Hráč Dunajčík Jiří

Dunajčík Jiří

User Pic
Jméno: Dunajčík Jiří
Oddíl: Šachový spolek Železné hory
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1827
Elo mezinárodní: 1768
ID: 7958
FIDE ID: 348309
Rok narození: 1955
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠS Železné hory 1769 1853 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny F 1754 1809 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠS Železné hory 1769 1853 Stojanov Dragan Spartak Choceň 1736 1736 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠS Železné hory 1780 1853 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1734 1744 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠS Železné hory 1780 1853 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička B 1773 1750 0 soutěž
2019/2020 7 ŠS Železné hory 1795 1853 Chvojka Jan TJ ŠO Chrudim B 1624 1601 0 soutěž
2019/2020 6 ŠS Železné hory 1795 1853 Krmenčík Roman ŠK Rapid Pardubice B 1773 1831 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠS Železné hory 1807 1867 Janoušek Petr Jiskra Heřmanův Městec 1673 1657 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠS Železné hory 1808 1867 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E 1859 1868 0 soutěž
2019/2020 2 ŠS Železné hory 1808 1867 Janda Lubomír ŠO Hlinsko B 1768 1789 ½ soutěž
2018/2019 11 Zelezne hory 1811 1878 Svítil Radek Eurobit 1715 1710 ½ soutěž
2018/2019 9 Zelezne hory 1811 1878 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1799 1807 ½ soutěž
2018/2019 7 Zelezne hory 1816 1878 Škroch Martin 2222 SK Polabiny E 1862 1868 ½ soutěž
2018/2019 6 Zelezne hory 1816 1878 Nešpůrek Jan SK Rapid Pardubice C 1571 1580 ½ soutěž
2018/2019 5 Zelezne hory 1827 1886 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 1607 1630 ½ soutěž
2018/2019 3 Zelezne hory 1835 1886 Londin Milan SO Hlinsko B 1685 1711 ½ soutěž
2017/2018 9 Zelezne hory 1820 1888 Bartoš Martin TJ SO Chrudim B 1731 1735 1 soutěž
2017/2018 6 Zelezne hory 1834 1888 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny F 1546 1535 ½ soutěž
2017/2018 5 Zelezne hory 1835 1888 Macek Ondřej SK Rapid Pardubice B 1571 1550 0 soutěž
2017/2018 4 Zelezne hory 1835 1888 Konrád František Jiskra Hermanuv Mestec 1825 1802 1 soutěž
2017/2018 3 Zelezne hory 1835 1888 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka C 1722 1793 ½ soutěž
2015/2016 11 Šachový spolek Železné hory 1858 1897 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička D 1699 1742 0 soutěž
2015/2016 10 Šachový spolek Železné hory 1858 1897 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny E 1968 1952 ½ soutěž
2015/2016 8 Šachový spolek Železné hory 1858 1897 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1745 1830 1 soutěž
2015/2016 7 Šachový spolek Železné hory 1858 1897 Prokop Matěj ŠK Rapid Pardubice D 1915 1897 1 soutěž
2015/2016 6 Šachový spolek Železné hory 1858 1897 Rež Matouš Sokol Lázně Bohdaneč 1834 1791 ½ soutěž
2015/2016 5 Šachový spolek Železné hory 1858 1897 Janda Lubomír ŠO Hlinsko 1781 1821 ½ soutěž
2015/2016 3 Šachový spolek Železné hory 1858 1897 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 ½ soutěž
2015/2016 2 Šachový spolek Železné hory 1858 1897 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1871 1865 ½ soutěž
2014/2015 10 Šachový spolek Železné hory 1902 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1913 1913 ½ soutěž
2014/2015 9 Šachový spolek Železné hory 1902 Krys Jan TJ ŠO Chrudim D 1754 1760 ½ soutěž
2014/2015 8 Šachový spolek Železné hory 1902 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny G 1289 1477 1 soutěž
2014/2015 7 Šachový spolek Železné hory 1902 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny H 1427 1427 1 soutěž
2014/2015 6 Šachový spolek Železné hory 1902 Kašpar Libor TJ Sokol Krucemburk 1572 ½ soutěž
2014/2015 5 Šachový spolek Železné hory 1902 Hon Jiří ŠK Rapid Pardubice G 1790 1796 ½ soutěž
2014/2015 4 Šachový spolek Železné hory 1902 Ročňák Zdeněk ŠO DDM Hlinsko C 1121 1 soutěž
2014/2015 3 Šachový spolek Železné hory 1902 Pelcl Robin 2222 ŠK Polabiny I 1086 1 soutěž
2014/2015 2 Šachový spolek Železné hory 1902 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F 1636 1612 1 soutěž
2014/2015 1 Šachový spolek Železné hory 1902 Kůs Miroslav NOPO Miřetice 1351 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Energetik Chvaletice 1891 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny G 1644 1581 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Energetik Chvaletice 1891 Prokop Matěj Rapid Pardubice G 1619 1619 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Energetik Chvaletice 1891 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim D 1585 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Energetik Chvaletice 1891 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny H 1320 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Energetik Chvaletice 1891 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1668 1644 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Energetik Chvaletice 1891 Mikulenka Tomáš Rapid Pardubice F 1529 1536 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Energetik Chvaletice 1891 Kůs Miroslav NOPO Miřetice 1370 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Energetik Chvaletice 1891 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1705 1737 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Energetik Chvaletice 1891 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1781 1810 1 soutěž
2008/2009 4 Sněžka TJ Náchod A 1895 Zaňka Jaroslav Sněžka TJ Náchod B 1687 ½ soutěž