Hráč Otrubová Kristýna

Otrubová Kristýna

User Pic
Jméno: Otrubová Kristýna
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1747
Elo mezinárodní: 1714
ID: 37394
FIDE ID: 382426
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Klub sachistu Ricany B 1746 1695 Hložek David SK 64 Plzen 1935 1867 0
2018/2019 10 Klub sachistu Ricany B 1746 1695 Nechutný Michal SK Petrin Plzen 1688 1648 0
2018/2019 9 Klub sachistu Ricany B 1746 1695 Nagy Ladislav QCC Ceske Budejovice 2031 1902 0
2018/2019 8 Klub sachistu Ricany B 1746 1695 Měřínský Václav SACHklub Tabor 1688 1679 0
2018/2019 7 Klub sachistu Ricany B 1694 1695 Šťastná Martina Sachova akademie VSTE B 1649 1813 1
2018/2019 6 Klub sachistu Ricany B 1694 1695 Hosnedl Matyáš Sachova akademie VSTE A 1813 1778 1
2018/2019 5 Klub sachistu Ricany B 1674 1713 Švejk Martin SK Revnice 1646 1693 ½
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1680 1695 Doležal Vít Cayman Pharma Neratovice C 2010 2038 1
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1694 1695 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice A 1911 1906 0
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1694 1695 Hinz František Český lev Kolešovice A 1856 1844 0
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1674 1713 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1938 1895 0
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1701 1713 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1885 1868 0
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 „B“ 1715 1713 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 1999 2005 0
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 1674 1713 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1828 1761 1
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 1701 1713 Habenicht Martin 1.Novoborský ŠK 1729 1696 ½
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 1701 1713 Sivák Lukáš Desko Liberec 1748 1799 1
2017/2018 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1781 1771 Stanke Petr PROMAT OAZA Praha 1369 1405 1
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1781 1771 Královský Martin Kostelec nad Černými lesy A 1999 2002 0
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1768 1771 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1952 1950 0
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1781 1771 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1836 1859 0
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1770 1768 Buriánek Petr Caissa Roztoky A 1836 1844 0
2017/2018 10 KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1805 1837 ½
2017/2018 9 KŠ Říčany 1925 D 1782 1771 Bednár Jan TJ Hostivice A 1760 1689 ½
2017/2018 8 KŠ Říčany 1925 D 1782 1771 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 0 1719 1
2017/2018 7 KŠ Říčany 1925 D 1768 1771 Konvalinka Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1757 1791 ½
2017/2018 6 KŠ Říčany 1925 D 1768 1771 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1809 1806 1
2017/2018 5 KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 1851 1899 0
2017/2018 4 KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1545 1484 1
2017/2018 3 KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1779 1785 ½
2017/2018 2 KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1820 1822 0
2017/2018 1 KŠ Říčany 1925 D 1770 1768 Hrdlička Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1930 1900 1
2017/2018 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1768 1771 Stanke Petr PROMAT OAZA Praha 1345 1405 1
2017/2018 11 KŠ Říčany B 1673 1771 Švejk Martin ŠK Řevnice 1599 1602 ½
2017/2018 10 KŠ Říčany B 1673 1771 Kašpar Lukáš ŠK Dvorec 1798 1770 0
2017/2018 9 KŠ Říčany B 1673 1771 Haase Pavel ŠK PORG Praha 2079 2186 0
2017/2018 8 KŠ Říčany B 1673 1771 Reljič Michael Sokol Vyšehrad 1768 1780 0
2017/2018 4 KŠ Říčany B 1781 1771 Dolanský Lukáš ŠACHklub Tábor 2074 2091 0
2017/2018 3 KŠ Říčany B 1770 1768 Lukeš Martin OAZA Praha B 1487 1517 1
2017/2018 1 KŠ Říčany B 1770 1768 Zvolenský David JAWA Brodce 1898 1916 0
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 0
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1772 1683 0
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Nekarda Jan ŠK Staré Město 1589 1627 1
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1408 1549 1
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 1828 1781 0
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 0
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 0
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 0
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 1828 1781 0
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad 1380 1380 ½
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Skýpala Ondřej Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 0
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 0
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 Kořenová Magdaléna TJ Bohemians Praha 1400 1404 1
2016/2017 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1556 1577 Švejdar Pavel Sokol Bakov n.Jiz. B 1547 ½
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1556 1577 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1868 1834 1
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 G 1556 1577 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1238 1
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1556 1577 Křížek Kryštof Spartak Vlašim D 1302 1
2015/2016 5 KŠ Říčany 1925 B 1556 1577 Králová Josefina ŠK Řevnice 1461 1502 1
2015/2016 2 KŠ Říčany 1925 B 1556 1577 Klubal Jiří Jiskra Humpolec 1632 1641 1
2015/2016 1 KŠ Říčany 1925 B 1556 1577 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou 1672 1551 0
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1556 1577 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1573 1462 0
2015/2016 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 1828 1781 0
2015/2016 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 0
2015/2016 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1556 1577 Heger Zdeněk Stříbrná Skalice 1426 1404 1
2015/2016 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Novák Tomáš SK Slavia Orlová B 1142 1131 1
2015/2016 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny B 1286 1267 ½
2015/2016 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK-Královo Pole 1631 1690 1
2015/2016 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 1
2015/2016 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 J 1362 1314 Píšová Petra ŠK Pravonín B 1275 1
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 J 1362 1314 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n. Sáz. 1615 1
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 J 1362 1314 Vojta Jakub Spartak Vlašim C 1500 1
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 J 1362 1314 Polifka Wilfried Stříbrná Skalice B 1748 1748 1
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Halama Jakub ŠK Světlá nad Sázavou 1311 1
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Vincenc Tomáš Jiskra Humpolec 1083 1
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Přibyl Jiří Šachklub Tábor B 1116 1
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Doležalová Lada Šachklub Tábor A 1601 1640 ½
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Hlaváček Ondřej TJ Spartak Vlašim B 1441 1
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Lukeš Martin SK OAZA Praha B 1360 1
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Vosáhlo Ondřej Gambit Jihlava 1000 1
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Janeček Tadeáš Hraničář Horní Stropnice 1159 1
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Otruba Marek KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 0
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Sekhniashvile Luka ŠK Praha-Smíchov 1251 1
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 Sklenka Jan ŠK Řevnice 1471 1
2013/2014 7 KŠ Říčany 1925 B 1250 Bauer Václav QCC České Budějovice B 1250 0
2013/2014 3 KŠ Říčany 1925 B 1250 Králová Josefina ŠK Řevnice 1558 0
2013/2014 2 KŠ Říčany 1925 B 1250 Pastrnek Michal KŠ Říčany 1925 A 1321 1576 0
2013/2014 1 KŠ Říčany 1925 B 1250 Heger Jan KŠ Říčany 1925 C 1250 0
2012/2013 11 KŠ Říčany 1925 C 1100 Humhal Jakub Šachklub Tábor B 1250 1
2012/2013 10 KŠ Říčany 1925 C 1100 Vlach Daniel Šachklub Tábor A 1419 0
2012/2013 9 KŠ Říčany 1925 C 1100 Sýkora Tomáš QCC České Budějovice A 1319 0
2012/2013 3 KŠ Říčany 1925 C 1100 Žák Daniel KŠ Říčany 1925 B 1250 ½