Leoš AERO Odolena Voda 1
2006/2007 5 SK DDM Slaný 1646 Pospíšil Evžen ŠK Kralupy n/Vlt B 1828 0
2006/2007 4 SK DDM Slaný 1646 Vataha Josef ŠO Stochov 1526 1
2006/2007 3 SK DDM Slaný 1646 Kubínová Zuzana TJ Neratovice B 1
2006/2007 2 SK DDM Slaný 1646 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1420 0
2005/2006 11 SK DDM Slaný A 1616 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1668 0
2005/2006 10 SK DDM Slaný A 1616 Bartošík Luděk Lokomotiva BerounA 1818 1
2005/2006 9 SK DDM Slaný A 1616 Sochor František ŠK Kladno C 1846 ½
2005/2006 8 SK DDM Slaný A 1616 Noha Petr ŠK Alva Příbram C 1758 1
2005/2006 7 SK DDM Slaný A 1616 Freiman Libor ŠO Stochov 0
2005/2006 6 SK DDM Slaný A 1616 Zoubek Vladimír SOU Příbram A 1609 1
2005/2006 5 SK DDM Slaný A 1616 Šrubař Pavel Spartak Žebrák B 1801 ½
2005/2006 4 SK DDM Slaný A 1616 Růžička Václav ŠK Kladno D 1633 1
2005/2006 3 SK DDM Slaný A 1616 Zadina Jiří TJ Jince A 1510 0
2005/2006 2 SK DDM Slaný A 1616 Kočí Stanislav TJ Kolešovice 1630 ½
2005/2006 6 DDM Slaný B 1616 Falta Ivan ŠK Kladno E 1724 0
2004/2005 11 SK DDM Slaný 1616 Rédl Václav Č. Lev Kolešovice 1622 ½
2004/2005 5 SK DDM Slaný 1616 Bělský Kamil Sokol Buštěhrad A 1
2003/2004 11 SK DDM Slaný Seiner František EasyE Kralupy B" 1734 0
2003/2004 10 SK DDM Slaný Tichý Rudolf Libčice n/Vltavou 1629 ½
2003/2004 9 SK DDM Slaný Šochman Erik ŠK Kladno E" ½
2003/2004 7 SK DDM Slaný Vedral Jaroslav Slovan Velvary 1744 ½
2003/2004 6 SK DDM Slaný Látal Michal EasyE Kralupy C" 0
2003/2004 4 SK DDM Slaný Pospíšil Petr NOVA Kladno A" 1638 1
2003/2004 3 SK DDM Slaný Turský Matyáš Sokol Hostivice 1411 ½
2003/2004 2 SK DDM Slaný Srba Martin AERO Odolena Voda 1336 1