Hráč Gloser Tomáš

Gloser Tomáš

User Pic
Jméno: Gloser Tomáš
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1350
Elo mezinárodní: 1405
ID: 41045
FIDE ID: 23701781
Rok narození: 2006
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Lípa - DDM HK 1427 1525 Pešek Martin Jakub ŠO Hlinsko 1136 1119 1
2018/2019 10 ŠK Lípa - DDM HK 1427 1525 Sedlák Václav ŠK Lokomotiva Brno B 0 1250 1
2018/2019 9 ŠK Lípa - DDM HK 1427 1525 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno A 1495 1609 0
2018/2019 8 ŠK Lípa - DDM HK 1427 1525 Málková Barbora TJ Lanškroun 1272 1289 ½
2018/2019 2 ŠK Lípa - DDM HK 1316 1407 Hrabě Ondřej TJ Spartak Vlašim B 0 1083 1
2018/2019 11 Šachový klub Lípa C 1415 1525 Matouš Bedřich TJ CIS Lázně Bělohrad 1825 1818 0
2018/2019 10 Šachový klub Lípa C 1415 1525 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1667 1631 ½
2018/2019 6 Šachový klub Lípa C 1383 1525 Hlavatý Jaroslav Šachový klub Sobotka 1630 1632 1
2018/2019 5 Šachový klub Lípa C 1342 1407 Kobrle Jaromír TJ Nová Paka 1467 1454 1
2018/2019 4 Šachový klub Lípa C 1342 1407 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín C 1634 1587 ½
2018/2019 3 Šachový klub Lípa C 1316 1407 Bobek Matěj Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 0 1095 1
2018/2019 9 ŠK Lípa "D" 1415 1525 Kroužek Bohuslav ŠK Ortex "B" 1626 1677 0
2018/2019 7 ŠK Lípa "D" 1415 1525 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové "E" 1740 1727 ½
2018/2019 6 ŠK Lípa "D" 1383 1525 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov "C" 1596 1596 0
2018/2019 5 ŠK Lípa "D" 1383 1525 Boura Matěj TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1224 1352 0
2017/2018 3 ŠK Lípa - DDM HK B 1298 1336 Jakubec Vít ŠK AD Jičín B 0 0 1
2017/2018 2 ŠK Lípa - DDM HK B 1298 1336 Friedrich Pavel TJ Jiskra Jaroměř 0 1062 ½
2017/2018 9 ŠK Lípa "D" 1298 1336 Buchal Petr Sokol Hradec Králové "B" 1360 1385 1
2017/2018 7 ŠK Lípa "D" 1298 1336 Tichý Pavel TJ Slavia Hradec Králové "E" 0 0 1
2017/2018 6 ŠK Lípa "D" 1298 1336 Kudrna Miroslav Sokol Dubenec 0 1561 1
2017/2018 5 ŠK Lípa "D" 1298 1336 TJ Jiskra Hořice "C" 1
2017/2018 2 ŠK Lípa "D" 1298 1336 Levitnerová Martina ŠK Ortex "C" 0 1250 1
2017/2018 1 ŠK Lípa "D" 1301 1306 Šafka Otakar ŠK Lípa "E" 0 1319 0
2017/2018 5 Šachový klub Lípa C 1298 1336 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1760 1722 0
2017/2018 4 Šachový klub Lípa C 1298 1336 Bláha Jiří TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 0 1111 ½
2015/2016 7 ŠK Lípa B 1101 Komora Matěj ŠŠPM Lipky HK 1000 1
2015/2016 6 ŠK Lípa B 1101 Reschel Jan DDM Třebechovice p/O 1299 0
2015/2016 2 ŠK Lípa B 1101 Hykš Jan ŠK AD Jičín B 1000 0
2015/2016 1 ŠK Lípa B 1101 Marek František ŠK ORTEX Hradec Králové B 1179 0
2015/2016 9 ŠK Lípa C 1101 Plemeník Václav TJ Sokol Hradec Králové B 1000 0
2015/2016 6 ŠK Lípa C 1101 Zaňka Jaroslav NIKI TJ Náchod B 1668 1624 0
2012/2013 7 ŠK Lípa C 1000 Šolcová Andrea ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1100 0
2012/2013 6 ŠK Lípa C 1000 Brožová Šárka Podzvičinská šachová škola B 1000 ½
2012/2013 5 ŠK Lípa C 1000 Friedrich Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1000 1
2012/2013 4 ŠK Lípa C 1000 ŠK AD Jičín B 1