Hráč Glabasňa Tomáš

Glabasňa Tomáš

User Pic
Jméno: Glabasňa Tomáš
Oddíl: SK Kravaře
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1608
Elo mezinárodní: 1615
ID: 16005
FIDE ID: 389439
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Kravaře 1669 1617 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1541 1654 0
2018/2019 10 SK Kravaře 1669 1617 Pavlásek Lukáš ŠO Jiskra Rýmařov 1540 1529 0
2018/2019 9 SK Kravaře 1672 1617 Pavlík Karel Slezan Opava C 1855 1827 0
2018/2019 8 SK Kravaře 1672 1617 Depta Tomáš ŠK Orel Opava A 1816 1860 ½
2018/2019 7 SK Kravaře 1644 1617 Hružík Lumír TJ Velká Polom 1800 1861 1
2018/2019 5 SK Kravaře 1616 1616 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1630 1695 1
2018/2019 4 SK Kravaře 1616 1616 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1761 1733 ½
2018/2019 3 SK Kravaře 0 1610 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně 1786 1765 ½
2018/2019 2 SK Kravaře 0 1610 Müller Leo ŠK Orel Opava B 1747 1734 0
2018/2019 1 SK Kravaře 0 1610 Kučera Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov B 1546 1735 0
2018/2019 9 SK Kravaře "B" 1669 1617 Kašný Josef ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1686 ½
2018/2019 8 SK Kravaře "B" 1672 1617 Vavřínek Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1710 1723 0
2018/2019 6 SK Kravaře "B" 1644 1617 Navrat Roman ŠK U Freda Darkovičky 0 1744 1
2018/2019 4 SK Kravaře "B" 1616 1616 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov "A" 0 1724 0
2018/2019 1 SK Kravaře "B" 0 1610 Müller Leo Orel Opava "C" 1747 1734 0
2017/2018 10 SK Kravaře 0 1562 Souček Jaroslav ŠK Orel Opava B 1599 1566 ½
2017/2018 8 SK Kravaře 0 1562 Karásek Jaroslav ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1558 1617 1
2017/2018 6 SK Kravaře 0 1562 Švec Vlastimil ŠKTP Hrabyně 0 1849 0
2017/2018 5 SK Kravaře 0 1562 Staněk Antonín ŠK Orel Opava A 1797 1799 ½
2017/2018 4 SK Kravaře 0 1562 Trpík Ludvík SK Jiskra Rýmařov 1538 1784 ½
2017/2018 9 SK Kravaře "B" 0 1562 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice 0 1480 ½
2017/2018 8 SK Kravaře "B" 0 1562 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 0 1670 1
2017/2018 7 SK Kravaře "B" 0 1562 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom "B" 1714 1730 1
2017/2018 6 SK Kravaře "B" 0 1562 Kovács Viliam Orel Opava "C" 1758 1764 1
2017/2018 5 SK Kravaře "B" 0 1562 Slanina Maxmilián ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1654 ½
2017/2018 4 SK Kravaře "B" 0 1562 Kašný Josef ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1678 0
2017/2018 3 SK Kravaře "B" 0 1562 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 0 1599 ½
2017/2018 1 SK Kravaře "B" 0 1553 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov "A" 1792 1774 1
2017/2018 9 SK Kravaře "C" 0 1562 Křefký Manfréd ŠK Píšť "A" 0 1796 ½
2017/2018 2 SK Kravaře "C" 0 1562 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1732 0
2016/2017 9 SK Kravaře "B" 1517 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 1562 ½
2016/2017 6 SK Kravaře "B" 1517 Zdražila Jaromír ŠO TJ Velká Polom "B" 1523 1
2016/2017 5 SK Kravaře "B" 1517 Montág Petr Orel Opava "C" 1687 1
2016/2017 4 SK Kravaře "B" 1517 Melecký Jaroslav ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1977 1979 0
2016/2017 3 SK Kravaře "B" 1517 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1522 1
2016/2017 2 SK Kravaře "B" 1517 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 0
2016/2017 1 SK Kravaře "B" 1517 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1778 1738 0
2015/2016 6 SK Kravaře 1517 Staněk Antonín ŠK Orel Opava A 1844 0
2015/2016 11 SK Kravaře "B" 1517 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1700 ½
2015/2016 10 SK Kravaře "B" 1517 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1611 1
2015/2016 8 SK Kravaře "B" 1517 Vavřínková Jitka ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1625 1599 ½
2015/2016 7 SK Kravaře "B" 1517 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov 1610 1
2015/2016 5 SK Kravaře "B" 1517 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1856 1783 0
2015/2016 4 SK Kravaře "B" 1517 Havlíček Lubomír ŠK Orel Opava "C" 1640 1
2015/2016 3 SK Kravaře "B" 1517 Režnar Radek ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1512 0
2015/2016 2 SK Kravaře "B" 1517 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1795 0
2015/2016 3 SK Kravaře „C“ 1517 Meisel Karel GOBE Píšť 1713 0
2014/2015 11 SK Kravaře "B" 1528 Harasim Horst TJ Sokol Štěpánkovice 1546 ½
2014/2015 10 SK Kravaře "B" 1528 Röhlich Roman ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1000 0
2014/2015 9 SK Kravaře "B" 1528 Ličková Renáta TJ Velká Polom "A" 1821 ½
2014/2015 7 SK Kravaře "B" 1528 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť 1642 0
2014/2015 6 SK Kravaře "B" 1528 Rak Tomáš Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 0
2014/2015 5 SK Kravaře "B" 1528 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 0
2014/2015 4 SK Kravaře "B" 1528 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice "A" 1487 1
2014/2015 2 SK Kravaře "B" 1528 Havlíček Lubomír Orel Opava "C" 1625 0
2014/2015 1 SK Kravaře "B" 1528 Janeček Miroslav Slezan Opava "C" 1489 1489 0
2013/2014 11 SK Kravaře "B" 1496 Kovács Viliam Orel Opava "C" 1000 0
2013/2014 9 SK Kravaře "B" 1496 Návrat Robert ŠK Gobe Píšť "A" 1558 1
2013/2014 8 SK Kravaře "B" 1496 Hubálek Vojtěch ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1389 1
2013/2014 7 SK Kravaře "B" 1496 Jančálek Jan TJ Vítkov 1783 1709 0
2013/2014 3 SK Kravaře "B" 1496 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1648 1
2013/2014 1 SK Kravaře "B" 1496 Pavera Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1641 1
2012/2013 9 TJ SK Kravaře "B" 1477 Černý Jiří ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1565 0
2012/2013 8 TJ SK Kravaře "B" 1477 Jirásek Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1542 1
2012/2013 7 TJ SK Kravaře "B" 1477 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1623 1
2012/2013 6 TJ SK Kravaře "B" 1477 Vavřínková Anna ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 1
2012/2013 4 TJ SK Kravaře "B" 1477 Strachota Jan GOBE Píšť "B" 1000 1
2012/2013 2 TJ SK Kravaře "B" 1477 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1740 1747 ½
2011/2012 9 TJ SK Kravaře "B" 1484 Šíma Jan TJ Sokol Kobeřice "B" 1000 0
2011/2012 8 TJ SK Kravaře "B" 1484 Mrkva Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1469 0
2011/2012 5 TJ SK Kravaře "B" 1484 Kyzek Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1519 0
2011/2012 3 TJ SK Kravaře "B" 1484 Hanslik Günter ŠK Spartak Budišov n. Bud. 1616 1
2011/2012 2 TJ SK Kravaře "B" 1484 Bystroň Emerich Orel Opava "C" 1657 0
2011/2012 1 TJ SK Kravaře "B" 1484 Tomíček Miloslav GOBE Píšť "B" 1368 1
2011/2012 4 TJ SK Kravaře 1484 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "A" 1830 1663 0
2009/2010 7 TJ SK Kravaře "B" 1494 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "F" 1279 1
2009/2010 6 TJ SK Kravaře "B" 1494 Šíma Daniel TJ Sokol Kobeřice "B" 1285 1
2009/2010 4 TJ SK Kravaře "B" 1494 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice ½
2009/2010 3 TJ SK Kravaře "B" 1494 Müller Herbert Orel Opava "B" 1668 0
2009/2010 2 TJ SK Kravaře "B" 1494 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 1562 ½
2009/2010 1 TJ SK Kravaře "B" 1494 Kočárek Jiří Slezan Opava "E" 1620 ½
2008/2009 7 TJ SK Kravaře B 1485 Harazim Richard ŠO U Lípy Malé Hoštice 1868 0
2008/2009 6 TJ SK Kravaře B 1485 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov F 1683 0
2008/2009 5 TJ SK Kravaře B 1485 Kozák Lubomír TJ Slezan Opava E 1851 ½
2008/2009 4 TJ SK Kravaře B 1485 Hrbáč Jiří TJ Slezan Opava D 1579 ½
2008/2009 3 TJ SK Kravaře B 1485 Švarc Jiří ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1779 0
2008/2009 2 TJ SK Kravaře B 1485 Mrovec Jakub TJ Sokol Barbone Kobeřice B 1496 ½
2008/2009 1 TJ SK Kravaře B 1485 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 1829 ½
2007/2008 11 TJ SK Kravaře "A" 1478 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1548 1
2007/2008 10 TJ SK Kravaře "A" 1478 Laschober Jindřich ŠO TJ Vítkov 1
2007/2008 7 TJ SK Kravaře "A" 1478 Kučera Milan TJ Velká Polom 1
2007/2008 5 TJ SK Kravaře "A" 1478 Černocká Marie Slezan Opava "D" 1
2007/2008 1 TJ SK Kravaře "A" 1478 Skotnica Petr ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 0
2007/2008 6 TJ SK Kravaře "B" 1478 Šíma Daniel TJ Sokol BARBONE Kobeřice " B" 1300 ½
2007/2008 5 TJ SK Kravaře "B" 1478 Palacký Oldřich ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1369 ½
2007/2008 2 TJ SK Kravaře "B" 1478 Krautwurst Pavel TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1455 ½
2007/2008 1 TJ SK Kravaře "B" 1478 Trubecký Ondřej TJ Sokol Háj ve Slezsku "B" 1689 0
2006/2007 11 TJ SK Kravaře "A" 1460 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1516 ½
2006/2007 10 TJ SK Kravaře "A" 1460 Halfar Richard TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1645 0
2006/2007 8 TJ SK Kravaře "A" 1460 Švec Vlastimil ŠKTP Hrabyně "B" 1926 0
2006/2007 7 TJ SK Kravaře "A" 1460 Hanzlík Jan TJ Sokol Štěpánkovice 1582 ½
2006/2007 5 TJ SK Kravaře "A" 1460 Hořák Pavel TJ Velká Polom 0
2006/2007 3 TJ SK Kravaře "A" 1460 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť 1672 0
2006/2007 2 TJ SK Kravaře "A" 1460 Vlček Antonín Pogo Budišov nad Budišovkou 1789 0
2006/2007 1 TJ SK Kravaře "A" 1460 Čupa Lubomír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0
2005/2006 10 Kravaře "A" 1467 Kotula Josef Gobe Píšť 0
2005/2006 9 Kravaře "A" 1467 Vavřínek Michal Dolní Benešov "D" 1531 ½
2005/2006 8 Kravaře "A" 1467 Pavera Václav Háj ve Slezsku 1729 ½
2005/2006 7 Kravaře "A" 1467 Guniš Zdeněk Ludgeřovice 1502 0
2005/2006 6 Kravaře "A" 1467 Jedlička Josef Slezan Opava "D" 1
2005/2006 5 Kravaře "A" 1467 Bortlík Daniel Darkovičky 1667 0
2005/2006 4 Kravaře "A" 1467 Mrkva Michal Dolní Benešov "E" 1
2005/2006 3 Kravaře "A" 1467 Montág Petr West Opava "B" 1
2005/2006 2 Kravaře "A" 1467 Mikulenčák Jan Hrabyně "B" 1458 1
2005/2006 1 Kravaře "A" 1467 Duda Martin Štěpánkovice 1735 ½
2005/2006 8 TJ SK Kravaře B 1467 Gregořica Jan ŠO U Lípy Malé Hoštice 1
2005/2006 7 TJ SK Kravaře B 1467 Krautwurst Milan TJ SOKOL Kobeřice B 1430 0
2005/2006 6 TJ SK Kravaře B 1467 Körber Antonín ŠO TJ Vítkov 1646 0
2005/2006 4 TJ SK Kravaře B 1467 Osmančík Tomáš ŠK 1935 Bolatice 1
2005/2006 3 TJ SK Kravaře B 1467 Harazim Richard ŠO U Lípy Malé Hoštice 1883 0
2005/2006 2 TJ SK Kravaře B 1467 Žídek Vilibald TJ SOKOL Kobeřice B 1656 0
2005/2006 1 TJ SK Kravaře B 1467 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1813 0
2004/2005 10 SK Kravaře B" 1469 Gazda Martin ŠO Malé Hoštice 0
2004/2005 9 SK Kravaře B" 1469 Kriebel Rudolf Dolní Benešov F" 1924 1
2004/2005 8 SK Kravaře B" 1469 Bergloviec Jan POGO Budišov n.B. ½
2004/2005 6 SK Kravaře B" 1469 Rataj Lukáš ŠK Bolatice B" 1
2004/2005 5 SK Kravaře B" 1469 Harazim Richard ŠO Malé Hoštice 1877 0
2004/2005 4 SK Kravaře B" 1469 Mrkva Michal Dolní Benešov F" 0
2004/2005 3 SK Kravaře B" 1469 Šidleja Oldřich POGO Budišov n.B. ½
2004/2005 1 SK Kravaře B" 1469 Osmančík Tomáš ŠK Bolatice B" 1