Hráč Malijevský Anatol

Malijevský Anatol

User Pic
Jméno: Malijevský Anatol
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1669
Elo mezinárodní: 1617
ID: 2073
FIDE ID: 313602
Rok narození: 1943
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 Dukla F 1630 1635 Vácha Martin ŠO Praga Praha E 1467 1610 ½ soutěž
2019/2020 6 Dukla F 1630 1635 Dolejš Jakub TJ Kobylisy F 1523 1616 1 soutěž
2019/2020 5 Dukla F 1630 1635 Matys Jakub ŠK Sokol Vyšehrad I 1787 1833 ½ soutěž
2019/2020 4 Dukla F 1630 1635 Georgiev Lukáš Unichess G 1539 1498 1 soutěž
2019/2020 3 Dukla F 1630 1635 Trefilík Jiří ŠK DP Praha F - UniCredit 1585 1602 ½ soutěž
2019/2020 2 Dukla F 1630 1635 Stanke Petr SK OAZA Praha F 1574 1568 ½ soutěž
2019/2020 1 Dukla F 1630 1635 Janoušek Pavel ŠK Loko Praha D 0 1560 1 soutěž
2019/2020 5 Dukla E 1630 1635 Marek Jaromír TJ Bohemians E 1850 1855 1 soutěž
2019/2020 3 Dukla E 1630 1635 Píša Ivo GROP - E 0 1731 ½ soutěž
2018/2019 10 Dukla E 1658 1652 Benda Jiří ŠO Praga Praha C 0 1668 1 soutěž
2018/2019 10 Dukla F 1658 1652 SNAD Kbely 1 soutěž
2018/2019 8 Dukla F 1658 1652 Gubin Oleg ŠK Smíchov C 1598 1607 0 soutěž
2018/2019 7 Dukla F 1658 1652 Leština Petr ŠK DP Praha H - PORG 0 1297 1 soutěž
2018/2019 6 Dukla F 1658 1652 Fischer Petr ŠK Sokol Vyšehrad J 0 0 1 soutěž
2018/2019 5 Dukla F 1658 1652 Ursta Lubomír Šachový klub Bohnice - B 1879 1885 0 soutěž
2018/2019 3 Dukla F 1658 1652 Kopecký František Šachový klub Praha 4 "B" 0 1843 1 soutěž
2018/2019 2 Dukla F 1658 1652 Mach Petr Sokol Nebušice 1921 1908 0 soutěž
2018/2019 1 Dukla F 1658 1652 Staněk Václav SK Lokomotiva Radlice B 1751 1782 ½ soutěž
2018/2019 11 Dukla D 1658 1652 Rada Miroslav Unichess D 1929 1923 1 soutěž
2018/2019 3 Dukla D 1658 1652 Drahotský Luboš ŠK Smíchov A 1868 1859 ½ soutěž
2018/2019 2 Dukla D 1658 1652 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla B 1724 1783 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1727 1702 Kolečkář Pavel ŠO Praga Praha B 0 1834 0 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1727 1702 Kičmer Libor GROP D 1992 2047 0 soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha F 1727 1702 Čižmár Štefan ŠK Bohnice C 1716 1751 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha F 1727 1702 Klyuev Vasily TJ Bohemians Praha G 1903 1925 0 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha F 1727 1702 Procházka Ivan USK Praha C 0 1689 1 soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1727 1702 Rolinek Jiří SK Rapid Praha A 0 1563 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1727 1702 Beneš Jáchym TJ Kobylisy G 0 1346 0 soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1727 1702 Vospěl Jaromír TJ Zora Praha z.s. 0 1407 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1727 1702 ŠK Mahrla Praha C 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1727 1702 Istel Oldřich ŠO Praga Praha E 1719 1717 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1727 1702 Svoboda Vratislav GROP E 0 1553 0 soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha F 1717 1702 Gottlieb Miroslav ŠO Praga Praha E 1679 0 soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha F 1717 1702 Vojtíšek Miloš Kbel.šach. reprezentace C 1727 1749 1 soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha F 1717 1702 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov D 1765 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha F 1717 1702 Šimek Václav SK Lokomotiva Radlice D 1727 1674 0 soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha F 1717 1702 Krč Štefan Unichess G 1801 1 soutěž
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha F 1717 1702 Trochta Vojtěch GROP E 1719 1767 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha F 1717 1702 Hroděj Karel ŠK Praha - Smíchov E 1650 1 soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha F 1717 1702 Čuchna Martin ŠK Loko Praha C 1853 1855 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice B 1814 1796 0 soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Postránecká Zuzana ŠK Sokol Vyšehrad I 1211 1 soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Bára Josef ŠK PORG Praha 1586 1 soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Vašek Ivan ŠK Bohnice D 1345 1 soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Přívozník Luboš ŠO Praga Praha C 1641 1 soutěž
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha F 1531 1480 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Kučera Tomáš ŠK DP Praha C 1696 1636 0 soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Marek Roman Šachový klub Praha 4 B 1667 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Lavrinčík Pavel TJ Praga Praha B 1827 1847 0 soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Hrbek Štěpán Unichess F 1704 1573 0 soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Cantier Jean-Francois GROP D 1951 1949 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Kuzin Tomáš ŠK Mlejn A 1606 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Kovářová Oxana Sokol Praha-Kobylisy E 1691 1785 1 soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Mach Jan TJ Bohemians Praha E 1802 1802 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Hrubý Jan ŠK Smíchov C 1701 0 soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 Hataš Oldřich Sokol Praha Vršovice E 1735 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1717 1702 Pivoňka Michael ŠK Praha - Smíchov B 1692 1746 0 soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1717 1702 Votruba Ladislav TJ Pankrác E 1829 1808 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1717 1682 Korecký Vladimír ŠK Smíchov M 1490 1 soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1717 1682 Spěvák Jan Bohemians Praha E 1790 1 soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Šuster Karel Unichess ČSOB G 1100 1 soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Bayer Petr TJ Zora Praha A 1533 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Samec Jakub SK OAZA Praha E 1537 1 soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Trojánek Jan USK Praha C 1467 1 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Palla Ivan SK Lokomotiva Radlice D 1557 1525 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1717 1682 Izzo Pierfrancesco SK LISA A 1669 0 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1717 1682 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1829 1775 1 soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Baďouček Otakar Sokol Nebušice A 1000 0 soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Wadura Robert ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1762 1772 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Šíša Zvonimír USK Praha C 1742 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1682 Řehoř Václav TJ Praga Praha H 1355 ½ soutěž