Hráč Kočí Vladimír

Kočí Vladimír

User Pic
Jméno: Kočí Vladimír
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1655
Elo mezinárodní: 1660
ID: 17601
FIDE ID: 369985
Rok narození: 1960
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1660 1626 Zámorský Ladislav TJ Sokol Teplá 1763 1840 ½
2019/2020 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1607 1626 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1728 1686 1
2019/2020 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1590 1614 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov A 1293 1547 1
2019/2020 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1590 1614 Wiedermann Jan TJ Baník Habartov B 1727 1724 0
2019/2020 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1590 1614 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1649 1751 0
2019/2020 2 KŠ Tietz C 1590 1614 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1858 1871 1
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1615 1621 Tichý Josef TJ Sp.Horní Slavkov 1592 1643 0
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1562 1618 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1649 1750 0
2018/2019 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1562 1618 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov A 1753 1816 0
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1604 1618 David Ladislav TJ Tašovice B 1718 1712 ½
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1604 1621 Most Zdeněk TJ Baník Habartov B 2008 2012 0
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1615 1621 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín A 1782 1735 0
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1615 1621 Peuker František ŠK Valdštejn Cheb B 1722 1757 ½
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1615 1621 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1909 1870 0
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1605 1651 Latislav Milan TJ Ostrov 1729 1799 ½
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1605 1651 Wiedermann Jan Baník Habartov A 1821 1820 0
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1591 1651 Macho Miloslav Šachový klub Valdštejn Cheb A 1724 1730 1
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1644 1651 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary A 1783 1719 0
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1605 1651 Peuker František AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1736 1765 0
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1605 1651 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1788 1835 ½
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1605 1651 Šteinfeld Jan TJ Spartak Horní Slavkov 1757 1782 ½
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz D 1676 1669 Žemba Ladislav TJ Tašovice B 1000 ½
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz D 1676 1669 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1816 1779 0
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1676 1669 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1776 1787 ½
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1676 1669 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1693 1782 0
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1676 1669 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1913 1944 0
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1676 1669 Haftar Bohdan TJ Sokol Teplá 1000 1
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1676 1669 Toncar Jan Baník Sokolov ŠO A 1784 1758 0
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1676 1669 Bojtár Martin ŠK Caissa Nová Role 1508 ½
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1676 1669 Fomin Oleh AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1562 1
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1676 1669 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 ½
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1676 1669 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz B 1644 1682 ½
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1676 1669 Lavička Miroslav TJ Spartak Horní Slavkov 1920 1943 0
2015/2016 10 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1676 1669 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1783 1784 ½
2015/2016 8 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1676 1669 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1646 1
2015/2016 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1676 1669 Doležal Rudolf ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 0
2015/2016 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1676 1669 Hüttner Miloš KŠ Tietz Karlovy Vary E 2058 2052 ½
2015/2016 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1676 1669 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1825 1814 ½
2015/2016 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1676 1669 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1767 1689 0
2015/2016 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1676 1669 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1628 1597 ½
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1713 1735 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary A 1720 0
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1713 1735 Rams Milan TJ Ostrov A 1711 0
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1713 1735 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš A 1673 1716 ½
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1713 1735 Hrůza Miroslav Baník Habartov B 1980 0
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1713 1735 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín A 1656 1636 1
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1713 1735 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1652 1635 1
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1713 1735 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1655 1634 1
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1713 1735 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1763 1697 ½
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 1732 1693 Wiedermann Jan TJ Baník Habartov 1789 1782 ½
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 1732 1693 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1855 0
2013/2014 7 Karlovarský šachklub C 1732 1693 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary 1688 1703 0
2013/2014 6 Karlovarský šachklub C 1732 1693 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1938 1896 0
2013/2014 5 Karlovarský šachklub C 1732 1693 Wiedermann Jan TJ Baník Habartov 1789 1782 1
2013/2014 4 Karlovarský šachklub C 1732 1693 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1754 0
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 1732 1693 Šťastný Jiří TJ Tašovice 1000 0
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 1732 1693 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov 1743 1704 0
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz D 1732 1693 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1740 0
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz D 1732 1693 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov B 1872 0
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1732 1693 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1879 1858 1
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1732 1693 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1720 ½
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1732 1693 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1762 0
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1732 1693 Koller Martin ŠK Spartak Chodov 1852 1738 0
2012/2013 11 Karlovarský šachklub D 1658 Zíma Ferdinand TJ Olympie Hroznětín C 1708 1621 1
2012/2013 9 Karlovarský šachklub D 1658 Rezek Jan Karlovarský šachklub E 1250 1
2012/2013 6 Karlovarský šachklub D 1658 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov B 1447 1416 1
2012/2013 5 Karlovarský šachklub D 1658 Grieč Ladislav TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2012/2013 4 Karlovarský šachklub D 1658 Latislav Martin TJ Ostrov B 1543 ½
2012/2013 3 Karlovarský šachklub D 1658 Tišer Jiří TJ Lokomotiva Cheb 1761 0
2012/2013 2 Karlovarský šachklub D 1658 Tezner Vincenc TJ Tašovice B 1515 1
2012/2013 1 Karlovarský šachklub D 1658 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov C 1322 1
2012/2013 11 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1658 Šváb Jan Chess Most A 2078 2077 ½
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1658 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1897 1958 0
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1658 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2015 1947 0
2011/2012 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1000 Stuška Přemysl Spartak Chodov B 1768 0
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1000 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1000 Harašta Ivan Spartak Chodov C 1100 1
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1000 Růžičková Helena TJ Tašovice A 1658 1548 ½
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1000 Vachulka Jiří Baník Habartov 1611 ½
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1000 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary A 1629 ½
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1000 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov A 1754 ½
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1000 Tichý Josef Spartak Horní Slavkov A 1419 1
2004/2005 5 Čechie Dalovice Vávra David Spartak Chodov 1544 0
2004/2005 2 Čechie Dalovice Fogatoš Ondřej TJ Slavoj Kynšperk 1