Hráč Ryzner Jiří

Ryzner Jiří

User Pic
Jméno: Ryzner Jiří
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1722
Elo mezinárodní: 1714
ID: 18963
FIDE ID: 332712
Rok narození: 1991
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2012/2013 11 ŠK Rapid Teenagers 1719 1724 Londin Milan ŠO Hlinsko 1797 1848 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Rapid Teenagers 1719 1724 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1685 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Rapid Teenagers 1719 1724 Šmejdíř Waldemar TJ Spartak Choceň 1555 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Rapid Teenagers 1719 1724 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř B 1750 1753 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Rapid Pardubice F 1731 1727 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1497 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Rapid Pardubice F 1731 1727 Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1558 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Rapid Pardubice F 1731 1727 Vašek Aleš TJ Sokol Krucemburk 1000 0 soutěž
2011/2012 10 Rapid Pardubice D 1731 1727 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička D 1602 1527 ½ soutěž
2011/2012 8 Rapid Pardubice D 1731 1727 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny D 1654 1718 ½ soutěž
2011/2012 5 Rapid Pardubice D 1731 1727 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim C 1647 ½ soutěž
2011/2012 4 Rapid Pardubice D 1731 1727 Horník Jaromír Rapid Pardubice E 1666 ½ soutěž
2011/2012 3 Rapid Pardubice D 1731 1727 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1719 1719 0 soutěž
2011/2012 2 Rapid Pardubice D 1731 1727 Šmejdíř Waldemar TJ Spartak Choceň 1572 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Rapid Knights 1656 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim "D" 1630 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Rapid Knights 1656 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny "G" 1633 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Rapid Knights 1656 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1520 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Rapid Knights 1656 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim "E" 1626 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Rapid Knights 1656 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny "I" 1660 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Rapid Knights 1656 Jakoubek Jakub ŠK Rapid Talents 1401 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Rapid Teenagers 1656 Starý Stanislav TJ Spartak Choceň 1412 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Rapid Teenagers 1656 Zelený František TJ ŠO Chrudim "C" 1551 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Rapid Teenagers 1656 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny "F" 1329 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Rapid Teenagers 1656 Indrová Jana ŠO DDM Hlinsko 1571 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Rapid Teenagers 1656 Starý Vladimír TJ Jiskra Heřmanův Městec 1911 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Rapid Teenagers 1656 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny "D" 1520 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Rapid Teenagers 1656 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička "B" 1675 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Rapid Teenagers 1656 Sion David TJ Štefanydes Polička "C" 1584 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Rapid Teenagers 1656 Voldánová Barbora ŠK Bohemia Pardubice "B" 1430 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Rapid Rangers 1598 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1825 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Rapid Rangers 1598 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E"" 1594 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Rapid Rangers 1598 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Pardubice 1793 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Rapid Rangers 1598 Hrančík Jaroslav TJ Sokol Krouna 1479 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Rapid Rangers 1598 Linhart Zbyněk TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Rapid Rangers 1598 Sokol Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1629 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Rapid Rangers 1598 Weis Ladislav Spartak Choceň 1809 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Rapid Rangers 1598 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C"" 1628 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Rapid Rangers 1598 Janko Jan ŠK Rapid Predators 1855 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Rapid Rangers 1598 Vojanec Hynek ŠO DDM Hlinsko 1700 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Rapid Talents 1598 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Rapid Talents 1598 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1645 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Rapid Talents 1598 Indrová Jana 2222 ŠK Polabiny F"" 1539 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Rapid Talents 1598 Hrančík Jaroslav Sokol Krucemburk 1479 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Rapid Talents 1598 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1659 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Rapid Talents 1598 Kubelka Libor NOPO Miřetice 1337 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Rapid Talents 1598 Svítil Radek ŠK Rapid Teenagers 1529 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Rapid Talents 1598 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny G"" 1471 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Rapid Talents 1598 Malý Miroslav ŠO DDM Hlinsko B"" 1521 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Rapid Teenagers 1485 Skokan Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1965 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Rapid Teenagers 1485 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1000 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Rapid Teenagers 1485 Novák Milan Spartak Choceň B 1100 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Rapid Teenagers 1485 Janda Lubomír ŠO DDM Hlinsko 1776 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Rapid Knights 1485 Zelený František TJ ŠO a DDM Chrudim E 1545 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Rapid Knights 1485 Král Miloš ŠK Rapid Matadors 1691 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Rapid Knights 1485 Kofránek David ŠK Rapid Talents 1501 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Rapid Knights 1485 Hrančík Jaroslav TJ Sokol Krucemburk 1485 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Rapid Knights 1485 Petružálek Radim ŠK Bohemia Pardubice C 1493 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Rapid Knights 1485 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1000 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Rapid Knights 1485 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny G 1000 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Rapid Knights 1485 Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1536 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Rapid Pardubice E 1518 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička C 1296 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice E 1518 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1502 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice F 1518 Hrančík Martin Sokol Krucemburk 1533 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice F 1518 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1570 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice F 1518 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny G 1358 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice F 1518 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim E 1531 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice F 1518 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C 1579 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice F 1518 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice G 1000 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice F 1518 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice C 1516 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice F 1518 Vondráček Emil ŠK Holcim Prachovice B 1735 0 soutěž
2006/2007 6 Cyclo Content Pardubice 1250 Honek Jan SK Holcim Prachovice B"" 1772 0 soutěž
2006/2007 2 Cyclo Content Pardubice 1250 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička D"" 1000 ½ soutěž
2006/2007 1 Cyclo Content Pardubice 1250 Janáček Tomáš TJ Sokol Krucemburk 1452 0 soutěž
2005/2006 9 CycloContent Pardubice 1250 Profousová Věra Sokol Krouna 1250 1 soutěž