Hráč Mastný Tomáš

Mastný Tomáš

User Pic
Jméno: Mastný Tomáš
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1664
Elo mezinárodní: 1689
ID: 9905
FIDE ID: 355348
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici B 1692 1684 Konrád František Sokol Zajecice 1791 1781 1
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici B 1702 1673 Melichar Vojtěch 2222 SK Polabiny D 1949 1957 ½
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici B 1697 1673 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1710 1722 ½
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici B 1697 1673 Šváb Jiří SK pri DDM Litomysl 1887 1864 0
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici D 1692 1684 Flos Petr Sachovy klub Chocen 1466 1596 0
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici D 1716 1684 Šmíd František TJ Slovan Moravska Trebova 1712 1680 0
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici D 1716 1684 Boháč Luboš TJ Lanskroun B 1579 1625 0
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici D 1702 1673 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1562 1605 1
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici D 1702 1673 Málková Barbora SK Dolni Cermna 1275 1273 1
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici D 1697 1673 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1673 1668 1
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici D 1697 1673 Moravec Jakub SK Svitavy 0 1340 1
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici D 1705 1673 Glembek Bohumír SK Usti nad Orlici C 1761 1760 0
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici D 1683 1669 Nikl Josef SK Dolni Cermna 1727 1681 1
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici D 1691 1669 Janota Jiří Sokol Mistrovice 1479 1555 ½
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici D 1691 1669 Vencl Jiří Proplast Ceska Trebova 1458 1499 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici D 1683 1669 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1592 1606 1
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici D 1683 1669 Navrátil Miroslav TJ Slovan Moravska Trebova 1697 1713 0
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici D 1699 1675 Smola Jan SK Usti nad Orlici C 1802 1799 0
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici E 1691 1669 Šmíd František Sokol Mestecko Trnavka 1750 1706 0
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici E 1691 1669 Klatka Martin Proplast Ceska Trebova B 1523 1523 1
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici E 1683 1669 Martínek Michal TJ Stefanydes Policka E 1453 1210 1
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 Brdíček David SK + Sokol Žamberk 1774 1742 ½
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1759 1755 0
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 Rusz Gustav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1613 1611 ½
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C 1901 1905 0
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 0
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1790 1796 0
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 Petrželka Karel Proplast Česká Třebová B 1856 1857 ½
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 Nedelčev Radim TJ Spartak Choceň 1597 1623 1
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1456 1529 0
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 0
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1662 1665 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1721 1676 0
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1662 1665 Havel Dominik TJ Sokol Horní Čermná B 1516 1534 ½
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1662 1665 Hejkrlík Petr ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1389 1371 ½
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1677 Řehák Jan ŠO K a. s. Kunvald B 1083 ½
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1677 Hurdes Emil SK+Sokol Žamberk C 1459 1453 1
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1677 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1638 0
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1677 Langr Petr TJ Sokol Mistrovice A 1457 1
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1677 Klouček Michal TJ Sokol Mistrovice B 1000 1
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1677 Filip Dominik TJ Jablonné nad Orlicí 1100 1
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1677 Lapáček Luboš TJ Lanškroun C 1545 1571 1
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1677 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad B 1500 1487 1
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1677 Mlynář Miroslav ŠO K a. s. Kunvald C 1640 1547 1
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1677 Píše Michal ŠK Ústí nad Orlicí D 1201 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1679 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 0
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Marek Michal TJ Lanškroun B 1622 0
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Jeništa Jiří ŠK Žamberk B 1834 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1524 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Veselý Ondřej ŠK Svitavy 1686 1
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1660 ½
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1624 1
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1643 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 1
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1663 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová 1529 ½
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1663 Čuma Jan ŠK Svitavy 1598 1
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1663 Křivohlávek David FYGR Lanškroun 1540 0
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1663 Hurdes Emil ŠK Žamberk B 1525 1
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1663 Hájek Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí B 1415 0
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1663 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1480 1
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1663 Chvojka Antonín Sokol Městečko Trnávka 1787 1
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1663 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1727 0
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1663 Hrubeš Martin ŠK Žamberk C 1852 1
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1663 Palla Stanislav Tropic Lanškroun 1695 0
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1663 Jerman Miloš Štefanydes Polička C 1686 0
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1663 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1707 0
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1663 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald B 1708 0
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová C 1000 0
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1709 0
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1713 ½
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 Stodola Zdeněk Štefanydes Polička C 1790 ½
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 Mazura Jaroslav SK Žamberk C 1612 ½
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1644 0
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 Marinov Peter Spartak Choceň B 1741 1
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1679 ½
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 Křivohlávek David TJ Lanškroun B 1433 ½
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 Paukert Ivo TJ Lanškroun FYGR 1250 0
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 Stúj Michal ŠO K a.s. Kunvald B 1514 1
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1666 Bednář Marcel TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1666 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1000 0
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1666 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1000 1
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1847 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1827 0
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 Vymetálek Petr ZD Kunvald B 1703 0
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2046 0
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1856 ½
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1714 0
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1999 1
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 Kameník David Spartak OEZ Letohrad B 1810 0
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 Toman Aleš SK Žamberk C 1704 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 Petráž Martin Loko Česká Třebová B 1496 0
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1670 Jerman Miloš Štefanydes Polička B 1663 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1670 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1678 0
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1670 Dorotík David Štefanydes Polička C 1250 1
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1670 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1776 0
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1670 Seidl Jiří Jiskra Litomyšl 1250 ½
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1670 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1745 1
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1670 Vítek František TJ Jablonné nad Orlicí 1605 1
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1670 Weis Ladislav Spartak Choceň 1847 ½
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1670 Mergl Jan ŠK Vysoké Mýto B 1826 0
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1670 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1785 1
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1670 Rusz Gustav ZD Kunvald 1703 ½