Hráč Sýkora Karel

Sýkora Karel

User Pic
Jméno: Sýkora Karel
Oddíl: TJ Jiskra Třeboň
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1758
Elo mezinárodní: 1713
ID: 11605
FIDE ID: 393134
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Jiskra Třeboň 1713 1758 Petrášek David Olympia České Budějovice Kings 1535 1493 1
2019/2020 1 Jiskra Třeboň 1713 1758 Pícha Lukáš Traxler Veselí n.Lužn. B 0 1207 1
2018/2019 7 TJ Jiskra Třeboň 1713 1756 Volf Vojtěch Sokol Tábor D 0 1085 1
2018/2019 6 TJ Jiskra Třeboň 1713 1756 Přibyl Jiří ŠACHklub Tábor Mládí 1 1126 1238 1
2018/2019 5 TJ Jiskra Třeboň 1713 1756 Kapoun Karel Spartak Počátky 1638 1632 1
2018/2019 4 TJ Jiskra Třeboň 1713 1756 Žilavá Anežka ŠACHklub Tábor Mládí 2 1270 1363 1
2018/2019 3 TJ Jiskra Třeboň 1713 1756 Hajíček Jakub Traxler Veselí nad Luž. B 0 1162 1
2018/2019 1 TJ Jiskra Třeboň 1713 1756 Jírovec Jakub ŠS Mild Bivoj Bechyně B 0 1127 ½
2017/2018 7 TJ Jiskra Třeboň 1750 1813 Landa Jiří DDM Písek 1922 1910 0
2017/2018 6 TJ Jiskra Třeboň 1750 1813 Kůta Miroslav ČZ Strakonice D 1784 1752 1
2017/2018 5 TJ Jiskra Třeboň 1750 1813 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1874 1791 0
2017/2018 4 TJ Jiskra Třeboň 1750 1813 Hejda Martin VŠTE České Budějovice C 1724 1738 ½
2017/2018 3 TJ Jiskra Třeboň 1750 1813 Váhala Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1851 1853 0
2017/2018 1 TJ Jiskra Třeboň 1750 1813 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1877 1826 ½
2017/2018 7 TJ Jiskra Třeboň 1706 1758 Mrňa Milan Spartak Soběslav A 1751 1820 ½
2017/2018 6 TJ Jiskra Třeboň 1706 1758 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1830 1828 ½
2017/2018 5 TJ Jiskra Třeboň 1701 1758 David Karel SK Sezimovo Ústí 1820 1854 0
2017/2018 4 TJ Jiskra Třeboň 1701 1758 Váhala Tomáš ŠK Týn nad Vltavou 1772 1750 0
2017/2018 2 TJ Jiskra Třeboň 1701 1758 Krch Lukáš Sokol Tábor C 1852 1865 0
2017/2018 1 TJ Jiskra Třeboň 1766 1783 Hák David ŠACHklub Tábor 1903 1924 0
2016/2017 7 Jiskra Třeboň 1750 1813 Jareš Jiří Šachklub Písek 1879 1899 0
2016/2017 6 Jiskra Třeboň 1750 1813 Kotál Václav ČZ Strakonice C 1908 1887 0
2016/2017 5 Jiskra Třeboň 1750 1813 Chval Petr Royal České Budějovice 1931 1953 ½
2016/2017 4 Jiskra Třeboň 1750 1813 Kohout Jan Spartak Kaplice 1744 0
2016/2017 3 Jiskra Třeboň 1750 1813 Habeš Jiří ŠS Bechyně B 1568 ½
2016/2017 2 Jiskra Třeboň 1750 1813 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor C 1863 1891 ½
2016/2017 1 Jiskra Třeboň 1750 1813 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1731 0
2016/2017 7 Jiskra Třeboň 1750 1813 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor C 1863 1891 ½
2016/2017 6 Jiskra Třeboň 1750 1813 David Karel Silon Sezimovo Ústí 1874 1869 ½
2016/2017 5 Jiskra Třeboň 1750 1813 Machálek Martin ŠK Týn n.Vlt. 1846 1
2016/2017 4 Jiskra Třeboň 1750 1813 Vondrášek František Spartak Soběslav 1768 1768 1
2016/2017 3 Jiskra Třeboň 1750 1813 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1506 1
2016/2017 2 Jiskra Třeboň 1750 1813 Habeš Jiří ŠS Bechyně B 1568 ½
2016/2017 1 Jiskra Třeboň 1750 1813 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1731 0
2015/2016 7 Jiskra Třeboň 1750 1813 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1686 1743 0
2015/2016 6 Jiskra Třeboň 1750 1813 Hostaša Petr Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 ½
2015/2016 5 Jiskra Třeboň 1750 1813 Alexa Jaroslav Reality Horňák Bechyně B 1759 1811 0
2015/2016 4 Jiskra Třeboň 1750 1813 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1809 1840 0
2015/2016 3 Jiskra Třeboň 1750 1813 Kadlecová Andrea ŠACHklub Tábor 1658 0
2015/2016 2 Jiskra Třeboň 1750 1813 Königsmark Václav Slovan Jindř. Hradec B 1731 0
2015/2016 1 Jiskra Třeboň 1750 1813 Valtr Filip ŠK Týn n. Vlt. 1914 1819 0
2015/2016 7 Jiskra Třeboň 1750 1813 Durchan Milan Royal České Budějovice 1802 1793 ½
2015/2016 6 Jiskra Třeboň 1750 1813 Německý Jan ŠK Blanský les 1577 1553 ½
2015/2016 5 Jiskra Třeboň 1750 1813 Hájek Bohumír ČZ Strakonice C 1690 1710 ½
2015/2016 4 Jiskra Třeboň 1750 1813 Novák Josef QCC České Budějovice C 1785 1811 ½
2015/2016 3 Jiskra Třeboň 1750 1813 Valtr Filip ŠK Týn nad Vltavou 1914 1819 1
2015/2016 2 Jiskra Třeboň 1750 1813 Hostaša Petr Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 ½
2015/2016 1 Jiskra Třeboň 1750 1813 Alexa Jaroslav Reality Horňák Bechyně B 1759 1811 ½
2014/2015 9 Jiskra Třeboň 1835 Malý Pavel ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 ½
2014/2015 8 Jiskra Třeboň 1835 Zeman Petr Slovan Jindřichův Hradec B 1795 0
2014/2015 7 Jiskra Třeboň 1835 Mařík Miloslav Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 0
2014/2015 6 Jiskra Třeboň 1835 Krbúšik Marián Silon Sezimovo Ústí 1946 1949 ½
2014/2015 5 Jiskra Třeboň 1835 Otradovec Luboš Sokol Tábor C 1823 1846 0
2014/2015 2 Jiskra Třeboň 1835 Eder Antonín Spartak Počátky 1531 1485 1
2014/2015 1 Jiskra Třeboň 1835 Machálek Martin ŠK Týn n. Vlt. 1849 ½
2014/2015 5 Jiskra Třeboň 1835 Havlíček Jiří QCC České Budějovice D 1665 1880 1
2014/2015 3 Jiskra Třeboň 1835 Tesař Jiří QCC České Budějovice C 1784 ½
2014/2015 2 Jiskra Třeboň 1835 Malý Pavel ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 ½
2014/2015 1 Jiskra Třeboň 1835 Eder Antonín Spartak Počátky 1531 1485 1
2013/2014 5 Jiskra Třeboň 1826 Uhl Robert ŠK Týn nad Vltavou 1693 1
2013/2014 4 Jiskra Třeboň 1826 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice C 1779 0
2013/2014 3 Jiskra Třeboň 1826 Gutwirth Jan Traxler Veselí n.Lužn. B 1670 1
2013/2014 2 Jiskra Třeboň 1826 Junek Vladimír QCC České Budějovice C 1704 1
2013/2014 1 Jiskra Třeboň 1826 Alexa Jaroslav ŠS Bechyně B 1877 1877 ½
2013/2014 7 TJ Jiskra Třeboň 1826 Gutwirth Jan TRAXLER Veselí n/l B 1670 1
2013/2014 6 TJ Jiskra Třeboň 1826 Lefler Václav Spartak Kaplice 1657 1
2013/2014 5 TJ Jiskra Třeboň 1826 Mrňa Milan Spartak Soběslav A 1906 1906 ½
2013/2014 4 TJ Jiskra Třeboň 1826 Růžička Zdeněk Slovan Jindřichův Hradec B 1693 1
2013/2014 2 TJ Jiskra Třeboň 1826 Junek Vladimír QCC České Budějovice C 1704 1
2013/2014 1 TJ Jiskra Třeboň 1826 Rolinek František Slávia České Budějovice 1769 0
2012/2013 9 ŠO Třeboň 1805 Pouzar František Sokol Ledenice 1327 1
2012/2013 7 ŠO Třeboň 1805 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec C 1584 1
2012/2013 6 ŠO Třeboň 1805 Štěch Pavel QCC České Budějovice F 1510 1
2012/2013 5 ŠO Třeboň 1805 Bauer Vojtěch QCC České Budějovice H 1317 1
2012/2013 4 ŠO Třeboň 1805 Kaňka Matěj QCC České Budějovice G 1274 1
2012/2013 3 ŠO Třeboň 1805 Šourek Vladimír Spartak Soběslav B 1764 1697 1
2012/2013 2 ŠO Třeboň 1805 Vodák David Traxler Veselí n.Lužn. C 1000 1
2012/2013 1 ŠO Třeboň 1805 Kadlecová Andrea Šachklub České Budějovice 1625 1
2011/2012 9 ŠO Trebon 1783 Šafránek Václav Vltavín Besednice 1766 ½
2011/2012 8 ŠO Trebon 1783 Kutnar Václav Slovan Jindrichuv Hradec C 1587 1
2011/2012 7 ŠO Trebon 1783 Tajmr Vladimír Šachový klub Suchdol nad Lužnicí 1490 1
2011/2012 5 ŠO Trebon 1783 Jindra Josef Sokol Ledenice 1615 1
2011/2012 4 ŠO Trebon 1783 Fuciman Marcel TRAXLER Veselí nad Lužnicí C 1534 1
2011/2012 2 ŠO Trebon 1783 Eder Antonín Spartak Pocátky B 1574 1574 1
2011/2012 1 ŠO Trebon 1783 Janošťák Jiří Spartak Kaplice B 1764 1
2010/2011 9 Jiskra Trebon A 1778 Tajmr Vladimír Sokol Suchdol nad Lužnicí 1490 1
2010/2011 8 Jiskra Trebon A 1778 Hájek Vladimír Spartak Pocátky B 1564 1
2010/2011 7 Jiskra Trebon A 1778 Hejl Jaroslav TRAXLER Veselí nad Lužnicí B 2028 0
2010/2011 6 Jiskra Trebon A 1778 Jirků Jaroslav Slovan Jindrichuv Hradec C 1747 1
2010/2011 5 Jiskra Trebon A 1778 Janošťák Jiří Spartak Kaplice B 1791 0
2010/2011 4 Jiskra Trebon A 1778 Jindra Josef Sokol Ledenice 1571 0
2010/2011 3 Jiskra Trebon A 1778 Sýkora Ladislav TRAXLER Veselí nad Lužnicí C 1722 1
2010/2011 2 Jiskra Trebon A 1778 Šafránek Václav Vltavín Besednice 1743 1
2010/2011 1 Jiskra Trebon A 1778 Dufek Tomáš Jiskra Trebon B 1497 1
2009/2010 9 Jiskra Třeboň A 1757 Jindra Josef Sokol Ledenice 1552 1
2009/2010 8 Jiskra Třeboň A 1757 Hochmann Vladimír TRAXLER Veselí nad Lužnicí B 1750 1
2009/2010 7 Jiskra Třeboň A 1757 Tajmr Vladimír Sokol Suchdol nad Lužnicí 1500 1
2009/2010 6 Jiskra Třeboň A 1757 Lauko Marián Spartak Kaplice 1958 1
2009/2010 5 Jiskra Třeboň A 1757 Jelínek Miroslav Spartak Počátky B 1450 1
2009/2010 4 Jiskra Třeboň A 1757 Mička Ondřej TRAXLER Veselí nad Lužnicí C 1360 1
2009/2010 3 Jiskra Třeboň A 1757 Dufek Tomáš Jiskra Třeboň B 1489 1
2009/2010 1 Jiskra Třeboň A 1757 Korčák Arnošt Vltavín Besednice 1711 0
2008/2009 9 ŠO Mikrochem Třeboň 1752 Šourek Martin ŠACHklub Tábor A 1445 1
2008/2009 8 ŠO Mikrochem Třeboň 1752 Pytlik Ladislav TJ Spartak Mas Sezimovo Ústí B 1596 1
2008/2009 7 ŠO Mikrochem Třeboň 1752 Malý Jan Reality Horňák Bechyně C 1000 1
2008/2009 6 ŠO Mikrochem Třeboň 1752 Polakovič Ján Sokol Suchdol nad Lužnicí 1526 1
2008/2009 5 ŠO Mikrochem Třeboň 1752 Vondrášek František Spartak Soběslav B 1719 0
2008/2009 4 ŠO Mikrochem Třeboň 1752 Žilavý Jan ŠACHklub Tábor C 1250 1
2008/2009 3 ŠO Mikrochem Třeboň 1752 Bartos Jan Slovan Jindřichův Hradec B 1899 ½
2008/2009 1 ŠO Mikrochem Třeboň 1752 Mička Ondřej TRAXLER Veselí nad Lužnicí C 1303 1
2007/2008 11 ŠO Mikrochem Třeboň 1736 Novotný Pavel Silon Sezimovo Ústí 1816 ½
2007/2008 10 ŠO Mikrochem Třeboň 1736 Hemmer Lubomír Sokol Chvalšiny 1600 1
2007/2008 9 ŠO Mikrochem Třeboň 1736 Fučíková Leona Sokol Tábor D 1624 ½
2007/2008 8 ŠO Mikrochem Třeboň 1736 Durchan Milan ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1715 1
2007/2008 7 ŠO Mikrochem Třeboň 1736 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice 1829 1
2007/2008 6 ŠO Mikrochem Třeboň 1736 Kapoun Karel TJ Spartak Počátky 1575 ½
2007/2008 5 ŠO Mikrochem Třeboň 1736 Vondrášek František Spartak Soběslav 1700 ½
2007/2008 4 ŠO Mikrochem Třeboň 1736 Smetana Jan ŠK Český Krumlov B 1544 0
2007/2008 3 ŠO Mikrochem Třeboň 1736 Hájek Bohumír ČZ Strakonice C 1
2007/2008 2 ŠO Mikrochem Třeboň 1736 Bareš Jiří TJ Royal Č.Budějovice 1732 1
2007/2008 1 ŠO Mikrochem Třeboň 1736 Maříková Jana Beseda Veselí nad Lužnicí B 1555 1
2006/2007 11 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1751 Hájek Vladimír TJ Spartak Počátky 1557 ½
2006/2007 10 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1751 Lainka Bernard ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1797 0
2006/2007 9 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1751 Pouch Milan Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1801 0
2006/2007 8 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1751 Fučíková Leona Sokol Tábor "D" 1656 0
2006/2007 7 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1751 Šimek Vladimír Sokol Platan Písek "B" 1774 ½
2006/2007 6 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1751 Kašpar Jaroslav Šachklub Velešín 1743 1
2006/2007 5 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1751 Vondrášek František Spartak Soběslav "A" 1717 1
2006/2007 4 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1751 Žáček Jiří ČZ Strakonice "B" 1836 0
2006/2007 3 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1751 Smažík Filip Royal České Budějovice 1652 ½
2006/2007 2 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1751 Junek Vladimír QCC České Budějovice "D" 1647 1
2005/2006 11 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1747 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1849 0
2005/2006 10 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1747 Růžička Tomáš Sokol Písek "C" 1577 0
2005/2006 9 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1747 Kovář Jiří Spartak Soběslav "A" 1743 ½
2005/2006 8 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1747 Morávek Jiří TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1841 1
2005/2006 7 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1747 Hochmann Vladimír ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1749 0
2005/2006 6 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1747 Wimberský Antonín Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1710 1
2005/2006 5 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1747 Fučíková Leona Sokol Tábor "D" 1677 1
2005/2006 4 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1747 Měsíček Josef TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1685 0
2005/2006 3 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1747 Pospíšil Jindřich ČZ Strakonice "B" 1734 1
2005/2006 2 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1747 Veselý Roman ČZ Strakonice "C" 1790 1