Hráč Galandák Daniel

Galandák Daniel

User Pic
Jméno: Galandák Daniel
Oddíl: ŠK Mníšek pod Brdy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1662
Elo mezinárodní: 0
ID: 36228
FIDE ID: 23708468
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Slavětínský Jaroslav SK OAZA Praha E 1995 2002 0
2018/2019 9 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Beneš Jáchym TJ Kobylisy G 1656 1559 0
2018/2019 8 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Slunský Petr TJ Zora Praha A 1549 1559 1
2018/2019 7 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Bílek Otakar ŠK Viktoria Žižkov D 0 1668 1
2018/2019 5 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Růžička Václav DDM Praha 6 C 1679 1669 1
2018/2019 4 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Gottlieb Miroslav ŠO Praga Praha E 0 1633 1
2018/2019 3 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Stejskal Adam Unichess G 0 1300 ½
2018/2019 9 Mníšek pod Brdy 0 1624 Krajl Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice A 0 1699 ½
2018/2019 8 Mníšek pod Brdy 0 1624 Saxl Jiří Šachový klub Příbram Baník B 1748 1790 0
2018/2019 7 Mníšek pod Brdy 0 1624 Pressler Robert Klub šachistů Říčany 1925 G 1518 1540 1
2018/2019 6 Mníšek pod Brdy 0 1624 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1700 1697 1
2018/2019 4 Mníšek pod Brdy 0 1624 Novotný Jiří TJ SOKOL Struhařov A 0 1310 1
2018/2019 3 Mníšek pod Brdy 0 1624 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1578 1
2018/2019 2 Mníšek pod Brdy 0 1624 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1728 1744 1
2018/2019 1 Mníšek pod Brdy 0 1624 Kořínek Oldřich TJ Kavalier Sázava A 1600 1605 0
2017/2018 8 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Nepustil František TJ Pankrác G 1882 1808 0
2017/2018 7 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Koráb Ondřej GROP F 0 0 1
2017/2018 6 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Hladki Cyril SNAD Kbely 0 0 1
2017/2018 5 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Kuzin Jiří SK Lokomotiva Radlice D 0 1426 1
2017/2018 4 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Encinas Michelle Diane ŠK Sokol Vyšehrad I 1450 1524 1
2017/2018 3 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Mička Tomáš Sokol Nebušice 0 1465 0
2017/2018 2 Sokol Praha Vršovice F 0 1662 Němeček Jaroslav ŠO Praga Praha D 0 1649 0
2017/2018 11 Sokol Praha Vršovice G 0 1662 ŠK Loko Praha D 1
2017/2018 10 Sokol Praha Vršovice G 0 1662 Bašek Václav SK Újezd nad Lesy 0 1523 1
2017/2018 9 Sokol Praha Vršovice G 0 1662 Rožumberský Adolf TJ Bohemians Praha F 0 1839 ½
2017/2018 8 Sokol Praha Vršovice G 0 1662 Štross František DDM Praha 6 C 1456 1457 ½
2017/2018 7 Sokol Praha Vršovice G 0 1662 Raba Milan Šachový klub Praha 4 C 0 1408 1
2017/2018 5 Sokol Praha Vršovice G 0 1662 Kovář Pavel SK OAZA Praha G 1178 1371 1
2017/2018 3 Sokol Praha Vršovice G 0 1662 Šafařík Stanislav ŠK DP Praha E 0 1472 1
2017/2018 1 Sokol Praha Vršovice G 0 1662 Martinka Jakub ŠK Sokol Vyšehrad H 1850 1885 ½
2017/2018 10 ŠK Mníšek pod Brdy 0 1610 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1840 1790 ½
2017/2018 9 ŠK Mníšek pod Brdy 0 1610 Sadil Pavel KDJS Sedlčany C 1602 1507 1
2017/2018 8 ŠK Mníšek pod Brdy 0 1610 Maršálek Miroslav TJ Jince 0 1548 ½
2017/2018 7 ŠK Mníšek pod Brdy 0 1610 Rosenbaumová Lea Zdice B 1666 1678 0
2017/2018 5 ŠK Mníšek pod Brdy 0 1610 Dučák Ján ŠK Kovohutě Příbram 0 1685 ½
2017/2018 2 ŠK Mníšek pod Brdy 0 1610 Čuvala Ota Zdice B 0 1578 0
2017/2018 1 ŠK Mníšek pod Brdy 0 1610 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1655 1
2015/2016 9 Mníšek pod Brdy 1563 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1688 0
2015/2016 8 Mníšek pod Brdy 1563 Zoubek Vladimír ŠK Příbram-Baník C 1564 1536 0
2015/2016 6 Mníšek pod Brdy 1563 Civín Dominik ŠK Řevnice B 1778 1733 ½
2015/2016 5 Mníšek pod Brdy 1563 Kasl Tomáš ŠK Zdice B 1751 1
2015/2016 4 Mníšek pod Brdy 1563 Kovářík Vojtěch ŠK Příbram-Baník D 1377 0
2015/2016 3 Mníšek pod Brdy 1563 Fairaisl Dušan ŠK Hostomice A 1698 1701 0
2015/2016 2 Mníšek pod Brdy 1563 Lísková Tereza TJ Jince C 1048 1
2015/2016 1 Mníšek pod Brdy 1563 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 0
2015/2016 9 Sokol Praha Vršovice F 1563 Bayer Petr TJ Zora Praha A 1487 0
2015/2016 7 Sokol Praha Vršovice F 1563 Haškovec Cedrik ŠK Loko Praha C 1921 ½
2015/2016 6 Sokol Praha Vršovice F 1563 Komenda Vladimír ŠO TJ Dukla Praha F 1000 1
2015/2016 5 Sokol Praha Vršovice F 1563 Procházka Ivan USK Praha B 1725 1
2015/2016 4 Sokol Praha Vršovice F 1563 Raba Milan Šachový klub Praha 4 C 1425 1
2015/2016 3 Sokol Praha Vršovice F 1563 Černoušková Alena Unichess Ž 1725 0
2015/2016 2 Sokol Praha Vršovice F 1563 Němeček Miroslav SK OAZA Praha H 1451 1
2015/2016 1 Sokol Praha Vršovice F 1563 Kováč Teodor SK Lokomotiva Radlice E 1000 1
2014/2015 11 Sokol Vršovice F 1559 Mráz Jaroslav USK Praha C 1288 1
2014/2015 10 Sokol Vršovice F 1559 SK Lokomotiva Radlice D 1
2014/2015 9 Sokol Vršovice F 1559 Kmoníček Václav TJ Pankrác G 1429 1
2014/2015 8 Sokol Vršovice F 1559 Čulík Tomáš ŠK Smíchov C 1470 0
2014/2015 7 Sokol Vršovice F 1559 Mašát Jan ŠO TJ Dukla Praha E 1604 1
2014/2015 6 Sokol Vršovice F 1559 Krč Štefan Unichess ČSOB G 1572 1
2014/2015 5 Sokol Vršovice F 1559 Najman Martin TJ Praga Praha H 1306 0
2014/2015 4 Sokol Vršovice F 1559 Mádlová Zuzana TJ Zora Praha A 1000 1
2014/2015 2 Sokol Vršovice F 1559 Pudil Jiří SK OAZA Praha E 1000 1
2014/2015 1 Sokol Vršovice F 1559 Fedoročko Alexandr ŠK Bohnice D 1000 1
2014/2015 9 Mníšek pod Brdy 1559 Kočárek Ondřej TJ Jince C 1000 1
2014/2015 8 Mníšek pod Brdy 1559 Kohout Josef ŠK Rakovník D 1992 1982 0
2014/2015 7 Mníšek pod Brdy 1559 Kuba Milan ŠK Příbram - Baník B 1553 0
2014/2015 6 Mníšek pod Brdy 1559 Placheta Rostislav ŠK Při MěÚ Hostomice 1680 1722 1
2014/2015 5 Mníšek pod Brdy 1559 Bažantová Viktorie TJ Jince B 1171 1
2014/2015 4 Mníšek pod Brdy 1559 Hejda Václav TJ Český Lev Kolešovice B 1792 1709 0
2014/2015 3 Mníšek pod Brdy 1559 Rosenbaum Jan ŠK Zdice C 1261 1
2014/2015 1 Mníšek pod Brdy 1559 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1692 ½
2013/2014 1 ŠK Mníšek pod Brdy 1559 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1571 ½
2012/2013 10 ŠK Mníšek pod Brdy 1595 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1733 1720 0
2012/2013 9 ŠK Mníšek pod Brdy 1595 Maršálek Miroslav TJ Jince A 1551 0
2012/2013 8 ŠK Mníšek pod Brdy 1595 Soukup Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun A 1581 1
2012/2013 7 ŠK Mníšek pod Brdy 1595 Nová Michaela Sokol Buštěhrad B 1391 0
2012/2013 6 ŠK Mníšek pod Brdy 1595 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1000 0
2012/2013 3 ŠK Mníšek pod Brdy 1595 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1781 1773 0
2012/2013 2 ŠK Mníšek pod Brdy 1595 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1537 0
2012/2013 1 ŠK Mníšek pod Brdy 1595 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice B 1661 0