Hráč Dejmek Tomáš

Dejmek Tomáš

User Pic
Jméno: Dejmek Tomáš
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1530
Elo mezinárodní: 1429
ID: 44255
FIDE ID: 23719222
Rok narození: 2007
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2020/2021 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1429 1530 Krautschneider Daniel Jan Region Panda Rychnov nad Kněžnou 1324 1375 0
2020/2021 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1429 1530 Rožek Jan Šachový spolek Železné hory 1367 1347 ½
2020/2021 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1429 1530 Zezula Jakub TJ Náměšť n/Oslavou 1595 1610 1
2020/2021 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1429 1530 Rybáčková Lucie Gambit Jihlava 1362 1375 0
2019/2020 9 Sparta Kutná Hora B 1255 1357 Halámka Radek Sokol Kolín C 1725 1821 0
2019/2020 6 Sparta Kutná Hora B 1255 1357 Kratochvíl Pavel TJ SOKOL Struhařov A 0 0 1
2019/2020 5 Sparta Kutná Hora B 1255 1383 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice, z.s. B 1781 1777 ½
2019/2020 4 Sparta Kutná Hora B 1255 1383 Hamsa Vojtěch SK Slavoj Čáslav A 0 1205 1
2019/2020 3 Sparta Kutná Hora B 0 1383 Studzinski Boleslav KŠ Stříbrná Skalice A 1678 1563 1
2019/2020 1 Sparta Kutná Hora B 0 1383 Plechata Pavel TJ Kavalier Sázava A 0 1508 ½
2019/2020 9 Sparta Kutná Hora C 1255 1357 Mates Miroslav DDM Sokol Nymburk D 1497 1530 1
2019/2020 8 Sparta Kutná Hora C 1255 1357 Vinecký Jiří DDM Sokol Nymburk C 1206 1245 1
2019/2020 7 Sparta Kutná Hora C 1255 1357 Fek Milan TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 0 1444 0
2019/2020 6 Sparta Kutná Hora C 1255 1357 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 1965 1924 0
2019/2020 5 Sparta Kutná Hora C 1255 1383 Seibt Josef Šachklub města Dobrovice F 1449 1425 1
2019/2020 3 Sparta Kutná Hora C 0 1383 Buryan Petr ŠK Rožďalovice A 0 1679 ½
2019/2020 2 Sparta Kutná Hora C 0 1383 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 0 1638 0
2019/2020 1 Sparta Kutná Hora C 0 1383 Mrázek Adam TJ Bohemia Poděbrady B 1228 1339 0
2018/2019 10 Sparta Kutná Hora B 0 1254 Špringl Matěj TJ AŠ Mladá Boleslav A 1624 1560 0
2018/2019 11 TJ Sokol Sendražice C 0 1254 Pletková Václava Šachklub města Dobrovice F 0 1396 1
2018/2019 8 TJ Sokol Sendražice C 0 1254 Švec Stanislav ŠS Kostelec n. Č.lesy C 0 1351 0
2018/2019 7 TJ Sokol Sendražice C 0 1254 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky B 0 1396 0
2018/2019 6 TJ Sokol Sendražice C 0 1254 Kos Kamil Šachklub města Dobrovice E 0 1566 0
2018/2019 4 TJ Sokol Sendražice C 0 1261 Mates Miroslav DDM Sokol Nymburk C 1497 1554 0
2018/2019 3 TJ Sokol Sendražice C 0 1261 Seidl Dalibor Sokol Kolín D 0 1721 0
2018/2019 2 TJ Sokol Sendražice C 0 1261 Komárek Ladislav ŠK Rožďalovice A 0 1712 0
2018/2019 2 TJ Sokol Sendražice B 0 1261 Doležal Karel DDM Symfonie Poděbrady A 0 1218 1
2017/2018 10 Sendražice C 0 1219 Dušek Vladimír Sokol Kolín D 1657 1638 0
2017/2018 9 Sendražice C 0 1219 Pecák Ivan Kostelec nad Černými Lesy C 1671 1603 0
2017/2018 8 Sendražice C 0 1219 Němeček Václav SK Slavoj Čáslav B 0 1254 1
2017/2018 7 Sendražice C 0 1219 Štěpánek Vít Sokol Český Brod B 0 1100 0
2017/2018 6 Sendražice C 0 1219 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky B 0 1251 1
2017/2018 2 Sendražice C 0 1219 Štěpánek Vít Sokol Český Brod B 0 1100 1
2017/2018 1 Sendražice C 0 1219 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky B 0 1402 0