Hráč Sadil Pavel

Sadil Pavel

User Pic
Jméno: Sadil Pavel
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1565
Elo mezinárodní: 1602
ID: 36844
FIDE ID: 23710373
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č ŠK Loko Praha D 1602 1565 Lehovec Petr Sokol Praha Vršovice G 0 1613 ½
2017/2018 10 B ŠK Loko Praha D 1602 1565 Pekárek Jan ŠK DP Praha E 0 1274 1
2017/2018 9 Č ŠK Loko Praha D 1602 1565 Seige Viktor ŠK Viktoria Žižkov D 0 1494 1
2017/2018 8 B ŠK Loko Praha D 1602 1565 Postránecká Zuzana ŠK Sokol Vyšehrad H 1522 1578 0
2017/2018 5 B ŠK Loko Praha D 1602 1565 Veselý Vladislav TJ Bohemians Praha F 1630 1669 ½
2017/2018 4 Č ŠK Loko Praha D 1602 1565 Chmiel Michael DDM Praha 6 C 0 1582 0
2017/2018 3 B ŠK Loko Praha D 1602 1565 Sedláčková Janka Šachový klub Praha 4 C 1488 1580 1
2017/2018 2 Č ŠK Loko Praha D 1602 1565 ŠK Mlejn B 1
2017/2018 1 B ŠK Loko Praha D 1602 1565 Heusler David SK OAZA Praha G 1206 1096 1
2017/2018 9 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1602 1507 Hosnedl Luboš Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1649 1
2017/2018 7 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1602 1507 Hrubý Matěj Šachový klub Příbram Baník C 0 1353 1
2017/2018 6 B ŠK KDJS Sedlčany B 1602 1507 Našinec Zdeněk TJ Sokol Struhařov A 0 0 1
2017/2018 5 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1602 1507 Kořínek Oldřich TJ Kavalier Sázava A 1593 1585 0
2017/2018 4 B ŠK KDJS Sedlčany B 1602 1507 Šmolík Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 G 1532 1605 1
2017/2018 2 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1602 1507 Sentenský Josef Šachový klub Příbram Baník B 0 0 1
2017/2018 1 B ŠK KDJS Sedlčany B 1602 1507 Pácha Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice A 0 1531 1
2017/2018 10 B KDJS Sedlčany C 1602 1507 Turický David Zdice B 1772 1791 0
2017/2018 9 Č KDJS Sedlčany C 1602 1507 Galandák Daniel ŠK Mníšek pod Brdy 0 1610 0
2017/2018 8 B KDJS Sedlčany C 1602 1507 Budil Stanislav ŠK při MěÚ Hostomice 0 1407 1
2017/2018 7 Č KDJS Sedlčany C 1602 1507 Zeisek Václav TJ Jince 0 1603 1
2017/2018 6 B KDJS Sedlčany C 1602 1507 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 ½
2017/2018 5 Č KDJS Sedlčany C 1602 1507 Rosenbaumová Lea Zdice B 1692 1678 ½
2017/2018 4 B KDJS Sedlčany C 1602 1507 Křivan Václav ŠK Mníšek pod Brdy 0 1601 1
2017/2018 2 B KDJS Sedlčany C 1602 1507 Zeisek Václav TJ Jince 0 1603 ½
2017/2018 1 Č KDJS Sedlčany C 1602 1507 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 0
2015/2016 11 B ŠK KDJS Sedlčany C 1494 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 G 1615 ½
2015/2016 10 Č ŠK KDJS Sedlčany C 1494 Našinec Zdeněk Sokol Struhařov B 1
2015/2016 9 B ŠK KDJS Sedlčany C 1494 Křížek Kryštof Spartak Vlašim D 1302 1
2015/2016 8 Č ŠK KDJS Sedlčany C 1494 Dudek Vojtěch Jawa Brodce C 1475 1444 1
2015/2016 6 B ŠK KDJS Sedlčany C 1494 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 H 1548 ½
2015/2016 5 Č ŠK KDJS Sedlčany C 1494 Netolický Tomáš Jiskra Zruč n. Sáz. 1435 0
2015/2016 4 B ŠK KDJS Sedlčany C 1494 Heger Jan Stříbrná Skalice B 1361 1426 ½
2015/2016 3 Č ŠK KDJS Sedlčany C 1494 Filip Štěpán ŠK Pravonín 1256 1256 1
2015/2016 2 B ŠK KDJS Sedlčany C 1494 Sysel Jan Sokol Postupice 1686 ½
2015/2016 1 Č ŠK KDJS Sedlčany C 1494 Ježek Štěpán Kavalier Sázava B 1108 1
2014/2015 11 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1470 Sezemský Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 J 1553 ½
2014/2015 10 B ŠK KDJS Sedlčany B 1470 Blahout Karel Sokol Postupice 1472 ½
2014/2015 9 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1470 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n. Sáz. 1615 1
2014/2015 8 B ŠK KDJS Sedlčany B 1470 Vojta Jakub Spartak Vlašim C 1500 0
2014/2015 7 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1470 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1362 1
2014/2015 6 B ŠK KDJS Sedlčany B 1470 Šimek Miroslav Kavalier Sázava B 1250 1
2014/2015 5 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1470 Mandát Miloslav Klub šachistů Říčany 1925 H 1
2014/2015 4 B ŠK KDJS Sedlčany B 1470 Heger Zdeněk Stříbrná Skalice B 1341 1
2014/2015 3 B ŠK KDJS Sedlčany B 1470 Filip Lukáš ŠK Pravonín B 1618 1573 ½
2014/2015 2 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1470 Křišťan Petr Sokol Struhařov B 1000 1
2014/2015 1 B ŠK KDJS Sedlčany B 1470 Klepal Marek Uhlířské Janovice 1092 1
2014/2015 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1470 Zvolenský David JAWA Brodce B 1444 0
2014/2015 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1470 ŠK Zdice B 1
2014/2015 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1470 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1571 1
2014/2015 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1470 Nemastil Lubomír TJ Sokol Hostivice B 1627 ½
2013/2014 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1471 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice A 1517 0
2013/2014 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1471 Laube Miloslav TJ Kavalier Sázava A 1417 0
2013/2014 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1471 TJ Sokol Český Brod B 1
2013/2014 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1471 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1644 0
2013/2014 2 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1471 Dvořák Jan JAWA Brodce B 1359 ½
2013/2014 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1471 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1496 ½
2013/2014 9 B KDJS Sedlčany B 1471 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1454 ½
2013/2014 8 Č KDJS Sedlčany B 1471 Kocourek Jiří Kavalier Sázava C 1562 ½
2013/2014 7 B KDJS Sedlčany B 1471 Thümmel Egbert Figurka Říčany 0
2013/2014 6 Č KDJS Sedlčany B 1471 Mejzlík Jiří Dolní Kralovice B 1606 1
2013/2014 5 B KDJS Sedlčany B 1471 Konopka Aleš Stříbrná Skalice B 1626 0
2013/2014 4 Č KDJS Sedlčany B 1471 Závůrková Monika Uhlířské Janovice 1751 ½
2013/2014 3 B KDJS Sedlčany B 1471 Vnouček Martin Jawa Brodce C 1656 1
2013/2014 2 Č KDJS Sedlčany B 1471 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1740 1737 0
2013/2014 1 B KDJS Sedlčany B 1471 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1608 0
2012/2013 7 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1430 Kroča Karel TJ Jince C 1100 ½
2012/2013 6 B ŠK KDJS Sedlčany B 1430 Civín Dominik SK Zdice B 1609 0
2012/2013 5 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1430 Placheta Rostislav MěÚ Hostomice 1809 ½
2012/2013 4 B ŠK KDJS Sedlčany B 1430 Hochman Jan SK Pyrit Příbram B 1638 1732 ½
2012/2013 3 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1430 Zeisek Václav TJ Jince B 1532 1
2012/2013 2 B ŠK KDJS Sedlčany B 1430 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1823 1823 ½
2012/2013 1 B ŠK KDJS Sedlčany B 1430 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1670 1693 1
2012/2013 11 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1430 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1401 0
2012/2013 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1430 Zelenka Jiří TJ Sokol Sendražice B 1250 1
2012/2013 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1430 Chomický Josef TcJ Sokol Benešov A 1597 ½
2012/2013 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1430 Hruban Oliver SK Slavoj Čáslav A 1000 1
2012/2013 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1430 Jukl Karel JAWA Brodce B 1754 1736 ½
2012/2013 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1430 Krejčiříková Martina TJ Spartak Vlašim B 1598 0
2012/2013 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1430 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice A 1453 0
2012/2013 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1430 Helebrand František ŠK Pravonín A 1402 1635 1
2012/2013 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1430 Mráz Zdeněk TJ Sparta Kutná Hora B 1893 0
2012/2013 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1430 Houda Stanislav TJ Kavalier Sázava A 1509 ½
2011/2012 9 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1374 Pitra Karel Jiskra Zruč nad Sázavou 1
2011/2012 8 B ŠK KDJS Sedlčany B 1374 Hruška Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1739 ½
2011/2012 7 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1374 Jukl Karel Jawa Brodce C 1759 1735 ½
2011/2012 6 B ŠK KDJS Sedlčany B 1374 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 G 1620 0
2011/2012 5 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1374 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1671 1
2011/2012 4 B ŠK KDJS Sedlčany B 1374 Konopka Aleš Stříbrná Skalice 0
2011/2012 2 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1374 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1645 ½
2011/2012 1 B ŠK KDJS Sedlčany B 1374 Laňka Petr Dolní Kralovice B 1250 1