Hráč Zmek Jaroslav

Zmek Jaroslav

User Pic
Jméno: Zmek Jaroslav
Oddíl: Sokol Lázně Bohdaneč
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1583
Elo mezinárodní: 1597
ID: 7871
FIDE ID: 380148
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Lazne Bohdanec 1594 1589 Šulcová Tereza Radmila 2222 SK Polabiny F 1268 1372 ½
2018/2019 10 Sokol Lazne Bohdanec 1594 1589 Králová Gabriela 2222 SK Polabiny E 1596 1606 1
2018/2019 9 Sokol Lazne Bohdanec 1586 1589 Kalhous Miroslav SK Rapid Pardubice C 1532 1547 1
2018/2019 6 Sokol Lazne Bohdanec 1586 1589 Osička Přemysl SO Hlinsko B 0 1269 0
2018/2019 5 Sokol Lazne Bohdanec 1589 1580 Tyč Miroslav Zelezne hory 1714 1709 0
2018/2019 4 Sokol Lazne Bohdanec 1589 1580 Bartoš Martin TJ SO Chrudim B 1717 1731 ½
2018/2019 3 Sokol Lazne Bohdanec 1574 1580 Macek Jaroslav Eurobit 1388 1475 1
2018/2019 2 Sokol Lazne Bohdanec 1574 1580 Stodola Zdeněk TJ Stefanydes Policka C 1556 1611 1
2017/2018 11 Sokol Lazne Bohdanec 1587 1617 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny F 1476 1446 0
2017/2018 8 Sokol Lazne Bohdanec 1602 1617 Jareš Ondřej Zelezne hory 1413 1410 0
2017/2018 7 Sokol Lazne Bohdanec 1622 1617 Novotný Ondřej SO Hlinsko B 1708 1703 0
2017/2018 6 Sokol Lazne Bohdanec 1622 1617 Pilař Vít 2222 SK Polabiny G 1545 1592 0
2017/2018 5 Sokol Lazne Bohdanec 1587 1617 Janoušek Petr SK Rapid Pardubice C 1655 1603 0
2017/2018 4 Sokol Lazne Bohdanec 1587 1617 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice B 1650 1670 0
2017/2018 3 Sokol Lazne Bohdanec 1587 1617 Chvojka Jan TJ SO Chrudim B 1629 1572 0
2017/2018 2 Sokol Lazne Bohdanec 1587 1617 Charouz Milan TJ Stefanydes Policka C 1650 1710 ½
2017/2018 1 Sokol Lazne Bohdanec 1659 1645 Fiala Milan TJ CHS Chotebor B 1842 1842 0
2015/2016 11 Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1739 1718 1
2015/2016 10 Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř B 1668 1792 0
2015/2016 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 Joukl Martin ŠK Rapid Pardubice D 1556 1534 0
2015/2016 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 Vašek Petr ŠO Hlinsko 1466 1473 1
2015/2016 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 Vančura Milan Šachový spolek Železné hory 1577 1724 ½
2015/2016 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 Němec Vladimír TJ ŠO Chrudim B 1618 1614 ½
2015/2016 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 Urválek Michal Jiskra Heřmanův Městec 1410 1393 1
2015/2016 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 Kolomý Robert ŠK Rapid Pardubice E 1515 1509 1
2015/2016 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 Houška František TJ Štefanydes Polička D 1181 1253 1
2015/2016 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1531 1504 1
2014/2015 11 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1617 1573 ½
2014/2015 10 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1820 1829 0
2014/2015 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř C 1433 1531 ½
2014/2015 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice E 1613 1598 ½
2014/2015 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny E 1620 1666 0
2014/2015 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim B 1773 1773 0
2014/2015 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička D 1726 1775 0
2014/2015 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Severýn Jaromír ŠO Hlinsko A 1
2014/2015 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Vašek Petr ŠO Hlinsko B 1300 0
2014/2015 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Joukl Jakub ŠK Rapid Pardubice D 1492 1484 1
2013/2014 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Janeček František TJ Spartak Choceň 1752 1734 1
2013/2014 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Melichar Zdeněk 2222 ŠK Polabiny F 1404 1431 1
2013/2014 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Sedlák Petr Rapid Pardubice F 1439 1581 1
2013/2014 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Dědek Petr Rapid Pardubice G 1
2013/2014 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Hromek Karel NOPO Miřetice 1427 1
2013/2014 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1563 0
2013/2014 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Pekárek Josef TJ Energetik Chvaletice 1462 1
2012/2013 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1637 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny G 1728 1675 0
2012/2013 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1637 Jakoubek Jakub Rapid Pardubice G 1562 1553 1
2012/2013 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1637 Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1540 1
2012/2013 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1637 Hrančík Jaroslav TJ Sokol Krucemburk 1426 1
2012/2013 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1637 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1489 1
2011/2012 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1625 Indra Antonín ŠO DDM Hlinsko B 1362 1
2011/2012 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1625 Sedlák Petr ŠK Rapid Pardubice F 1584 1
2011/2012 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1625 Červinka Vladimír ŠK Rapid Pardubice G 1000 1
2011/2012 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1625 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny H 1719 1674 1
2011/2012 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1625 Kubelka Libor NOPO Miřetice 1365 1
2011/2012 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1625 Hülle Jan TJ Sokol Krucemburk 1411 1
2011/2012 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1625 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny F 1581 1581 ½
2011/2012 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1625 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny G 1532 1537 0
2010/2011 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1618 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny "H" 1329 1
2010/2011 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1618 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim "D" 1610 0
2010/2011 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1618 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny "G" 1377 1
2010/2011 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1618 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny "I" 1790 1
2009/2010 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Novotný Aleš ŠK Rapid Teenagers 1314 0
2009/2010 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Kroupa Tomáš 2222 ŠK Polabiny G"" 1329 1
2009/2010 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Neumann Michal ŠO DDM Hlinsko B"" 1000 1
2009/2010 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Sokol Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1629 0
2009/2010 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Myška Jiří Sokol Krucemburk 1000 1
2009/2010 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1650 Kubelka Libor NOPO Miřetice 1337 0
2008/2009 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1658 Hrančík Jaroslav TJ Sokol Krucemburk 1485 ½
2008/2009 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1658 Zelenka Pavel ŠK Bohemia Pardubice C 1539 ½
2008/2009 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1658 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1000 1
2008/2009 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1658 Indrová Jana 2222 ŠK Polabiny G 1000 0
2008/2009 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1658 Šebek Jiří ŠK Rapid Talents 1421 1
2008/2009 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1658 Kýhos Alois ŠK Rapid Matadors 1800 0
2007/2008 9 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1669 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C 1796 0
2007/2008 7 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1669 Marcinko Patrik ŠK Rapid Pardubice G 1261 1
2007/2008 5 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1669 Petružálek Radim ŠK Bohemia Pardubice C 1000 1
2007/2008 4 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1669 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny G 1358 1
2007/2008 2 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1669 Krys Jan TJ ŠO Chrudim E 1569 0
2006/2007 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1665 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto C"" 1697 0
2006/2007 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1665 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1473 1
2006/2007 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1665 Petrásek Jan TJ Štefanydes Polička D"" 1100 1
2006/2007 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1665 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny F"" 1612 ½
2006/2007 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1665 Horník Jaromír Cyclo Content Pardubice 1710 1
2006/2007 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1665 Trkal Tomáš TJ Štefanydes Polička E"" 1000 1
2005/2006 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Šenkýř Jindřich Sokol Krouna 1628 ½
2005/2006 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto C 1250 0
2005/2006 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Tlapák Stanislav Holcim Prachovice B 1790 ½
2005/2006 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1663 Červinka Miroslav Sokol Zaječice B 1000 1
2003/2004 6 Bohdaneč 1649 Pipek Josef Synthesia D 1000 1
2003/2004 2 Bohdaneč 1649 Klanica Pavel H. Městec B ½
2003/2004 1 Bohdaneč 1649 Krečmer Josef Chrudim E 1502 1