Hráč Kýhos Alois

Kýhos Alois

User Pic
Jméno: Kýhos Alois
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1798
Elo mezinárodní: 0
ID: 2225
FIDE ID: 340146
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2009/2010 11 ŠK Rapid Rangers 1825 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1875 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Rapid Rangers 1825 Kadlec Pavel ŠO DDM Hlinsko 1905 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Rapid Rangers 1825 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B"" 1732 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Rapid Teenagers 1825 Hrančík Martin Sokol Krucemburk 1504 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1800 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny F 1515 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1800 Hrabčák Anton Spartak Choceň B 1000 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Jiskra Heřmanův Městec 1800 Voldánová Barbora ŠK Bohemia Pardubice B 1294 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Rapid Matadors 1800 Čoček Oldřich ŠK Rapid Talents 1000 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Rapid Matadors 1800 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Knights 1609 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Rapid Matadors 1800 Myška Jiří TJ Sokol Krucemburk 1000 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Rapid Matadors 1800 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice C 1727 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Rapid Matadors 1800 Půlpán Matěj TJ ŠO a DDM Chrudim D 1416 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Rapid Matadors 1800 Kubelka Libor NOPO Miřetice 1310 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Rapid Matadors 1800 Indrová Jana 2222 ŠK Polabiny G 1000 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Rapid Matadors 1800 Zmek Jaroslav Sokol Lázně Bohdaneč 1658 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Rapid Matadors 1800 Zelený František TJ ŠO a DDM Chrudim E 1545 1 soutěž
2007/2008 11 SYNPO Pardubice 1838 Dospíšil Patrik TJ Štefanydes Polička B 1959 1 soutěž
2007/2008 8 SYNPO Pardubice 1838 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1911 ½ soutěž
2007/2008 6 SYNPO Pardubice 1838 Procházka Petr TJ Lanškroun 1929 0 soutěž
2007/2008 5 SYNPO Pardubice 1838 Němec Bohumil ŠO Chrudim B 1833 ½ soutěž
2007/2008 1 SYNPO Pardubice 1838 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1925 0 soutěž
2007/2008 11 SK Holcim Prachovice 1838 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1502 1 soutěž
2007/2008 9 SK Holcim Prachovice 1838 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička C 1296 ½ soutěž
2007/2008 7 SK Holcim Prachovice 1838 Bureš Zbyněk ŠO Chrudim D 1499 0 soutěž
2007/2008 6 SK Holcim Prachovice 1838 Janeček František Spartak Choceň A 1699 0 soutěž
2007/2008 5 SK Holcim Prachovice 1838 Plecháč Jan 2222 ŠK Polabiny F 1000 1 soutěž
2007/2008 4 SK Holcim Prachovice 1838 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice E 1613 1 soutěž
2007/2008 1 SK Holcim Prachovice 1838 Šmejdíř Waldemar Spartak Choceň B 1644 0 soutěž
2006/2007 11 Dymák Heřmanův Městec 1884 Křišťál Zdeněk 2222 ŠK Polabiny E 1396 ½ soutěž
2006/2007 10 Dymák Heřmanův Městec 1884 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1748 0 soutěž
2006/2007 9 Dymák Heřmanův Městec 1884 Koutný Ludvík ŠK Rapid Pardubice G 1620 1 soutěž
2006/2007 7 Dymák Heřmanův Městec 1884 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1720 0 soutěž
2006/2007 6 Dymák Heřmanův Městec 1884 Janeček František Spartak Choceň A 1708 1 soutěž
2006/2007 5 Dymák Heřmanův Městec 1884 Stryka Rostislav TJ ŠO Chrudim D 1472 1 soutěž
2006/2007 4 Dymák Heřmanův Městec 1884 Honek Jan SK Holcim Prachovice 1772 1 soutěž
2006/2007 3 Dymák Heřmanův Městec 1884 Celuch Tomáš ŠO Chrudim C 1821 0 soutěž
2006/2007 2 Dymák Heřmanův Městec 1884 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1531 1 soutěž
2006/2007 9 Dymák Heřmanův Městec B"" 1884 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1696 0 soutěž
2006/2007 8 Dymák Heřmanův Městec B"" 1884 Schaffer David TJ Štefanydes Polička D"" 1296 1 soutěž
2006/2007 7 Dymák Heřmanův Městec B"" 1884 Janáček Tomáš TJ Sokol Krucemburk 1452 1 soutěž
2006/2007 6 Dymák Heřmanův Městec B"" 1884 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny F"" 1614 0 soutěž
2006/2007 5 Dymák Heřmanův Městec B"" 1884 Kotlant Tomáš Cyclo Content Pardubice 1500 1 soutěž
2006/2007 4 Dymák Heřmanův Městec B"" 1884 Trkal Tomáš TJ Štefanydes Polička E"" 1000 1 soutěž
2006/2007 3 Dymák Heřmanův Městec B"" 1884 Starý Lukáš SK Holcim Prachovice B"" 1861 0 soutěž
2006/2007 2 Dymák Heřmanův Městec B"" 1884 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1633 1 soutěž
2006/2007 1 Dymák Heřmanův Městec B"" 1884 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C"" 1818 1 soutěž