Hráč Volanin Jaromír

Volanin Jaromír

User Pic
Jméno: Volanin Jaromír
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1659
Elo mezinárodní: 1688
ID: 3828
FIDE ID: 355097
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1688 1666 Nepraš Jaromír SŠK Cejle 0 1487 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1688 1666 Kovács Ivan ŠK Caissa Třebíč B 1475 1463 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1688 1666 Kříž Vojtěch TJ Jiskra Humpolec B 1637 1633 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1688 1666 Holcman Matěj Gambit Jihlava D 0 0 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1688 1666 Zeman Jan TJ Spartak Velká Bíteš 1535 1604 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1688 1666 Havel Jiří ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 0 1415 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 1678 1677 Janák Libor ŠK Caissa Třebíč B 1488 1586 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 1702 1677 Krč Michal Gambit Jihlava B 1506 1586 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1702 1677 Straka Jan Gambit Jihlava A 1392 1494 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1708 1677 Mička Josef TJ Žďár nad Sázavou B 1360 1395 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1708 1677 Sýkora Milan TJ Žďár nad Sázavou A 1893 1839 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1708 1682 Kapčuk Pavel Spartak Velké Meziříčí A 0 0 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1715 1682 Slavík Pavel Spartak Pelhřimov A 1585 1640 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1726 1682 Reichel Tomáš ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1889 1939 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1702 1677 Procházka Petr Gambit Jihlava D 0 1258 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1702 1677 Diviš Jan Gambit Jihlava C 0 1315 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1708 1677 Michálek Miroslav ŠK Caissa Třebíč C 1674 1611 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1708 1677 Zabloudil Luděk Spartak Pelhřimov B 1537 1537 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1708 1682 Pelikán Petr TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 0 1551 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1708 1682 Kincl Libor TJ Spartak Velká Bíteš 0 1717 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1715 1682 Brož David ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 0 1646 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1726 1682 Machala Miroslav TJ Jiskra Humpolec B 1872 1827 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1720 1690 Pelikán Petr TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 0 1533 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1715 1690 Ptáček Jan TJ Jiskra Humpolec B 1849 1834 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1715 1690 Teplý Stanislav Gambit Jihlava D 0 1638 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1726 1690 Zabloudil Luděk Spartak Pelhřimov B 1533 1544 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1726 1690 Volaninová Šárka ŠK Caissa Třebíč C 1680 1735 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1726 1690 Daniel Michal Gambit Jihlava C 0 1543 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1733 1690 Kincl Libor TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1720 1690 Provazník Ivo TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1821 1879 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1715 1690 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí 1502 1584 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1715 1690 Vejmělek Milan TJ Spartak Pelhřimov A 2067 1931 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1726 1690 Rozvoda Viktor TJ Jiskra Humpolec A 0 1592 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1726 1690 Hrad Robert Gambit Jihlava B 1772 1764 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1726 1690 Zelený Tomáš ŠK Caissa Třebíč B 1747 1767 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1726 1690 Nimmertondl Petr ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1484 1518 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1720 1690 Straka Jan Gambit Jihlava C 1392 1411 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1715 1690 Zeman Jan TJ Spartak Velká Bíteš 0 1579 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1726 1690 Strádal Pavel TJ Jiskra Humpolec B 0 1541 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1726 1690 Teplý Stanislav Gambit Jihlava D 0 1638 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1726 1690 Macháček Vladislav Spartak Pelhřimov B 0 1579 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1726 1690 Zelený Tomáš ŠK Caissa Třebíč C 1747 1767 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1733 1690 Kuda Pavel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1498 1498 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 1748 1680 Jelínek Pavel TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 1800 1824 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1748 1680 Štork Rostislav ŠK Caissa Třebíč B 1795 1766 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1748 1680 Zeman Jan Spartak Velké Meziříčí 1551 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1748 1680 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov A 1548 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1748 1680 Bařina Vít Gambit Jihlava B 1664 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1748 1680 Janák Libor ŠK Caissa Třebíč B 1613 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1748 1680 Podrázská Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1680 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1748 1680 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov A 1797 1792 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1748 1680 Paulenda Štefan TJ Náměšť nad Oslavou 1624 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1748 1680 Alinger Jiří SŠK Cejle 1548 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Žďár nad Sázavou B 1748 1680 Benda Vladimír Silko Gambit Jihlava D 1696 1673 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou C 1748 1680 Fousek Jiří Silko Gambit Jihlava C 1682 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou C 1748 1680 Pelikán Petr TJ Žďár nad Sázavou C 1523 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou C 1748 1680 Kříž Vojtěch TJ Jiskra Humpolec B 1490 1551 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou C 1748 1680 Štůla Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1438 1484 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou C 1748 1680 Benda Vladimír ŠK Caissa Třebíč C 1696 1673 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou C 1748 1680 Teplý Stanislav Silko Gambit Jihlava D 1650 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou C 1748 1680 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1843 1856 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou C 1748 1680 Brož David TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1637 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou C 1748 1680 Nepraš Jaromír SŠK Cejle 1454 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou C 1748 1680 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov B 1548 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1690 Košut Tomáš ŠK Caissa Třebíč "C" 1796 1813 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1690 Cvach Zbyněk SŠK Cejle 1000 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1690 Ptáček Jan Jiskra Humpolec "B" 1542 1519 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1690 Kodys Stanislav TJ Zďár nad Sázavou "C" 1749 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1690 Došek Karel Silko Gambit Jihlava "D" 1662 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1690 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov "B" 1800 1795 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1690 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov "C" 1602 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1690 Blažek Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1755 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1690 Skořepa Jakub Silko Gambit Jihlava "C" 1799 1840 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Světlá nad Sáz. B 1703 Straka Miloslav TJ Žďár nad Sázavou "B" 1757 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Světlá nad Sáz. B 1703 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč "C" 1900 1900 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Světlá nad Sáz. B 1703 Miřátský Petr TJ Spartak Pelhřimov "B" 1637 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Světlá nad Sáz. B 1703 Vondra Aleš Gambit Jihlava "C" 1708 1736 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Světlá nad Sáz. B 1703 Cvach Zbyněk SŠK Cejle 1000 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1703 Kokrda Stanislav Jiskra Havlíčkův Brod D 1342 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1703 Mareš Vlastimil ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1693 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1703 Kopřiva Luboš Spartak Pelhřimov D 1000 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1703 Blažek Miroslav Jiskra Havlíčkův Brod D 1800 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1703 Brož Petr ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1504 1463 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1703 Zadina Vít Jiskra Humpolec C 1389 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1703 Jiroušek Jiří Spartak Pelhřimov D 1100 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1703 Slavík Pavel Spartak Pelhřimov A 1628 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1703 Horák Miroslav TJ Náměšť nad Oslavou 1819 1807 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Brož Petr ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Pibil Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1389 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Okáč Jaroslav SFiala Gambit Jihlava E 1579 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Marek Aleš SFiala Gambit Jihlava E 1502 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Doktorová Alice TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1440 1484 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Brož Petr ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Podrázská Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1695 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Doktorová Alice TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1440 1484 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec C 1758 1758 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec B 1373 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Marek Aleš SFiala Gambit Jihlava E 1502 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Vedral Miloslav SFiala Gambit Jihlava D 1636 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1711 Brož Petr ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1250 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1711 Došek Karel Gambit Jihlava "C" 1663 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1711 Linhart Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1611 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1711 Smejkal Mojmír TJ Žďár nad Sázavou "C" 1866 1796 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1711 Kenovský Zdeněk ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1753 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1711 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec "A" 1758 1758 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1711 Havelka Martin TJ Spartak Pelhřimov "C" 1100 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1711 Novotný Tomáš TJ Spartak Pelhřimov "B" 1335 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1711 Nepraš Jaromír SŠK Cejle 1487 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1726 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1872 1901 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1726 Vondra Aleš SFIALA Gambit Jihlava B 1774 1774 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1726 Paulík Václav Jiskra Havlíčkův Brod A 1861 1848 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1726 Kenovský Zdeněk ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 1752 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1726 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou 2011 2019 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1726 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1894 1897 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1726 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2031 2013 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1720 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1627 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1720 Fousek Jiří SFIALA Gambit Jihlava A 1708 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1720 Provazník Ivo TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1918 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1720 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1892 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1720 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou A 2055 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1720 Kameník František Sokol Bedřichov B 1752 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1735 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1953 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1735 Kampas Jaromír SFiala Gambit Jihlava A 1813 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1735 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou A 1839 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1735 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1872 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1735 Jelínek Václav ŠK Gordic Jihlava B 1996 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1735 Jan Jaroslav Spartak Velké Meziříčí A 1877 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1735 Škoda Martin Sokol Bedřichov A 1952 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1735 Walek Petr TJ Spartak Třebíč A 1619 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1735 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1837 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1735 Kubíček Filip Jiskra Humpolec A 1692 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1719 Matoušek Jiří TJ Spartak Třebíč A 1781 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1719 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč C 2094 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1719 Jan Jaroslav Spartak Velké Meziříčí A 1877 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1719 Kampas Jaromír Gambit Jihlava A 1811 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1719 Studnička Josef TJ Jiskra Humpolec A 1541 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1719 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1898 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1719 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou B 2105 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1719 Mouryc Tomáš Sokol Bedřichov A 1971 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1719 Horák Miroslav TJ Náměšť nad Oslavou A 1953 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1752 Plíhal Tomáš TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1798 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1752 Widerlechner Jiří TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 1905 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1752 Horák Miroslav TJ Náměšť nad Oslavou B 1842 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1752 Teplý Stanislav SFIALA Gambit Jihlava A 1695 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1752 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1765 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1752 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1933 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1752 Novotný Leoš TJ Spartak Třebíč A 1695 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1752 Kubíček Daniel Jiskra Humpolec A 1656 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1752 Svoboda Ivo TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2033 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1756 Čtveráček Milan Spartak Velké Meziříčí A 1817 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1756 Paulenda Štefan TJ Náměšť nad Oslavou B 1648 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1756 Matoušek Jiří TJ Spartak Třebíč A 1852 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1756 Zemek Petr TJ Sokol Bedřichov B 1849 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1756 Brodina Karel TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1964 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1756 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč A 2096 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1756 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1546 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1738 Paulík Václav TJ Jiskra Havl. Brod A 1865 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1738 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov A 1769 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1738 Hrad Robert Gambit Jihlava A 1863 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1738 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč A 2075 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1738 Bílek Roman Žďas Žďár nad Sáz. A 2011 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1738 Novotný Leoš TJ Spartak Třebíč A 2127 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1738 Holata Miroslav TJ Jiskra Havl. Brod B 1773 1 soutěž
2004/2005 10 Svetla 1724 Kotík Miloš Zdar D 1 soutěž
2004/2005 9 Svetla 1724 Machacek Vladislav Pelhrimov B 1682 1 soutěž
2004/2005 8 Svetla 1724 Kloudová Zuzana 1.SK Jihlava B 1560 1 soutěž
2004/2005 7 Svetla 1741 Pařil Vladimír Sokol Jamy B 1545 1 soutěž
2003/2004 9 SB Světlá n/Sáz. A 1741 Lukůvka František MC Softw. Humpolec 1600 0 soutěž
2003/2004 8 SB Světlá n/Sáz. A 1741 Bradáč Josef Gambit Jihlava B 1792 ½ soutěž
2003/2004 7 SB Světlá n/Sáz. A 1741 Caha Jan Sokol Kamenice A 0 soutěž
2003/2004 6 SB Světlá n/Sáz. A 1741 Kameník František Sokol Bedřichov B 1730 ½ soutěž
2003/2004 5 SB Světlá n/Sáz. A 1741 Karafiát Jiří Sp. Pelhřimov B 1595 0 soutěž
2003/2004 4 SB Světlá n/Sáz. A 1741 Lukůvka František MC Softw. Humpolec 1600 0 soutěž
2003/2004 3 SB Světlá n/Sáz. A 1741 Vrzáček Karel Gambit Jihlava B 1624 1 soutěž
2003/2004 1 SB Světlá n/Sáz. A 1741 Vyhnanovský Petr Sokol Bedřichov B 1790 1 soutěž