Hráč Kabeláč Tomáš

Kabeláč Tomáš

User Pic
Jméno: Kabeláč Tomáš
Oddíl: TJ Valašské Meziříčí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1232
Elo mezinárodní: 1086
ID: 43901
FIDE ID: 23709731
Rok narození: 2005
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 TJ Valašské Meziříčí B 1086 1174 Šak Šimon ŠK Zbrojovka Vsetín D 1280 1416 ½
2018/2019 7 TJ Valašské Meziříčí B 1086 1174 Valenta Josef ŠK Rajnochovice 1500 1555 ½
2018/2019 5 TJ Valašské Meziříčí B 1086 1174 Krátký Pavel TJ Sokol Huslenky 0 1612 ½
2018/2019 7 TJ Valašské Meziříčí C 1086 1174 Křupala Vladimír ŠO Karolinka C 1210 1146 1
2018/2019 6 TJ Valašské Meziříčí C 1086 1174 Michálek Josef ŠO Karolinka B 0 1477 0
2018/2019 4 TJ Valašské Meziříčí C 1086 1174 Bělunek Tomáš KH Zašová B 0 0 1
2018/2019 3 TJ Valašské Meziříčí C 1086 1174 Chrástecký Václav TJ Sokol Huslenky B 0 1468 0
2018/2019 2 TJ Valašské Meziříčí C 1086 1174 Obšivačová Jana TJ Sokol Valašská Bystřice E 1247 1391 1
2017/2018 7 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1011 1101 Bártek Josef TJ Sokol Valašská Polanka 0 1542 0
2017/2018 5 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1011 1101 Ptáček Jiří Sokol Ústí B 0 1446 1
2017/2018 1 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1011 1101 Novák Libor ŠO TJ Karolinka 1502 1436 1
2017/2018 11 Valašské Meziříčí C 1012 1101 Malina Zdenek MEZ Vsetín 0 1772 0
2017/2018 8 Valašské Meziříčí C 1011 1101 Karlík Jáchym ŠK Zbrojovka Vsetín D 1435 1445 0
2017/2018 6 Valašské Meziříčí C 1011 1101 Matůš Jakub TJ Sokol Valašská Bystřice C 1209 1219 0
2017/2018 2 Valašské Meziříčí C 1011 1101 Štefka Bohumil TJ Sokol Huslenky 0 1557 0
2015/2016 11 Val. Meziříčí D 1000 Dvořák Martin ŠKZ Vsetín E 1424 1206 0
2015/2016 10 Val. Meziříčí D 1000 Hrbáček Pavel Huslenky B 1389 ½
2015/2016 9 Val. Meziříčí D 1000 Trčálek Martin Ústí B 1544 0
2015/2016 8 Val. Meziříčí D 1000 Marek Michal Branky 1391 ½
2015/2016 7 Val. Meziříčí D 1000 Dorňák Jakub Ústí C 1111 0
2015/2016 6 Val. Meziříčí D 1000 Čech Matěj ŠKZ Vsetín F 1000 0
2015/2016 5 Val. Meziříčí D 1000 Karlík Jáchym Hošťálková D 1448 1435 0
2015/2016 4 Val. Meziříčí D 1000 Křupala Vladimír Karolinka B 1000 1
2015/2016 3 Val. Meziříčí D 1000 Matúš Rudolf Francova Lhota B 1529 1
2015/2016 1 Val. Meziříčí D 1000 Vávra Vladimír Val. Bystřice D 1502 1537 0
2014/2015 6 Val. Meziříčí C 1000 Křenek Jakub Karolinka B 1000 1
2014/2015 5 Val. Meziříčí C 1000 Matúš Rudolf Francova Lhota B 1529 0
2014/2015 4 Val. Meziříčí C 1000 Orság Václav Karolinka A 1704 0
2014/2015 2 Val. Meziříčí C 1000 Surovec Jan Ústí B 1390 ½