Hráč Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

User Pic
Jméno: Jelínek Lukáš
Oddíl: TJ Spartak Vlašim
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1629
Elo mezinárodní: 1690
ID: 26722
FIDE ID: 359742
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 8 Dolní Kralovice B 1690 1624 Vnouček Martin Jawa Brodce C 1631 1
2012/2013 7 Dolní Kralovice B 1690 1624 Grečný Karol Sokol Struhařov B 1947 1944 0
2012/2013 6 Dolní Kralovice B 1690 1624 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1770 1769 0
2012/2013 3 Dolní Kralovice B 1690 1624 Čihák Adam Klub šachistů 1925 Říčany G 1641 ½
2012/2013 2 Dolní Kralovice B 1690 1624 Innemann František Sokol Postupice 1899 1861 0
2012/2013 1 Dolní Kralovice B 1690 1624 Pech Hynek Sokol Kolín D 1790 1790 ½
2011/2012 9 Dolní Kralovice B 1690 1644 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1645 ½
2011/2012 7 Dolní Kralovice B 1690 1644 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč nad Sázavou 1611 0
2011/2012 5 Dolní Kralovice B 1690 1644 Vnouček Martin Jawa Brodce C 1584 1
2011/2012 4 Dolní Kralovice B 1690 1644 Sezemský Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 G 1573 ½
2011/2012 3 Dolní Kralovice B 1690 1644 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1671 0
2011/2012 2 Dolní Kralovice B 1690 1644 Zelík Jonáš Stříbrná Skalice 1
2011/2012 10 Dolní Kralovice A 1690 1644 Zrůst Tomáš Sokol Kolín D 1621 ½
2011/2012 8 Dolní Kralovice A 1690 1644 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1580 ½
2011/2012 7 Dolní Kralovice A 1690 1644 Hoke Miloslav Sokol Neveklov 1314 1
2011/2012 4 Dolní Kralovice A 1690 1644 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1613 1599 ½
2011/2012 3 Dolní Kralovice A 1690 1644 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 E 1625 ½
2011/2012 1 Dolní Kralovice A 1690 1644 Pikora Tomáš TJ Sokol Benešov 1000 1
2010/2011 8 Spartak Dolní Kralovice A 1679 Říhová Kamila Klub šachistů Říčany 1925 E 1648 0
2010/2011 7 Spartak Dolní Kralovice A 1679 Svitek Andrej Klub šachistů Říčany 1925 F ½
2010/2011 5 Spartak Dolní Kralovice A 1679 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1765 0
2010/2011 11 Spartak Vlašim B 1679 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 A 1905 ½
2010/2011 10 Spartak Vlašim B 1679 Chwistek Karel Klub šachistů Říčany 1925 B 1541 ½
2010/2011 7 Spartak Vlašim B 1679 Abelyan Murad TJ Bohemians Praha A 1822 ½
2010/2011 6 Spartak Vlašim B 1679 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha B 1250 1
2010/2011 5 Spartak Vlašim B 1679 Punčochář Michal QCC České Budějovice 1373 ½
2010/2011 4 Spartak Vlašim B 1679 Otradovec Luboš ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1768 1
2010/2011 2 Spartak Vlašim B 1679 Tůma Jan Jiskra Havlíčkův Brod 1661 0
2010/2011 1 Spartak Vlašim B 1679 Jiroušek Tomáš PROTECT.CZ Humpolec 1305 1
2010/2011 8 Dolní Kralovice B 1679 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1664 ½
2010/2011 6 Dolní Kralovice B 1679 Světlík Milan Jiskra Zruč n.Sáz. 1576 0
2010/2011 5 Dolní Kralovice B 1679 Staněk Ondřej Jawa Brodce C 1
2010/2011 4 Dolní Kralovice B 1679 Filip Vojtěch ŠK Pravonín 1858 0
2010/2011 2 Dolní Kralovice B 1679 Chomický Josef Sokol Benešov B 1573 1
2009/2010 11 Spartak Vlašim B 1527 Creweová Nicole Jiskra Humpolec 1250 1
2009/2010 10 Spartak Vlašim B 1527 Sýkora Michal Jiskra Havlíčkův Brod 1250 1
2009/2010 9 Spartak Vlašim B 1527 Novák Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1351 1
2009/2010 8 Spartak Vlašim B 1527 Bureš Lubomír QCC České Budějovice 1250 1
2009/2010 7 Spartak Vlašim B 1527 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1839 ½
2009/2010 6 Spartak Vlašim B 1527 Zavadilová Karolína ŠK Duras BVK Brno A 1737 0
2009/2010 5 Spartak Vlašim B 1527 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1458 ½
2009/2010 4 Spartak Vlašim B 1527 Pivoňka Michael ŠK Smíchov - Praha A 1000 1
2009/2010 3 Spartak Vlašim B 1527 Luxemburk Jan Biomedica Říčany B 1264 0
2009/2010 2 Spartak Vlašim B 1527 Řeřábková Eliška Biomedica Říčany C 1250 1
2009/2010 1 Spartak Vlašim B 1527 Boček Lukáš Biomedica Říčany A 1354 0
2009/2010 10 Dolní Kralovice 1527 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1436 0
2009/2010 8 Dolní Kralovice 1527 Netolický Miloš Jiskra Zruč n.Sáz. ½
2009/2010 5 Dolní Kralovice 1527 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1388 ½
2009/2010 3 Dolní Kralovice 1527 Voldán Václav Spartak Vlašim C 1
2009/2010 1 Dolní Kralovice 1527 Holubová Veronika ŠK Medvědi Zvole B 1
2008/2009 11 Dolní Kralovice 1466 Blažek Ladislav Sokol Benešov C 1759 1
2008/2009 8 Dolní Kralovice 1466 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1643 0
2008/2009 6 Dolní Kralovice 1466 Kelbl Jiří Sokol Struhařov B 0
2008/2009 3 Dolní Kralovice 1466 Kudrna Ivo Sokol Benešov B 1501 ½
2008/2009 11 TRW Autoelektronika Vlašim 1466 Vystrčil Martin Biomedica Říčany C 1250 1
2008/2009 10 TRW Autoelektronika Vlašim 1466 Jiroušek Filip Biomedica Říčany B 1100 1
2008/2009 8 TRW Autoelektronika Vlašim 1466 Dlohoš Štěpán DDM Praha 6 A 1274 1
2008/2009 5 TRW Autoelektronika Vlašim 1466 Dušek Vladimír ŠO DKV České Budějovice 1100 1
2008/2009 4 TRW Autoelektronika Vlašim 1466 Doležalová Lada ŠACHklub Tábor 1250 1
2008/2009 3 TRW Autoelektronika Vlašim 1466 Košutová Jitka TJ Náměšťnad Oslavou 1250 0
2008/2009 2 TRW Autoelektronika Vlašim 1466 Vojtěšek Jan TJ Bohemians Praha 1250 0
2008/2009 1 TRW Autoelektronika Vlašim 1466 Macková Veronika ŠK Smíchov - Praha A 1421 1
2007/2008 2 TRW Autoelektronika Vlašim 1250 Košutová Jitka TJ Náměšť nad Oslavou 1250 1
2007/2008 1 TRW Autoelektronika Vlašim 1250 Zavadilová Karolína ŠK Duras BVK - Královo Pole 1471 0
2007/2008 5 Dolní Kralovice 1250 Zvára Filip Spartak Vlašim C 1250 0
2007/2008 3 Dolní Kralovice 1250 Bumbálek Roman Jawa Brodce C 1
2007/2008 2 Dolní Kralovice 1250 Jordán Petr Sokol Struhařov B 0
2006/2007 9 Dolní Kralovice 1250 Malá Anna Biomedica Říčany G 1250 0
2006/2007 7 Dolní Kralovice 1250 Máslo Robert Ing. ŠK Medvědi Zvole B 1
2006/2007 4 Dolní Kralovice 1250 Korecký Arnošt Sokol Postupice 0
2005/2006 7 TRW autoelektronika Vlašim 1250 Jiřík Kristián ŠK Sokol Vyšehrad Praha A 1000 1
2005/2006 6 TRW autoelektronika Vlašim 1250 Otta Jiří ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1250 0
2005/2006 10 Sp. D. Kralovice 1250 Krupička Jakub Medvědi Zvole B 1
2005/2006 8 Sp. D. Kralovice 1250 Kurel Miroslav Sokol Struhařov B 1
2005/2006 6 Sp. D. Kralovice 1250 Skalický Tomáš Biomedica Říčany F 1
2004/2005 3 Spartak Vlašim Kapinus Daniel Biomedica Říčany 0
2004/2005 2 Spartak Vlašim Kaftan Petr Sokol Kobylisy 0
2004/2005 1 Spartak Vlašim Pechar Lukáš OAZA Praha B ½