Hráč Malijevský Anatol

Malijevský Anatol

User Pic
Jméno: Malijevský Anatol
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1635
Elo mezinárodní: 1630
ID: 2073
FIDE ID: 313602
Rok narození: 1943
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 5 Dukla E 1630 1635 Marek Jaromír TJ Bohemians E 1850 1855 1
2019/2020 3 Dukla E 1630 1635 Píša Ivo GROP - E 0 1731 ½
2019/2020 7 Dukla F 1630 1635 Vácha Martin ŠO Praga Praha E 1487 1610 ½
2019/2020 6 Dukla F 1630 1635 Dolejš Jakub TJ Kobylisy F 1523 1616 1
2019/2020 5 Dukla F 1630 1635 Matys Jakub ŠK Sokol Vyšehrad I 1787 1833 ½
2019/2020 4 Dukla F 1630 1635 Georgiev Lukáš Unichess G 1539 1498 1
2019/2020 3 Dukla F 1630 1635 Trefilík Jiří ŠK DP Praha F - UniCredit 1629 1602 ½
2019/2020 2 Dukla F 1630 1635 Stanke Petr SK OAZA Praha F 1574 1568 ½
2019/2020 1 Dukla F 1630 1635 Janoušek Pavel ŠK Loko Praha D 0 1560 1
2018/2019 10 Dukla E 1630 1635 Benda Jiří ŠO Praga Praha C 0 1659 1
2018/2019 10 Dukla F 1630 1635 SNAD Kbely 1
2018/2019 8 Dukla F 1630 1635 Gubin Oleg ŠK Smíchov C 1583 1629 0
2018/2019 7 Dukla F 1630 1635 Leština Petr ŠK DP Praha H - PORG 0 1336 1
2018/2019 6 Dukla F 1630 1635 Fischer Petr ŠK Sokol Vyšehrad J 0 0 1
2018/2019 5 Dukla F 1630 1635 Ursta Lubomír Šachový klub Bohnice - B 1831 1839 0
2018/2019 3 Dukla F 1630 1635 Kopecký František Šachový klub Praha 4 "B" 0 1812 1
2018/2019 2 Dukla F 1630 1635 Mach Petr Sokol Nebušice 2081 2048 0
2018/2019 1 Dukla F 1630 1635 Staněk Václav SK Lokomotiva Radlice B 1751 1754 ½
2018/2019 11 Dukla D 1630 1635 Rada Miroslav Unichess D 1910 1919 1
2018/2019 3 Dukla D 1630 1635 Drahotský Luboš ŠK Smíchov A 1831 1828 ½
2018/2019 2 Dukla D 1630 1635 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla B 1712 1771 ½
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1630 1635 Kolečkář Pavel ŠO Praga Praha B 1800 1878 0
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1630 1635 Kičmer Libor GROP D 2012 2050 0
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1630 1635 Rolinek Jiří SK Rapid Praha A 1342 1455 ½
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1630 1635 Beneš Jáchym TJ Kobylisy G 1697 1672 0
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1630 1635 Vospěl Jaromír TJ Zora Praha z.s. 0 1403 ½
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1630 1635 ŠK Mahrla Praha C 1
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1630 1635 Istel Oldřich ŠO Praga Praha E 1568 1631 ½
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1630 1635 Svoboda Vratislav GROP E 0 1545 0
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha F 1630 1635 Čižmár Štefan ŠK Bohnice C 1716 1689 ½
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha F 1630 1635 Klyuev Vasily TJ Bohemians Praha G 1905 1950 0
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha F 1630 1635 Procházka Ivan USK Praha C 0 1653 1
2016/2017 10 �O TJ Dukla Praha F 1630 1635 Gottlieb Miroslav �O Praga Praha E 0 1572 0
2016/2017 9 �O TJ Dukla Praha F 1630 1635 Vojtíšek Miloš Kbel.�ach. reprezentace C 1734 1771 1
2016/2017 8 �O TJ Dukla Praha F 1630 1635 Havlíčková Lenka �K Viktoria �i�kov D 1857 1817 ½
2016/2017 7 �O TJ Dukla Praha F 1630 1635 Šimek Václav SK Lokomotiva Radlice D 1686 1650 0
2016/2017 5 �O TJ Dukla Praha F 1630 1635 Krč Štefan Unichess G 1620 1576 1
2016/2017 4 �O TJ Dukla Praha F 1630 1635 Trochta Vojtěch GROP E 1836 1787 ½
2016/2017 3 �O TJ Dukla Praha F 1630 1635 Hroděj Karel �K Praha - Sm�chov E 0 1637 1
2016/2017 2 �O TJ Dukla Praha F 1630 1635 Čuchna Martin �K Loko Praha C 1909 1911 ½
2016/2017 11 �O TJ Dukla Praha E 1630 1635 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice B 1828 1744 0
2016/2017 10 �O TJ Dukla Praha E 1630 1635 Postránecká Zuzana �K Sokol Vy�ehrad I 1284 1488 1
2016/2017 9 �O TJ Dukla Praha E 1630 1635 Bára Josef �K PORG Praha 1619 1573 1
2016/2017 8 �O TJ Dukla Praha E 1630 1635 Vašek Ivan �K Bohnice D 0 1410 1
2016/2017 7 �O TJ Dukla Praha E 1630 1635 Přívozník Luboš �O Praga Praha C 1582 1570 1
2016/2017 4 �O TJ Dukla Praha E 1630 1635 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha F 1519 1467 ½
2016/2017 2 �O TJ Dukla Praha E 1630 1635 Kučera Tomáš �K DP Praha C 1515 1631 0
2016/2017 1 �O TJ Dukla Praha E 1630 1635 Marek Roman �achov� klub Praha 4 B 1683 1558 ½
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1702 Lavrinčík Pavel TJ Praga Praha B 1827 1833 0
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1702 Hrbek Štěpán Unichess F 1704 1573 0
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1702 Cantier Jean-Francois GROP D 1951 1949 ½
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1702 Kuzin Tomáš ŠK Mlejn A 1606 ½
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1702 Kovářová Oxana Sokol Praha-Kobylisy E 1785 1
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1702 Mach Jan TJ Bohemians Praha E 1802 1802 ½
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1702 Hrubý Jan ŠK Smíchov C 1701 0
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1702 Hataš Oldřich Sokol Praha Vršovice E 1735 ½
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1702 Pivoňka Michael ŠK Praha - Smíchov B 1692 1746 0
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1702 Votruba Ladislav TJ Pankrác E 1808 ½
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1682 Korecký Vladimír ŠK Smíchov M 1490 1
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1682 Spěvák Jan Bohemians Praha E 1790 1
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1682 Šuster Karel Unichess ČSOB G 1100 1
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1682 Bayer Petr TJ Zora Praha A 1533 ½
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1682 Samec Jakub SK OAZA Praha E 1537 1
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1682 Trojánek Jan USK Praha C 1467 1
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1682 Palla Ivan SK Lokomotiva Radlice D 1525 ½
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1717 1682 Izzo Pierfrancesco SK LISA A 1669 0
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1717 1682 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1829 1775 1
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Baďouček Otakar Sokol Nebušice A 1000 0
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Wadura Robert ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1762 1772 ½
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Šíša Zvonimír USK Praha C 1742 ½
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Řehoř Václav TJ Praga Praha H 1355 ½