Hráč Ochmyt Jakub

Ochmyt Jakub

User Pic
Jméno: Ochmyt Jakub
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1743
Elo mezinárodní: 1772
ID: 35622
FIDE ID: 358657
Rok narození: 2001
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 1 SK Slavia Orlová "D" 1788 1752 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1858 1869 0 soutěž
2018/2019 7 SK Slavia Orlová 1820 1757 Sivák Lukáš Desko Liberec 1753 1756 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Slavia Orlová 1820 1757 Růžička Filip TJ Kobylisy 1787 1793 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Slavia Orlová 1820 1757 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1730 1737 0 soutěž
2018/2019 4 SK Slavia Orlová 1820 1757 Šulc Jakub 1.Novoborský ŠK 1785 1828 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Slavia Orlová 1799 1757 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1891 1858 0 soutěž
2018/2019 2 SK Slavia Orlová 1817 1768 Lička Denis BŠŠ Frýdek-Místek B 1526 1457 1 soutěž
2018/2019 9 SK Slavia Orlová "D" 1818 1757 Szmek Milan Viktorie Bohumín 1832 1846 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Slavia Orlová "D" 1818 1757 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1840 1835 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Slavia Orlová "F" 1818 1757 Novák Jiří SK Slavia Orlová "E" 1902 1952 0 soutěž
2018/2019 6 SK Slavia Orlová "F" 1799 1757 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín "B" 1886 1896 0 soutěž
2018/2019 7 SK Slavia Orlová 1799 1757 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek A 2108 2067 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Slavia Orlová 1799 1757 Lička Denis BŠŠ Frýdek-Místek B 1456 1424 1 soutěž
2018/2019 5 SK Slavia Orlová 1817 1768 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1843 1820 0 soutěž
2017/2018 11 SK Slavia Orlová "B" 1805 1752 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "A" 1831 1887 ½ soutěž
2017/2018 10 SK Slavia Orlová "B" 1805 1752 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "B" 1635 1683 0 soutěž
2017/2018 9 SK Slavia Orlová "B" 1805 1752 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1765 1748 ½ soutěž
2017/2018 8 SK Slavia Orlová "B" 1805 1752 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1903 1948 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Slavia Orlová "B" 1784 1752 Chwistek Karel TJ Lokomotiva Krnov 2051 1991 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Slavia Orlová "B" 1784 1752 Kopec Ladislav TJ Ostrava 1749 1684 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Slavia Orlová "B" 1801 1752 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1595 1568 1 soutěž
2017/2018 4 SK Slavia Orlová "B" 1801 1752 Londin Šimon Agentura 64 Grygov 1848 1828 ½ soutěž
2017/2018 3 SK Slavia Orlová "B" 1810 1758 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1963 2030 0 soutěž
2017/2018 2 SK Slavia Orlová "B" 1810 1758 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 1673 1656 0 soutěž
2017/2018 1 SK Slavia Orlová "B" 1810 1758 Trávníček Kryštof Mikuláš TJ Sokol Ústí 1705 1766 1 soutěž
2017/2018 11 SK Slavia Orlová C 1805 1752 Holeksa Miloš Baník Havířov B 1914 1914 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Slavia Orlová C 1801 1752 Havel Kristián Slezan Opava B 1420 1463 1 soutěž
2017/2018 8 SK Slavia Orlová C 1795 1752 Kaňok Jan TJ Ostrava C 1914 1946 ½ soutěž
2017/2018 4 SK Slavia Orlová C 1801 1752 Matějka František SK Slavia Orlová B 1571 1622 ½ soutěž
2016/2017 7 SK Slavia Orlová "B" 1535 1567 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 ½ soutěž
2016/2017 6 SK Slavia Orlová "B" 1535 1567 Židek Daniel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1554 1627 1 soutěž
2016/2017 5 SK Slavia Orlová "B" 1535 1567 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1567 1605 1 soutěž
2016/2017 4 SK Slavia Orlová "B" 1535 1567 Gregůrková Nikola SK Prostějov 1112 1 soutěž
2016/2017 3 SK Slavia Orlová "B" 1535 1567 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1631 1679 0 soutěž
2016/2017 2 SK Slavia Orlová "B" 1535 1567 Vašínek Martin BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1354 1354 1 soutěž
2016/2017 1 SK Slavia Orlová "B" 1535 1567 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1610 1580 ½ soutěž
2015/2016 5 SK Slavia Orlová B 1535 1567 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová A 2011 1971 ½ soutěž
2015/2016 4 SK Slavia Orlová B 1535 1567 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK-Královo Pole 1561 1634 ½ soutěž
2015/2016 3 SK Slavia Orlová B 1535 1567 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 ½ soutěž
2015/2016 2 SK Slavia Orlová B 1535 1567 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1691 1652 ½ soutěž
2015/2016 1 SK Slavia Orlová B 1535 1567 Nová Michaela 2222 ŠK Polabiny A 1939 1952 ½ soutěž
2015/2016 6 SK Slavie Orlová "C" 1535 1567 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1995 2054 0 soutěž
2015/2016 5 SK Slavie Orlová "C" 1535 1567 Pán Vladimír Sokol Vrbno p/Pradědem 2024 2004 0 soutěž
2015/2016 4 SK Slavie Orlová "C" 1535 1567 Geffert Michal ŠK Šenov "A" 1825 1859 0 soutěž
2015/2016 3 SK Slavie Orlová "C" 1535 1567 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2160 2146 0 soutěž
2015/2016 2 SK Slavie Orlová "C" 1535 1567 Sikora Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1450 1463 ½ soutěž
2015/2016 1 SK Slavie Orlová "C" 1535 1567 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "B" 1960 1927 0 soutěž
2015/2016 3 SK Slavia Orlová B 1535 1567 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK-Královo Pole 1561 1634 ½ soutěž
2015/2016 2 SK Slavia Orlová B 1535 1567 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 ½ soutěž
2015/2016 1 SK Slavia Orlová B 1535 1567 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1691 1652 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "D" 1569 1585 Čujdík Jiří SK Stonava 2002 2012 0 soutěž
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "D" 1569 1585 Egert Vlastimil Baník Havířov "C" 1798 1841 ½ soutěž
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "D" 1569 1585 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1838 ½ soutěž
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "D" 1569 1585 Chlebek Jan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1560 1643 1 soutěž
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 Bauer Miroslav ŠK Kuřim 1328 1488 1 soutěž
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 Brož Jan ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1 soutěž
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 Galda Tomáš Sokol Hošťálková 1091 1 soutěž
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město "B" 1393 1393 1 soutěž
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 Eliáš Matěj Slavia Kroměříž 1153 1 soutěž
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 Opluštil Pavel Sokol Postoupky 1310 1 soutěž
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 ½ soutěž
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 Londin Šimon A64 Grygov 1552 1535 1 soutěž
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 Adamczyk Martin OŠŠ TJ Ostrava 1467 1422 1 soutěž
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 Očko Dominik Interchess FM 1519 1561 0 soutěž
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 Šigut David Beskydská šachová škola FM B 1540 1670 0 soutěž
2013/2014 7 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Široký Richard ŠACHklub SIMOPT Tábor 1652 1588 0 soutěž
2013/2014 6 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Sýkora Marek Desko Liberec 1674 1704 0 soutěž
2013/2014 5 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Pech David TJ Sokol Údlice 1525 1 soutěž
2013/2014 4 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha 1670 1692 ½ soutěž
2013/2014 3 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno 1439 1569 ½ soutěž
2013/2014 2 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1637 1793 1 soutěž
2013/2014 1 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Pražák Matouš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 0 soutěž
2013/2014 7 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno 1439 1569 ½ soutěž
2013/2014 6 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 1762 1856 0 soutěž
2013/2014 5 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Kubošová Jana SK Slavia Orlová A 1648 1664 ½ soutěž
2013/2014 4 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny A 1939 1975 0 soutěž
2013/2014 3 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1637 1793 1 soutěž
2013/2014 2 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Pražák Matouš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 0 soutěž
2013/2014 1 SK Slavia Orlová B 1565 1611 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1713 1945 0 soutěž
2013/2014 11 SK Slavia Orlová "D" 1565 1611 Turoň Petr TJ Vendryně 2132 2009 ½ soutěž
2013/2014 10 SK Slavia Orlová "D" 1565 1611 Kotouček Jiří TJ Baník Havířov "C" 1769 1845 1 soutěž
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "D" 1565 1611 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 1968 2000 0 soutěž
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "D" 1568 Istel Josef Inter Petrovice "B" 1000 ½ soutěž
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "D" 1568 Lakota Zbyšek Sokol Těrlicko 1580 1 soutěž
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "D" 1568 Svoboda Jakub TJ Slovan Havířov "C" 1000 1 soutěž
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "D" 1568 Sikora Matouš OS Rychvald "B" 1479 0 soutěž
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "D" 1568 Mutina Zdeněk Sokol Chotěbuz 1570 ½ soutěž
2012/2013 11 SK Slavie Orlová "B" 1568 Horáček Tibor ŠO Kunovice 1000 ½ soutěž
2012/2013 10 SK Slavie Orlová "B" 1568 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město 1577 1552 0 soutěž
2012/2013 9 SK Slavie Orlová "B" 1568 Glozar Tomáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1100 1 soutěž
2012/2013 8 SK Slavie Orlová "B" 1568 Němec David KME-DDM Kuřim 1250 ½ soutěž
2012/2013 7 SK Slavie Orlová "B" 1568 Husička Jakub TJ Sokol Hošťálková 1000 1 soutěž
2012/2013 6 SK Slavie Orlová "B" 1568 Bierská Adéla Zbrojovka Vsetín 1250 1 soutěž
2012/2013 2 SK Slavie Orlová "B" 1568 Navrátil Martin Rošáda Prostějov 1000 1 soutěž
2012/2013 1 SK Slavie Orlová "B" 1568 Hrabal Matěj Agentura 64 Grygov 1346 1356 1 soutěž
2011/2012 11 SK Slavia Orlová B 1250 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1453 0 soutěž
2011/2012 10 SK Slavia Orlová B 1250 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno C 1000 1 soutěž
2011/2012 9 SK Slavia Orlová B 1250 Dopita Štěpán Duras BVK Brno B 1449 0 soutěž
2011/2012 8 SK Slavia Orlová B 1250 Večeřa Pavel TJ Sokol Postoupky 1374 0 soutěž
2011/2012 7 SK Slavia Orlová B 1250 Fojtů Áron Zbrojovka Vsetín 1250 0 soutěž
2011/2012 6 SK Slavia Orlová B 1250 Březina Adam Sokol Hošťálková 1250 ½ soutěž
2011/2012 5 SK Slavia Orlová B 1250 Hrabal Matěj A64 Grygov 1000 1 soutěž
2011/2012 4 SK Slavia Orlová B 1250 Klus Samuel TŽ Třinec 1000 1 soutěž
2011/2012 2 SK Slavia Orlová B 1250 Nováková Anna SK Boršice B 1100 1 soutěž
2011/2012 1 SK Slavia Orlová B 1250 Kolačný David ŠK Staré Město B 1461 1 soutěž
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "D" 1250 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "B" 1669 0 soutěž
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "D" 1250 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "C" 1744 0 soutěž
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "F" 1250 Šosták Viktor Sokol Těrlicko 1629 0 soutěž
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "F" 1250 Plchut Jan Inter Petrovice "B" 1863 0 soutěž
2010/2011 3 SK Slavia Orlová "F" 1250 Bierski Jiří SK Slavia Orlová "H" 1100 1 soutěž
2010/2011 2 SK Slavia Orlová "F" 1250 Bogacz Hynek OS Rychvald "C" 1671 0 soutěž
2010/2011 9 SK Slavia Orlová "E" 1250 Stetz Jan Jäkl Karviná "C" 1686 0 soutěž
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "E" 1250 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "D" 1362 ½ soutěž
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "E" 1250 Istel Josef TJ Sokol Chotěbuz 1000 ½ soutěž
2010/2011 3 SK Slavia Orlová "E" 1250 Konečný Jan Slavoj Český Těšín 1740 0 soutěž
2010/2011 2 SK Slavia Orlová "E" 1250 Wrzecionko David TJ Viktorie Bohumín "B" 1569 0 soutěž
2009/2010 7 TŽ Třinec "F" 1000 TJ Sokol Dobrá "B" 1 soutěž
2009/2010 6 TŽ Třinec "F" 1000 Bebek Ivan TJ Sokol Dobrá "C" 1411 0 soutěž
2009/2010 5 TŽ Třinec "F" 1000 Novotný Stanislav TJ Sokol Skalice 1758 0 soutěž
2009/2010 4 TŽ Třinec "F" 1000 Slovák Svatopluk Sokol Brušperk 1797 0 soutěž
2009/2010 3 TŽ Třinec "F" 1000 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1661 0 soutěž
2009/2010 2 TŽ Třinec "F" 1000 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1773 0 soutěž
2009/2010 1 TŽ Třinec "F" 1000 Bajtek František SK Bystřice n. O. 1708 0 soutěž
2009/2010 5 TZ Trinec 1000 Skřivánek Přemysl SK Veseli nad Moravou 1250 1 soutěž
2009/2010 4 TZ Trinec 1000 Kopecký Marek SK Borsice "B" 1000 1 soutěž
2008/2009 6 TŽ Třinec "F" Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá "C" 1408 0 soutěž