Hráč Borůvka Milan

Borůvka Milan

User Pic
Jméno: Borůvka Milan
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1870
Elo mezinárodní: 1867
ID: 10321
FIDE ID: 313980
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1867 1870 Mařák David DDM Třebechovice p.O. 1803 1762 0
2018/2019 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1867 1870 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1795 1739 1
2017/2018 8 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1868 1874 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1899 1903 ½
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1843 1860 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem C 1441 1443 1
2017/2018 11 B TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1874 ŠK Česká Skalice 1
2017/2018 10 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1868 1874 Daniel Robert Panda Rychnov n. Kn. B 1612 1655 1
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1868 1874 Bažant Zdeněk Slovan Broumov A 1862 1774 ½
2017/2018 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 1868 1874 Ulman Filip ŠK Dobruška 0 0 1
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1867 1874 Picek Radovan TJ Slavia Hradec Králové D 0 1353 1
2017/2018 6 B TJ Jiskra Jaroměř B 1867 1874 Lesk Břetislav ŠK Červený Kostelec A 1631 1668 1
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1868 1874 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové A 1567 1582 1
2017/2018 4 B TJ Jiskra Jaroměř B 1868 1874 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1732 1707 ½
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1868 1874 Žitná Aneta DDM Třebechovice p. O. B 1492 1485 1
2017/2018 2 B TJ Jiskra Jaroměř B 1868 1874 Malý Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1725 1744 1
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1860 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1767 1777 1
2017/2018 11 Č TJ Jiskra Jaroměř 1859 1874 Cibulka Josef TJ Hronov 1770 1706 1
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Jaroměř 1868 1874 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1774 1792 0
2017/2018 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1867 1874 Barvínek Milan ŠK Lípa B 1839 1876 ½
2017/2018 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1867 1874 Mařák David DDM Třebechovice p.O. 1782 1742 ½
2017/2018 3 B TJ Jiskra Jaroměř 1868 1874 Kašpar Ladislav TJ Jiskra Hořice 1750 1780 ½
2017/2018 2 Č TJ Jiskra Jaroměř 1868 1874 Kovář Ladislav Spartak Vrchlabí 1726 1708 1
2016/2017 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1735 1754 1
2016/2017 9 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Plodek Petr ŠK Česká Skalice 1851 1905 1
2016/2017 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1764 1727 1
2016/2017 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1626 1659 0
2016/2017 6 B TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Krejcar Pavel Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 ½
2016/2017 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 1
2016/2017 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1777 1822 ½
2016/2017 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kn. B 1658 1712 1
2016/2017 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Procházka Jan TJ Hronov B 1875 1859 ½
2015/2016 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 1844 1847 Daniel Jiří Region Panda B 1956 1933 0
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1844 1847 Zikmund Daniel ŠK AD Jičín D 1893 1909 1
2015/2016 5 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1844 1847 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové A 1952 1981 ½
2015/2016 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1844 1847 Pražák Pavel ŠK Lípa B 1801 1810 ½
2015/2016 3 B TJ Jiskra Jaroměř A 1844 1847 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod A 2062 2056 0
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1844 1847 Černý David Slovan Broumov A 1889 1959 1
2015/2016 11 B TJ Jiskra Jaroměř C 1844 1847 Kuru Martin Sokol Juránek Červený Kostelec B 1928 1924 ½
2015/2016 10 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1844 1847 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1864 1867 1
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1844 1847 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1901 1875 1
2015/2016 1 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1844 1847 Šroll Boris T.J. Sokol Studnice 1791 1
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice 1782 1791 ½
2015/2016 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Mata Michal Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 1
2015/2016 9 B TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 0
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1813 1748 0
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1680 1689 ½
2015/2016 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1824 1801 ½
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Procházka Jan TJ Hronov A 1875 1859 1
2015/2016 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1894 1885 ½
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Žitný Dominik DDM Třebechovice pod Orebem B 1746 1720 1
2015/2016 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 Portych Václav ŠK Lípa C 1825 1884 0
2014/2015 11 B TJ Jiskra Jaroměř A 1833 1840 Kouba Václav DDM Třebechovice p. O. 1791 1801 1
2014/2015 9 B TJ Jiskra Jaroměř A 1833 1840 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 ½
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1833 1840 Indrák Igor ŠK AD Jičín D 2126 2068 ½
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1833 1840 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 0
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1833 1840 Černý David TJ Hronov 1730 1700 1
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1833 1840 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1850 1841 ½
2014/2015 1 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1833 1840 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1885 1864 1
2014/2015 11 B TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 ½
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1813 1746 ½
2014/2015 9 B TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1788 1768 1
2014/2015 7 B TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 ½
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 Klíma David Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1657 1786 0
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1774 1804 0
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 Bernard Roman Sokol Jukov Červený Kostelec 1666 1
2013/2014 11 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 Kracík Martin DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 ½
2013/2014 10 B TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 0
2013/2014 9 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2040 2046 ½
2013/2014 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1754 1758 1
2013/2014 7 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod A 2026 2086 0
2013/2014 5 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 Portych Václav ŠK Lípa B 1803 1816 ½
2013/2014 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1879 1877 1
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 Škoda Adam Slovan Broumov 1733 ½
2013/2014 2 B TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř B 1644 1
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 Franc Martin František TJ Hronov 1772 1755 0
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Jaroměř 1853 1880 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1958 1948 0
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Jaroměř 1853 1880 Slavík Jan DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 0
2012/2013 8 B TJ Jiskra Jaroměř 1853 1880 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov 1855 1
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Jaroměř 1853 1880 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1886 1874 0
2012/2013 6 B TJ Jiskra Jaroměř 1853 1880 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín C 2037 1999 ½
2012/2013 5 Č TJ Jiskra Jaroměř 1853 1880 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1959 1949 ½
2012/2013 4 B TJ Jiskra Jaroměř 1853 1880 Němec Otakar ŠK Lípa B 1828 1815 1
2012/2013 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1853 1880 Kykal Vojtěch TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 ½
2012/2013 1 B TJ Jiskra Jaroměř 1853 1880 Zikmund Daniel ŠK Sobotka 1979 1961 1
2012/2013 11 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 Jonáš Vlastimil ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 ½
2012/2013 10 B JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 Kracík Martin DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 ½
2012/2013 9 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 Hodek Roman ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 0
2012/2013 7 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 Szücs Matyáš ŠK LÍPA C 1934 1951 0
2012/2013 6 B JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1872 1843 ½
2012/2013 5 B JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 Cvejn Jaroslav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1755 1791 0
2012/2013 4 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 Drašnar Pavel TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 ½
2012/2013 3 B JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 Blažek Tomáš DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 ½
2012/2013 2 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 Plodek Petr JISKRA ČESKÁ SKALICE 1867 0
2012/2013 1 B JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 Cerha Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1765 1766 ½
2011/2012 11 B JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 Klíma David SPARTAK RYCHNOV A 1831 1
2011/2012 10 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 Jonáš Vlastimil ŠK DOBRUŠKA 2073 2049 ½
2011/2012 9 B JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1955 1906 0
2011/2012 6 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 Zikmund Jaroslav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1928 1907 ½
2011/2012 5 B JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 Žitný Dominik TŘEBECHOVICE B 1656 1
2011/2012 4 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 Šobotník Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1898 1869 0
2011/2012 3 B JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 Nevole Vladimír SLAVIA HRADEC KR. D 2051 1870 1
2011/2012 2 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 Kubec Jiří ČESKÁ SKALICE A 1845 1
2011/2012 1 B JISKRA JAROMĚŘ B 1898 1920 Gorecki Janusz TJ HRONOV B 1907 1949 0
2011/2012 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 1987 2011 ½
2011/2012 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 Tázlar Petr ŠK Polymar Lípa A 2054 2103 0
2011/2012 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín C 2016 2039 0
2011/2012 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 Ptáček Tomáš TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 ½
2011/2012 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1986 1952 0
2011/2012 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 0
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2091 2104 ½
2011/2012 3 B TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 Baťka Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 0
2011/2012 2 Č TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 Pyka Roman TJ Hronov 2117 2075 0
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněžnou B 1975 1959 1
2010/2011 11 B TJ Jiskra Jaroměř B 1917 Škoda Pavel Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 1
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1917 Schejbal Josef TJ Hronov B 1998 0
2010/2011 9 B TJ Jiskra Jaroměř B 1917 Semerák Pavel Niki TJ Náchod C 2089 0
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1917 Miler Jan Slovan Broumov B 1911 ½
2010/2011 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 1917 Bednář Jiří ŠK Dobruška 1927 1
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1917 Klíma David TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1846 0
2010/2011 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 1917 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1917 ½
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1917 Bažant Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1879 1
2010/2011 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1917 Dvořák David ŠK Polymar Lípa D 1785 ½
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1917 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1865 1
2010/2011 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1917 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Or. 1965 0
2010/2011 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1917 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod 1948 ½
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1917 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 1
2010/2011 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1917 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1871 1
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1917 Gorecki Janusz TJ Hronov 1949 1
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1917 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1705 1
2010/2011 5 Č TJ Jiskra Jaroměř 1917 Szydelko Marcin Slovan Broumov 0
2010/2011 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1917 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1853 1
2010/2011 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1917 Malík Zdeněk Panda Rychnov n. Kněžnou B 1697 1
2010/2011 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1917 Kaisler Martin ŠK Polymar Lípa A 2056 0
2009/2010 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1737 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1706 ½
2009/2010 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1737 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1810 ½
2009/2010 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1737 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem 1772 ½
2009/2010 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1737 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1678 1
2009/2010 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1737 Malík Zdeněk Panda Veolia ARTCO RnK B 1659 1
2009/2010 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1737 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín B 2001 1
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 1737 Portych Václav ŠK Polymar Lípa B 1857 1
2009/2010 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1737 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice B 1250 1
2009/2010 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1737 Kykal Zbyněk TJ Jiskra Hořice A 1818 0
2009/2010 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1737 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2068 0
2009/2010 11 B Jiskra Jaroměř B 1737 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1795 ½
2009/2010 10 Č Jiskra Jaroměř B 1737 Vacek Jaroslav Sokol Jukov ČK A 1619 1
2009/2010 9 B Jiskra Jaroměř B 1737 Krupička Vojtěch TJ Spartak RK A 1816 0
2009/2010 8 Č Jiskra Jaroměř B 1737 Nosek Jakub Panda Veolia ARTCO RK C 1499 1
2009/2010 7 B Jiskra Jaroměř B 1737 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1799 1
2009/2010 6 Č Jiskra Jaroměř B 1737 Burdilák Milan Sněžka TJ Náchod B 1819 ½
2009/2010 5 B Jiskra Jaroměř B 1737 Slavík Libor DDM Třebechovice p. O. 1860 1
2009/2010 4 Č Jiskra Jaroměř B 1737 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n.O. 1769 0
2009/2010 3 Č Jiskra Jaroměř B 1737 Jakl Jaroslav Slovan Broumov B 1658 1
2009/2010 1 Č Jiskra Jaroměř B 1737 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1508 1
2008/2009 11 Č Jiskra Jaroměř 1665 Malík Zdeněk ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1670 1
2008/2009 10 B Jiskra Jaroměř 1665 Hepnar David Sněžka TJ Náchod A 1778 1
2008/2009 9 Č Jiskra Jaroměř 1665 Zaňka Jaroslav Sněžka TJ Náchod B 1687 1
2008/2009 7 Č Jiskra Jaroměř 1665 Hájek Lukáš ŠK Lípa A 2115 ½
2008/2009 11 Č Jiskra Jaroměř B 1665 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1679 ½
2008/2009 10 B Jiskra Jaroměř B 1665 Jungwirth Stanislav Sokol Červený Kostelec A 1670 ½
2008/2009 9 Č Jiskra Jaroměř B 1665 Ježek Adam ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1689 ½
2008/2009 8 B Jiskra Jaroměř B 1665 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1388 1
2008/2009 7 Č Jiskra Jaroměř B 1665 Nývlt Otto TJ Sokol Vrchoviny A 1946 1
2008/2009 6 B Jiskra Jaroměř B 1665 Gogela Jan TJ Hronov A 1868 0
2008/2009 5 Č Jiskra Jaroměř B 1665 Mareš Ilja DDM Třebechovice 1873 0
2008/2009 4 B Jiskra Jaroměř B 1665 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 1931 0
2008/2009 3 Č Jiskra Jaroměř B 1665 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 1
2008/2009 2 B Jiskra Jaroměř B 1665 Falta Eduard Slavia Hradec Králové D 1823 1
2008/2009 1 B Jiskra Jaroměř B 1665 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice A 1806 1
2007/2008 11 B Jiskra Jaroměř B 1645 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1570 1
2007/2008 10 Č Jiskra Jaroměř B 1645 Miler Jan Masporex TJ Náchod D 1679 1
2007/2008 9 B Jiskra Jaroměř B 1645 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1656 1
2007/2008 8 Č Jiskra Jaroměř B 1645 Provazník Jan Sokol Hradec Králové A 1250 1
2007/2008 7 B Jiskra Jaroměř B 1645 Žitný Dominik DDM Třebechovice n. Or. A 1474 0
2007/2008 6 Č Jiskra Jaroměř B 1645 Duch Robert TJ Hronov B 1856 0
2007/2008 5 B Jiskra Jaroměř B 1645 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod C 1859 0
2007/2008 4 Č Jiskra Jaroměř B 1645 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1793 0
2007/2008 3 B Jiskra Jaroměř B 1645 Skalák Aleš Sokol Vrchoviny A 1658 ½
2007/2008 2 Č Jiskra Jaroměř B 1645 Horníček Pavel SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1595 ½
2007/2008 1 Č Jiskra Jaroměř B 1645 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 2046 ½
2007/2008 11 Č Jiskra Jaroměř 1645 Novotný Jan TJ Nová Paka 1521 1
2006/2007 11 Č Jiskra Jaroměř B 1614 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1724 0
2006/2007 10 B Jiskra Jaroměř B 1614 Zikmund Jaroslav Panda Rychnov n. Kněž. C 1830 1
2006/2007 9 Č Jiskra Jaroměř B 1614 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1812 0
2006/2007 8 B Jiskra Jaroměř B 1614 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1897 0
2006/2007 7 Č Jiskra Jaroměř B 1614 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n.K. A 1808 0
2006/2007 6 B Jiskra Jaroměř B 1614 Schejbal Josef TJ Hronov B 1960 1
2006/2007 5 Č Jiskra Jaroměř B 1614 Novotný Jan Maspork TJ Náchod B 1879 0
2006/2007 4 B Jiskra Jaroměř B 1614 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1735 1
2006/2007 3 B Jiskra Jaroměř B 1614 Sciranka Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1899 0
2006/2007 2 Č Jiskra Jaroměř B 1614 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1826 ½
2006/2007 1 B Jiskra Jaroměř B 1614 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1718 1
2006/2007 8 Č Jiskra Jaroměř 1614 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem 1845 ½
2006/2007 7 B Jiskra Jaroměř 1614 Miňovský Roman ŠK Lípa 1938 0
2006/2007 6 Č Jiskra Jaroměř 1614 Zaňka Jaroslav Sokol Náchod 1694 0
2005/2006 11 Č Jiskra Jaroměř B 1599 Drašnarová Marta Niki TJ Náchod 2040 ½
2005/2006 10 B Jiskra Jaroměř B 1599 Kožúšek Slavomír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 ½
2005/2006 9 Č Jiskra Jaroměř B 1599 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 ½
2005/2006 8 B Jiskra Jaroměř B 1599 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1807 0
2005/2006 7 Č Jiskra Jaroměř B 1599 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1788 0
2005/2006 5 Č Jiskra Jaroměř B 1599 Kánský Josef Maspork TJ Náchod 1893 0
2005/2006 4 B Jiskra Jaroměř B 1599 Langr Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1691 1
2005/2006 3 B Jiskra Jaroměř B 1599 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 ½
2005/2006 2 Č Jiskra Jaroměř B 1599 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1864 0
2005/2006 1 B Jiskra Jaroměř B 1599 Macháček Jiří ŠK Lípa E 1740 1
2005/2006 6 Č Jiskra Jaroměř 1599 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1713 0
2005/2006 3 B Jiskra Jaroměř 1599 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1684 0
2003/2004 3 Č Jiskra Jaroměř Pohorský Pavel ŠK Lípa A 1984 ½