Hráč Suchomel Jiří

Suchomel Jiří

User Pic
Jméno: Suchomel Jiří
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1609
Elo mezinárodní: 0
ID: 31280
FIDE ID: 346519
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 11 SK Lokomotiva Brno "C" 1398 Chowaniok Pavel TZ Trinec 1535 1
2009/2010 10 SK Lokomotiva Brno "C" 1398 Kubošová Jana Slavia Orlova "B" 1476 1
2009/2010 9 SK Lokomotiva Brno "C" 1398 Ladický Milan Sokol Postoupky "A" 1371 1
2009/2010 8 SK Lokomotiva Brno "C" 1398 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky "B" 1464 1
2009/2010 7 SK Lokomotiva Brno "C" 1398 Kopecký Marek SK Borsice "B" 1000 1
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno "C" 1398 Skřivánek Přemysl SK Veseli nad Moravou 1250 1
2009/2010 5 SK Lokomotiva Brno "C" 1398 Fusková Martina SK Stare Mesto "B" 1694 0
2009/2010 4 SK Lokomotiva Brno "C" 1398 SK Zlin 1
2009/2010 3 SK Lokomotiva Brno "C" 1398 Sikora Lukáš SK Lokomotiva Brno "B" 1786 0
2009/2010 2 SK Lokomotiva Brno "C" 1398 Gorba Matěj Rosada Prostejov 1567 0
2009/2010 1 SK Lokomotiva Brno "C" 1398 Zeman Radek SK Duras BVK Brno "B" 1372 1
2009/2010 10 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1398 Tomíška Miroslav SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1970 ½
2009/2010 8 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1398 Novák Jaromír SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1898 0
2009/2010 4 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1398 Řezník Miloslav VINOHRADY BRNO 1650 0
2009/2010 3 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1398 Absolín Ladislav SK 64 BRNO "B" 1646 0
2009/2010 1 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1398 Pop Bohumil TJ ZNOJMO "B" 1652 0
2008/2009 4 Lokomotiva H 1423 Pelikán Karel Duras BVK E 1718 0
2008/2009 3 Lokomotiva H 1423 Koukolík Antonín Lokomotiva J 1575 1
2008/2009 2 Lokomotiva H 1423 Smolka Bohumír Lokomotiva K 1532 1
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno 1423 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov 1100 0
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno 1423 Kastnerová Zuzana Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1778 0
2008/2009 11 SK Lokomotiva Brno "C" 1423 Čudek Martin SO TJ VOKD Poruba 1100 1
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "C" 1423 Valenčík Michal ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1725 0
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "C" 1423 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky 1647 0
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "C" 1423 Szotkowski Jakub TZ Trinec 1848 0
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "C" 1423 Janska Petr SK Borsice "B" 1268 0
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "C" 1423 Borufka Roman TJ ŠK Veseli nad Moravou 1473 0
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "C" 1423 Sikora Lukáš SK Lokomotiva Brno "B" 1655 0
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "C" 1423 Šuťjak Martin TJ Tatran Postorna 1373 0
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "C" 1423 Staňa Marek SK Stare Mesto "A" 1782 0
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "C" 1423 Štefaník Richard SK Stare Mesto "B" 1508 ½
2007/2008 10 SK Lokomotiva Brno B 1250 Chromík Tomáš BSS Frydek-Mistek C 1330 0
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno B 1250 Janoštík Patrik TJ Sokol Postoupky A 1100 1
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno B 1250 Čudek Martin SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 1
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno B 1250 TJ Sokol Postoupky B 1
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno B 1250 Slabá Lenka SK Borsice B 1100 ½
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno B 1250 Stuchlý Ondřej SK SSS Stare Mesto B 1100 1
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno B 1250 Malčik David TJ SK Veseli nad Moravou 1100 1
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno P 1250 Smíšek Radovan SK Kurim KME-DDM E 0
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno P 1250 Kalisch Jan SK Lokomotiva Brno O 1250 1
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno P 1250 Dyk Tomáš Vinohrady Brno C 1100 1
2007/2008 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Čermák Jan SK DDM Vyškov 1250 0
2007/2008 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Jurková Blanka Duras BVK Brno B 1100 0
2007/2008 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Dvořák Josef Sokol Vranovice 1100 1
2007/2008 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 TJ Bučovice 1