Hráč Krejčí Milan

Krejčí Milan

User Pic
Jméno: Krejčí Milan
Oddíl: Šachový klub při DDM Litomyšl
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1625
Elo mezinárodní: 0
ID: 6469
FIDE ID: 372854
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 2 SK pri DDM Litomysl 0 1625 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1452 1446 1
2014/2015 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1627 Havel Dominik TJ Sokol Horní Čermná 1337 ½
2014/2015 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1627 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald 1641 1606 ½
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl 1626 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí B 1713 1751 0
2013/2014 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1626 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř B 1895 1875 0
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1626 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny D 1711 1671 1
2013/2014 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1626 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1925 1922 0
2013/2014 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1626 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička D 1677 1684 0
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1626 Jouza Petr ŠK Rapid Pardubice E 1705 1737 0
2013/2014 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1626 Mikulenka Tomáš ŠK Rapid Pardubice D 1529 1536 0
2012/2013 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1615 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná o.s. 1637 0
2012/2013 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1615 Ambrožová Lucie ŠK Svitavy B 1397 1
2012/2013 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1615 Krejsa Adam TJ Jablonné n/O. 1000 1
2012/2013 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1615 Racek Josef Loko Česká Třebová B 1597 1
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1615 Kubalík Michal SK+Sokol Žamberk B 1455 1
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1615 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1634 ½
2012/2013 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1615 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1841 1914 0
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1615 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí C 1756 1733 0
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1615 Glöckner Jaromír TJ Slovan M. Třebová 1833 1857 0
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl 1615 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1835 1882 0
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl C 1647 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1848 ½
2011/2012 8 TJ Jiskra Litomyšl C 1647 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1624 0
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl C 1647 Hubený Pavel TJ Sokol Krouna 1848 1762 0
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl C 1647 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1848 0
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl C 1647 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička F 1736 1798 0
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl C 1647 Bartoš Karel ŠK Svitavy C 1894 1827 0
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1647 Pail Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1894 0
2011/2012 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1647 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1591 ½
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1647 Fangl Jiří Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1667 0
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1647 Jániš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 0
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1647 Trampota Luděk TJ Jablonné nad Orlicí 1551 1
2010/2011 6 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1598 Davídek Miroslav ŠK Svitavy "B" 1100 1
2010/2011 4 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1598 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1575 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1598 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1653 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1598 Janáček Tomáš Sokol Krucemburk 1479 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1598 Slavíček Miroslav Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1760 0
2010/2011 7 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1598 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1545 ½
2010/2011 6 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1598 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 ½
2010/2011 5 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1598 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1000 0
2010/2011 3 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1598 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1447 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1598 Černohous Miloslav TJ Jablonné nad Orlicí 1660 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1598 Flos Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 0
2009/2010 11 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1597 Šulc Marek ŠK Svitavy C"" 1250 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1597 Pecka Jakub TJ Štefanydes Polička F"" 1100 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1597 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička D"" 1255 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1597 Vencl Jiří Lokomotiva Česká Třebová C"" 1250 ½
2009/2010 6 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1597 Čuma Jan ŠK Svitavy B"" 1509 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1597 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl C"" 1000 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1597 Kapoun Martin TJ Sokol Němčice 1000 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1597 Tomášová Kristýna Lokomotiva Česká Třebová D"" 1000 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1597 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1684 0
2008/2009 8 Jiskra Litomyšl B 1583 Riedl Vladimír ŠK Svitavy C 1648 ½
2008/2009 7 Jiskra Litomyšl B 1583 Trkal Tomáš TJ Štefanydes Polička E 1596 1
2008/2009 6 Jiskra Litomyšl B 1583 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička D 1461 0
2008/2009 5 Jiskra Litomyšl B 1583 Křivohlávek Josef ŠK Tropic Lanškroun 1427 1
2008/2009 4 Jiskra Litomyšl B 1583 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1575 1
2008/2009 2 Jiskra Litomyšl B 1583 Voldan Beno TJ Sokol Krouna 1382 1
2007/2008 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1588 Pressl Ladislav ŠK Svitavy B 1557 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1588 Trkal Tomáš TJ Štefanydes Polička E 1250 0
2007/2008 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1588 Nečas Lukáš TJ Lanškroun C 1250 1
2007/2008 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1588 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun D 1294 1
2007/2008 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1588 Palla Stanislav ŠK Tropic Lanškroun A 1702 0
2007/2008 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1588 Urbánek Josef ŠK Tropic Lanškroun B 1000 0
2007/2008 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1588 Hatala Ondřej TJ Štefanydes Polička D 1477 1
2007/2008 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1588 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1000 1
2007/2008 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1588 Kozák David ŠK Svitavy C 1276 1
2007/2008 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1588 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1577 0
2006/2007 6 Jiskra Litomyšl B 1583 Nečesánek Vítězslav ŠK Linhartice 1480 1
2006/2007 5 Jiskra Litomyšl B 1583 Dubišar Jiří TJ Sokol Němčice 1000 ½
2006/2007 4 Jiskra Litomyšl B 1583 Vaculík Jakub TJ Lanškroun D"" 1100 1
2006/2007 3 Jiskra Litomyšl B 1583 Porteš Petr ŠK Svitavy C"" 1000 1
2006/2007 1 Jiskra Litomyšl B 1583 Kovář Václav Lokomotiva Česká Třebová C"" 1250 ½
2005/2006 12 Jiskra Litomyšl B 1588 Racek Josef Sokol Němčice 1577 ½
2005/2006 5 Jiskra Litomyšl B 1588 Charvát Václav ŠK Žamberk D 1420 ½
2005/2006 2 Jiskra Litomyšl B 1588 Bednář Marcel TJ Jablonné nad Orlicí 1616 0
2005/2006 1 Jiskra Litomyšl B 1588 Dvořáček Alois ŠK Linhartice 1491 1
2003/2004 1 Jiskra Litomyšl 1645 Poslušný Radek TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1768 0