Hráč Šťastný Vratislav

Šťastný Vratislav

User Pic
Jméno: Šťastný Vratislav
Oddíl: Šachový spolek Bechyně
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1899
Elo mezinárodní: 1917
ID: 2473
FIDE ID: 342408
Rok narození: 1959
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1917 1899 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1812 1776 ½
2019/2020 5 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1924 1889 Šimůnek Jakub Šimon VŠTE České Budějovice 1598 1644 ½
2019/2020 4 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1918 1889 Tůmová Anna Šachklub Tábor 1764 1708 1
2019/2020 1 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1913 1889 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec 1700 1738 1
2018/2019 11 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1915 1878 Rolinek František VŠTE České Budějovice A 1852 1825 ½
2018/2019 10 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1914 1878 Černý Karel ŠO TJ Tatran Prachatice A 0 1512 1
2018/2019 9 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1914 1878 Zeman Petr Slovan Jindřichův Hradec 1961 1906 ½
2018/2019 8 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1910 1878 David Karel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1820 1825 1
2018/2019 7 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1910 1878 Straka Zdeněk ŠACHklub NN Písek B 1759 1744 ½
2018/2019 6 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1902 1878 Berkovec Jakub VŠTE České Budějovice B 0 1048 1
2018/2019 5 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1902 1878 Novák Václav ČZ Strakonice B 1815 1850 1
2018/2019 1 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1902 1878 Kašpárek Jaromír ŠK Český Krumlov 1892 1859 ½
2017/2018 7 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1941 1890 Lomský Radek VŠTE České Budějovice C 1787 1764 ½
2017/2018 5 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1941 1890 Novák Václav ČZ Strakonice D 1745 ½
2017/2018 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1941 1890 Landa Jiří DDM Písek 1922 1910 1
2017/2018 11 ŠS Bechyně 1909 1884 Šlajs Pavel Tatran Prachatice 1785 1801 ½
2017/2018 9 ŠS Bechyně 1902 1884 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1871 1856 ½
2017/2018 6 ŠS Bechyně 1910 1884 Hryzbil František ČZ Strakonice A 0 1767 ½
2017/2018 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1910 1884 Odehnal Jaroslav ŠACHklub Tábor 1967 1954 0
2017/2018 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1909 1884 Mrňa Milan Spartak Soběslav A 1745 1820 1
2015/2016 11 ŠSRH Bechyně 1941 1890 Kovář Jiří Spartak Soběslav 1758 1756 1
2015/2016 10 ŠSRH Bechyně 1941 1890 Švec Vítězslav ČZ Strakonice 1700 1700 0
2015/2016 9 ŠSRH Bechyně 1941 1890 Hlavsa Filip Šk Písek B 1947 1932 ½
2015/2016 8 ŠSRH Bechyně 1941 1890 Kašpárek Jaromír Šk Český Krumlov 1848 1848 1
2015/2016 7 ŠSRH Bechyně 1941 1890 Žilavý Jan Sokol Tábor B 2016 2033 0
2015/2016 6 ŠSRH Bechyně 1941 1890 Hejl Vojtěch Traxler Veselí nad Lužnicí 1546 1
2015/2016 2 ŠSRH Bechyně 1941 1890 Rolinková Lucie Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 1
2014/2015 11 Šachový spolek Reality Bechyně A 1917 1899 Pekarovič Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec 1875 1871 ½
2014/2015 9 Šachový spolek Reality Bechyně A 1845 1856 Švec Vítězslav ČZ Strakonice B 1514 1
2014/2015 7 Šachový spolek Reality Bechyně A 1845 1856 Majer František ŠK Český Krumlov 1701 1631 1
2014/2015 6 Šachový spolek Reality Bechyně A 1845 1856 Kouba Pavel QCC České Budějovice B 1823 1821 1
2014/2015 5 Šachový spolek Reality Bechyně A 1845 1856 Podlešák Pavel Spartak Soběslav 1792 1650 1
2014/2015 4 Šachový spolek Reality Bechyně A 1845 1856 Novák Lukáš Sokol Tábor B 1695 1675 1
2014/2015 3 Šachový spolek Reality Bechyně A 1845 1856 Veselý Roman ČZ Strakonice A 1872 1854 1
2014/2015 2 Šachový spolek Reality Bechyně A 1845 1856 Růžička Tomáš DDM Písek B 1764 1733 1
2013/2014 11 Šs Reality Horňák Bechyně A 1804 1840 Hřídel Marek Šachklub Písek B 1916 ½
2013/2014 10 Šs Reality Horňák Bechyně A 1804 1840 Hochmann Vladimír Traxler Veselí nad Lužnicí A 1826 1749 1
2013/2014 9 Šs Reality Horňák Bechyně A 1804 1840 Otradovec Luboš Sokol Tábor C 1820 1839 ½
2013/2014 8 Šs Reality Horňák Bechyně A 1804 1840 Petr Josef TJ Silon Sezimovo Ústí 1754 1746 1
2013/2014 7 Šs Reality Horňák Bechyně A 1804 1840 Bican Dominik DDM Písek B 1715 1
2013/2014 6 Šs Reality Horňák Bechyně A 1804 1840 Novák Martin ČZ Strakonice B 1728 1798 1
2013/2014 3 Šs Reality Horňák Bechyně A 1804 1840 Tesař Jiří Qcc České Budějovice B 1758 0
2013/2014 2 Šs Reality Horňák Bechyně A 1804 1840 Jirásko Martin TJ Spartak Sezimovo Ústí 1429 1
2012/2013 11 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1851 Valášek Jakub ČZ Strakonice "B" 1699 1
2012/2013 10 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1851 Drábek Miloslav Šachklub Písek "B" 2023 2001 ½
2012/2013 9 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1851 Zabloudil František TJ Silon Sezimovo Ústí 1885 1838 ½
2012/2013 8 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1851 Petkov Andon Spartak Soběslav 1834 1766 ½
2012/2013 7 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1851 Pikhart Miroslav Sokol Tábor "C" 1860 ½
2012/2013 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1851 Vlach Martin ČZ Strakonice "A" 1950 1923 0
2012/2013 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1851 Gutwirth Jan Traxler Veselí nad Lužnicí 1691 ½
2012/2013 3 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1851 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1936 1938 ½
2012/2013 2 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1851 Punčochář Jiří QCC České Budějovice "B" 1940 1973 0
2012/2013 1 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1851 Novák Jiří TJ Spartak Sezimovo Ústí 1919 1927 0
2011/2012 11 ŠS Bechyně 1854 Straka Zdeněk Sokol Tábor B 1981 1896 ½
2011/2012 10 ŠS Bechyně 1854 Pospíšil Jindřich ČZ Strakonice B 1689 1
2011/2012 9 ŠS Bechyně 1854 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1733 1726 0
2011/2012 8 ŠS Bechyně 1854 Suchý Jiří Spartak Počátky 1656 ½
2011/2012 7 ŠS Bechyně 1854 Zachař Jaroslav SK Royal České Budějovice 1842 ½
2011/2012 6 ŠS Bechyně 1854 Trčka Václav Spartak Soběslav 1884 ½
2011/2012 5 ŠS Bechyně 1854 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1913 1921 ½
2011/2012 3 ŠS Bechyně 1854 Sýkora Ladislav Traxler Veselí n.Lužn. 1832 1832 1
2011/2012 2 ŠS Bechyně 1854 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 1952 0
2011/2012 1 ŠS Bechyně 1854 Jareš Jiří Šachklub Písek B 1886 ½
2010/2011 11 Reality Horňák Bechyně 1858 Hájek Vladimír Spartak Počátky 1564 1
2010/2011 10 Reality Horňák Bechyně 1858 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1794 ½
2010/2011 9 Reality Horňák Bechyně 1858 Sporka Božetěch Sokol Platan Písek B 1793 0
2010/2011 6 Reality Horňák Bechyně 1858 Soucha Štěpán ČZ Strakonice 1898 ½
2010/2011 5 Reality Horňák Bechyně 1858 Severa Jiří Sokol Tábor C 1594 ½
2010/2011 3 Reality Horňák Bechyně 1858 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1700 1
2010/2011 2 Reality Horňák Bechyně 1858 Lomský Josef Royal České Budějovice 1756 1
2010/2011 1 Reality Horňák Bechyně 1858 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1679 ½
2009/2010 11 REALITY HORNAK Bechyne 1847 Dort Pavel QCC Ceske Budejovice B 1819 1
2009/2010 10 REALITY HORNAK Bechyne 1847 Pytlik Ladislav TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1600 1
2009/2010 7 REALITY HORNAK Bechyne 1847 Lomský Radek ROYAL Ceske Budejovice 1767 ½
2009/2010 5 REALITY HORNAK Bechyne 1847 Staněk Michal SO TJ Tatran Prachatice 1549 1
2009/2010 3 REALITY HORNAK Bechyne 1847 Mička Ondřej TRAXLER Veseli nad Luznici 1360 1
2009/2010 1 REALITY HORNAK Bechyne 1847 Hobl Stanislav CZ Strakonice B 1837 ½
2008/2009 11 Reality Hornak Bechyne 1879 Matějka Radek Sokol Platan Pisek B 1951 ½
2008/2009 9 Reality Hornak Bechyne 1879 Krch Lukáš Sokol Tabor C 1851 0
2008/2009 8 Reality Hornak Bechyne 1879 Říha Martin SK Tyn n.Vlt. 1952 0
2008/2009 6 Reality Hornak Bechyne 1879 Kříha Pavel Royal Ceske Budejovice 1857 ½
2008/2009 5 Reality Hornak Bechyne 1879 David Karel Spartak MAS Sezimovo Usti 1844 0
2008/2009 4 Reality Hornak Bechyne 1879 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1907 ½
2008/2009 3 Reality Hornak Bechyne 1879 Pahorecký Jiří SK Cesky Krumlov 1998 0
2008/2009 2 Reality Hornak Bechyne 1879 Mařík Miloslav Traxler Veseli n.Luzn. 1922 0
2007/2008 10 Reality Horňák Bechyně 1872 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1811 ½
2007/2008 9 Reality Horňák Bechyně 1872 Kašpárek Jaromír ŠK Český Krumlov 1766 ½
2007/2008 8 Reality Horňák Bechyně 1872 Pytlik Ladislav Spartak MAS Sez. Ústí 1591 1
2007/2008 6 Reality Horňák Bechyně 1872 Blatský Libor ČZ Strakonice A 1935 ½
2007/2008 5 Reality Horňák Bechyně 1872 Kouba Pavel QCC Č. Budějovice C 1667 1
2007/2008 4 Reality Horňák Bechyně 1872 Samec František Beseda Veselí n.Lužn. 1614 1
2007/2008 3 Reality Horňák Bechyně 1872 Krch Lukáš Sokol Tábor C 1734 ½
2007/2008 2 Reality Horňák Bechyně 1872 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. 1719 1
2006/2007 11 Reality Horňák Bechyně 1916 Dudlíček Josef Spartak MAS Sezimovo Ústí 1847 0
2006/2007 10 Reality Horňák Bechyně 1916 Sýkora Ladislav Beseda Veselí nad Lužnicí 1703 ½
2006/2007 9 Reality Horňák Bechyně 1916 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1721 ½
2006/2007 8 Reality Horňák Bechyně 1916 Jeníček Jaromír ŠK Český Krumlov A 1713 0
2006/2007 7 Reality Horňák Bechyně 1916 Durchan Milan QCC České Budějovice C 1741 ½
2006/2007 6 Reality Horňák Bechyně 1916 Valtr Filip ŠK Týn nad Vltavou 1693 ½
2006/2007 5 Reality Horňák Bechyně 1916 Brčák Marek Sokol Tábor C 1702 1
2006/2007 4 Reality Horňák Bechyně 1916 Matějka Radek Sokol Platan Písek 1887 0
2006/2007 3 Reality Horňák Bechyně 1916 Veselý Roman ČZ Strakonice 1792 1
2006/2007 2 Reality Horňák Bechyně 1916 Šedivý Roman ŠK Český Krumlov B 1419 1
2006/2007 1 Reality Horňák Bechyně 1916 Kříha Pavel QCC České Budějovice B 1827 0
2005/2006 11 Reality Horňák Bechyně 1927 Faifr Ladislav Sokol Písek B 2066 ½
2005/2006 10 Reality Horňák Bechyně 1927 Ducho Adam Spartak MAS Sezimovo Ústí 1702 ½
2005/2006 9 Reality Horňák Bechyně 1927 Chalupský Josef Loko DKV České Budějovice B 1771 1
2005/2006 8 Reality Horňák Bechyně 1927 Hochmann Vladimír Beseda Veselí nad Lužnicí 1749 ½
2005/2006 7 Reality Horňák Bechyně 1927 Rödling Robert ŠK Český Krumlov 1884 0
2005/2006 6 Reality Horňák Bechyně 1927 Černý Miloš Tatran Prachatice 1729 1
2005/2006 4 Reality Horňák Bechyně 1927 Hradecký Roman ČZ Strakonice 1974 0
2005/2006 3 Reality Horňák Bechyně 1927 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 1982 ½
2005/2006 1 Reality Horňák Bechyně 1927 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1965 ½