Hráč Hájek Milan

Hájek Milan

User Pic
Jméno: Hájek Milan
Oddíl: Šachový klub Mohelnice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1830
Elo mezinárodní: 0
ID: 9147
FIDE ID: 370193
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Mohelnice 0 1830 Janda Jiří ŠK Loštice A 0 0 1
2018/2019 11 ŠK Mohelnice 0 1822 Dobeš Jaroslav T.J. Sokol Šumperk 1589 1645 ½
2018/2019 10 ŠK Mohelnice 0 1822 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1954 1940 ½
2018/2019 9 ŠK Mohelnice 0 1822 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 0 1662 1
2018/2019 8 ŠK Mohelnice 0 1822 Straka Bohumil TJ Libina 0 1779 1
2018/2019 6 ŠK Mohelnice 0 1822 Podhorný Daniel ŠK Nové Losiny 0 1246 1
2018/2019 5 ŠK Mohelnice 0 1822 Novák Petr ŠK 1921 Zábřeh B 0 1721 ½
2018/2019 4 ŠK Mohelnice 0 1822 Pelikán Jan ŠK 1921 Zábřeh C 0 1250 1
2018/2019 3 ŠK Mohelnice 0 1822 Málek Jiří ŠK Jeseník B 0 1259 1
2018/2019 2 ŠK Mohelnice 0 1822 Macík Milan Řetězárna Česká Ves B 1662 1585 1
2018/2019 1 ŠK Mohelnice 0 1822 Spurný Ladislav ŠK Šternberk B 1681 1667 ½
2017/2018 11 ŠK Mohelnice 0 1816 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 0 1658 ½
2017/2018 10 ŠK Mohelnice 0 1816 Hampl Martin Tatran Litovel C 1383 1406 1
2017/2018 6 ŠK Mohelnice 0 1816 Táborský Bedřich ŠK Jeseník 1599 1648 1
2017/2018 5 ŠK Mohelnice 0 1816 Matějček Jiří ŠK 1921 Zábřeh C 1772 1663 1
2017/2018 4 ŠK Mohelnice 0 1816 Krahula Pavel ŠK 1921 Zábřeh B 1855 1821 ½
2017/2018 3 ŠK Mohelnice 0 1816 Koleniak Marek ŠK Loštice A 0 1708 ½
2017/2018 2 ŠK Mohelnice 0 1816 Šuba Miroslav ŠK Šternberk B 1730 1732 1
2017/2018 1 ŠK Mohelnice 0 1816 Walák Jiří Řetězárna Česká Ves B 1679 1682 ½
2015/2016 10 SK 1921 Zabreh B 1818 Ondráček Martin SK Nove Losiny 1767 1762 ½
2015/2016 9 SK 1921 Zabreh B 1818 Gnida Patrik Retezarna Ceska Ves 2064 2119 0
2015/2016 5 SK 1921 Zabreh B 1818 Kočí Ladislav SK Sternberk B 1887 1881 ½
2015/2016 2 SK 1921 Zabreh B 1818 Hartinger Antonín TJ Libina 1664 0
2015/2016 1 SK 1921 Zabreh B 1818 Viktorin Petr TJ Sokol Velke Losiny C 1767 1813 1
2015/2016 8 ŠK Mohelnice 1818 Kaňok Jaroslav TJ Libina B 1447 1
2015/2016 6 ŠK Mohelnice 1818 Matějček Jiří ŠK 1921 Zábřeh D 1772 1678 ½
2015/2016 5 ŠK Mohelnice 1818 Koleniak Marek ŠK Loštice B 1656 ½
2015/2016 3 ŠK Mohelnice 1818 Kopecký František TJ Libina D 1000 1
2015/2016 2 ŠK Mohelnice 1818 Novák Petr ŠK 1921 Zábřeh F 1768 ½
2015/2016 1 ŠK Mohelnice 1818 Stratil Ondřej TJ Libina C 1273 1
2014/2015 8 DDM&TJ Mohelnice 1831 Vařeka Jiří ŠK Loštice B 1583 1
2014/2015 7 DDM&TJ Mohelnice 1831 Klézl František TJ SL Velké Losiny C 1722 1722 0
2014/2015 3 DDM&TJ Mohelnice 1831 Straka Bohumil TJ ŠK Libina B 1774 0
2014/2015 1 DDM&TJ Mohelnice 1831 Blaha Marek ŠK 1921 Zábřeh E 1435 1
2014/2015 9 ŠK 1921 Zábřeh B 1831 Fišer Miloš ŠK Šternberk B 1803 1794 ½
2014/2015 4 ŠK 1921 Zábřeh B 1831 Gnida Patrik Řetězárna Česká Ves 2000 2014 ½
2014/2015 1 ŠK 1921 Zábřeh B 1831 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1878 ½
2013/2014 5 DDM&TJ Mohelnice 1822 Pořízka Lubomír TJ Libina B 1560 1
2013/2014 4 DDM&TJ Mohelnice 1822 Novák Petr ŠK 1921 Zábřeh C 1760 ½
2013/2014 3 DDM&TJ Mohelnice 1822 Rébl Rostislav Sokol Úsov 1459 ½
2013/2014 1 DDM&TJ Mohelnice 1822 Mrázek Jakub ŠK 1921 Zábřeh D 1000 1
2013/2014 10 ŠK 1921 Zábřeh B 1822 Till Eduard Řetězárna Česká Ves 1685 1695 1
2013/2014 9 ŠK 1921 Zábřeh B 1822 Lakomý František ŠK Luká 1393 1
2013/2014 7 ŠK 1921 Zábřeh B 1822 Freiberg Michal Tatran Litovel C 1705 0
2013/2014 5 ŠK 1921 Zábřeh B 1822 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 1634 1
2013/2014 3 ŠK 1921 Zábřeh B 1822 Lejsal Slavomír ŠK Nové Losiny 1896 1
2013/2014 1 ŠK 1921 Zábřeh B 1822 Opletal Josef ŠK Šternberk B 1716 1
2012/2013 10 LOKO Zábřeh 1810 Miko Vojtěch ŠK Loštice 1697 ½
2012/2013 8 LOKO Zábřeh 1810 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1909 1903 ½
2012/2013 5 LOKO Zábřeh 1810 Bednář Martin TJ Sokol Skalička 1763 1777 1
2012/2013 1 LOKO Zábřeh 1810 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1868 1842 0
2012/2013 11 DDM+TJ Mohelnice 1810 Miko Vojtěch ŠK Nové Losiny 1697 1
2012/2013 9 DDM+TJ Mohelnice 1810 Opletal Josef ŠK Šternberk 1701 0
2012/2013 8 DDM+TJ Mohelnice 1810 Telařík Daniel ŠK Bohuňovice 1595 1
2012/2013 6 DDM+TJ Mohelnice 1810 Walák Jiří Řetězárna Česká Ves 1775 1779 ½
2012/2013 5 DDM+TJ Mohelnice 1810 Straka Bohumil TJ Libina 1783 ½
2012/2013 4 DDM+TJ Mohelnice 1810 Berky Milan TJ Zlaté Hory 1604 1
2012/2013 3 DDM+TJ Mohelnice 1810 Vyhnálek Lukáš Tatran Litovel C 1779 1650 1
2012/2013 2 DDM+TJ Mohelnice 1810 Horák David LOKO Zábřeh B 1458 1
2012/2013 1 DDM+TJ Mohelnice 1810 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1773 1773 1
2011/2012 11 DDM+TJ Mohelnice 1819 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1770 ½
2011/2012 8 DDM+TJ Mohelnice 1819 Koleniak Marek ŠK Loštice B 1623 1
2011/2012 7 DDM+TJ Mohelnice 1819 Opravil Jan ŠK Luká 1573 1
2011/2012 6 DDM+TJ Mohelnice 1819 Matlocha Lubomír ŠK Jeseník 1817 ½
2011/2012 5 DDM+TJ Mohelnice 1819 Procházka Stanislav ŠK Šternberk B 1782 0
2011/2012 4 DDM+TJ Mohelnice 1819 Walák Jiří Řetězárna Česká Ves 1759 1759 1
2011/2012 3 DDM+TJ Mohelnice 1819 Horák Jiří Loko Zábřeh B 1644 ½
2011/2012 1 DDM+TJ Mohelnice 1819 Marek Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1698 0
2011/2012 10 LOKO Zábřeh 1819 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 2047 1978 ½
2011/2012 6 LOKO Zábřeh 1819 Švécar František T.J. Sokol Šumperk B 1827 ½
2011/2012 5 LOKO Zábřeh 1819 Dočekal Milan ŠK Loštice 1680 ½
2010/2011 9 DDM+TJ Mohelnice 1805 Telařík Daniel ŠK Bohuňovice 1620 ½
2010/2011 8 DDM+TJ Mohelnice 1805 Pavlíček Antonín TJ Zlaté Hory 1340 1
2010/2011 6 DDM+TJ Mohelnice 1805 Horák David LOKO Zábřeh B 1500 ½
2010/2011 5 DDM+TJ Mohelnice 1805 Táborský Bedřich ŠK Jeseník 1667 1
2010/2011 4 DDM+TJ Mohelnice 1805 Fišer Miloš ŠK Šternberk B 1785 ½
2010/2011 3 DDM+TJ Mohelnice 1805 Kopecký Roman T.J.Sokol Šumperk C 1870 1
2010/2011 2 DDM+TJ Mohelnice 1805 Opravil Jan ŠK Luká 1588 1
2010/2011 1 DDM+TJ Mohelnice 1805 Odstrčil Jiří ŠK Loštice 1735 1
2009/2010 11 DDM&TJ Mohelnice 1817 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1787 ½
2009/2010 10 DDM&TJ Mohelnice 1817 Petr Jiří Spartak Přerov 1928 ½
2009/2010 9 DDM&TJ Mohelnice 1817 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1850 0
2009/2010 8 DDM&TJ Mohelnice 1817 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice 1776 ½
2009/2010 7 DDM&TJ Mohelnice 1817 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov 1765 ½
2009/2010 6 DDM&TJ Mohelnice 1817 Fiala Jiří GARDE Calcio Olomouc 1929 ½
2009/2010 5 DDM&TJ Mohelnice 1817 Dragón Pavel TJ Sokol Skalička 1641 ½
2009/2010 4 DDM&TJ Mohelnice 1817 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1892 0
2009/2010 3 DDM&TJ Mohelnice 1817 Axman Oldřich TJ UNEX ŠK Uničov 1881 1
2009/2010 2 DDM&TJ Mohelnice 1817 Ondráček Martin LOKO Zábřeh 1779 ½
2009/2010 1 DDM&TJ Mohelnice 1817 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc 1927 0
2008/2009 11 DDM&TJ Mohelnice 1766 Ondráček Martin LOKO Zábřeh 1768 1
2008/2009 10 DDM&TJ Mohelnice 1766 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2028 ½
2008/2009 9 DDM&TJ Mohelnice 1766 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1612 1
2008/2009 8 DDM&TJ Mohelnice 1766 Hejnar Petr GARDE Calcio Olomouc 1912 1
2008/2009 7 DDM&TJ Mohelnice 1766 Sýkora Jan SK Prostějov 2050 ½
2008/2009 6 DDM&TJ Mohelnice 1766 Kosík Roman AŠK DA Olomouc B 1811 ½
2008/2009 5 DDM&TJ Mohelnice 1766 Zatloukal Lukáš SK ROŠÁDA Prostějov 1628 1
2008/2009 4 DDM&TJ Mohelnice 1766 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1907 ½
2008/2009 3 DDM&TJ Mohelnice 1766 Filouš Jiří Spartak Přerov 1725 ½
2008/2009 2 DDM&TJ Mohelnice 1766 Minařík Lubomír Sigmia Olomouc 1777 1
2008/2009 1 DDM&TJ Mohelnice 1766 Švécar František T.J. Sokol Šumperk B 1802 ½
2007/2008 11 DDM&TJ Mohelnice 1769 Petr Jiří Spartak Přerov 1935 0
2007/2008 10 DDM&TJ Mohelnice 1769 Kubelka Pavel ŠK Sokol Šumperk B 1
2007/2008 9 DDM&TJ Mohelnice 1769 Krahula Pavel LOKO Zábřeh A 1795 ½
2007/2008 8 DDM&TJ Mohelnice 1769 Trimmel Bohuslav SK Prostějov B 1782 0
2007/2008 7 DDM&TJ Mohelnice 1769 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1727 ½
2007/2008 6 DDM&TJ Mohelnice 1769 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov 1732 0
2007/2008 5 DDM&TJ Mohelnice 1769 Stratil Petr ŠK Sokol Šumperk A 2122 ½
2007/2008 4 DDM&TJ Mohelnice 1769 Sladkowski Karel LOKO Zábřeh B 1559 1
2007/2008 1 DDM&TJ Mohelnice 1769 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc 1728 1
2006/2007 11 DDM&TJ Mohelnice 1746 Beneš Bedřich SK Přerov 2009 0
2006/2007 10 DDM&TJ Mohelnice 1746 Müller Rudolf ŠK Sigmia Olomouc 1920 1
2006/2007 9 DDM&TJ Mohelnice 1746 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1846 0
2006/2007 8 DDM&TJ Mohelnice 1746 Frolek Pavel TJ Sokol Lázně Velké Losiny ½
2006/2007 7 DDM&TJ Mohelnice 1746 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice 1755 1
2006/2007 6 DDM&TJ Mohelnice 1746 Virgler Karel SK Prostějov B 1836 1
2006/2007 5 DDM&TJ Mohelnice 1746 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1582 ½
2006/2007 4 DDM&TJ Mohelnice 1746 Fišer Miloš ŠK Šternberk ½
2006/2007 3 DDM&TJ Mohelnice 1746 Jahn František Garde Calcio Olomouc 1712 ½
2006/2007 1 DDM&TJ Mohelnice 1746 Slavík Miroslav ŠK Sokol Šumperk 1826 1
2005/2006 11 DDM+TJ Mohelnice 1748 Kříž Miroslav SK Přerov 0
2005/2006 9 DDM+TJ Mohelnice 1748 Novák Petr LOKO Zábřeh B 1651 0
2005/2006 7 DDM+TJ Mohelnice 1748 Hořák Radek ŠK Šternberk 1683 1
2005/2006 6 DDM+TJ Mohelnice 1748 Musil Vítězslav A64 Grygov C 2029 0
2005/2006 5 DDM+TJ Mohelnice 1748 Ondruch Jiří ŠK Sigmia Olomouc 1673 ½
2005/2006 4 DDM+TJ Mohelnice 1748 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice 1761 ½
2005/2006 3 DDM+TJ Mohelnice 1748 Brtníček Miroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1768 1
2005/2006 2 DDM+TJ Mohelnice 1748 Bém Josef ŠK Šumperk 1866 0
2005/2006 1 DDM+TJ Mohelnice 1748 Král Vojtěch SK Prostějov B 1521 ½
2004/2005 11 DDM&TJ Mohelnice 1779 Kramář Vladimír Sigmia Olomouc 1859 ½
2004/2005 10 DDM&TJ Mohelnice 1779 Pospíšil Ignác SK Přerov 1946 0
2004/2005 9 DDM&TJ Mohelnice 1779 Dothan David Tatran Litovel C 1654 0
2004/2005 8 DDM&TJ Mohelnice 1779 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1537 1
2004/2005 7 DDM&TJ Mohelnice 1779 Konečný Martin AŠK DA Olomouc 1920 0
2004/2005 6 DDM&TJ Mohelnice 1779 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice A 2036 0
2004/2005 5 DDM&TJ Mohelnice 1779 Balcárek Stanislav TJ Sokol Přemyslovice B 1667 1
2004/2005 4 DDM&TJ Mohelnice 1779 Bartoň Jan ŠK Šumperk 1936 0
2004/2005 2 DDM&TJ Mohelnice 1779 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1648 0
2004/2005 1 DDM&TJ Mohelnice 1779 Rickardt Roman A64 Valoz Grygov C 1894 0
2003/2004 11 DDM+TJ Mohelnice 1753 Molnár Jiří TJ Unex Uničov 1684 ½
2003/2004 10 DDM+TJ Mohelnice 1753 Vysloužil Lukáš A64 Grygov C 1725 1
2003/2004 9 DDM+TJ Mohelnice 1753 Ošťádal Josef Sokol Přemyslovice 1853 0
2003/2004 8 DDM+TJ Mohelnice 1753 Táborský Bedřich ŠK Jeseník 1711 ½
2003/2004 7 DDM+TJ Mohelnice 1753 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc 1936 1
2003/2004 6 DDM+TJ Mohelnice 1753 Smékal Zdeněk Sigmia Olomouc 1805 ½
2003/2004 5 DDM+TJ Mohelnice 1753 Sedlák Emil SK Přerov 1766 1
2003/2004 4 DDM+TJ Mohelnice 1753 Pelcl Zdeněk Loko Zábřeh B 1667 1
2003/2004 2 DDM+TJ Mohelnice 1753 Vágner Marek Spartak Přerov 1715 0
2003/2004 1 DDM+TJ Mohelnice 1753 Virgler Karel SK Prostějov B 1817 1