Hráč Motl Josef

Motl Josef

User Pic
Jméno: Motl Josef
Oddíl: Šachový oddíl Horní Čermná z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1654
Elo mezinárodní: 1635
ID: 12711
FIDE ID: 379034
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SO Horni Cermna 1650 1679 Vaníček Jan SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1704 1700 0
2018/2019 10 SO Horni Cermna 1650 1679 Píše Jiří SK Usti nad Orlici D 1758 1672 0
2018/2019 7 SO Horni Cermna 1665 1679 Vodička Martin SK Svitavy 1711 1732 0
2018/2019 6 SO Horni Cermna 1665 1679 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1794 1798 0
2018/2019 5 SO Horni Cermna 1670 1678 Vencl Jiří Proplast Ceska Trebova 1696 1748 ½
2018/2019 4 SO Horni Cermna 1670 1678 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravska Trebova 1830 1864 0
2018/2019 3 SO Horni Cermna 1676 1678 Doleček Matěj TJ Lanskroun B 1669 1694 0
2018/2019 2 SO Horni Cermna 1676 1678 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1848 1845 ½
2018/2019 1 SO Horni Cermna 1665 1678 Slavíček Miroslav SK Dolni Cermna 1709 1745 1
2017/2018 11 TJ Sokol Horni Cermna 1663 1674 Marinov Peter SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1722 1758 ½
2017/2018 9 TJ Sokol Horni Cermna 1661 1674 Glembek Bohumír SK Usti nad Orlici C 1790 1789 0
2017/2018 8 TJ Sokol Horni Cermna 1661 1674 Motl Ladislav SK Dolni Cermna 1624 1633 1
2017/2018 7 TJ Sokol Horni Cermna 1660 1674 Jasanský Karel Proplast Ceska Trebova 1711 1719 ½
2017/2018 6 TJ Sokol Horni Cermna 1660 1674 Šmajzrová Veronika SK Usti nad Orlici D 1656 1625 ½
2017/2018 5 TJ Sokol Horni Cermna 1663 1674 Šebrle Jaroslav TJ Lanskroun B 1698 1757 0
2017/2018 4 TJ Sokol Horni Cermna 1663 1674 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravska Trebova 1790 1724 0
2017/2018 3 TJ Sokol Horni Cermna 1663 1674 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1581 1613 1
2017/2018 2 TJ Sokol Horni Cermna 1663 1674 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1583 1641 1
2017/2018 1 TJ Sokol Horni Cermna 1671 1683 Vodička Martin SK Svitavy 1664 1709 0
2015/2016 7 TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1380 1597 1
2015/2016 6 TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 Holásek Vít ŠK Ústí nad Orlicí D 1514 1584 1
2015/2016 5 TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 Havel Dominik TJ Sokol Horní Čermná B 1516 1534 1
2015/2016 4 TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička E 1694 1662 0
2015/2016 3 TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 Jedlička Eduard ŠK Svitavy C 1641 1631 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 Kolomý Adam TJ Lanškroun C 1612 1564 ½
2015/2016 1 TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 Petrželka Karel TJ Sokol Němčice 1856 1857 0
2015/2016 7 TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1704 1651 0
2015/2016 6 TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad B 1418 1475 ½
2015/2016 5 TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 Brychta Antonín Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 1
2015/2016 4 TJ Sokol Horní Čermná A 1688 1675 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk B 1557 1582 1
2014/2015 11 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C 1811 1772 1
2014/2015 10 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Borek Pavel Proplast Česká Třebová B 1860 1837 ½
2014/2015 9 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Hodek Roman ŠO K a. s. Kunvald 1761 1761 0
2014/2015 8 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 ½
2014/2015 7 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Hrobař Vlastimil ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1944 0
2014/2015 6 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1784 1802 0
2014/2015 5 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1898 1875 0
2014/2015 4 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1846 1871 0
2014/2015 3 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1711 1711 0
2014/2015 2 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1818 1805 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1777 1729 ½
2013/2014 11 TJ Sokol Horní Čermná A 1653 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad B 1821 1777 ½
2013/2014 10 TJ Sokol Horní Čermná A 1653 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 ½
2013/2014 9 TJ Sokol Horní Čermná A 1653 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald C 1633 1622 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Horní Čermná A 1653 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1803 1757 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Horní Čermná A 1653 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice A 1582 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Horní Čermná A 1653 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 0
2013/2014 5 TJ Sokol Horní Čermná A 1653 Jeništa Jiří SK + Sokol Žamberk C 1805 0
2013/2014 4 TJ Sokol Horní Čermná A 1653 Ludvik František SPV Červená Voda 1708 0
2013/2014 3 TJ Sokol Horní Čermná A 1653 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1886 0
2013/2014 2 TJ Sokol Horní Čermná A 1653 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1448 ½
2013/2014 1 TJ Sokol Horní Čermná A 1653 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice B 1494 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Horní Čermná A 1677 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1554 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Horní Čermná A 1677 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1788 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Horní Čermná A 1677 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk C 1525 0
2012/2013 6 TJ Sokol Horní Čermná A 1677 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 1
2012/2013 5 TJ Sokol Horní Čermná A 1677 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1582 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Horní Čermná A 1677 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad B 1856 1797 0
2012/2013 3 TJ Sokol Horní Čermná A 1677 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí D 1864 1880 0
2012/2013 2 TJ Sokol Horní Čermná A 1677 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí E 1451 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Horní Čermná A 1677 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1635 0
2011/2012 8 TJ Sokol Horní Čermná A 1650 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1613 1
2011/2012 7 TJ Sokol Horní Čermná A 1650 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1801 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Horní Čermná A 1650 Havelka Josef TJ Lanškroun C 1737 1776 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Horní Čermná A 1650 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1765 1817 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Horní Čermná A 1650 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1561 1
2011/2012 3 TJ Sokol Horní Čermná A 1650 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald B 1653 1
2011/2012 2 TJ Sokol Horní Čermná A 1650 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1611 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Horní Čermná A 1650 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1591 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Horní Čermná 1658 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1985 0
2010/2011 7 TJ Sokol Horní Čermná 1658 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 0
2010/2011 6 TJ Sokol Horní Čermná 1658 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1865 1
2010/2011 5 TJ Sokol Horní Čermná 1658 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 0
2010/2011 4 TJ Sokol Horní Čermná 1658 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 0
2010/2011 3 TJ Sokol Horní Čermná 1658 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl "B" 1999 0
2010/2011 2 TJ Sokol Horní Čermná 1658 Solil Roman TJ Lanškroun "B" 1999 0
2010/2011 1 TJ Sokol Horní Čermná 1658 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2066 0
2009/2010 10 TJ Sokol Horní Čermná 1643 Buryška Tomáš TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1692 1
2009/2010 5 TJ Sokol Horní Čermná 1643 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk D"" 1922 0
2009/2010 4 TJ Sokol Horní Čermná 1643 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 1
2009/2010 3 TJ Sokol Horní Čermná 1643 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C"" 1625 ½
2009/2010 2 TJ Sokol Horní Čermná 1643 Boháč Luboš ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1608 1
2009/2010 1 TJ Sokol Horní Čermná 1643 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí B 1675 0
2008/2009 8 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Merta Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1826 ½
2008/2009 6 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Kubalík Michal SK+Sokol Žamberk E 1250 1
2008/2009 5 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Zehnal Miloš Krčma - Venzara Lanškroun 1846 0
2008/2009 4 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Krummer Jan TJ Spartak OEZ Letohrad B 1729 1
2008/2009 3 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1615 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1500 1
2008/2009 1 TJ Sokol Horní Čermná 1628 Nečas Lukáš TJ Lanškroun C 1250 ½
2007/2008 7 TJ Sokol Horní Čermná 1643 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad B 1620 0
2007/2008 5 TJ Sokol Horní Čermná 1643 Martinec Jan SK Žamberk E 1734 1
2007/2008 4 TJ Sokol Horní Čermná 1643 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald C 1737 0
2007/2008 3 TJ Sokol Horní Čermná 1643 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald B 1680 0
2007/2008 1 TJ Sokol Horní Čermná 1643 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1815 0
2006/2007 11 TJ Sokol Horní Čermná 1650 Žůrek Oldřich Sokol Městečko Trnávka 1250 1
2006/2007 7 TJ Sokol Horní Čermná 1650 Felcman Martin TJ Jablonné nad Orlicí 1422 0
2006/2007 5 TJ Sokol Horní Čermná 1650 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad 1548 1
2006/2007 5 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1650 Kerschbaum Jaroslav SK Žamberk D"" 1250 1
2005/2006 7 Sokol Horní Čermná B 1637 Krejčí Lukáš Sokol Mistrovice 1493 ½
2005/2006 11 Sokol Horní Čermná 1637 Veselý Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1847 0
2005/2006 10 Sokol Horní Čermná 1637 Mareš Jan Jiskra Ústí nad Orlicí C 1100 ½
2005/2006 8 Sokol Horní Čermná 1637 Tesař Jaromír ŠK Svitavy 1891 1
2005/2006 5 Sokol Horní Čermná 1637 Stúj Michal ŠO K a.s. Kunvald 1514 ½
2005/2006 4 Sokol Horní Čermná 1637 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1557 1
2005/2006 3 Sokol Horní Čermná 1637 Navrátil Ladislav Štefanydes Polička B 1760 ½
2005/2006 1 Sokol Horní Čermná 1637 Toman Aleš ŠK Žamberk B 1670 ½
2004/2005 11 Sokol Horní Čermná 1616 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1644 ½
2004/2005 10 Sokol Horní Čermná 1616 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1000 0
2004/2005 9 Sokol Horní Čermná 1616 Cedzo Štěpán Slovan Moravská Třebová 1760 1
2004/2005 8 Sokol Horní Čermná 1616 Hrubeš Martin SK Žamberk B 1628 1
2004/2005 6 Sokol Horní Čermná 1616 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1713 ½
2003/2004 10 Sokol Horní Čermná 1628 Hrubeš Martin SK Žamberk C 1630 0
2003/2004 9 Sokol Horní Čermná 1628 Halbrštát David Loko Česká Třebová B 1549 0
2003/2004 8 Sokol Horní Čermná 1628 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1695 0
2003/2004 6 Sokol Horní Čermná 1628 Fangl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1748 1
2003/2004 5 Sokol Horní Čermná 1628 Chvojka Antonín Slovan Moravská Třebová 1822 0
2003/2004 4 Sokol Horní Čermná 1628 Šlégr Miloslav ŠK Vysoké Mýto C 1458 ½
2003/2004 3 Sokol Horní Čermná 1628 Šlesingr Vilém ZD Kunvald B 1705 1
2003/2004 2 Sokol Horní Čermná 1628 Procházka Petr TJ Lanškroun B 1926 0
2003/2004 1 Sokol Horní Čermná 1628 Čihař Michal ŠK Svitavy B 1250 ½