Hráč Erban Štěpán

Erban Štěpán

User Pic
Jméno: Erban Štěpán
Oddíl: ŠO TJ Tatran Prachatice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1932
Elo mezinárodní: 1913
ID: 11622
FIDE ID: 334910
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1915 1941 Šrámek Petr ČZ Strakonice B 1856 1871 ½
2018/2019 10 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1903 1941 Bernáth Štefan ŠS Mild Bivoj Bechyně 1971 1959 1
2018/2019 8 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1908 1941 Chval Zdeněk QCC České Budějovice B 2136 2091 0
2018/2019 7 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1908 1941 Moronga Jan ŠK Český Krumlov 1882 1893 ½
2018/2019 6 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1917 1941 Bauer Vojtěch VŠTE České Budějovice A 1507 1591 0
2018/2019 5 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1917 1941 Krbúšik Marián Sokol Tábor B 1899 1889 1
2018/2019 4 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1913 1937 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec 1670 1765 1
2018/2019 1 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1913 1937 Hejda Ondřej VŠTE České Budějovice B 0 1100 1
2018/2019 1 Tatran Prachatice "B" 1913 1937 Král Ladislav SK Týn n. Vlt. "B" 1459 1443 1
2017/2018 10 Tatran Prachatice 1916 1932 Petkov Andon Traxler Veselí n.Lužn. 1799 1790 ½
2017/2018 9 Tatran Prachatice 1910 1932 Kouba Pavel QCC České Budějovice B 1764 1700 1
2017/2018 5 Tatran Prachatice 1916 1932 Odehnal Jaroslav Sokol Tábor B 1973 1954 ½
2017/2018 4 Tatran Prachatice 1916 1932 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1880 1856 ½
2017/2018 2 Tatran Prachatice 1905 1931 Sn Jindřichův Hradec 1
2017/2018 1 Tatran Prachatice 1905 1931 Kotál Václav ČZ Strakonice A 2044 2028 ½
2017/2018 7 ŠO TJ Tatran Prachatice B 1910 1932 Hostaša Petr ŠK Olympia České Budějovice A 1586 1518 1
2017/2018 6 ŠO TJ Tatran Prachatice B 1910 1932 Kouba Pavel QCC České Budějovice D 1755 1700 1
2016/2017 9 Tatran Prachatice B 1874 1887 Hajíček Pavel DDM Písek D 1476 1
2016/2017 6 Tatran Prachatice B 1874 1887 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. B 1914 1819 1
2015/2016 10 ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1874 1887 Švec Vítězslav ČZ Strakonice "E" 1700 1700 1
2015/2016 5 ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1874 1887 Vaniš Josef ŠK ROYAL Č.Bu. "B" 2027 2027 1
2015/2016 11 Tatran Prachatice 1874 1887 Steinbauer Filip Hraničář Horní Stropnice 1819 1811 1
2015/2016 10 Tatran Prachatice 1874 1887 Štěch Pavel QCC Č.Budějovice B 1741 1744 1
2015/2016 9 Tatran Prachatice 1874 1887 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1793 1776 1
2015/2016 7 Tatran Prachatice 1874 1887 Hlavsa Filip Šk Písek B 1947 1932 1
2015/2016 6 Tatran Prachatice 1874 1887 Muzikář Jan Šk Český Krumlov 1928 1960 ½
2015/2016 4 Tatran Prachatice 1874 1887 Hochmann Vladimír Traxler Veselí nad Lužnicí 1828 1749 1
2015/2016 2 Tatran Prachatice 1874 1887 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1878 1906 0
2014/2015 11 Tatran Prachatice B 1905 1907 Štěch Pavel QCC ČB H 1570 1706 1
2014/2015 10 Tatran Prachatice B 1905 1907 Kypta Ladislav Spartak Kaplice B 1491 1
2014/2015 7 Tatran Prachatice B 1905 1907 QCC ČB F 1
2014/2015 6 Tatran Prachatice B 1905 1907 Šindelka Vladimír QCC ČB E 1592 1540 1
2014/2015 5 Tatran Prachatice B 1905 1907 Hůlovec Miroslav Sokol Čkyně 1943 ½
2014/2015 11 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1913 1932 Mošnička Jan Sokol Tábor B 1810 1809 ½
2014/2015 10 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1905 1907 Zeman Matyáš ČZ Strakonice A 1649 1839 0
2014/2015 8 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1905 1907 Jandl Vojtěch Šachový spolek Reality Bechyně A 1890 1955 0
2014/2015 6 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1905 1907 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2103 2123 0
2014/2015 3 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1905 1907 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 2040 1988 0
2014/2015 2 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1905 1907 Dvořák Pavel QCC České Budějovice B 1906 1909 ½
2014/2015 1 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1905 1907 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1774 1778 1
2013/2014 4 Tatran Prachatice B 1905 1910 Říčař František ŠK Blanský les 1685 ½
2013/2014 3 Tatran Prachatice B 1905 1910 Severin Luboš Šachklub Písek D 1496 1
2013/2014 7 Tatran Prachatice 1905 1910 Steinbauer Filip Slávia České Budějovice 1604 1778 0
2013/2014 4 Tatran Prachatice 1905 1910 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1845 1848 ½
2013/2014 3 Tatran Prachatice 1905 1910 Streďák Josef Šachklub Písek C 1795 1
2013/2014 2 Tatran Prachatice 1905 1910 Eliášek Milan DDM Písek 1633 1
2013/2014 6 Tatran Prachatice 1905 1910 Simon Jan ŠK Týn n.Vlt. 1692 1764 1
2013/2014 2 Tatran Prachatice 1905 1910 Eliášek Milan DDM Písek 1633 1
2013/2014 1 Tatran Prachatice 1905 1910 Streďák Josef Šachklub Písek C 1795 1
2012/2013 11 Tatran Prachatice A 1905 1913 Marek Jan ŠS Bechyně B 1830 1
2012/2013 7 Tatran Prachatice A 1905 1913 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1762 0
2012/2013 5 Tatran Prachatice A 1905 1913 Sýkora Ladislav TRAXLER Veselí n/L B 1900 1839 ½
2012/2013 4 Tatran Prachatice A 1905 1913 Šourek Martin Spartak Počátky 1840 1859 ½
2012/2013 3 Tatran Prachatice A 1905 1913 Jareš Jiří ŠACHklub Písek C 1905 1
2012/2013 1 Tatran Prachatice A 1905 1913 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1780 ½
2011/2012 11 Tatran Prachatice 1905 1911 Janovský Martin DDM Písek 1975 1976 0
2011/2012 6 Tatran Prachatice 1905 1911 Vlach Martin ČZ Strakonice C 1921 1931 1
2010/2011 9 Tatran Prachatice 1944 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice 2128 0
2010/2011 4 Tatran Prachatice 1944 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2076 0
2010/2011 1 Tatran Prachatice 1944 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Písek B 2089 0
2010/2011 8 Český lev Kolešovice A 1944 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1903 0
2010/2011 6 Český lev Kolešovice A 1944 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1967 ½
2010/2011 4 Český lev Kolešovice A 1944 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1958 0
2010/2011 2 Český lev Kolešovice A 1944 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 0
2009/2010 11 Tatran Prachatice B 1975 Krška David QCC C. Budejovice D 1855 1
2009/2010 10 Tatran Prachatice B 1975 Mošnička Jan Silon Sezimovo Usti 1888 ½
2009/2010 9 Tatran Prachatice B 1975 Janeček Josef SS Bechyne 2114 0
2009/2010 6 Tatran Prachatice B 1975 Veselý Roman Sokol Pisek C 1948 ½
2009/2010 3 Tatran Prachatice B 1975 Mařík Miloslav Spartak Sobeslav 1967 0
2009/2010 2 Tatran Prachatice B 1975 Nejdl Eduard QCC C. Budejovice C 2030 0
2009/2010 9 SO TJ Tatran Prachatice 1975 Glaser Jiří ROYAL Ceske Budejovice 2135 0
2009/2010 2 SO TJ Tatran Prachatice 1975 Trepka Jan Sokol Tabor C 2122 0
2009/2010 1 SO TJ Tatran Prachatice 1975 Fiala Jan TRAXLER Veseli nad Luznici 2094 0
2008/2009 11 Tatran Prachatice B 1969 Kellner Petr Sokol DDM Pisek 1905 ½
2008/2009 5 Tatran Prachatice B 1969 Hejl Jaroslav TRAXLER Veseli nad Luznici B 2070 1
2008/2009 3 Tatran Prachatice B 1969 Maryška Václav SK Ceský Krumlov B 1934 0
2008/2009 2 Tatran Prachatice B 1969 Zabloudil František Silon Sezimovo Usti 1875 1
2008/2009 1 Tatran Prachatice B 1969 Bernáth Štefan Sachový spolek Bechyne B 1952 1
2008/2009 11 Tatran Prachatice 1969 Kukla Petr SK Cesky Krumlov 2131 0
2008/2009 10 Tatran Prachatice 1969 Janovský Martin Traxler Veseli n.Luzn. 1970 1
2008/2009 9 Tatran Prachatice 1969 Janeba Petr CZ Strakonice 1872 0
2008/2009 7 Tatran Prachatice 1969 Bartoš Alois Sokol Tabor B 2067 0
2008/2009 6 Tatran Prachatice 1969 Brčák Marek Sokol Tabor C 1960 1
2008/2009 5 Tatran Prachatice 1969 Straka Zdeněk SK Tyn n.Vlt. 1881 0
2008/2009 4 Tatran Prachatice 1969 Mazur David Reality Hornak Bechyne 1969 0
2008/2009 3 Tatran Prachatice 1969 Richtr Zdeněk Royal Ceske Budejovice 2142 ½
2008/2009 1 Tatran Prachatice 1969 Chval Petr Slovan Jindrichuv Hradec 1929 1
2007/2008 11 ŠO TJ Tatran Prachatice 1565 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1715 1
2007/2008 9 ŠO TJ Tatran Prachatice 1565 Horký Jiří ČZ Strakonice C 1501 0
2007/2008 8 ŠO TJ Tatran Prachatice 1565 Zachař Jaroslav TJ Royal Č.Budějovice 1792 0
2007/2008 7 ŠO TJ Tatran Prachatice 1565 Pultr Evžen ŠO Mikrochem Třeboň 1677 1
2007/2008 6 ŠO TJ Tatran Prachatice 1565 Šimeček Josef Silon Sezimovo Ústí 1799 1
2007/2008 3 ŠO TJ Tatran Prachatice 1565 Šauer Pavel ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1100 ½
2007/2008 2 ŠO TJ Tatran Prachatice 1565 Hejl Vojtěch Beseda Veselí nad Lužnicí B 1
2007/2008 1 ŠO TJ Tatran Prachatice 1565 Kapoun Karel TJ Spartak Počátky 1575 1
2007/2008 9 TATRAN Prachatice "C" 1565 Růžička Tomáš SOKOL DDM Platan Písek "D" 1608 ½
2007/2008 8 TATRAN Prachatice "C" 1565 Hůle František SOKOL Čkyně 1756 1
2007/2008 7 TATRAN Prachatice "C" 1565 Jareš Jiří SOKOL Platan Písek "C" 1866 ½
2007/2008 5 TATRAN Prachatice "C" 1565 Burian Petr ČZ Strakonice "D" 1623 1
2007/2008 4 TATRAN Prachatice "C" 1565 Waage Herbert ŠK Týn n/Vltavou "C" 1353 1
2007/2008 3 TATRAN Prachatice "C" 1565 Valtr Filip ŠK Týn n/Vltavou "B" 1719 0
2007/2008 2 TATRAN Prachatice "C" 1565 Sedlecký Václav TATRAN Volary 1465 1
2007/2008 1 TATRAN Prachatice "C" 1565 Brych Jiří TATRAN Prachatice "B" 1250 1
2006/2007 9 ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1566 Jelínek Miroslav TJ Spartak Počátky 1427 1
2006/2007 7 ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1566 Pikhart Miroslav Sokol Tábor "D" 0
2006/2007 5 ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1566 Tácha Jan Šachklub Velešín 1
2006/2007 3 ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1566 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice "B" 1816 0
2006/2007 8 ŠO TATRAN Prachatice "C" 1566 Moravčík Václav ŠK Týn n/Vltavou "B" 1314 1
2006/2007 7 ŠO TATRAN Prachatice "C" 1566 Král Ladislav ŠK Týn n/Vltavou "C" 1547 ½
2006/2007 6 ŠO TATRAN Prachatice "C" 1566 Růžička Tomáš SOKOL Platan Písek "D" 1611 ½
2006/2007 5 ŠO TATRAN Prachatice "C" 1566 Pospíšil Jindřich ČZ Strakonice "C" 1736 0
2006/2007 3 ŠO TATRAN Prachatice "C" 1566 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice Rebelové 1711 ½