Hráč Vít Přemysl

Vít Přemysl

User Pic
Jméno: Vít Přemysl
Oddíl: ŠO TJ Tatran Prachatice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1888
Elo mezinárodní: 1859
ID: 10442
FIDE ID: 348694
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Tatran Prachatice 1860 1888 Hnilo Petr ČZ Strakonice B 1808 1756 ½
2019/2020 3 Tatran Prachatice B 1859 1888 Durchan Milan Slávia České Budějovice B 1696 1698 ½
2018/2019 5 Tatran Prachatice "B" 1851 1878 Malík Karel ŠK Čkyně 0 1624 1
2018/2019 4 Tatran Prachatice "B" 1851 1878 Bosák Vladimír Olympia CB "B" 1689 1712 1
2018/2019 10 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1860 1877 Valtr Filip ŠS Mild Bivoj Bechyně 1777 1769 ½
2018/2019 9 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1860 1877 Šimeček Alexej DDM Písek B 1939 1946 ½
2018/2019 6 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1851 1877 Rolinek František VŠTE České Budějovice A 1838 1825 1
2018/2019 5 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1851 1877 Otradovec Luboš Sokol Tábor B 1834 1847 ½
2018/2019 4 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1851 1878 Kocmánek Lukáš Slovan Jindřichův Hradec 0 0 1
2018/2019 3 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1851 1878 Pekarovič Jaroslav TJ Spartak Sezimovo Ústí 1834 1828 ½
2017/2018 10 Tatran Prachatice 1851 1872 Tichý Tomáš Traxler Veselí n.Lužn. 0 1641 1
2017/2018 9 Tatran Prachatice 1862 1872 Kaňka Matěj QCC České Budějovice B 1843 1820 0
2017/2018 8 Tatran Prachatice 1862 1872 Kašpárek Jaromír ŠK Český Krumlov 1864 1853 ½
2017/2018 7 Tatran Prachatice 1852 1872 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice B 1649 1685 1
2017/2018 6 Tatran Prachatice 1852 1872 Friedl Václav DDM Písek 1676 1709 1
2017/2018 3 Tatran Prachatice 1851 1872 Mareš Daniel Šachklub Písek B 1907 1920 ½
2017/2018 2 Tatran Prachatice 1860 1880 Sn Jindřichův Hradec 1
2017/2018 1 Tatran Prachatice 1860 1880 Němec Roman ČZ Strakonice A 1844 1775 0
2017/2018 6 ŠO TJ Tatran Prachatice B 1852 1872 Nováková Blanka QCC České Budějovice D 1625 1669 1
2017/2018 2 ŠO TJ Tatran Prachatice B 1860 1880 Hajíček Pavel DDM Písek D 1716 1670 ½
2017/2018 1 ŠO TJ Tatran Prachatice B 1860 1880 Rončák Václav ŠK Blanský les 1746 1782 1
2016/2017 8 Tatran Prachatice B 1875 1892 Kotál Václav ČZ Strakonice D 1908 1887 1
2016/2017 7 Tatran Prachatice B 1875 1892 Hůlovec Miroslav Sokol Čkyně 1942 ½
2016/2017 5 Tatran Prachatice B 1875 1892 Jiřík Radovan Olympia České Budějovice A 1504 1
2016/2017 4 Tatran Prachatice B 1875 1892 Šedivý Roman Blanský les 1773 1730 0
2016/2017 3 Tatran Prachatice B 1875 1892 Nováková Blanka QCC České Budějovice E 1731 1
2015/2016 10 ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1875 1892 Hobl Stanislav ČZ Strakonice "E" 1846 ½
2015/2016 6 ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1875 1892 Dvořák Arnošt ŠK ROYAL Č.Bu. "C" 1874 1791 0
2015/2016 5 ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1875 1892 Lomský Radek ŠK ROYAL Č.Bu. "B" 1787 1764 1
2015/2016 2 ŠO TJ Tatran Prachatice "B" 1875 1892 Severin Luboš ŠACHklub Písek "D" 1694 1701 ½
2015/2016 11 Tatran Prachatice 1875 1892 Rolinek Dominik Hraničář Horní Stropnice 1651 1703 ½
2015/2016 10 Tatran Prachatice 1875 1892 Kaňka Matěj QCC Č.Budějovice B 1638 1652 1
2015/2016 9 Tatran Prachatice 1875 1892 Petkov Andon Spartak Soběslav 1818 1780 1
2015/2016 8 Tatran Prachatice 1875 1892 Soucha Štěpán ČZ Strakonice 1848 1865 0
2015/2016 7 Tatran Prachatice 1875 1892 Ceplecha Tomáš Šk Písek B 2013 2040 0
2015/2016 6 Tatran Prachatice 1875 1892 Moronga Jan Šk Český Krumlov 1883 1895 ½
2015/2016 5 Tatran Prachatice 1875 1892 Bernáth Štefan ŠSRH Bechyně 1946 1916 ½
2015/2016 4 Tatran Prachatice 1875 1892 Samec František Traxler Veselí nad Lužnicí 1601 1
2015/2016 3 Tatran Prachatice 1875 1892 Žilavý Jan Sokol Tábor B 2016 2033 ½
2015/2016 2 Tatran Prachatice 1875 1892 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1943 1925 ½
2015/2016 1 Tatran Prachatice 1875 1892 Landa Jiří DDM Písek B 1922 1910 ½
2014/2015 11 Tatran Prachatice B 1980 1940 Nagy Ladislav QCC ČB H 1690 1744 1
2014/2015 10 Tatran Prachatice B 1980 1940 Mikulič Bohumil Spartak Kaplice B 1554 1
2014/2015 9 Tatran Prachatice B 1980 1940 Jindra Josef Sokol Ledenice 1624 1
2014/2015 8 Tatran Prachatice B 1980 1940 Kratochvíl Jiří VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1835 ½
2014/2015 7 Tatran Prachatice B 1980 1940 QCC ČB F 1
2014/2015 6 Tatran Prachatice B 1980 1940 Boukal Milan QCC ČB E 1692 0
2014/2015 5 Tatran Prachatice B 1980 1940 Linha Jaromír Sokol Čkyně 1658 0
2014/2015 4 Tatran Prachatice B 1980 1940 Vokurka Michal QCC ČB I 1707 1570 1
2014/2015 3 Tatran Prachatice B 1980 1940 Rolinek Dominik Hraničář H. Stropnice B 1651 1667 1
2014/2015 2 Tatran Prachatice B 1980 1940 Šafránek Václav Vltavín Besednice 1789 1
2014/2015 1 Tatran Prachatice B 1980 1940 Čipera Josef ČZ Strakonice D 1824 1723 1
2014/2015 11 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1859 1888 Žilavý Jan Sokol Tábor B 2083 2077 0
2014/2015 9 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1980 1940 Landa Jiří DDM Písek B 1930 1948 0
2014/2015 8 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1980 1940 Brčák Marek Šachový spolek Reality Bechyně A 1937 1935 0
2014/2015 7 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1980 1940 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1939 1928 ½
2014/2015 5 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1980 1940 Čipera Josef ČZ Strakonice B 1824 1723 ½
2014/2015 2 ŠO TJ Tatran Prachatice A 1980 1940 Hess Pavel QCC České Budějovice B 1861 1880 0
2013/2014 8 Tatran Prachatice B 1980 1941 Hůlovec Miroslav Sokol Čkyně 1945 0
2013/2014 7 Tatran Prachatice B 1980 1941 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice D 1629 1702 1
2013/2014 6 Tatran Prachatice B 1980 1941 Vaniš Josef Royal C 2027 2027 0
2013/2014 6 Tatran Prachatice 1980 1941 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1721 1
2013/2014 5 Tatran Prachatice 1980 1941 Kohout Jan Spartak Kaplice 1730 1
2013/2014 4 Tatran Prachatice 1980 1941 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1906 1906 ½
2013/2014 3 Tatran Prachatice 1980 1941 Sporka Božetěch Šachklub Písek C 1816 ½
2013/2014 2 Tatran Prachatice 1980 1941 Bican Dominik DDM Písek 1715 1
2013/2014 7 Tatran Prachatice 1980 1941 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1828 1800 1
2013/2014 6 Tatran Prachatice 1980 1941 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1930 1902 ½
2013/2014 5 Tatran Prachatice 1980 1941 Jandl Vojtěch ŠS Bechyně B 1891 1926 ½
2013/2014 2 Tatran Prachatice 1980 1941 Bican Dominik DDM Písek 1715 1
2013/2014 1 Tatran Prachatice 1980 1941 Sporka Božetěch Šachklub Písek C 1816 ½
2012/2013 9 ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Hůlovec Miroslav SOKOL Čkyně 1927 0
2012/2013 8 ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Šafránek Václav VLTAVÍN Besednice 1780 ½
2012/2013 7 ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Pavlanin Zdeněk KOBERCE Kájov 1965 1
2012/2013 6 ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Janošťák Jiří SPARTAK Kaplice "B" 1763 ½
2012/2013 5 ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Čipera Josef ČZ Strakonice "D" 1829 1773 ½
2012/2013 4 ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Šauer Pavel SK ROYAL Č.Budějovice "B" 1901 1901 1
2012/2013 3 ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Nováková Blanka QCC České Budějovice "D" 1779 1
2012/2013 2 ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Korostenski František ŠK Blanský les Chvalšiny 2178 2160 0
2012/2013 1 ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 Krška David VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1938 1943 ½
2012/2013 11 Tatran Prachatice A 1980 1986 Absolon Václav ŠS Bechyně B 1995 1981 1
2012/2013 10 Tatran Prachatice A 1980 1986 Růžička Vojtěch DDM Písek 1940 0
2012/2013 9 Tatran Prachatice A 1980 1986 Brabec Milan Royal Č.Budějovice 2140 2074 ½
2012/2013 8 Tatran Prachatice A 1980 1986 Kovář Petr ČZ Strakonice C 1990 1941 0
2012/2013 7 Tatran Prachatice A 1980 1986 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec B 1936 1938 0
2012/2013 6 Tatran Prachatice A 1980 1986 Bednář Matěj ŠACHklub Tábor A 1389 1
2012/2013 5 Tatran Prachatice A 1980 1986 Maříková Jana TRAXLER Veselí n/L B 2002 2046 0
2012/2013 4 Tatran Prachatice A 1980 1986 Foit Vladimír Spartak Počátky 1961 1961 ½
2012/2013 3 Tatran Prachatice A 1980 1986 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek C 1866 1885 ½
2012/2013 2 Tatran Prachatice A 1980 1986 Vaniš Josef QCC Č.Budějovice C 2027 2037 ½
2012/2013 1 Tatran Prachatice A 1980 1986 Lauko Marián Spartak Kaplice 1914 1898 0
2011/2012 11 Tatran Prachatice 1980 1988 Hausner Ivan DDM Písek 2407 2392 0
2011/2012 10 Tatran Prachatice 1980 1988 Absolon Václav ŠS Bechyně B 1967 1985 1
2011/2012 9 Tatran Prachatice 1980 1988 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec B 1972 1961 1
2011/2012 8 Tatran Prachatice 1980 1988 Ceplecha Tomáš Šachklub Písek C 2030 2034 ½
2011/2012 7 Tatran Prachatice 1980 1988 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2033 2029 0
2011/2012 6 Tatran Prachatice 1980 1988 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1928 1950 1
2011/2012 5 Tatran Prachatice 1980 1988 Lauko Marián Spartak Kaplice 1961 1952 0
2011/2012 4 Tatran Prachatice 1980 1988 Bartoš Alois ŠK Týn n.Vlt. 2077 2054 ½
2011/2012 3 Tatran Prachatice 1980 1988 Vaniš Josef QCC České Budějovice C 2028 2037 0
2011/2012 2 Tatran Prachatice 1980 1988 Muzikář Jan Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 ½
2011/2012 1 Tatran Prachatice 1980 1988 Korostenski František ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 0
2010/2011 11 Tatran Prachatice 1891 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2028 0
2010/2011 10 Tatran Prachatice 1891 Hejda Martin QCC České Budějovice B 1657 1
2010/2011 9 Tatran Prachatice 1891 Trita Stanislav ČZ Strakonice 1766 ½
2010/2011 6 Tatran Prachatice 1891 Šimeček Josef Silon Sezimovo Ústí 1938 1
2010/2011 5 Tatran Prachatice 1891 Šperger Michal Royal České Budějovice 2003 ½
2010/2011 4 Tatran Prachatice 1891 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1935 1
2010/2011 2 Tatran Prachatice 1891 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1966 ½
2010/2011 1 Tatran Prachatice 1891 Hlavsa Filip Sokol Platan Písek B 1861 1
2009/2010 10 Tatran Prachatice B 1912 Šimeček Josef Silon Sezimovo Usti 1893 0
2009/2010 6 Tatran Prachatice B 1912 Vlach Martin Sokol Pisek C 1934 0
2009/2010 5 Tatran Prachatice B 1912 Ptáčník Pavel Slovan Jindrichuv Hradec B 1773 0
2009/2010 4 Tatran Prachatice B 1912 Bureš Jiří DDM Pisek 2047 0
2009/2010 3 Tatran Prachatice B 1912 Lenc Bohumil Spartak Sobeslav 1920 1
2009/2010 1 Tatran Prachatice B 1912 Bartoš Alois SK Tyn n.Vlt. 2080 0
2009/2010 10 SO TJ Tatran Prachatice 1912 Vondruš Martin Slovan Jindrichuv Hradec 1970 ½
2009/2010 6 SO TJ Tatran Prachatice 1912 Dort Pavel QCC Ceske Budejovice B 1819 0
2009/2010 4 SO TJ Tatran Prachatice 1912 Novák Pavel TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1970 1
2008/2009 8 Tatran Prachatice C 1907 Simon Jan SK Tyn n.Vlt. C 1100 1
2008/2009 5 Tatran Prachatice C 1907 Říha František Sokol Pisek C 1781 1
2008/2009 11 Tatran Prachatice 1907 Karlíček Pavel SK Cesky Krumlov 2000 ½
2008/2009 10 Tatran Prachatice 1907 Mařík Miloslav Traxler Veseli n.Luzn. 1922 ½
2008/2009 6 Tatran Prachatice 1907 Válek Tomáš Sokol Tabor C 1888 1
2008/2009 5 Tatran Prachatice 1907 Hanzal Marek SK Tyn n.Vlt. 1889 0
2008/2009 4 Tatran Prachatice 1907 Šťastný Vratislav Reality Hornak Bechyne 1879 ½
2008/2009 2 Tatran Prachatice 1907 Mošnička Jan Spartak MAS Sezimovo Usti 1891 ½
2007/2008 11 ŠO TJ Tatran Prachatice 1898 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1779 1
2007/2008 10 ŠO TJ Tatran Prachatice 1898 Moronga Jan ŠK Český Krumlov B 1857 ½
2007/2008 9 ŠO TJ Tatran Prachatice 1898 Žáček Jiří ČZ Strakonice C 1823 ½
2007/2008 7 ŠO TJ Tatran Prachatice 1898 Trachta Václav ŠO Mikrochem Třeboň 1620 1
2007/2008 9 TATRAN Prachatice "B" 1898 Havlíček Ladislav ČZ Strakonice "D" 1547 1
2007/2008 7 TATRAN Prachatice "B" 1898 Váhala Tomáš ŠK Týn n/Vltavou "B" 1674 ½
2007/2008 6 TATRAN Prachatice "B" 1898 Kubját Josef TATRAN Volary 1489 1
2007/2008 2 TATRAN Prachatice "B" 1898 Hajtingr Oldřich SOKOL Platan Písek "C" 1642 1
2007/2008 1 TATRAN Prachatice "B" 1898 Černý Karel TATRAN Prachatice "C" 1364 1
2006/2007 11 ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1889 Vacek Miroslav QCC České Budějovice "E" 1986 ½
2006/2007 10 ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1889 Lacina Adolf ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2252 0
2006/2007 3 ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1889 Spal Milan ČZ Strakonice "B" 2217 0
2006/2007 1 ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1889 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice "D" 1928 1
2005/2006 10 Tatran Prachatice 1911 Mezera Lukáš Loko DKV České Budějovice B 1940 0
2005/2006 8 Tatran Prachatice 1911 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2064 ½
2005/2006 7 Tatran Prachatice 1911 Trepka Jan Sokol Tábor C 2037 0
2005/2006 5 Tatran Prachatice 1911 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice ½