Hráč Otrubová Kristýna

Otrubová Kristýna

User Pic
Jméno: Otrubová Kristýna
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1792
Elo mezinárodní: 1736
ID: 37394
FIDE ID: 382426
Rok narození: 2003
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 2 KŠ Říčany 1925 1771 1844 Kotál Vít Šachová akademie VŠTE 1793 1795 0 soutěž
2020/2021 1 KŠ Říčany 1925 1819 1844 Roubal Matyáš Šachklub Sokol Klatovy 1613 1662 0 soutěž
2020/2021 4 KŠ Říčany 1925 1819 1844 Roubal Matyáš Šachklub Sokol Klatovy 1613 1662 0 soutěž
2020/2021 3 KŠ Říčany 1925 1819 1844 Kotál Vít Šachová akademie VŠTE 1763 1795 0 soutěž
2020/2021 2 KŠ Říčany 1925 1819 1844 Andrle Filip TJ Kobylisy 1493 1535 1 soutěž
2020/2021 1 KŠ Říčany 1925 1819 1844 Rous Dominik ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1438 1465 0 soutěž
2019/2020 11 KŠ Říčany 1925 B 1828 1848 Škoda Jiří SK Petřín Plzeň 1546 1604 1 soutěž
2019/2020 10 KŠ Říčany 1925 B 1828 1848 Marešová Michaela ŠK64 Plzeň B 1399 1434 ½ soutěž
2019/2020 9 KŠ Říčany 1925 B 1828 1848 Kotál Vít Šachová akademie VŠTE B 1665 1628 0 soutěž
2019/2020 8 KŠ Říčany 1925 B 1828 1848 Hosnedl Matyáš Šachová akademie VŠTE A 1956 1894 0 soutěž
2019/2020 7 KŠ Říčany 1925 B 1854 1848 Svoboda Jan JAWA Brodce 1400 1448 1 soutěž
2019/2020 6 KŠ Říčany 1925 B 1854 1848 Matějíček Vojtěch ŠK Dvorec 1516 1533 1 soutěž
2019/2020 4 KŠ Říčany 1925 B 1862 1710 Hák David ŠACHklub Tábor 2103 2049 0 soutěž
2019/2020 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1828 1848 TJ Neratovice C 1 soutěž
2019/2020 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1828 1848 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1962 1955 ½ soutěž
2019/2020 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1848 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1821 1825 1 soutěž
2019/2020 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1710 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou B 1763 1803 1 soutěž
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1663 1710 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1784 1764 1 soutěž
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1663 1710 Šmolík Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 B 1945 1897 1 soutěž
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1766 1710 Jarrah Kamal TJ Kralupy nad Vltavou A 2021 2030 0 soutěž
2018/2019 11 Klub sachistu Ricany B 1746 1695 Hložek David SK 64 Plzen 1935 1867 0 soutěž
2018/2019 10 Klub sachistu Ricany B 1746 1695 Nechutný Michal SK Petrin Plzen 1688 1648 0 soutěž
2018/2019 9 Klub sachistu Ricany B 1746 1695 Nagy Ladislav QCC Ceske Budejovice 2031 1902 0 soutěž
2018/2019 8 Klub sachistu Ricany B 1746 1695 Měřínský Václav SACHklub Tabor 1688 1679 0 soutěž
2018/2019 7 Klub sachistu Ricany B 1694 1695 Šťastná Martina Sachova akademie VSTE B 1649 1813 1 soutěž
2018/2019 6 Klub sachistu Ricany B 1694 1695 Hosnedl Matyáš Sachova akademie VSTE A 1813 1778 1 soutěž
2018/2019 5 Klub sachistu Ricany B 1674 1713 Švejk Martin SK Revnice 1646 1693 ½ soutěž
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1680 1695 Doležal Vít Cayman Pharma Neratovice C 2010 2038 1 soutěž
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1694 1695 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice A 1911 1906 0 soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1694 1695 Hinz František Český lev Kolešovice A 1856 1844 0 soutěž
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1674 1713 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1938 1895 0 soutěž
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1701 1713 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1885 1868 0 soutěž
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 „B“ 1715 1713 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 1999 2005 0 soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 1674 1713 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1828 1761 1 soutěž
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 1701 1713 Habenicht Martin 1.Novoborský ŠK 1729 1696 ½ soutěž
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 1701 1713 Sivák Lukáš Desko Liberec 1748 1799 1 soutěž
2017/2018 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1781 1771 Stanke Petr PROMAT OAZA Praha 1369 1405 1 soutěž
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1781 1771 Královský Martin Kostelec nad Černými lesy A 1999 2002 0 soutěž
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1768 1771 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1952 1950 0 soutěž
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1781 1771 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1836 1859 0 soutěž
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1770 1768 Buriánek Petr Caissa Roztoky A 1836 1844 0 soutěž
2017/2018 10 KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1805 1837 ½ soutěž
2017/2018 9 KŠ Říčany 1925 D 1782 1771 Bednár Jan TJ Hostivice A 1760 1689 ½ soutěž
2017/2018 8 KŠ Říčany 1925 D 1782 1771 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 0 1719 1 soutěž
2017/2018 7 KŠ Říčany 1925 D 1768 1771 Konvalinka Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1757 1791 ½ soutěž
2017/2018 6 KŠ Říčany 1925 D 1768 1771 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1809 1806 1 soutěž
2017/2018 5 KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 1851 1899 0 soutěž
2017/2018 4 KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1545 1484 1 soutěž
2017/2018 3 KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1779 1785 ½ soutěž
2017/2018 2 KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1820 1822 0 soutěž
2017/2018 1 KŠ Říčany 1925 D 1770 1768 Hrdlička Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1930 1900 1 soutěž
2017/2018 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1768 1771 Stanke Petr PROMAT OAZA Praha 1345 1405 1 soutěž
2017/2018 11 KŠ Říčany B 1673 1771 Švejk Martin ŠK Řevnice 1599 1602 ½ soutěž
2017/2018 10 KŠ Říčany B 1673 1771 Kašpar Lukáš ŠK Dvorec 1798 1770 0 soutěž
2017/2018 9 KŠ Říčany B 1673 1771 Haase Pavel ŠK PORG Praha 2079 2186 0 soutěž
2017/2018 8 KŠ Říčany B 1673 1771 Reljič Michael Sokol Vyšehrad 1768 1780 0 soutěž
2017/2018 4 KŠ Říčany B 1781 1771 Dolanský Lukáš ŠACHklub Tábor 2074 2091 0 soutěž
2017/2018 3 KŠ Říčany B 1770 1768 Lukeš Martin OAZA Praha B 1487 1517 1 soutěž
2017/2018 1 KŠ Říčany B 1770 1768 Zvolenský David JAWA Brodce 1898 1916 0 soutěž
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 0 soutěž
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1772 1683 0 soutěž
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Nekarda Jan ŠK Staré Město 1589 1627 1 soutěž
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1408 1549 1 soutěž
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 1828 1781 0 soutěž
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 0 soutěž
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 0 soutěž
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1 soutěž
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 0 soutěž
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 1828 1781 0 soutěž
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad 1380 1380 ½ soutěž
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Skýpala Ondřej Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 0 soutěž
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 0 soutěž
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Kořenová Magdaléna TJ Bohemians Praha 1400 1404 1 soutěž
2016/2017 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1556 1577 Švejdar Pavel Sokol Bakov n.Jiz. B 1547 ½ soutěž
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1556 1577 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1868 1834 1 soutěž
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 G 1556 1577 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1238 1 soutěž
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1556 1577 Křížek Kryštof Spartak Vlašim D 1302 1 soutěž
2015/2016 5 KŠ Říčany 1925 B 1556 1577 Králová Josefína ŠK Řevnice 1461 1502 1 soutěž
2015/2016 2 KŠ Říčany 1925 B 1556 1577 Klubal Jiří Jiskra Humpolec 1632 1641 1 soutěž
2015/2016 1 KŠ Říčany 1925 B 1556 1577 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou 1672 1551 0 soutěž
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1556 1577 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1573 1462 0 soutěž
2015/2016 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 1828 1781 0 soutěž
2015/2016 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 0 soutěž
2015/2016 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1 soutěž
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1556 1577 Heger Zdeněk Stříbrná Skalice 1426 1404 1 soutěž
2015/2016 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Novák Tomáš SK Slavia Orlová B 1142 1131 1 soutěž
2015/2016 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny B 1286 1267 ½ soutěž
2015/2016 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK-Královo Pole 1631 1690 1 soutěž
2015/2016 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 1 soutěž
2015/2016 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1 soutěž
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 J 1362 1314 Píšová Petra ŠK Pravonín B 1275 1 soutěž
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 J 1362 1314 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n. Sáz. 1615 1 soutěž
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 J 1362 1314 Vojta Jakub Spartak Vlašim C 1500 1 soutěž
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 J 1362 1314 Polifka Wilfried Stříbrná Skalice B 1748 1748 1 soutěž
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Halama Jakub ŠK Světlá nad Sázavou 1311 1 soutěž
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Vincenc Tomáš Jiskra Humpolec 1083 1 soutěž
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Přibyl Jiří Šachklub Tábor B 1116 1 soutěž
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Doležalová Lada Šachklub Tábor A 1601 1640 ½ soutěž
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Hlaváček Ondřej TJ Spartak Vlašim B 1441 1 soutěž
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Lukeš Martin SK OAZA Praha B 1360 1 soutěž
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Vosáhlo Ondřej Gambit Jihlava 1000 1 soutěž
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Janeček Tadeáš Hraničář Horní Stropnice 1159 1 soutěž
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Otruba Marek KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 0 soutěž
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Sekhniashvile Luka ŠK Praha-Smíchov 1251 1 soutěž
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Sklenka Jan ŠK Řevnice 1471 1 soutěž
2013/2014 7 KŠ Říčany 1925 B 1250 Bauer Václav QCC České Budějovice B 1250 0 soutěž
2013/2014 3 KŠ Říčany 1925 B 1250 Králová Josefína ŠK Řevnice 1558 0 soutěž
2013/2014 2 KŠ Říčany 1925 B 1250 Pastrnek Michal KŠ Říčany 1925 A 1321 1576 0 soutěž
2013/2014 1 KŠ Říčany 1925 B 1250 Heger Jan KŠ Říčany 1925 C 1250 0 soutěž
2012/2013 11 KŠ Říčany 1925 C 1100 Humhal Jakub Šachklub Tábor B 1250 1 soutěž
2012/2013 10 KŠ Říčany 1925 C 1100 Vlach Daniel Šachklub Tábor A 1419 0 soutěž
2012/2013 9 KŠ Říčany 1925 C 1100 Sýkora Tomáš QCC České Budějovice A 1319 0 soutěž
2012/2013 3 KŠ Říčany 1925 C 1100 Žák Daniel KŠ Říčany 1925 B 1250 ½ soutěž