Hráč Mošnička Jan

Mošnička Jan

User Pic
Jméno: Mošnička Jan
Oddíl: SK Sezimovo Ústí, z.s. oddíl šachy
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1809
Elo mezinárodní: 1810
ID: 1362
FIDE ID: 329398
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 SK Sezimovo Ústí 1835 1833 Hejda Ondřej ŠA VŠTE České Budějovice C 0 1100 1
2018/2019 6 SK Sezimovo Ústí 1835 1833 Chalupský Josef VSK Slávia JU České Budějovice 1736 1796 ½
2018/2019 5 SK Sezimovo Ústí 1842 1833 Tippl Jiří Slovan Jindřichův Hradec C 1538 1587 ½
2018/2019 4 SK Sezimovo Ústí 1842 1833 Smetana Jan ŠK Blanský les 0 1557 ½
2018/2019 3 SK Sezimovo Ústí 1842 1833 Petkov Andon Spartak Soběslav A 1780 1770 ½
2018/2019 2 SK Sezimovo Ústí 1842 1833 Hochmann Vladimír TRAXLER Veselí nad Lužnicí 1776 1735 ½
2018/2019 1 SK Sezimovo Ústí 1835 1833 Váhala Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1755 1763 0
2018/2019 7 SK Sezimovo Ústí 1835 1833 Hájek Bohumír ČZ Strakonice C 1695 1670 1
2018/2019 6 SK Sezimovo Ústí 1835 1833 Rybín Jan ŠACHklub Tábor 1880 1892 ½
2018/2019 5 SK Sezimovo Ústí 1834 1849 Petkov Andon Spartak Soběslav A 1782 1776 ½
2018/2019 4 SK Sezimovo Ústí 1834 1849 Landa Jiří DDM Písek 1921 1929 ½
2018/2019 3 SK Sezimovo Ústí 1849 1849 Hochmann Vladimír TRAXLER Veselí nad Lužnicí 1784 1733 ½
2018/2019 2 SK Sezimovo Ústí 1849 1849 Váhala Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1740 1752 0
2018/2019 1 SK Sezimovo Ústí 1858 1849 Hašek Václav Sokol Tábor C 1907 1903 0
2017/2018 7 SK Sezimovo Ústí 1844 1797 Havlíček Jiří QCC České Budějovice C 1845 1894 ½
2017/2018 6 SK Sezimovo Ústí 1833 1797 Rolinek František VŠTE České Budějovice B 1864 1870 1
2017/2018 5 SK Sezimovo Ústí 1816 1797 Kohout Jan Spartak Kaplice 1745 1764 1
2017/2018 4 SK Sezimovo Ústí 1816 1797 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1773 1818 1
2017/2018 2 SK Sezimovo Ústí 1800 1797 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1734 1778 1
2017/2018 1 SK Sezimovo Ústí 1800 1797 Rybín Jan Šachklub Tábor 1811 1782 0
2017/2018 7 Traxler Veselí n.Lužn. 1800 1797 Hřídel Marek Šachklub Písek B 1971 1942 0
2017/2018 4 Traxler Veselí n.Lužn. 1833 1797 Absolon Václav ŠS Bechyně 1938 1950 ½
2017/2018 8 ŠK Olympia České Budějovice A 1833 1797 Rončák Václav ŠK Blanský les 1746 1782 ½
2017/2018 6 ŠK Olympia České Budějovice A 1800 1797 Hůle František Sokol Čkyně 0 1678 ½
2017/2018 7 SK Sezimovo Ústí 1800 1797 Zeman Petr Slovan Jindřichův Hradec B 1922 1891 1
2017/2018 6 SK Sezimovo Ústí 1800 1797 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1734 1778 1
2017/2018 5 SK Sezimovo Ústí 1833 1797 Kouba Pavel TJ Jiskra Třeboň 1761 1700 1
2017/2018 4 SK Sezimovo Ústí 1833 1797 Rybín Jan ŠACHklub Tábor 1841 1782 0
2017/2018 3 SK Sezimovo Ústí 1833 1797 Valtr Filip ŠK Týn nad Vltavou 1789 1789 0
2017/2018 1 SK Sezimovo Ústí 1798 1795 Habeš Jiří Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1751 1755 1
2016/2017 7 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Mejta František DDM Písek B 1867 1867 1
2016/2017 6 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Hosnedl Matyáš ŠA VŠTE Č. Budějovice 1581 1675 1
2016/2017 4 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Placer Sebastian QCC České Budějovice C 1396 ½
2016/2017 3 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1506 1
2016/2017 2 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Vondrášek František Spartak Soběslav 1768 1768 1
2016/2017 1 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Král Ladislav ŠK Týn n.Vlt. 1640 1595 ½
2016/2017 7 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1506 1
2016/2017 6 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Krátký Milan Jiskra Třeboň 1704 1692 0
2016/2017 5 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Malý Pavel ŠS Bechyně B 1869 1872 0
2016/2017 4 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Král Ladislav ŠK Týn n.Vlt. 1640 1595 ½
2016/2017 3 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 2075 2026 0
2016/2017 2 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Vondrášek František Spartak Soběslav 1768 1768 1
2016/2017 1 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Otradovec Luboš Sokol Tábor C 1815 1871 ½
2015/2016 7 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Bartoš Alois ŠACHklub Tábor 1976 2027 0
2015/2016 6 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Dvořák Přemysl Jiskra Třeboň 1908 1938 ½
2015/2016 5 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Toman Antonín Slovan Jindř. Hradec B 1882 1874 0
2015/2016 4 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 0
2015/2016 8 Sokol Tábor B 1897 1866 Korčák Arnošt Hraničář Horní Stropnice 1680 1767 1
2015/2016 7 Sokol Tábor B 1897 1866 Alexa Jaroslav ŠSRH Bechyně 1759 1811 ½
2015/2016 4 Sokol Tábor B 1897 1866 Petkov Andon Spartak Soběslav 1818 1780 0
2015/2016 2 Sokol Tábor B 1897 1866 Hájek Bohumír ČZ Strakonice 1690 1710 1
2015/2016 7 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Kupka Ondřej ŠK Blanský les 1671 ½
2015/2016 5 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Novák Josef QCC České Budějovice C 1785 1811 1
2015/2016 4 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice C 1622 1689 ½
2015/2016 3 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně B 1946 1916 1
2015/2016 2 Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 Dvořák Přemysl Jiskra Třeboň 1908 1938 ½
2014/2015 9 Silon Sezimovo Ústí 1880 1882 Hochmann Vladimír Traxler Veselí n.Lužn. 1828 1756 1
2014/2015 7 Silon Sezimovo Ústí 1880 1882 Válek Tomáš Sokol Tábor C 1882 1902 ½
2014/2015 6 Silon Sezimovo Ústí 1880 1882 Krátký Milan Jiskra Třeboň 1656 0
2014/2015 4 Silon Sezimovo Ústí 1880 1882 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1494 0
2014/2015 2 Silon Sezimovo Ústí 1880 1882 Malý Jan ŠS Reality Horňák Bechyně B 1549 1
2014/2015 1 Silon Sezimovo Ústí 1880 1882 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec B 1947 1909 ½
2014/2015 5 Silon Sezimovo Ústí 1880 1882 Kříha Pavel Royal České Budějovice 1908 1911 ½
2014/2015 4 Silon Sezimovo Ústí 1880 1882 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek C 2009 2038 0
2014/2015 2 Silon Sezimovo Ústí 1880 1882 Válek Tomáš Sokol Tábor C 1882 1902 ½
2014/2015 11 Silon Sez. Ústí B 1880 1882 Kaucký Jaroslav Slovan Jindř. Hradec C 1696 1645 1
2014/2015 10 Silon Sez. Ústí B 1880 1882 Sýkora Ladislav Traxler Veselí n.Lužn. B 1856 1880 1
2014/2015 8 Silon Sez. Ústí B 1880 1882 Dvořák Pavel QCC Č.Budějovice G 1906 1909 ½
2014/2015 7 Silon Sez. Ústí B 1880 1882 Tůmová Anna ŠACHklub Tábor Lady 1574 1672 1
2014/2015 4 Silon Sez. Ústí B 1880 1882 Severin Luboš Šachklub Písek D 1458 ½
2014/2015 3 Silon Sez. Ústí B 1880 1882 Simon Jan ŠK Týn n.Vlt. B 1692 1752 ½
2014/2015 2 Silon Sez. Ústí B 1880 1882 Odehnal Jaroslav ŠACHklub Tábor A 1960 1931 0
2014/2015 11 Sokol Tábor B 1810 1809 Erban Štěpán ŠO TJ Tatran Prachatice A 1913 1932 ½
2014/2015 8 Sokol Tábor B 1880 1882 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1774 1778 ½
2014/2015 5 Sokol Tábor B 1880 1882 Kellner Petr DDM Písek B 1917 1887 0
2014/2015 1 Sokol Tábor B 1880 1882 Valášek Jakub ČZ Strakonice B 1703 1688 1
2013/2014 9 Silon Sezimovo Ústí B 1873 1850 Fuciman Marcel ŠK Veselí nad Lužnicí C 1496 ½
2013/2014 8 Silon Sezimovo Ústí B 1873 1850 Melmuk Petr Spartak Počátky 2016 2021 0
2013/2014 5 Silon Sezimovo Ústí B 1873 1850 Malý Jan Reality Horňák Bechyně C 1519 1
2013/2014 3 Silon Sezimovo Ústí B 1873 1850 Žilavá Kateřina ŠACHklub SIMOPT Tábor Lady 1454 1499 1
2013/2014 2 Silon Sezimovo Ústí B 1873 1850 Rybín Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1566 1648 1
2013/2014 11 TJ Silon Sezimovo Ústí 1873 1850 Lorenc Zdeněk Qcc České Budějovice B 2008 1
2013/2014 10 TJ Silon Sezimovo Ústí 1873 1850 Petráněk Marian TJ Spartak Sezimovo Ústí 1788 1804 0
2013/2014 9 TJ Silon Sezimovo Ústí 1873 1850 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1931 1933 ½
2013/2014 8 TJ Silon Sezimovo Ústí 1873 1850 Bernáth Štefan Šs Reality Horňák Bechyně A 1932 1952 ½
2013/2014 7 TJ Silon Sezimovo Ústí 1873 1850 Mařík Miloslav Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 1
2013/2014 6 TJ Silon Sezimovo Ústí 1873 1850 Pikhart Miroslav Sokol Tábor C 1946 1921 ½
2013/2014 5 TJ Silon Sezimovo Ústí 1873 1850 Hlavsa Filip Šachklub Písek B 1896 1926 1
2013/2014 4 TJ Silon Sezimovo Ústí 1873 1850 Růžička Vojtěch DDM Písek B 1961 1
2013/2014 3 TJ Silon Sezimovo Ústí 1873 1850 Soucha Štěpán ČZ Strakonice B 1871 1913 0
2013/2014 1 TJ Silon Sezimovo Ústí 1873 1850 Hašek Václav Sokol Tábor B 2015 2010 0
2012/2013 11 TJ Silon Sezimovo Ústí 1900 1894 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice "A" 2077 2128 0
2012/2013 10 TJ Silon Sezimovo Ústí 1900 1894 Maříková Jana Traxler Veselí nad Lužnicí 2002 2046 0
2012/2013 8 TJ Silon Sezimovo Ústí 1900 1894 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1947 1941 ½
2012/2013 6 TJ Silon Sezimovo Ústí 1900 1894 David Karel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1952 1947 ½
2012/2013 5 TJ Silon Sezimovo Ústí 1900 1894 Hájek Bohumír ČZ Strakonice "B" 1535 ½
2012/2013 4 TJ Silon Sezimovo Ústí 1900 1894 Drábek Miloslav Šachklub Písek "B" 2023 2001 0
2012/2013 3 TJ Silon Sezimovo Ústí 1900 1894 Simon Jan Šk Týn nad Vltavou 1664 1706 1
2012/2013 2 TJ Silon Sezimovo Ústí 1900 1894 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1782 ½
2012/2013 9 Silon Sezimovo Ústí B 1900 1894 Bosák Vladimír ŠACHklub Písek D 1000 1
2012/2013 8 Silon Sezimovo Ústí B 1900 1894 Jirásko Martin Spartak Sezimovo Ústí B 1359 0
2012/2013 7 Silon Sezimovo Ústí B 1900 1894 Zabloudil František Sokol Tábor D 1885 1838 ½
2012/2013 6 Silon Sezimovo Ústí B 1900 1894 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. B 1902 1844 ½
2012/2013 5 Silon Sezimovo Ústí B 1900 1894 Žilavá Kateřina ŠACHklub Lady Tábor 1424 1397 1
2012/2013 4 Silon Sezimovo Ústí B 1900 1894 Knotek Petr ŠACHklub Tábor B 1396 1
2012/2013 3 Silon Sezimovo Ústí B 1900 1894 Vlach Daniel ŠACHklub Tábor Mládí 1419 1
2012/2013 2 Silon Sezimovo Ústí B 1900 1894 Malý Jan Reality Horňák Bechyně C 1478 0
2012/2013 1 Silon Sezimovo Ústí B 1900 1894 Růžička Tomáš DDM "D" Písek 1807 1787 1
2011/2012 11 Silon Sezimovo Ústí 1911 1897 Hochmann Vladimír Traxler Veselí n.Lužn. 1802 1784 1
2011/2012 10 Silon Sezimovo Ústí 1911 1897 Olejníček Jiří QCC České Budějovice B 2005 2003 1
2011/2012 9 Silon Sezimovo Ústí 1911 1897 Brčák Marek ŠS Bechyně 1879 1868 ½
2011/2012 8 Silon Sezimovo Ústí 1911 1897 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 2029 2038 0
2011/2012 7 Silon Sezimovo Ústí 1911 1897 Hobl Stanislav ČZ Strakonice B 1854 ½
2011/2012 6 Silon Sezimovo Ústí 1911 1897 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek B 2058 2063 ½
2011/2012 5 Silon Sezimovo Ústí 1911 1897 Trnka Tomáš Spartak Počátky 1875 1
2011/2012 4 Silon Sezimovo Ústí 1911 1897 Koutný Jiří SK Royal České Budějovice 1550 1
2011/2012 3 Silon Sezimovo Ústí 1911 1897 Trčka Václav Spartak Soběslav 1884 ½
2011/2012 2 Silon Sezimovo Ústí 1911 1897 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1931 1931 ½
2011/2012 8 SILON Sezimovo Ústí "B" 1911 1897 Široký Richard ŠACHklub Tábor "A" 1649 1649 1
2011/2012 7 SILON Sezimovo Ústí "B" 1911 1897 Simon Jan ŠK Týn n/Vltavou "B" 1698 1698 1
2011/2012 6 SILON Sezimovo Ústí "B" 1911 1897 Švanda Petr ŠACHklub Tábor "D" 1100 1
2011/2012 4 SILON Sezimovo Ústí "B" 1911 1897 Vlach Daniel ŠACHklub Tábor "C" 1288 0
2011/2012 2 SILON Sezimovo Ústí "B" 1911 1897 David Karel TJ SPARTAK Sezimovo Ústí "B" 1931 1931 0
2011/2012 1 SILON Sezimovo Ústí "B" 1911 1897 Podlešák Pavel SPARTAK Soběslav "B" 1807 1703 1
2010/2011 9 Silon Sezimovo Ústí B 1903 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí B 1935 ½
2010/2011 8 Silon Sezimovo Ústí B 1903 Zabloudil František Sokol Tábor Senioři 1857 ½
2010/2011 7 Silon Sezimovo Ústí B 1903 Mrňa Milan Spartak Soběslav B 1788 1
2010/2011 5 Silon Sezimovo Ústí B 1903 Vacek Josef Sokol Tábor Junioři 1766 1
2010/2011 4 Silon Sezimovo Ústí B 1903 Fučíková Leona Šachklub Simopt Tábor A 1708 1
2010/2011 3 Silon Sezimovo Ústí B 1903 Rybín Jan Šachklub Simopt Tábor B 1381 1
2010/2011 2 Silon Sezimovo Ústí B 1903 Malý Jan Reality Horňák Bechyně C 1439 ½
2010/2011 1 Silon Sezimovo Ústí B 1903 Král Ladislav ŠK Týn n. Vlt. B 1638 1
2010/2011 11 Silon Sezimovo Ústí 1903 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1806 ½
2010/2011 10 Silon Sezimovo Ústí 1903 Krystián Miroslav Spartak Počátky 1774 0
2010/2011 9 Silon Sezimovo Ústí 1903 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1794 ½
2010/2011 8 Silon Sezimovo Ústí 1903 Jareš Jiří Sokol Platan Písek B 1862 0
2010/2011 7 Silon Sezimovo Ústí 1903 Hochmann Vladimír Traxler Veselí n.Lužn. 1780 ½
2010/2011 6 Silon Sezimovo Ústí 1903 Kupka Ondřej Tatran Prachatice 1681 1
2010/2011 5 Silon Sezimovo Ústí 1903 Janeba Petr ČZ Strakonice 1917 1
2010/2011 4 Silon Sezimovo Ústí 1903 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor C 1949 ½
2010/2011 3 Silon Sezimovo Ústí 1903 Odehnal Jaroslav Reality Horňák Bechyně 2063 0
2009/2010 11 Silon Sezimovo Usti 1888 Váhala Tomáš SK Tyn n.Vlt. 1833 ½
2009/2010 10 Silon Sezimovo Usti 1888 Erban Štěpán Tatran Prachatice B 1975 ½
2009/2010 9 Silon Sezimovo Usti 1888 Pavlanin Zdeněk Koberce Kajov 1993 0
2009/2010 8 Silon Sezimovo Usti 1888 Vlach Martin Sokol Pisek C 1934 0
2009/2010 7 Silon Sezimovo Usti 1888 Bureš Jiří DDM Pisek 2047 0
2009/2010 6 Silon Sezimovo Usti 1888 Novák Josef QCC C. Budejovice C 1790 1
2009/2010 5 Silon Sezimovo Usti 1888 Punčochář Jiří QCC C. Budejovice D 1955 0
2009/2010 4 Silon Sezimovo Usti 1888 Brčák Marek SS Bechyne 1902 1
2009/2010 3 Silon Sezimovo Usti 1888 Procházka Jiří Spartak Pocatky 2092 0
2009/2010 2 Silon Sezimovo Usti 1888 Kaucký Jaroslav Slovan Jindrichuv Hradec B 1532 1
2009/2010 1 Silon Sezimovo Usti 1888 Šlajs Vlastimil Spartak Sobeslav 1962 1
2009/2010 8 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1888 Odehnal Jaroslav ŠACHklub SIMOPT Tábor "A" 2094 1
2009/2010 7 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1888 David Karel SPARTAK Sezimovo Ústí "B" 1821 1
2009/2010 5 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1888 Krch Lukáš SOKOL Tábor "D" 1914 ½
2009/2010 2 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1888 Král Ladislav ŠK Týn n/Vltavou "B" 1675 1
2009/2010 1 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1888 Dudlíček Josef SOKOL Tábor - "Senioři" 1884 0
2008/2009 11 Silon Sezimovo Usti 1891 Maxera David QCC Ceské Budejovice C 2021 1
2008/2009 10 Silon Sezimovo Usti 1891 Straka Zdeněk Sokol Tabor D 1881 1
2008/2009 9 Silon Sezimovo Usti 1891 Bürger František Spartak Kaplice 1779 1
2008/2009 8 Silon Sezimovo Usti 1891 Janovský Martin TRAXLER Veseli nad Luznici B 1970 0
2008/2009 7 Silon Sezimovo Usti 1891 Lenc Bohumil Spartak Sobeslav 1918 0
2008/2009 6 Silon Sezimovo Usti 1891 Pahorecký Jiří SK Ceský Krumlov B 1882 0
2008/2009 5 Silon Sezimovo Usti 1891 Veselý Roman CZ Strakonice B 2014 ½
2008/2009 4 Silon Sezimovo Usti 1891 Janeček Josef Sachový spolek Bechyne B 2085 0
2008/2009 3 Silon Sezimovo Usti 1891 Kellner Petr Sokol DDM Pisek 1905 0
2008/2009 2 Silon Sezimovo Usti 1891 Havlík Jan Tatran Prachatice B 1999 ½
2008/2009 1 Silon Sezimovo Usti 1891 Trnka Tomáš Spartak Pocatky 1823 0
2008/2009 10 Spartak MAS Sezimovo Usti 1891 Šlapák Zdeněk CZ Strakonice 2128 ½
2008/2009 7 Spartak MAS Sezimovo Usti 1891 Růžička Aleš Sokol Tabor C 2014 0
2008/2009 6 Spartak MAS Sezimovo Usti 1891 Straka Zdeněk SK Tyn n.Vlt. 1881 1
2008/2009 3 Spartak MAS Sezimovo Usti 1891 Koloušek Pavel Slovan Jindrichuv Hradec 1897 0
2008/2009 2 Spartak MAS Sezimovo Usti 1891 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1907 ½
2007/2008 11 Spartak MAS Sez. Ústí 1925 Kepka Miloslav ČZ Strakonice A 1942 ½
2007/2008 9 Spartak MAS Sez. Ústí 1925 Janovský Martin Beseda Veselí n.Lužn. 1974 0
2007/2008 7 Spartak MAS Sez. Ústí 1925 Říha Martin ŠK Týn n.Vlt. 1928 ½
2007/2008 4 Spartak MAS Sez. Ústí 1925 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1930 ½
2007/2008 11 Silon Sezimovo Ústí 1925 Lacina Filip ŠO Mikrochem Třeboň 1779 0
2007/2008 10 Silon Sezimovo Ústí 1925 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí B 2085 0
2007/2008 9 Silon Sezimovo Ústí 1925 Karlíček Pavel Sokol Chvalšiny 1944 ½
2007/2008 8 Silon Sezimovo Ústí 1925 Pikhart Miroslav Sokol Tábor D 1872 1
2007/2008 7 Silon Sezimovo Ústí 1925 Krška David ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1788 1
2007/2008 6 Silon Sezimovo Ústí 1925 Erban Jiří ŠO TJ Tatran Prachatice 1917 0
2007/2008 5 Silon Sezimovo Ústí 1925 Procházka Jiří TJ Spartak Počátky 2058 ½
2007/2008 4 Silon Sezimovo Ústí 1925 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1903 ½
2007/2008 3 Silon Sezimovo Ústí 1925 Pahorecký Jiří ŠK Český Krumlov B 1923 0
2007/2008 2 Silon Sezimovo Ústí 1925 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1906 0
2007/2008 1 Silon Sezimovo Ústí 1925 Richtr Zdeněk TJ Royal Č.Budějovice 2105 0
2006/2007 3 Sokol Tábor B 1871 Koloušek Pavel QCC Č.Budějovice A 1892 0
2006/2007 2 Sokol Tábor B 1871 Šimandl Karel Lokomotiva Plzeň A 2052 ½
2006/2007 1 Sokol Tábor B 1871 Mindl Josef Sokol Tábor A 2065 0
2006/2007 9 SILON Sezimovo Ústí "A" 1871 Petráněk Marian TJ SPARTAK MAS Sezimovo Ústí "B" 1566 1
2006/2007 7 SILON Sezimovo Ústí "A" 1871 Mikulík Eduard SOKOL Suchdol n/Lužnicí 1709 ½
2006/2007 5 SILON Sezimovo Ústí "A" 1871 Koranda Zdeněk SLOVAN Jindřichův Hradec "B" 1740 ½
2006/2007 4 SILON Sezimovo Ústí "A" 1871 Válek Tomáš SOKOL Tábor junióři 1511 ½
2006/2007 3 SILON Sezimovo Ústí "A" 1871 Hrubant Miloslav REALITY Horňák Bechyně "B" 1687 1
2005/2006 11 Silon Sezimovo Ústí 1849 Sýkora Karel TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1747 1
2005/2006 9 Silon Sezimovo Ústí 1849 Soucha Štěpán ČZ Strakonice "C" 1870 0
2005/2006 8 Silon Sezimovo Ústí 1849 Kašpar Jaroslav Šachklub Velešín "A" 1749 1
2005/2006 7 Silon Sezimovo Ústí 1849 Krčmář Lubomír TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1748 0
2005/2006 5 Silon Sezimovo Ústí 1849 Mrňa Milan Spartak Soběslav "A" 1813 ½
2005/2006 4 Silon Sezimovo Ústí 1849 Novák Josef TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1789 1