Hráč Malý Pavel

Malý Pavel

User Pic
Jméno: Malý Pavel
Oddíl: Šachový spolek Bechyně
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1902
Elo mezinárodní: 1907
ID: 14398
FIDE ID: 342092
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1899 1897 Zikmund Alexandr ŠO TJ Tatran Prachatice A 1829 1810 1
2018/2019 8 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1898 1897 Novák Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1868 1859 ½
2018/2019 6 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1899 1897 Hejda Ondřej VŠTE České Budějovice B 0 1100 1
2018/2019 5 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1899 1897 Němec Roman ČZ Strakonice B 1791 1742 ½
2018/2019 4 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1874 1877 Loskot Petr Sokol Tábor B 2014 2032 ½
2018/2019 3 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1874 1877 Bureš Jiří DDM Písek B 1972 1999 0
2018/2019 2 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1874 1877 Chval Zdeněk QCC České Budějovice B 2146 2092 ½
2018/2019 1 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1873 1877 Moronga Jan ŠK Český Krumlov 1905 1902 ½
2018/2019 4 ŠK Týn nad Vltavou 1898 1897 Kaucký Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec C 1547 1534 1
2018/2019 3 ŠK Týn nad Vltavou 1898 1897 Sýkora Ladislav TRAXLER Veselí nad Lužnicí 1794 1791 1
2018/2019 1 ŠK Týn nad Vltavou 1899 1897 Krbúšik Marián SK Sezimovo Ústí 1899 1889 ½
2018/2019 7 ŠK Týn nad Vltavou 1899 1897 Odehnal Jaroslav ŠACHklub Tábor 1955 1946 ½
2018/2019 5 ŠK Týn nad Vltavou 1874 1877 Janovský Martin DDM Písek 1988 1968 1
2018/2019 4 ŠK Týn nad Vltavou 1874 1877 Sýkora Ladislav TRAXLER Veselí nad Lužnicí 1791 1792 1
2018/2019 2 ŠK Týn nad Vltavou 1874 1877 Krbúšik Marián SK Sezimovo Ústí 1893 1887 ½
2017/2018 7 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1869 1872 Hosnedl Matyáš VŠTE České Budějovice C 1581 1675 1
2017/2018 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1869 1872 Beníšek František Royal České Budějovice 1574 1
2017/2018 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1869 1872 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1877 1826 0
2017/2018 11 ŠS Bechyně 1872 1852 Erban Jiří Tatran Prachatice 0 1730 ½
2017/2018 10 ŠS Bechyně 1855 1852 Krbúšik Marián Sokol Tábor B 1899 1889 1
2017/2018 9 ŠS Bechyně 1846 1852 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1816 1819 1
2017/2018 7 ŠS Bechyně 1835 1852 Chval Petr Sn Jindřichův Hradec 1887 1924 ½
2017/2018 6 ŠS Bechyně 1835 1852 Soucha Štěpán ČZ Strakonice A 1820 1784 1
2017/2018 3 ŠS Bechyně 1855 1852 Kaňka Matěj QCC České Budějovice B 1884 1820 0
2017/2018 2 ŠS Bechyně 1855 1869 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2050 2034 0
2017/2018 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1855 1852 Kovář Jiří Spartak Soběslav A 1722 1735 1
2017/2018 4 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1855 1852 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1818 1828 0
2016/2017 7 ŠS Bechyně B 1869 1872 Lauko Marián Spartak Kaplice 1872 1879 1
2016/2017 7 ŠS Bechyně B 1869 1872 Petkov Andon Spartak Soběslav 1818 1780 ½
2016/2017 5 ŠS Bechyně B 1869 1872 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1897 1866 1
2016/2017 1 ŠS Bechyně B 1869 1872 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1787 1782 ½
2015/2016 6 Reality Horňák Bechyně B 1869 1872 Válek Tomáš Sokol Tábor C 1869 1884 ½
2015/2016 4 Reality Horňák Bechyně B 1869 1872 Šedivý Karel Silon Sezimovo Ústí 1793 1776 0
2015/2016 3 Reality Horňák Bechyně B 1869 1872 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1940 1894 0
2015/2016 2 Reality Horňák Bechyně B 1869 1872 Bartoš Alois ŠACHklub Tábor 1976 2027 0
2015/2016 10 ŠSRH Bechyně 1869 1872 Kůta Miroslav ČZ Strakonice 1784 1752 ½
2015/2016 8 ŠSRH Bechyně 1869 1872 Lauko Marián Šk Český Krumlov 1872 1879 1
2015/2016 6 ŠSRH Bechyně 1869 1872 Samec František Traxler Veselí nad Lužnicí 1601 1
2015/2016 3 ŠSRH Bechyně 1869 1872 Landa Jiří DDM Písek B 1922 1910 ½
2015/2016 2 ŠSRH Bechyně 1869 1872 Rolinek František Hraničář Horní Stropnice 1859 1869 ½
2015/2016 7 Reality Horňák Bechyně B 1869 1872 Čipera Josef ČZ Strakonice C 1750 1687 0
2015/2016 6 Reality Horňák Bechyně B 1869 1872 Novák Josef QCC České Budějovice C 1785 1811 ½
2015/2016 5 Reality Horňák Bechyně B 1869 1872 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1874 1791 0
2015/2016 3 Reality Horňák Bechyně B 1869 1872 Šedivý Karel Silon Sezimovo Ústí 1793 1776 ½
2014/2015 9 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 Sýkora Karel Jiskra Třeboň 1835 ½
2014/2015 8 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1820 1845 0
2014/2015 7 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 Kaucký Jaroslav Spartak Počátky 1696 1645 1
2014/2015 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 Valtr Filip ŠK Týn n. Vlt. 1935 1856 ½
2014/2015 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec B 1926 1907 ½
2014/2015 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 Mařík Miloslav Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 0
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1695 1675 1
2014/2015 5 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 Hejda Martin QCC České Budějovice C 1758 1761 1
2014/2015 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 Štěch Pavel QCC České Budějovice D 1570 1706 ½
2014/2015 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 Kaucký Jaroslav Spartak Počátky 1696 1645 1
2014/2015 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 Sýkora Karel Jiskra Třeboň 1835 ½
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 Říčař František ŠK Blanský les 1700 1
2014/2015 7 Šachový spolek Reality Bechyně A 1843 1878 Šimeček Bohumil ŠK Český Krumlov 1506 1
2014/2015 6 Šachový spolek Reality Bechyně A 1843 1878 Hejda Martin QCC České Budějovice B 1758 1761 1
2014/2015 3 Šachový spolek Reality Bechyně A 1843 1878 Soucha Štěpán ČZ Strakonice A 1834 1869 ½
2014/2015 2 Šachový spolek Reality Bechyně A 1843 1878 Hajíček Pavel DDM Písek B 1413 1
2014/2015 1 Šachový spolek Reality Bechyně A 1843 1878 Mareš Daniel Šachklub Písek B 1956 0
2013/2014 4 ŠS Bechyně B 1885 1885 Samec František Traxler Veselí n.Lužn. B 1628 1
2013/2014 1 ŠS Bechyně B 1885 1885 Vrba Miloslav Jiskra Třeboň 1849 ½
2013/2014 6 ŠS Bechyně B 1885 1885 Vaniš Josef Royal CB 2027 2027 ½
2013/2014 3 ŠS Bechyně B 1885 1885 Jareš Jiří Šachklub Písek C 1908 1
2013/2014 9 Šs Reality Horňák Bechyně A 1885 1885 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1647 1699 0
2013/2014 4 Šs Reality Horňák Bechyně A 1885 1885 Žilavý Jan Sokol Tábor B 1809 1810 0
2013/2014 2 Šs Reality Horňák Bechyně A 1885 1885 Lenger Adam TJ Spartak Sezimovo Ústí 1401 1
2012/2013 11 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1859 Hájek Bohumír ČZ Strakonice "B" 1535 1
2012/2013 10 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1859 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek "B" 2005 1982 ½
2012/2013 9 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1859 Novák Rudolf TJ Silon Sezimovo Ústí 1702 1647 1
2012/2013 7 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1859 Budil Miloslav Sokol Tábor "C" 1814 0
2012/2013 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1859 Janeba Petr ČZ Strakonice "A" 1902 1919 1
2012/2013 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1859 Tichý Tomáš Traxler Veselí nad Lužnicí 1250 1
2012/2013 4 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1859 Novák Lukáš Šk Týn nad Vltavou 1626 1683 0
2012/2013 3 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1859 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1946 1924 1
2012/2013 2 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1859 Sýkora Zdeněk QCC České Budějovice "B" 1727 1
2012/2013 10 ŠS Bechyně B 1859 Krystián Miroslav Spartak Počátky 1800 ½
2012/2013 8 ŠS Bechyně B 1859 Novák Josef QCC Č.Budějovice C 1776 1
2012/2013 6 ŠS Bechyně B 1859 Gutwirth Jan TRAXLER Veselí n/L B 1691 1
2012/2013 3 ŠS Bechyně B 1859 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1902 1919 0
2012/2013 2 ŠS Bechyně B 1859 Růžička Zdeněk Slovan Jindřichův Hradec B 1686 1
2012/2013 1 ŠS Bechyně B 1859 Troják Benedikt ŠACHklub Tábor A 1760 1760 1
2011/2012 11 ŠS Bechyně B 1842 Váhala Tomáš ŠK Týn n.Vlt. 1901 1866 0
2011/2012 10 ŠS Bechyně B 1842 Hůle František Tatran Prachatice 1724 1
2011/2012 9 ŠS Bechyně B 1842 Majer František Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1712 1677 1
2011/2012 6 ŠS Bechyně B 1842 Dvořák Pavel QCC České Budějovice C 1681 ½
2011/2012 3 ŠS Bechyně B 1842 Pikhart Miroslav Sokol Tábor C 1827 1
2011/2012 2 ŠS Bechyně B 1842 Soucha Štěpán ČZ Strakonice C 1784 1917 0
2011/2012 1 ŠS Bechyně B 1842 Kašpar Jaroslav Spartak Kaplice 1746 1
2011/2012 9 ŠS Bechyně 1842 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1680 1599 1
2011/2012 5 ŠS Bechyně 1842 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1931 1931 ½
2011/2012 4 ŠS Bechyně 1842 Soucha Štěpán ČZ Strakonice A 1784 1917 ½
2011/2012 3 ŠS Bechyně 1842 Hochmann Vladimír Traxler Veselí n.Lužn. 1802 1784 ½
2011/2012 2 ŠS Bechyně 1842 Kouba Pavel QCC České Budějovice B 1868 1809 1
2010/2011 4 Reality Horňák Bechyně 1848 Krška David QCC České Budějovice B 1865 0
2009/2010 10 REALITY HORNAK Bechyne 1862 Ducho Pavel TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1461 1
2009/2010 4 REALITY HORNAK Bechyne 1862 Sporka Božetěch Sokol Platan Pisek B 1789 ½
2009/2010 2 REALITY HORNAK Bechyne 1862 Chval Petr Slovan Jindrichuv Hradec 1921 0
2009/2010 10 SS Bechyne 1862 Dvořák Pavel QCC C. Budejovice D 1661 0
2009/2010 8 SS Bechyne 1862 Foit Vladimír Spartak Pocatky 1912 ½
2009/2010 7 SS Bechyne 1862 Kutnar Václav Slovan Jindrichuv Hradec B 1584 ½
2009/2010 3 SS Bechyne 1862 Rödling Robert Koberce Kajov 1877 ½
2009/2010 1 SS Bechyne 1862 Kellner Petr DDM Pisek 1914 1
2008/2009 11 Reality Hornak Bechyne 1864 Hlavsa Filip Sokol Platan Pisek B 1895 0
2008/2009 8 Reality Hornak Bechyne 1864 Lenc Bohumil SK Tyn n.Vlt. 1918 1
2008/2009 7 Reality Hornak Bechyne 1864 Vondruš Martin Slovan Jindrichuv Hradec 1893 ½
2008/2009 5 Reality Hornak Bechyne 1864 Ducho Adam Spartak MAS Sezimovo Usti 1700 ½
2008/2009 4 Reality Hornak Bechyne 1864 Tomek Jiří Tatran Prachatice 1868 0
2008/2009 3 Reality Hornak Bechyne 1864 Beter Arnošt SK Cesky Krumlov 1916 ½
2008/2009 2 Reality Hornak Bechyne 1864 Hochmann Vladimír Traxler Veseli n.Luzn. 1740 0
2008/2009 1 Reality Hornak Bechyne 1864 Janeba Petr CZ Strakonice 1872 0
2008/2009 8 Sokol DDM Pisek 1864 Dudlíček Josef Sokol Tabor D 1860 1
2008/2009 5 Sokol DDM Pisek 1864 Petkov Andon Spartak Sobeslav 1818 ½
2008/2009 4 Sokol DDM Pisek 1864 Rödling Robert SK Ceský Krumlov B 1879 1
2008/2009 3 Sokol DDM Pisek 1864 Zabloudil František Silon Sezimovo Usti 1875 ½
2008/2009 1 Sokol DDM Pisek 1864 Veselý Roman CZ Strakonice B 2014 1
2007/2008 11 Reality Horňák Bechyně 1861 Punčochář Jiří QCC Č. Budějovice B 1920 0
2007/2008 9 Reality Horňák Bechyně 1861 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 1950 ½
2007/2008 8 Reality Horňák Bechyně 1861 Petráněk Marian Spartak MAS Sez. Ústí 1613 1
2007/2008 4 Reality Horňák Bechyně 1861 Hochmann Vladimír Beseda Veselí n.Lužn. 1749 ½
2007/2008 3 Reality Horňák Bechyně 1861 Krbúšik Marián Sokol Tábor C 1949 ½
2007/2008 2 Reality Horňák Bechyně 1861 Petkov Andon ŠK Týn n.Vlt. 1830 1
2007/2008 1 Reality Horňák Bechyně 1861 Němec Roman ČZ Strakonice B 1646 0
2007/2008 8 Reality Horňák Bechyně "B" 1861 Pekarovič Jaroslav SPARTAK Sez. Ústí "B" 1914 1
2007/2008 7 Reality Horňák Bechyně "B" 1861 Zabloudil František SOKOL Tábor senioři 1899 ½
2007/2008 4 Reality Horňák Bechyně "B" 1861 Königsmark Václav SLOVAN J.Hradec "B" 1716 ½
2007/2008 1 Reality Horňák Bechyně "B" 1861 Malý Jan Reality Horňák Bechyně "C" 1
2006/2007 8 SOKOL Platan Písek "C" 1911 Pospíšil Jindřich ČZ Strakonice "C" 1736 ½
2006/2007 5 SOKOL Platan Písek "C" 1911 Hanzal Marek ŠK Týn n/Vltavou "B" 1849 0
2006/2007 4 SOKOL Platan Písek "C" 1911 Kučera Miroslav ŠK Týn n/Vltavou "C" 1437 1
2006/2007 3 SOKOL Platan Písek "C" 1911 Růžička Vojtěch SOKOL Platan Písek "D" 1851 0
2006/2007 1 SOKOL Platan Písek "C" 1911 Časta František SOKOL Čkyně "A" 1673 0
2006/2007 10 Reality Horňák Bechyně 1911 Mařík Miloslav Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 1
2006/2007 9 Reality Horňák Bechyně 1911 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1817 ½
2006/2007 8 Reality Horňák Bechyně 1911 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov A 1970 0
2006/2007 5 Reality Horňák Bechyně 1911 Pekárková Eva Sokol Tábor C 1847 0
2006/2007 4 Reality Horňák Bechyně 1911 Kellner Petr Sokol Platan Písek 1891 0
2006/2007 3 Reality Horňák Bechyně 1911 Soucha Štěpán ČZ Strakonice 1835 0
2006/2007 2 Reality Horňák Bechyně 1911 Smetana Jan ŠK Český Krumlov B 1
2006/2007 1 Reality Horňák Bechyně 1911 Dvořák Přemysl QCC České Budějovice B 1979 1
2005/2006 11 Reality Horňák Bechyně 1880 Růžička Vojtěch Sokol Písek B 1855 1
2005/2006 10 Reality Horňák Bechyně 1880 Dudlíček Josef Spartak MAS Sezimovo Ústí 1819 ½
2005/2006 9 Reality Horňák Bechyně 1880 Cuhra Martin Loko DKV České Budějovice B 1996 ½
2005/2006 8 Reality Horňák Bechyně 1880 Gutwirth Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1731 0
2005/2006 7 Reality Horňák Bechyně 1880 Lauko Marián ŠK Český Krumlov 1857 1
2005/2006 6 Reality Horňák Bechyně 1880 Smažík Filip Tatran Prachatice 1633 ½
2005/2006 5 Reality Horňák Bechyně 1880 Orel Josef Sokol Tábor C 1909 ½
2005/2006 4 Reality Horňák Bechyně 1880 Soucha Štěpán ČZ Strakonice 1870 1
2005/2006 3 Reality Horňák Bechyně 1880 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 2070 1
2005/2006 2 Reality Horňák Bechyně 1880 Pilař Miloslav Koberce Kájov 1906 ½
2005/2006 1 Reality Horňák Bechyně 1880 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1868 ½
2005/2006 6 Sokol Písek 1880 Trepka Jan Sokol Tábor 2037 ½