Hráč Kočí František

Kočí František

User Pic
Jméno: Kočí František
Oddíl: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1502
Elo mezinárodní: 0
ID: 6453
FIDE ID: 357634
Rok narození: 1945
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 0 1492 Viktorín Rudolf ŠK Kabo Benátky A 0 1472 ½
2018/2019 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 0 1492 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav C 1590 1611 0
2018/2019 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 0 1497 Pechánek Kryštof ŠK Spartak Čelákovice B 1276 1284 ½
2018/2019 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 0 1497 Fajmon Herbert JOLY Lysá nad Labem G 0 0 1
2018/2019 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 0 1492 Glasberger Roman KŠ Říčany 1925 F 1567 1645 1
2018/2019 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 0 1497 Kořínek Oldřich ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1585 1605 0
2017/2018 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 0 1509 Seidl Vladislav TJ Kralupy nad Vltavou C 1596 1519 ½
2017/2018 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 0 1509 Křeček Michal DDM Sokol Nymburk B 0 1523 ½
2017/2018 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 0 1509 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1747 1808 0
2016/2017 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1549 Rubeš Zdeněk Bohemia Poděbrady A 1845 1816 0
2016/2017 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1549 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1627 1624 0
2016/2017 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1549 Mates Miroslav DDM Sokol Nymburk B 1587 1
2015/2016 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1549 Rubeš Zdeněk TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1816 1
2015/2016 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1549 Kacafírek Miroslav Cayman Pharma Neratovice D 1870 1916 0
2015/2016 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1549 Chaloupka Karel TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 ½
2015/2016 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1549 Valtera Jiří ŠK Kralupy B 1974 1842 ½
2015/2016 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1549 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 1602 1638 0
2015/2016 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1549 Skalný Petr ŠK města Dobrovice C 1759 1740 0
2014/2015 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1567 Strouha Jiří TJ Sokol Nymburk B 1762 0
2014/2015 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1567 Veselý Tomáš Sokol Struhařov A 1256 1
2014/2015 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1567 Zrůst Tomáš Sokol Kolín B 1663 0
2014/2015 8 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1567 Necid Milan DDM Sokol Nymburk C 1464 ½
2014/2015 7 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1567 Skalný Petr ŠK Dobrovice C 1730 0
2013/2014 11 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1586 Vaníček Lukáš Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1692 0
2013/2014 8 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1586 Hučík Lukáš TJ Sokol Nymburk "B" 1532 ½
2013/2014 6 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1586 Novotný Roman Sparta Kutná Hora "B" 1829 1807 0
2013/2014 4 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1586 Šoltysová Andrea ŠK Města Dobrovice "D" 1568 ½
2013/2014 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1586 Kullač Pavol Šachklub města Dobrovice B 1610 1
2013/2014 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1586 Zrůst Tomáš Sokol Kolín B 1638 0
2013/2014 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1586 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1584 1583 ½
2013/2014 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1586 Mašín Karel Sokol Sendražice A 1585 ½
2012/2013 10 AŠ Mladá Boleslav B 1612 Levinský Ladislav Sokol Nymburk B 1573 0
2012/2013 9 AŠ Mladá Boleslav B 1612 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1947 1899 ½
2012/2013 6 AŠ Mladá Boleslav B 1612 Vaníček Lukáš Sokol Bakov B 1661 0
2012/2013 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1612 Král Pavel JAWA Brodce A 1713 0
2012/2013 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1612 Bednařík Radovan Sokol Český Brod A 1933 1966 0
2012/2013 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1612 Postupa Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2012 2006 0
2012/2013 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1612 Vávra Stanislav Dolní Kralovice A 1770 0
2012/2013 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1612 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1683 1629 0
2011/2012 11 AŠ Mladá Boleslav B 1615 Beneš Tomáš Sokol Bakov n/Jiz. B 1000 1
2011/2012 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1615 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1844 1875 0
2010/2011 9 Autoškoda Ml.Boleslav B 1620 Fokt Michele Sokol ČeskýBrod B 1468 ½
2010/2011 6 Autoškoda Ml.Boleslav B 1620 Jech Miloš ŠK města Dobrovice B 1558 ½
2009/2010 10 AŠ Mladá Boleslav 1612 Garšic Petr Sokol Bakov n.J. 1992 0
2009/2010 8 AŠ Mladá Boleslav 1612 Valenta Zdeněk JOLY Lysá n.L. C 1968 ½
2009/2010 5 AŠ Mladá Boleslav 1612 Mráz Zdeněk Kutná Hora B 1932 0
2009/2010 4 AŠ Mladá Boleslav 1612 Kopřiva Petr Sokol na Mělníce 1910 0
2009/2010 7 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1612 Lažánek Jan ŠK Joly Lysá n/L. E 1932 ½
2009/2010 5 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1612 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice C ½
2008/2009 11 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1642 Čermák František ŠK JOLY Lysá n/L. E 0
2008/2009 9 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1642 Rádl Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1563 0
2008/2009 8 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1642 Zoufalý Jiří ŠK města Dobrovice B 1531 ½
2008/2009 7 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1642 Čtrnáct Jiří ŠK města Dobrovice A 1776 0
2008/2009 6 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1642 Misař Aleš TJ Sokol Nymburk B 1613 0
2008/2009 4 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1642 Mühl Josef Sokol Mladá Boleslav C 1751 0
2008/2009 2 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1642 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá n/L. D 1953 0
2007/2008 10 AŠ Mladá Boleslav B 1644 Rádl Josef Sokol Brandýs n/L A 1559 ½
2006/2007 11 Autoškoda Ml.Bol.B 1639 Stránský Miloš Sokol Bakov B ½
2006/2007 9 Autoškoda Ml.Bol.B 1639 Tesař Patrik Sokol Nymburk B ½
2006/2007 8 Autoškoda Ml.Bol.B 1639 Rádl Josef Sokol Brandýs nL A 1537 1
2006/2007 7 Autoškoda Ml.Bol.B 1639 Kliment Jiří Sokol Tišice B 1602 1
2004/2005 10 AŠ Ml.Boleslav A 1647 Podešva Jiří TJ Sokol Mělník A 1612 0