Hráč Vyhnálek Bohuslav

Vyhnálek Bohuslav

User Pic
Jméno: Vyhnálek Bohuslav
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2136
Elo mezinárodní: 2151
ID: 367
FIDE ID: 310239
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 11 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2150 2134 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2091 2120 1
2012/2013 10 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2150 2134 Kotek Daniel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2271 2264 0
2011/2012 11 ŠK Zikuda Turnov B 2156 2139 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1935 2027 ½
2011/2012 10 ŠK Zikuda Turnov B 2156 2139 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2080 2053 ½
2010/2011 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 2154 Novák Jan Desko Liberec "B" 1936 ½
2010/2011 7 ŠK Zikuda Turnov "B" 2154 Hrdina Robin TRW autoelektronika Vlašim 1909 1
2010/2011 6 ŠK Zikuda Turnov "B" 2154 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 1948 1
2009/2010 11 ŠK Zikuda Turnov B"" 2164 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem B"" 2155 0
2009/2010 10 ŠK Zikuda Turnov B"" 2164 Chalupecký Vladimír ŠK ZVU Engineering Lípa 2029 1
2009/2010 9 ŠK Zikuda Turnov B"" 2164 Crha Ondřej ŠK Sokol Mladá Boleslav 2051 0
2009/2010 7 ŠK Zikuda Turnov B"" 2164 Vala Filip Stadion Kutná Hora 2065 ½
2009/2010 6 ŠK Zikuda Turnov B"" 2164 Novák Jan Desko Liberec 1944 1
2009/2010 5 ŠK Zikuda Turnov B"" 2164 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2219 ½
2009/2010 2 ŠK Zikuda Turnov B"" 2164 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 0
2009/2010 1 ŠK Zikuda Turnov B"" 2164 Eisner Michal Sokol Kolín 2089 ½
2008/2009 8 ŠK Zikuda Turnov B"" 2152 Kraus Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 1
2008/2009 6 ŠK Zikuda Turnov B"" 2152 Vlach Josef TJ Tourist Biomedica Říčany 1847 1
2008/2009 2 ŠK Zikuda Turnov B"" 2152 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2148 1
2007/2008 9 TJ Zikuda Turnov B"" 2155 Polák Benedikt TJ Stadion Kutná Hora 2073 1
2007/2008 8 TJ Zikuda Turnov B"" 2155 Baláček Tadeáš ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1942 ½
2007/2008 7 TJ Zikuda Turnov B"" 2155 Kojetský Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany 2147 ½
2007/2008 6 TJ Zikuda Turnov B"" 2155 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B"" 2214 ½
2007/2008 3 TJ Zikuda Turnov B"" 2155 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2211 ½
2007/2008 1 TJ Zikuda Turnov B"" 2155 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2161 0
2006/2007 11 TJ Zikuda Turnov "B" 2133 Zákoucký Otto TJ Semily 1625 1
2006/2007 9 TJ Zikuda Turnov "B" 2133 Rychtář Pavel Jiskra Tanvald 1999 0
2006/2007 8 TJ Zikuda Turnov "B" 2133 Pešta Jiří TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1710 1
2006/2007 7 TJ Zikuda Turnov "B" 2133 Šimůnek Jan ŠK Libštát 1823 1
2006/2007 6 TJ Zikuda Turnov "B" 2133 Trávníček Jaroslav TJ Krásná Lípa "B" 1993 1
2006/2007 5 TJ Zikuda Turnov "B" 2133 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec 1821 1
2006/2007 4 TJ Zikuda Turnov "B" 2133 Oreský Jan 1.Novoborský ŠK "C" 2073 1
2006/2007 2 TJ Zikuda Turnov "B" 2133 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1971 1
2006/2007 1 TJ Zikuda Turnov "B" 2133 Pavlík Otto TJ Nové Město pod Smrkem 1740 1
2006/2007 11 TJ Zikuda Turnov 2133 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno 2158 ½
2005/2006 10 Sokol Bakov nad J. 2156 Kryšpín Libor TJ Auto Škoda MB A 2085 0
2005/2006 9 Sokol Bakov nad J. 2156 Jarrah Kamal ŠK Kralupy n.Vlt.A 2019 0
2005/2006 8 Sokol Bakov nad J. 2156 Gutman Petr ŠK Kladno B 2124 0
2005/2006 7 Sokol Bakov nad J. 2156 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1955 ½
2005/2006 6 Sokol Bakov nad J. 2156 Hašpl Miroslav Spartak Žebrák A 2083 0
2005/2006 5 Sokol Bakov nad J. 2156 Hajný Miloslav S.E. Ml.Boleslav B 2135 ½
2005/2006 4 Sokol Bakov nad J. 2156 Černík Lukáš NeratoviceVyvolení 2180 ½
2005/2006 3 Sokol Bakov nad J. 2156 Kořenek František ŠK Joly Lysá n.L.B 2108 1
2005/2006 1 Sokol Bakov nad J. 2156 Doležel Radovan Alva Pb Příbram B 2087 ½
2005/2006 11 TJ Zikuda Turnov 2156 Studnička Tomáš ŠK Mahrla Praha 2317 ½
2004/2005 9 Autobrzdy Jablonec 2169 Opočenský Miroslav Bižuterie Jablonec 2132 ½
2004/2005 8 Autobrzdy Jablonec 2169 Brouček Tomáš ŠK Libštát 2058 ½
2004/2005 7 Autobrzdy Jablonec 2169 Hollmann Zdeněk Spartak Rokytnice 2059 ½
2004/2005 3 Autobrzdy Jablonec 2169 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa 2086 ½
2004/2005 1 Autobrzdy Jablonec 2169 Koldrt Bohuslav Desko Liberec C" 1826 1
2003/2004 11 TJ Autobrzdy 2144 Polák Benedikt Desko Liberec B 2097 ½
2003/2004 6 TJ Autobrzdy 2144 Hollmann Zdeněk Spartak Rokytnice 2073 1
2003/2004 5 TJ Autobrzdy 2144 Lašek František Slavie Liberec 1976 1
2003/2004 4 TJ Autobrzdy 2144 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald A 1928 1
2003/2004 3 TJ Autobrzdy 2144 Koldrt Bohuslav Desko Liberec C 1794 ½
2003/2004 2 TJ Autobrzdy 2144 Wokurka Karel Krásná Lípa A 2153 1
2003/2004 1 TJ Autobrzdy 2144 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa C 1875 1