Hráč Jareš Ondřej

Jareš Ondřej

User Pic
Jméno: Jareš Ondřej
Oddíl: Šachový spolek Železné hory
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1418
Elo mezinárodní: 1429
ID: 37806
FIDE ID: 386847
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2018/2019 10 Zelezne hory C 1433 1420 Janoušek Petr NOPO Miretice 1654 1643 0 soutěž
2018/2019 6 Zelezne hory C 1432 1420 Mottl Jan TJ Sokol Krucemburk 1585 1579 0 soutěž
2018/2019 5 Zelezne hory C 1432 1420 Svítil Radek Rapid Pardubice D 1706 1710 ½ soutěž
2018/2019 3 Zelezne hory C 1415 1408 Joukl Jakub Rapid Pardubice F 1692 1707 1 soutěž
2018/2019 1 Zelezne hory C 1417 1408 Němec Bohumil TJ SO Chrudim C 1826 1814 0 soutěž
2017/2018 10 Zelezne hory 1421 1410 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice B 1650 1670 0 soutěž
2017/2018 9 Zelezne hory 1413 1410 Sokol Pavel TJ SO Chrudim B 1515 1560 0 soutěž
2017/2018 8 Zelezne hory 1413 1410 Zmek Jaroslav Sokol Lazne Bohdanec 1602 1617 1 soutěž
2017/2018 6 Zelezne hory 1422 1410 Kvapil Jan 2222 SK Polabiny F 1468 0 0 soutěž
2017/2018 5 Zelezne hory 1421 1410 Svítil Radek SK Rapid Pardubice B 1748 1736 0 soutěž
2017/2018 4 Zelezne hory 1421 1410 Klouček Jindřich Jiskra Hermanuv Mestec 1674 1679 ½ soutěž
2017/2018 3 Zelezne hory 1421 1410 Buchta Martin TJ Stefanydes Policka C 1702 1653 0 soutěž
2017/2018 2 Zelezne hory 1421 1410 Stránský Luboš SO Hlinsko B 1547 1523 ½ soutěž
2015/2016 11 Šachový spolek Železné hory 1538 1510 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička D 1549 1596 0 soutěž
2015/2016 9 Šachový spolek Železné hory 1538 1510 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice B 1893 1900 0 soutěž
2015/2016 8 Šachový spolek Železné hory 1538 1510 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř B 1569 1659 0 soutěž
2015/2016 7 Šachový spolek Železné hory 1538 1510 ŠK Rapid Pardubice D 1 soutěž
2015/2016 6 Šachový spolek Železné hory 1538 1510 Pyskatý Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1655 1719 ½ soutěž
2015/2016 5 Šachový spolek Železné hory 1538 1510 Vašková Marie ŠO Hlinsko 1384 1515 1 soutěž
2015/2016 3 Šachový spolek Železné hory 1538 1510 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim B 1547 1631 ½ soutěž
2015/2016 2 Šachový spolek Železné hory 1538 1510 Šindelář Petr Jiskra Heřmanův Městec 1768 1821 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Sokol SendraĹľice C 1418 Vorlíčková Dana Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1298 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Sokol SendraĹľice C 1418 Bug Julius Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1480 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Sokol SendraĹľice C 1418 Kolář Bořivoj Joly Lysá nad Labem G 1300 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Sokol SendraĹľice C 1418 Kolanda Roman TJ Sokol PeÄŤky B 1248 1 soutěž
2014/2015 11 Šachový spolek Železné hory 1418 Veselý Emanuel ŠK Rapid Pardubice F 1828 1800 0 soutěž
2014/2015 9 Šachový spolek Železné hory 1418 Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1615 1635 ½ soutěž
2014/2015 8 Šachový spolek Železné hory 1418 Nešpůrek Vojtěch 2222 ŠK Polabiny G 1207 1 soutěž
2014/2015 6 Šachový spolek Železné hory 1418 Kačor Petr TJ Sokol Krucemburk ½ soutěž
2014/2015 5 Šachový spolek Železné hory 1418 Prokop Matěj ŠK Rapid Pardubice G 1560 1580 0 soutěž
2014/2015 4 Šachový spolek Železné hory 1418 Severýn Jaromír ŠO DDM Hlinsko C 1 soutěž
2014/2015 3 Šachový spolek Železné hory 1418 Ret Adam Josef 2222 ŠK Polabiny I 1054 1 soutěž
2014/2015 2 Šachový spolek Železné hory 1418 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1670 1668 ½ soutěž
2014/2015 1 Šachový spolek Železné hory 1418 Hromek Karel NOPO Miřetice 1420 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Sokol Sendražice C 1451 Mirkovič Miroslav Kostelec nad Č./lesy C 1336 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Sokol Sendražice C 1451 Němeček Václav SK Slavoj Čáslav B 1000 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Sokol Sendražice C 1451 Hrubeš Zdeněk TJ Sokol Pečky C 1250 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Sendražice C 1451 Vinecký Jiří DDM Sokol Nymburk E 1396 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Energetik Chvaletice 1451 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny G 1250 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Energetik Chvaletice 1451 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1577 1568 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Energetik Chvaletice 1451 Pelcl Robin 2222 ŠK Polabiny H 1000 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Energetik Chvaletice 1451 Sedlák Petr Rapid Pardubice F 1439 1581 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Energetik Chvaletice 1451 Hromek Karel NOPO Miřetice 1427 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Energetik Chvaletice 1451 Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1484 1518 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Sokol Sendražice C 1403 Švec Stanislav Sokol Český Brod C 1390 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Sokol Sendražice C 1403 Müller Josef Sokol Bakov nad Jizerou C 1397 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Sokol Sendražice C 1403 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice E 1550 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Sendražice C 1403 Necid Milan DDM Sokol Nymburk C 1406 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Sendražice C 1403 Zimmermann Ladislav Šachklub města Dobrovice F 1100 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Sokol Sendražice C 1403 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky C 1252 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Sokol Sendražice C 1403 Pinkas Jiří TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1100 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Sokol Sendražice B 1403 Hruška Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1741 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Sokol Sendražice C 1391 Grüner Robert Joly Lysá nad Labem F 1589 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Sokol Sendražice C 1391 Šíp Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1000 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Sokol Sendražice C 1391 Houška Bohumil DDM Nymburk 1724 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Sokol Sendražice C 1000 Laube Miloslav Kavalier Sázava A 1437 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Sendražice C Kolanda Roman TJ Sokol Pečky C 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Sokol Sendražice C 1391 Mirkovič Miroslav ŠK Kostelec n/ČL C 1344 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Sokol Sendražice C 1000 Čermák Jan Sokol Český Brod C 1000 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Sokol Sendražice C 1000 Šimek Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1373 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Sendražice C 1000 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice B 1689 0 soutěž