Hráč Hlaváčová Lucie

Hlaváčová Lucie

User Pic
Jméno: Hlaváčová Lucie
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1814
Elo mezinárodní: 1843
ID: 4834
FIDE ID: 316121
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1842 Štufka Karel SK Pyrit Příbram B 1810 ½
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1842 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1832 0
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany E 1852 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2117 0
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany E 1852 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.l. 1884 ½
2008/2009 11 Biomedica Říčany E 1808 Fekete František Sokol Pečky A 1719 1
2008/2009 10 Biomedica Říčany E 1808 Blažek Ladislav Sokol Benešov A 1759 1
2008/2009 9 Biomedica Říčany E 1808 Novák Jiří Sokol Sendražice B 1985 1
2008/2009 8 Biomedica Říčany E 1808 Švadlenka Miloslav Slavoj Čáslav 1680 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany E 1808 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1711 1
2008/2009 4 Biomedica Říčany E 1808 Havelka Petr Spartak Vlašim B 1934 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany E 1808 Franc Lubor Sokol Kolín C 1942 ½
2008/2009 2 Biomedica Říčany E 1808 Krejčí Martin Biomedica Říčany F 1761 ½
2008/2009 1 Biomedica Říčany E 1808 Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1879 1
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1972 1
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 Skácel Jan TJ Sokol Benešov A 2040 0
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1876 0
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 Franc Lubor Sokol Kolín C 1951 ½
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 1911 0
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 Kopecký Tomáš Stadion Kutná Hora B 1967 ½
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany A 1773 ½
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 Zděnek Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany D 1653 ½
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice B 1800 ½
2006/2007 11 BIOMEDICA Říčany E 1899 Skácel Jan TJ Sokol Benešov B 2070 0
2006/2007 10 BIOMEDICA Říčany E 1899 Baláček Tadeáš Sokol Kolín C 1765 0
2006/2007 9 BIOMEDICA Říčany E 1899 Smolka Josef JAWA Brodce B 1877 0
2006/2007 8 BIOMEDICA Říčany E 1899 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky B 1651 1
2006/2007 4 BIOMEDICA Říčany E 1899 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1689 1
2006/2007 3 BIOMEDICA Říčany E 1899 Král Pavel Sokol Neveklov 1621 0
2006/2007 2 BIOMEDICA Říčany E 1899 Štoček Jiří BIOMEDICA Říčany D 1655 1
2006/2007 1 BIOMEDICA Říčany E 1899 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 1
2005/2006 11 Biomedica Říčany E 1897 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1754 0
2005/2006 10 Biomedica Říčany E 1897 Vrňata Jiří Sokol Struhařov 2092 ½
2005/2006 9 Biomedica Říčany E 1897 Spartak Vlašim B 1
2005/2006 8 Biomedica Říčany E 1897 Filandr Pavel Sokol Postupice 1766 1
2005/2006 5 Biomedica Říčany E 1897 Koyš Milan Sokol Benešov B 2109 1
2005/2006 4 Biomedica Říčany E 1897 Brezmen Pavel Sokol Pečky A 2055 0
2005/2006 3 Biomedica Říčany E 1897 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.l. B 2026 1
2005/2006 2 Biomedica Říčany E 1897 Vlach Josef Biomedica Říčany D 1825 ½
2005/2006 1 Biomedica Říčany E 1897 Holub Milan Jawa Brodce B 2066 0
2004/2005 9 Biomedica Říčany B 1891 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1845 1
2004/2005 4 Biomedica Říčany B 1891 Wimmer Jaroslav Bohemia PoděbradyA 1849 0
2004/2005 3 Biomedica Říčany B 1891 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1820 1
2004/2005 1 Biomedica Říčany B 1891 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2040 0
2003/2004 11 Biomedica Říčany B 1955 Šindelář Pavel Sokol Český Brod A 1976 0
2003/2004 10 Biomedica Říčany B 1955 Holub Milan Jawa Brodce A 2133 ½
2003/2004 9 Biomedica Říčany B 1955 Husárik Braňko Joly Lysá n/L B 2059 0
2003/2004 8 Biomedica Říčany B 1955 Macků Emil Sokol Benešov B 1817 0
2003/2004 6 Biomedica Říčany B 1955 Černovský Jiří Stad. Kutná Hora A 2101 0
2003/2004 5 Biomedica Říčany B 1955 Brezmen Pavel Sokol Pečky A 1998 0
2003/2004 4 Biomedica Říčany B 1955 Doležal Radoslav Biomedica Říčany A 2396 0
2003/2004 3 Biomedica Říčany B 1955 Fišer Jiří Sokol Benešov A 2128 0
2003/2004 2 Biomedica Říčany B 1955 Bouček Vlastimil Kostelec n/ČL A 2024 0
2003/2004 1 Biomedica Říčany B 1955 Mejzlík Vojtěch Spartak Vlašim B 2167 0