Hráč Lesage Milan

Lesage Milan

User Pic
Jméno: Lesage Milan
Oddíl: ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1935
Elo mezinárodní: 1923
ID: 5050
FIDE ID: 316008
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Česká Lípa 1924 1909 Snížek Květoslav TJ Spartak Rokytnice n.J. 1890 1899 ½
2018/2019 10 ŠK Česká Lípa 1917 1909 Soběslavský Roman ŠK Libštát 1690 1688 1
2018/2019 9 ŠK Česká Lípa 1917 1909 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "B" 1632 1648 1
2018/2019 5 ŠK Česká Lípa 1909 1909 Novák Jan Desko Liberec "B" 1826 1837 1
2018/2019 10 Šachový klub Česká Lípa "B" 1917 1909 Všetíček Oldřich Šk Stráž pod Ralskem 1744 1746 1
2018/2019 9 Šachový klub Česká Lípa "B" 1917 1909 Zapletal Martin TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 1843 1
2018/2019 6 Šachový klub Česká Lípa "B" 1909 1909 Filip Petr Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1946 1955 ½
2018/2019 2 Šachový klub Česká Lípa "B" 1909 1909 Mareček Vladislav 1. Novoborský Šk "C" 1712 1754 1
2017/2018 11 Sokol Praha Vršovice D 1923 1935 Miskolczi Vítězslav Unichess E 2002 2011 ½
2017/2018 10 Sokol Praha Vršovice D 1923 1935 Malý Filip SK OAZA Praha D 1941 1966 0
2017/2018 9 Sokol Praha Vršovice D 1923 1935 Profant Tibor LISA A 2157 0 0
2017/2018 2 Sokol Praha Vršovice D 1923 1935 Štěrba Erik SK Lokomotiva Radlice A 1797 1951 0
2017/2018 1 Sokol Praha Vršovice D 1923 1935 Shatalov Vladimír Steinitz - Makabi 0 1470 1
2017/2018 9 ŠK Česká Lípa 1912 1932 Novák Jan Desko Liberec "B" 1806 1815 ½
2017/2018 6 ŠK Česká Lípa 1917 1932 Špírek Adam 1.Novoborský ŠK "B" 2033 2015 0
2017/2018 5 ŠK Česká Lípa 1917 1932 Buřita Dobroslav ŠK Frýdlant 1559 1557 1
2017/2018 3 ŠK Česká Lípa 1912 1932 Viták Jiří Desko Liberec "A" 2010 1951 0
2017/2018 1 ŠK Česká Lípa 1926 1939 Hojač Mojmír TJ Jiskra Tanvald 1853 1867 ½
2016/2017 11 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec "A" 1883 1890 1
2016/2017 10 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Špinka Petr ŠK Libštát 1907 1924 0
2016/2017 8 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Janouš Petr TJ Slavia Liberec 1929 1919 0
2016/2017 6 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Tomeš Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1667 1742 ½
2016/2017 5 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Viták Jiří TJ Desko Liberec "B" 1888 1847 0
2016/2017 4 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Hojač Mojmír TJ Jiskra Tanvald 1843 1864 ½
2016/2017 1 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2064 2018 0
2015/2016 11 Sokol Praha Vršovice D 1952 1971 Rývová Anna TJ Praga Praha D 1945 1909 1
2015/2016 10 Sokol Praha Vršovice D 1952 1971 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 ½
2015/2016 6 Sokol Praha Vršovice D 1952 1971 Franěk Jan TJ Bohemians Praha F 1934 2012 ½
2015/2016 4 Sokol Praha Vršovice D 1952 1971 Kolašín Jan DDM Praha 6 B 1989 1987 0
2015/2016 3 Sokol Praha Vršovice D 1952 1971 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 ½
2015/2016 1 Sokol Praha Vršovice D 1952 1971 Dlouhý David ŠK Bohnice B 1897 1895 ½
2015/2016 6 Sokol Praha Vršovice C 1952 1971 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1962 1955 0
2015/2016 2 Sokol Praha Vršovice C 1952 1971 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1924 1
2015/2016 11 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Paulus Václav TJ Krásná Lípa 1561 1549 ½
2015/2016 8 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Maryško Leoš ŠK Libštát 1894 1912 1
2015/2016 6 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Janouš Petr TJ Slavia Liberec 1929 1919 0
2015/2016 5 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "A" 2059 2058 ½
2015/2016 3 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2004 1988 0
2015/2016 1 ŠK Česká Lípa 1949 1971 Hloucal Antonín TJ Jiskra Tanvald 1772 1786 ½
2014/2015 10 Sokol Vršovice D 1931 1939 Mašek Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 1
2014/2015 8 Sokol Vršovice D 1931 1939 Dubanský Bohuslav Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 ½
2014/2015 3 Sokol Vršovice D 1931 1939 Terpstra Wiep ŠK Smíchov M 1968 1
2014/2015 2 Sokol Vršovice D 1931 1939 Jirsa Lukáš Bohemians Praha E 2018 2021 1
2014/2015 11 ŠK Česká Lípa 1931 1939 Špinka Petr ŠK Libštát 1917 1931 ½
2014/2015 10 ŠK Česká Lípa 1931 1939 Halama Vratislav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1872 1928 1
2014/2015 9 ŠK Česká Lípa 1931 1939 Jakša Petr TJ Slavia Liberec 1814 1795 ½
2014/2015 8 ŠK Česká Lípa 1931 1939 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "D" 1913 1948 ½
2014/2015 7 ŠK Česká Lípa 1931 1939 Hradecký Ondřej Desko Liberec "B" 1524 1528 1
2014/2015 6 ŠK Česká Lípa 1931 1939 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1858 1872 ½
2014/2015 4 ŠK Česká Lípa 1931 1939 Mareček Vladislav 1. Novoborský ŠK "C" 1649 1671 1
2014/2015 3 ŠK Česká Lípa 1931 1939 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1964 1956 ½
2014/2015 2 ŠK Česká Lípa 1931 1939 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov "C" 1920 1909 1
2014/2015 1 ŠK Česká Lípa 1931 1939 Petráň Jan Desko Liberec "A" 2059 1990 ½
2013/2014 8 Sokol Praha-Vršovice C 1933 Havrdová Lenka Bohemians Praha E 1871 1864 1
2013/2014 3 Sokol Praha-Vršovice C 1933 Šimáček Ivan SK Loko Praha D 1528 1
2013/2014 10 Šachový klub Česká Lípa 1935 1933 Markovský Jaroslav Šachový klub Frýdlant, o.s. 1725 ½
2013/2014 6 Šachový klub Česká Lípa 1935 1933 Mareček Vladislav 1.Novoborský ŠK "D" 1672 1690 1
2013/2014 5 Šachový klub Česká Lípa 1935 1933 Havlíček Zdeněk Šachový klub Frýdlant, o.s. 1712 1
2013/2014 4 Šachový klub Česká Lípa 1935 1933 Voldřich Milan TJ Lokomotiva Liberec "C" 1598 1
2013/2014 3 Šachový klub Česká Lípa 1935 1933 Sládek Karel ŠK DDM Varnsdorf 1697 ½
2013/2014 1 Šachový klub Česká Lípa 1935 1933 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK "D" 1857 1866 ½
2012/2013 10 ŠK Česká Lípa 1935 1931 Halama Vratislav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1965 ½
2012/2013 9 ŠK Česká Lípa 1935 1931 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK "C" 1873 1843 ½
2012/2013 8 ŠK Česká Lípa 1935 1931 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1885 ½
2012/2013 6 ŠK Česká Lípa 1935 1931 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "C" 1835 1848 1
2012/2013 1 ŠK Česká Lípa 1935 1931 Jakubů Milan ŠK Libštát "A" 1929 1930 0
2011/2012 8 ŠK Česká Lípa 1961 1977 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1934 1953 ½
2011/2012 6 ŠK Česká Lípa 1961 1977 Petráň Jan TJ Desko Liberec "B" 2071 1978 0
2011/2012 5 ŠK Česká Lípa 1961 1977 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 1941 0
2011/2012 4 ŠK Česká Lípa 1961 1977 Mareček Vladislav 1. Novoborský ŠK "D" 1731 1734 1
2011/2012 3 ŠK Česká Lípa 1961 1977 Jakubů Milan ŠK Libštát 1949 1949 1
2010/2011 11 ŠK Česká Lípa 1988 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2026 0
2010/2011 9 ŠK Česká Lípa 1988 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK "D" 1875 ½
2010/2011 8 ŠK Česká Lípa 1988 Fidrik Miroslav TJ Lokomotiva Liberec 1977 0
2010/2011 7 ŠK Česká Lípa 1988 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 ½
2010/2011 5 ŠK Česká Lípa 1988 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "C" 2205 0
2010/2011 3 ŠK Česká Lípa 1988 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 2021 ½
2010/2011 1 ŠK Česká Lípa 1988 Špinka Petr ŠK Libštát 1964 0
2009/2010 11 ŠK Česká Lípa 1994 Lašek František TJ Slávia Liberec 1947 1
2009/2010 10 ŠK Česká Lípa 1994 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec "A" 1858 1
2009/2010 8 ŠK Česká Lípa 1994 Malec Jan 1. Novoborský ŠK "D" 1999 1
2009/2010 7 ŠK Česká Lípa 1994 Dolenský Milan ŠK Libštát 2047 0
2009/2010 5 ŠK Česká Lípa 1994 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2087 0
2009/2010 3 ŠK Česká Lípa 1994 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 0
2009/2010 1 ŠK Česká Lípa 1994 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "B" 1830 1
2008/2009 11 ŠK Česká Lípa 1991 Bém Miloslav Jiskra Tanvald "B" 1842 0
2008/2009 10 ŠK Česká Lípa 1991 Matůšů Dalibor Lokomotiva Liberec "C" 1866 ½
2008/2009 8 ŠK Česká Lípa 1991 Ferkl Miloslav ŠK Varnsdorf 1796 1
2008/2009 7 ŠK Česká Lípa 1991 Škopan Martin Desko Liberec "D" 1719 1
2008/2009 6 ŠK Česká Lípa 1991 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa "B" 2059 0
2008/2009 5 ŠK Česká Lípa 1991 Pavlík Otto TJ Nové Město p.Smrkem 1733 1
2008/2009 4 ŠK Česká Lípa 1991 Paldus Petr Slávie Liberec 2044 1
2008/2009 3 ŠK Česká Lípa 1991 Patočka Jan ŠK Libštát "B" 1846 ½
2008/2009 2 ŠK Česká Lípa 1991 Dejmek Josef Bižuterie Jablonec "B" 1906 ½
2008/2009 1 ŠK Česká Lípa 1991 Blaháček Evžen Desko Liberec "C" 1969 1
2007/2008 5 Šachový klub Česká Lípa 1989 Fiedler František 1. Novoborský ŠK F 1825 1
2007/2008 4 Šachový klub Česká Lípa 1989 Wokurka Karel ŠK Varnsdorf 2099 1
2007/2008 2 Šachový klub Česká Lípa 1989 Trávníček Jaroslav TJ Krásná Lípa B 1844 1
2006/2007 7 ŠK Česká Lípa 1970 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK D 2073 ½
2006/2007 2 ŠK Česká Lípa 1970 Volf Vladislav TJ Krásná Lípa C 1967 ½
2006/2007 1 ŠK Česká Lípa 1970 Blažej Jaroslav ŠK Varnsdorf 1862 1
2004/2005 11 ŠK Česká Lípa 1934 Dolenský Milan ŠK Libštát 1961 1
2004/2005 10 ŠK Česká Lípa 1934 Tejkal Lubomír Spartak Rokytnice 2114 ½
2004/2005 9 ŠK Česká Lípa 1934 Krch Ladislav Nové Město p. Smrk 1707 1
2004/2005 7 ŠK Česká Lípa 1934 Barták Pavel TJ Semily 1820 0
2004/2005 6 ŠK Česká Lípa 1934 Cejp Jaroslav Desko Liberec B" 1762 1
2004/2005 5 ŠK Česká Lípa 1934 Blaháček Evžen Desko Liberec A" 2057 0
2004/2005 4 ŠK Česká Lípa 1934 Oreský Jan Desko Liberec C" 1631 1
2004/2005 2 ŠK Česká Lípa 1934 Kučera Petr Novoborský ŠK B" 1965 1
2004/2005 1 ŠK Česká Lípa 1934 Drobník Čestmír Bižuterie Jablonec 1994 1
2003/2004 11 ŠK Čes.LípaA" 1913 Papay Jindřich SK Demas DěčínA" 2026 ½
2003/2004 9 ŠK Čes.LípaA" 1913 Hoffmann Matěj Sokol KobylisyA" 2079 0
2003/2004 7 ŠK Čes.LípaA" 1913 Bargel Martin TJ Spol.Neratovice 2116 0
2003/2004 6 ŠK Čes.LípaA" 1913 Laštovka Jan Desko LiberecA" 2143 0
2003/2004 5 ŠK Čes.LípaA" 1913 Klain Václav Sok.Emer.Ml.BolB" 1959 ½
2003/2004 4 ŠK Čes.LípaA" 1913 Flek Vladislav TJ Pankrác B" 2077 ½
2003/2004 3 ŠK Čes.LípaA" 1913 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1902 ½
2003/2004 2 ŠK Čes.LípaA" 1913 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA" 2176 0
2003/2004 1 ŠK Čes.LípaA" 1913 Jeníček Michal Bonex TepliceA" 1959 ½