Hráč Houdek Pavel

Houdek Pavel

User Pic
Jméno: Houdek Pavel
Oddíl: Šachový spolek Bechyně
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2058
Elo mezinárodní: 2070
ID: 991
FIDE ID: 321273
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠS Mild Bivoj Bechyně 2070 2058 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2029 2019 ½
2019/2020 1 ŠS Mild Bivoj Bechyně 2069 2058 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2110 2090 ½
2018/2019 11 ŠS Mild Bivoj Bechyně 2077 2041 Bauer Jan VŠTE České Budějovice A 1705 1719 ½
2018/2019 10 ŠS Mild Bivoj Bechyně 2078 2041 Roj Miroslav ŠO TJ Tatran Prachatice A 2060 2076 ½
2018/2019 8 ŠS Mild Bivoj Bechyně 2064 2041 Novák Jiří TJ Spartak Sezimovo Ústí 1914 1884 1
2018/2019 7 ŠS Mild Bivoj Bechyně 2064 2041 Fiala Jan ŠACHklub NN Písek B 1996 2009 1
2018/2019 6 ŠS Mild Bivoj Bechyně 2048 2041 Šimůnek Jakub Šimon VŠTE České Budějovice B 1537 1492 1
2018/2019 5 ŠS Mild Bivoj Bechyně 2048 2041 Kotál Václav ČZ Strakonice B 2219 2189 1
2018/2019 4 ŠS Mild Bivoj Bechyně 2057 2032 Žilavý Jan Sokol Tábor B 2085 2053 0
2018/2019 2 ŠS Mild Bivoj Bechyně 2049 2032 Hess Pavel QCC České Budějovice B 1987 1965 1
2018/2019 1 ŠS Mild Bivoj Bechyně 2037 2032 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov 2093 2074 1
2017/2018 11 ŠS Bechyně 2033 2020 Lainka Bernard Tatran Prachatice 1802 1807 1
2017/2018 10 ŠS Bechyně 2027 2020 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1891 1905 1
2017/2018 8 ŠS Bechyně 2023 2020 Šimek Vladimír Šachklub Písek B 1798 1759 1
2017/2018 1 ŠS Bechyně 2019 2017 Hnilo Petr ČZ Strakonice B 1754 1714 1
2015/2016 11 ŠSRH Bechyně 2073 2058 Janovský Martin Spartak Soběslav 2009 1989 0
2015/2016 10 ŠSRH Bechyně 2073 2058 Spal Milan ČZ Strakonice 2147 2151 ½
2015/2016 7 ŠSRH Bechyně 2073 2058 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2083 2090 0
2015/2016 6 ŠSRH Bechyně 2073 2058 Hejl Jaroslav Traxler Veselí nad Lužnicí 2051 2056 0
2015/2016 3 ŠSRH Bechyně 2073 2058 Hausner Ivan DDM Písek B 2331 2344 0
2015/2016 2 ŠSRH Bechyně 2073 2058 Lacina Adolf Hraničář Horní Stropnice 2108 2119 0
2015/2016 1 ŠSRH Bechyně 2073 2058 Punčochář Jiří QCC Č.Budějovice B 2114 2095 0
2014/2015 11 Šachový spolek Reality Bechyně A 2070 2058 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2101 2090 1
2014/2015 10 Šachový spolek Reality Bechyně A 2064 2046 Borkovec Milan Sokol Tábor 2200 2208 1
2014/2015 9 Šachový spolek Reality Bechyně A 2064 2046 Němec Roman ČZ Strakonice B 1868 1869 1
2014/2015 8 Šachový spolek Reality Bechyně A 2064 2046 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 0
2014/2015 7 Šachový spolek Reality Bechyně A 2064 2046 Korostenski František ŠK Český Krumlov 2188 2162 ½
2014/2015 5 Šachový spolek Reality Bechyně A 2064 2046 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1906 1902 1
2014/2015 4 Šachový spolek Reality Bechyně A 2064 2046 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2072 2067 0
2014/2015 3 Šachový spolek Reality Bechyně A 2064 2046 Lacina Adolf ČZ Strakonice A 2221 2235 0
2014/2015 2 Šachový spolek Reality Bechyně A 2064 2046 Šimeček Alexej DDM Písek B 2111 2108 ½
2014/2015 1 Šachový spolek Reality Bechyně A 2064 2046 Matějka Radek Šachklub Písek B 1972 1980 0
2013/2014 11 Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 Spal Milan Šachklub Písek B 2224 2221 1
2013/2014 10 Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 Maříková Jana Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 ½
2013/2014 8 Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 Krbúšik Marián TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 ½
2013/2014 7 Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 Bretšnajdr Vladimír DDM Písek B 2282 2272 0
2013/2014 6 Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2197 2192 0
2013/2014 5 Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 Klicnar Martin Šk Český Krumlov 2200 2187 ½
2013/2014 4 Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2094 2090 1
2013/2014 3 Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 Vacek Miroslav Qcc České Budějovice B 2033 2042 ½
2013/2014 2 Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 Janda Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 0
2012/2013 10 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2093 2065 Miesbauer Jan Šachklub Písek "B" 1896 1832 0
2012/2013 9 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2093 2065 Šimeček Josef TJ Silon Sezimovo Ústí 1932 1949 1
2012/2013 8 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2093 2065 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1971 1926 ½
2012/2013 7 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2093 2065 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor "C" 2083 2071 ½
2012/2013 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2093 2065 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice "A" 2077 2128 1
2012/2013 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2093 2065 Mařík Miloslav Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 ½
2012/2013 4 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2093 2065 Baloun Tomáš Šk Týn nad Vltavou 1914 1896 0
2012/2013 3 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2093 2065 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2023 2028 0
2012/2013 2 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2093 2065 Mezera Lukáš QCC České Budějovice "B" 2039 2049 0
2012/2013 1 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2093 2065 Hrubý Milan TJ Spartak Sezimovo Ústí 2096 2084 ½
2011/2012 11 ŠS Bechyně 2063 2034 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2075 2071 ½
2011/2012 10 ŠS Bechyně 2063 2034 Němec Roman ČZ Strakonice B 1815 ½
2011/2012 9 ŠS Bechyně 2063 2034 Zabloudil František Silon Sezimovo Ústí 1927 1867 1
2011/2012 8 ŠS Bechyně 2063 2034 Alexa Jaroslav Spartak Počátky 1747 1
2011/2012 7 ŠS Bechyně 2063 2034 Brabec Milan SK Royal České Budějovice 2145 2081 ½
2011/2012 6 ŠS Bechyně 2063 2034 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1907 1907 1
2011/2012 5 ŠS Bechyně 2063 2034 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1827 1860 1
2011/2012 3 ŠS Bechyně 2063 2034 Popelka Oldřich Traxler Veselí n.Lužn. 2111 2092 1
2011/2012 2 ŠS Bechyně 2063 2034 Mezera Lukáš QCC České Budějovice B 2040 2065 1
2011/2012 1 ŠS Bechyně 2063 2034 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek B 2058 2063 ½
2010/2011 11 Reality Horňák Bechyně 2042 Trnka Tomáš Spartak Počátky 1804 1
2010/2011 10 Reality Horňák Bechyně 2042 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2066 ½
2010/2011 9 Reality Horňák Bechyně 2042 Grill Roman Sokol Platan Písek B 2125 0
2010/2011 8 Reality Horňák Bechyně 2042 Maříková Jana Traxler Veselí n.Lužn. 2017 0
2010/2011 7 Reality Horňák Bechyně 2042 Tatran Prachatice 1
2010/2011 6 Reality Horňák Bechyně 2042 Kepka Miloslav ČZ Strakonice 1977 1
2010/2011 5 Reality Horňák Bechyně 2042 Pravdík Kamil Sokol Tábor C 2059 0
2010/2011 4 Reality Horňák Bechyně 2042 Havlíček Jiří QCC České Budějovice B 1934 1
2010/2011 3 Reality Horňák Bechyně 2042 Šimeček Josef Silon Sezimovo Ústí 1938 1
2010/2011 2 Reality Horňák Bechyně 2042 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1863 ½
2010/2011 5 Sokol Tabor B 2042 Kuča Tomáš Sokol Domazlice 1642 1
2010/2011 3 Sokol Tabor B 2042 Chlad Lukáš SSK HerNyr 1868 ½
2010/2011 2 Sokol Tabor B 2042 Loskot Petr Sokol Tabor A 2060 ½
2009/2010 11 REALITY HORNAK Bechyne 2068 Havlíček Jiří QCC Ceske Budejovice B 1922 ½
2009/2010 10 REALITY HORNAK Bechyne 2068 Pekarovič Jaroslav TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1965 1
2009/2010 9 REALITY HORNAK Bechyne 2068 Pravdík Kamil Sokol Tabor C 2015 0
2009/2010 8 REALITY HORNAK Bechyne 2068 Hašek Václav Sokol Tabor B 2025 1
2009/2010 7 REALITY HORNAK Bechyne 2068 Hrdý Roman ROYAL Ceske Budejovice 2093 0
2009/2010 6 REALITY HORNAK Bechyne 2068 Veselý Roman CZ Strakonice A 1948 1
2009/2010 5 REALITY HORNAK Bechyne 2068 Zikmund Alexandr SO TJ Tatran Prachatice 1755 0
2009/2010 4 REALITY HORNAK Bechyne 2068 Grill Roman Sokol Platan Pisek B 2139 0
2009/2010 3 REALITY HORNAK Bechyne 2068 Maříková Jana TRAXLER Veseli nad Luznici 1898 ½
2009/2010 2 REALITY HORNAK Bechyne 2068 Toman Antonín Slovan Jindrichuv Hradec 1850 ½
2009/2010 1 REALITY HORNAK Bechyne 2068 Kůta Miroslav CZ Strakonice B 1774 1
2008/2009 10 Reality Hornak Bechyne 2070 Žárský Kamil Sokol Tabor B 2084 ½
2008/2009 9 Reality Hornak Bechyne 2070 Růžička Aleš Sokol Tabor C 2014 ½
2008/2009 8 Reality Hornak Bechyne 2070 Brom Jiří SK Tyn n.Vlt. 2046 1
2008/2009 6 Reality Hornak Bechyne 2070 Hess Pavel Royal Ceske Budejovice 1900 1
2008/2009 5 Reality Hornak Bechyne 2070 Pekarovič Jaroslav Spartak MAS Sezimovo Usti 1880 ½
2008/2009 4 Reality Hornak Bechyne 2070 Havlík Jan Tatran Prachatice 1999 1
2008/2009 3 Reality Hornak Bechyne 2070 Škorpík Martin SK Cesky Krumlov 2134 0
2008/2009 2 Reality Hornak Bechyne 2070 Blažek Jiří Traxler Veseli n.Luzn. 2174 0
2008/2009 1 Reality Hornak Bechyne 2070 Šlapák Zdeněk CZ Strakonice 2128 0
2008/2009 9 Sokol Tábor A 2070 Sladovník Tomáš ŠK Pyrit Příbram A 2007 1
2008/2009 8 Sokol Tábor A 2070 Soukup Alois Sokol Plzeň 1 B 2131 0
2008/2009 7 Sokol Tábor A 2070 Matyska Jiří TJ DUKLA Praha A 2030 0
2008/2009 6 Sokol Tábor A 2070 Routner Jakub TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2087 ½
2008/2009 3 Sokol Tábor A 2070 Nováček Josef TJ Pankrác Praha B 2216 ½
2008/2009 2 Sokol Tábor A 2070 Cvikl Michal Šakal Kozolupy A 2007 1
2008/2009 1 Sokol Tábor A 2070 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 ½
2007/2008 11 Reality Horňák Bechyně 2047 Vacek Miroslav QCC Č. Budějovice B 1931 ½
2007/2008 10 Reality Horňák Bechyně 2047 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1921 ½
2007/2008 9 Reality Horňák Bechyně 2047 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2046 0
2007/2008 7 Reality Horňák Bechyně 2047 Jareš Jiří Sokol Platan Písek B 1866 0
2007/2008 6 Reality Horňák Bechyně 2047 Janeba Petr ČZ Strakonice A 1906 ½
2007/2008 5 Reality Horňák Bechyně 2047 Kříha Pavel QCC Č. Budějovice C 1865 1
2007/2008 4 Reality Horňák Bechyně 2047 Mařík Miloslav Beseda Veselí n.Lužn. 1874 0
2007/2008 3 Reality Horňák Bechyně 2047 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor C 1996 ½
2007/2008 2 Reality Horňák Bechyně 2047 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1918 1
2007/2008 1 Reality Horňák Bechyně 2047 Tlapa Václav ČZ Strakonice B 1756 1
2007/2008 11 Sokol Tábor B 2047 Kupka František Sokol Plzeň 1 C 2057 1
2007/2008 10 Sokol Tábor B 2047 Herink Miroslav Sokol Vyšehrad Praha B 2264 ½
2007/2008 9 Sokol Tábor B 2047 Janočko Petr Sokol Plzeň Letná A 2029 1
2007/2008 8 Sokol Tábor B 2047 Šimeček Alexej TJ Praga Praha A 2103 ½
2007/2008 6 Sokol Tábor B 2047 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy A 2092 0
2007/2008 5 Sokol Tábor B 2047 Zeman Martin ŠK ALVA Pb Příbram A 1966 1
2007/2008 4 Sokol Tábor B 2047 Koubek Václav Viktoria Žižkov Praha A 2099 1
2007/2008 3 Sokol Tábor B 2047 Nídl Petr QCC České Budějovice A 2166 1
2007/2008 2 Sokol Tábor B 2047 Pták Pavel Sokol Platan Písek A 2139 1
2006/2007 11 Sokol Tábor B 2004 Petera Lubomír Sokol Domažlice A 2029 ½
2006/2007 10 Sokol Tábor B 2004 Šnaidr Jiří Sokol Plzeň LetnáA 1979 1
2006/2007 8 Sokol Tábor B 2004 Havlík Jindřich Sokol Plzeň 1 C 1975 0
2006/2007 7 Sokol Tábor B 2004 Skácel Tomáš Alva Pb Příbram A 1830 1
2006/2007 5 Sokol Tábor B 2004 Vávra Jan Sokol Vršovice B 2098 1
2006/2007 4 Sokol Tábor B 2004 Šimeček Alexej Praga Praha A 2165 ½
2006/2007 3 Sokol Tábor B 2004 Heyda Jan QCC Č.Budějovice A 2147 ½
2006/2007 2 Sokol Tábor B 2004 Daněk Václav Lokomotiva Plzeň A 1993 ½
2006/2007 11 Reality Horňák Bechyně 2004 Pekarovič Jaroslav Spartak MAS Sezimovo Ústí 1920 1
2006/2007 9 Reality Horňák Bechyně 2004 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1867 1
2006/2007 8 Reality Horňák Bechyně 2004 Kukla Petr ŠK Český Krumlov A 2081 1
2006/2007 7 Reality Horňák Bechyně 2004 Krčmář Lubomír QCC České Budějovice C 1758 1
2006/2007 6 Reality Horňák Bechyně 2004 Říha Martin ŠK Týn nad Vltavou 1902 ½
2006/2007 5 Reality Horňák Bechyně 2004 Růžička Aleš Sokol Tábor C 1954 ½
2006/2007 4 Reality Horňák Bechyně 2004 Pták Pavel Sokol Platan Písek 2153 1
2006/2007 3 Reality Horňák Bechyně 2004 Verner Pavel ČZ Strakonice 1897 1
2006/2007 2 Reality Horňák Bechyně 2004 Kašpárek Jaromír ŠK Český Krumlov B 1751 1
2005/2006 11 Reality Horňák Bechyně 2015 Gdovin Ján Sokol Písek B 2124 0
2005/2006 10 Reality Horňák Bechyně 2015 David Karel Spartak MAS Sezimovo Ústí 1862 ½
2005/2006 8 Reality Horňák Bechyně 2015 Fiala Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1988 ½
2005/2006 7 Reality Horňák Bechyně 2015 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2064 ½
2005/2006 6 Reality Horňák Bechyně 2015 Havlík Jan Tatran Prachatice 1818 ½
2005/2006 5 Reality Horňák Bechyně 2015 Trepka Jan Sokol Tábor C 2037 ½
2005/2006 4 Reality Horňák Bechyně 2015 Janeba Petr ČZ Strakonice 1848 0
2005/2006 3 Reality Horňák Bechyně 2015 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2101 1
2005/2006 2 Reality Horňák Bechyně 2015 Karlíček Pavel Koberce Kájov 1989 ½
2005/2006 1 Reality Horňák Bechyně 2015 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2009 0