Hráč Šindelář Luděk

Šindelář Luděk

User Pic
Jméno: Šindelář Luděk
Oddíl: Šachklub Jilemnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1651
Elo mezinárodní: 0
ID: 3111
FIDE ID: 23710926
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1645 Hladík Luděk TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "C" 0 1650 ½
2018/2019 2 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1645 Stadler Jaroslav TJ Jiskra Tanvald "B" 1631 1678 1
2018/2019 1 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1645 Finěk Václav TJ Desko Liberec "D" 1907 2046 0
2018/2019 9 ŠK Jilemnice 0 1645 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1656 1643 ½
2018/2019 8 ŠK Jilemnice 0 1645 Kořínek Pavel TJ L. Bělohrad B-Choteč 1959 1966 ½
2018/2019 7 ŠK Jilemnice 0 1645 Pražák Dominik TJ Sokol Dubenec 0 1347 1
2018/2019 6 ŠK Jilemnice 0 1645 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1718 1783 0
2018/2019 5 ŠK Jilemnice 0 1645 Kašpar Ladislav TJ Jiskra Hořice C 1747 1776 0
2018/2019 4 ŠK Jilemnice 0 1645 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín D 1634 1587 1
2018/2019 3 ŠK Jilemnice 0 1645 Rejman Jindřich ŠK Sobotka 2009 B 1452 1565 ½
2018/2019 2 ŠK Jilemnice 0 1645 Kuda Lukáš TJ LOKO Trutnov B 0 1635 0
2018/2019 1 ŠK Jilemnice 0 1645 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 0 1618 0
2018/2019 5 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1645 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald "B" 1832 1849 ½
2018/2019 4 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1645 Brouček Tomáš Šk ZIKUDA Turnov "D" 2128 2134 0
2018/2019 3 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1645 Hladík Luděk TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "C" 0 1650 0
2018/2019 2 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1645 Sivák Lukáš TJ Bižuterie Jablonec nad NIsou "B" 1706 1799 1
2017/2018 2 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1638 Novák Luboš ŠK ZIKUDA Turnov "E" 0 1465 1
2017/2018 1 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1638 Hladík Luděk TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "C" 0 1689 0
2017/2018 7 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1638 Sivák Lukáš TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "B" 1594 1627 ½
2017/2018 5 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1638 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald "B" 1859 1876 0
2017/2018 3 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1638 Šonský Miroslav ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1940 1946 ½
2017/2018 1 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1638 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec "C" 2036 2044 0
2017/2018 9 ŠK Jilemnice 0 1638 Láska Tomáš ŠK Lomnice n/Pop.B 1846 1868 0
2017/2018 8 ŠK Jilemnice 0 1638 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1701 1785 0
2017/2018 7 ŠK Jilemnice 0 1638 Pipek Petr ŠK Sobotka B 1561 1618 ½
2017/2018 5 ŠK Jilemnice 0 1638 Dadok Daniel LOKO Trutnov B 1693 1688 1
2017/2018 4 ŠK Jilemnice 0 1638 Šveda František TJ SKP Valdice B 1595 1611 0
2017/2018 3 ŠK Jilemnice 0 1638 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1636 1671 1
2017/2018 2 ŠK Jilemnice 0 1638 Ježek Milan Chotečská záloha C 1764 1827 ½
2016/2017 11 ŠK Jilemnice 1688 Dadok Daniel LOKO Trutnov C 1709 1732 ½
2016/2017 10 ŠK Jilemnice 1688 Vytlačil Václav ŠK Lomnice n/P. B 1000 ½
2016/2017 8 ŠK Jilemnice 1688 Kříž Milan ŠK AD Jičín G 1662 1721 0
2016/2017 7 ŠK Jilemnice 1688 Petrlík Milan TJ SKP Valdice B 1386 ½
2016/2017 6 ŠK Jilemnice 1688 Neubauer Vilém LOKO Trutnov B 1827 1806 0
2016/2017 5 ŠK Jilemnice 1688 Bičiště Petr ŠO TJ Lužany 1673 0
2016/2017 3 ŠK Jilemnice 1688 Ulman Tomáš TJ Hostinné B 1477 ½
2016/2017 2 ŠK Jilemnice 1688 Novotný Jan TJ Nová Paka 1611 1631 ½
2015/2016 10 TJ Sokol Víchová 1688 Šimůnek Luboš TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1690 ½
2015/2016 9 TJ Sokol Víchová 1688 Mašek Stanislav TJ Bižu Jablonec n.N. B 1591 1638 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Víchová 1688 Pospíšil Jiří ŠK Libštát B 1782 1798 0
2015/2016 7 TJ Sokol Víchová 1688 Longin Milan ŠK Zikuda Turnov F 1747 ½
2015/2016 6 TJ Sokol Víchová 1688 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald B 1807 1786 0
2015/2016 5 TJ Sokol Víchová 1688 Breuer Dalibor TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1674 1
2015/2016 4 TJ Sokol Víchová 1688 Kraus Jan TJ Bižu Jablonec n.N. B 1715 ½
2015/2016 3 TJ Sokol Víchová 1688 Ježek Milan ŠK Libštát B 1570 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Víchová 1688 Patočka Josef ŠK Zikuda Turnov F 1660 1723 0
2015/2016 1 TJ Sokol Víchová 1688 Stadler Jaroslav TJ Jiskra Tanvald B 1742 0
2015/2016 11 Šachklub Jilemnice 1688 Mareš Štěpán Lokomotiva Trutnov C 1555 ½
2015/2016 10 Šachklub Jilemnice 1688 Rigo Vít TJ Sp.Skl.Vrchlabí C 1805 1762 ½
2015/2016 9 Šachklub Jilemnice 1688 Flora Tomáš Šachklub AD Jičín F 1739 1759 ½
2015/2016 8 Šachklub Jilemnice 1688 Láska Tomáš TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 0
2015/2016 7 Šachklub Jilemnice 1688 Kohout Jan ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1975 1936 ½
2015/2016 5 Šachklub Jilemnice 1688 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1477 ½
2015/2016 3 Šachklub Jilemnice 1688 Málek Tomáš ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 ½
2014/2015 4 Šachklub Jilemnice 1731 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou B 1797 1857 0
2014/2015 2 Šachklub Jilemnice 1731 Suchánek Michal TJ Nová Paka B 1553 1553 ½
2014/2015 7 TJ Sokol Víchová 1731 Římovský Pavel TJ Lokomotiva Liberec C 1648 0
2014/2015 6 TJ Sokol Víchová 1731 Medek Jiří TJ Semily 1000 1
2014/2015 5 TJ Sokol Víchová 1731 Šic Vojtěch ŠK Zikuda Turnov F 1854 1815 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Víchová 1731 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald B 1813 1812 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Víchová 1731 Barták Pavel ŠK Zikuda Turnov E 1999 2019 0
2014/2015 2 TJ Sokol Víchová 1731 Večerník Jaroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1626 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Víchová 1731 Hanuš Jan Spartak Rokytnice n.J .B 1410 1472 1
2014/2015 3 TJ Sokol Víchová 1731 Zíka Josef TJ Lokomotiva Liberec C 1473 1
2014/2015 2 TJ Sokol Víchová 1731 Petrlík Milan TJ Semily 1370 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Víchová 1731 Šír Vojtěch Spartak Rokytnice n.J .B 1464 0
2013/2014 3 TJ Sokol Víchová 1703 Dudek Jaromír ŠK Zikuda Turnov D 1719 1745 0
2013/2014 2 TJ Sokol Víchová 1703 Mašek Stanislav TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1520 1505 1
2013/2014 1 TJ Sokol Víchová 1703 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov E 1915 1920 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Víchová 1703 Ježek Luděk ŠK Zikuda Turnov "D" 1783 1787 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Víchová 1703 Tancer Miroslav Jiskra Tanvald 1716 1770 1
2013/2014 5 TJ Sokol Víchová 1703 Skrbek Milan TJ Semily 1309 1
2013/2014 4 TJ Sokol Víchová 1703 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "E" 1889 1857 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Víchová 1703 Pešta Jiří Bižuterie Jablonec n.N."B" 1681 1
2013/2014 1 TJ Sokol Víchová 1703 Breuer Dalibor Spartak Rokytnice n.J. "B" 1682 ½
2013/2014 9 ŠACHklub Jilemnice 1703 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1628 1
2013/2014 7 ŠACHklub Jilemnice 1703 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n/Pop. B 1728 ½
2013/2014 6 ŠACHklub Jilemnice 1703 Urbanec Jaromír TJ Nová Paka B 1463 1
2013/2014 5 ŠACHklub Jilemnice 1703 Vávra Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1530 1587 ½
2013/2014 4 ŠACHklub Jilemnice 1703 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín E 1551 1
2013/2014 3 ŠACHklub Jilemnice 1703 Groh Ladislav TJ L.Bělohrad B-Choteč 1682 ½
2013/2014 1 ŠACHklub Jilemnice 1703 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1803 0
2012/2013 9 ŠACHklub Jilemnice 1687 Kobrle Jaromír TJ Nová Paka B 1278 1
2012/2013 8 ŠACHklub Jilemnice 1687 Míl Jan TJ Tatran Hostinné 1760 1
2012/2013 7 ŠACHklub Jilemnice 1687 Georgiev Jiří TJ Sp.Sklípek Vrchlabí C 1000 1
2012/2013 5 ŠACHklub Jilemnice 1687 Šveda František SKP Valdice 1651 1
2012/2013 2 ŠACHklub Jilemnice 1687 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1662 1
2012/2013 1 ŠACHklub Jilemnice 1687 Růžička David TJ Lomnice n/Pop. B 1100 1
2012/2013 10 TJ Sokol Víchová 1687 Pražák Jiří Jiskra Tanvald B 1714 1633 0
2012/2013 9 TJ Sokol Víchová 1687 Patočka Josef TJ Sokol Rovensko p.T. 1653 1706 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Víchová 1687 Snížek Květoslav Spartak Rokytnice n.J. 1924 1928 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Víchová 1687 Vancl Tomáš TJ ZK Semily 1510 1
2012/2013 6 TJ Sokol Víchová 1687 Janků Stanislav ŠK Zikuda Turnov D 1713 1
2012/2013 5 TJ Sokol Víchová 1687 Stadler Jaroslav Jiskra Tanvald B 1726 1
2012/2013 4 TJ Sokol Víchová 1687 Martínek Lubomír TJ Sokol Rovensko p.T. 1697 1669 0
2012/2013 3 TJ Sokol Víchová 1687 Kubát Jiří Spartak Rokytnice n.J. 1807 0
2012/2013 2 TJ Sokol Víchová 1687 Leimer Oldřich TJ ZK Semily 1486 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Víchová 1687 Longin Milan ŠK Zikuda Turnov D 1709 0
2011/2012 3 TJ Sokol Víchová 1742 Zuzánek Vítězslav Lokomotiva liberec C 1688 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Víchová 1742 Patočka Jan TJ PS ZK Semily 1910 1927 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Víchová 1742 Zákoucký Otto TJ ZK Semily 1612 1
2011/2012 5 TJ Sokol Víchová 1742 Dolenský Milan ŠK Libštát B 2015 2095 0
2011/2012 4 TJ Sokol Víchová 1742 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N B 2129 2079 0
2011/2012 3 TJ Sokol Víchová 1742 Gernert Vilém Spartak Rokytnice nad Jizerou B 1787 1710 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Víchová 1742 Horák Josef Jiskra Tanvald B 2340 2143 0
2011/2012 1 TJ Sokol Víchová 1742 Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec C 1688 0
2011/2012 9 ŠACHklub Jilemnice 1742 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1775 1724 ½
2011/2012 8 ŠACHklub Jilemnice 1742 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n/Pop B 1666 0
2011/2012 5 ŠACHklub Jilemnice 1742 Kříž Milan Šach klub AD Jičín D 1749 1782 0
2011/2012 4 ŠACHklub Jilemnice 1742 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1674 0
2011/2012 3 ŠACHklub Jilemnice 1742 Kobrle Jaromír TJ Nová Paka B 1295 1
2011/2012 1 ŠACHklub Jilemnice 1742 Zajíc Miloslav ŠK PS Tuhaň 1535 ½
2010/2011 9 ŠK Jilemnice 1742 Stejskal Jakub TJ Nová Paka B 1437 ½
2010/2011 8 ŠK Jilemnice 1742 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí C 1727 0
2010/2011 7 ŠK Jilemnice 1742 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n/Pop. B 1681 0
2010/2011 6 ŠK Jilemnice 1742 Mráz Pavel Sport.klub policie Valdice 1702 1
2010/2011 5 ŠK Jilemnice 1742 Turčín Jan Šach klub AD Jičín D 1909 0
2010/2011 4 ŠK Jilemnice 1742 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1678 ½
2010/2011 3 ŠK Jilemnice 1742 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1678 ½
2010/2011 2 ŠK Jilemnice 1742 Najman Jan ŠK Sobotka 1939 0
2010/2011 9 TJ Sokol Víchová n.J. 1742 Dolenský Milan ŠK Libštát B 2029 0
2010/2011 8 TJ Sokol Víchová n.J. 1742 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec B 2001 0
2010/2011 7 TJ Sokol Víchová n.J. 1742 Ščerba Jiří ŠK Stráž pod Ralskem 1919 1
2010/2011 6 TJ Sokol Víchová n.J. 1742 Kraus Jan TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1750 0
2010/2011 5 TJ Sokol Víchová n.J. 1742 Zajíc Miloslav TJ PS ZK Semily B 1522 1
2010/2011 4 TJ Sokol Víchová n.J. 1742 Červinka Vladimír TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1861 1
2010/2011 3 TJ Sokol Víchová n.J. 1742 Cejp Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec C 1773 1
2010/2011 2 TJ Sokol Víchová n.J. 1742 Stadler Jaroslav TJ Jiskra Tanvald B 1789 1
2010/2011 1 TJ Sokol Víchová n.J. 1742 Peníška Pavel Desko Liberec C 1959 0
2009/2010 11 TJ Sokol Víchová n.J. 1754 Drahotský Vladimír ŠK Vegas Stráž p.R. 1771 1
2009/2010 10 TJ Sokol Víchová n.J. 1754 Patočka Jan TJ PS ZK Semily 1929 0
2009/2010 9 TJ Sokol Víchová n.J. 1754 Mašek Arnošt Bižuterie Jablonec n.N. B 1839 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Víchová n.J. 1754 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald B 1831 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Víchová n.J. 1754 Šimon Petr Lokomotiva Liberec C 1822 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Víchová n.J. 1754 Mareček Vladislav 1.Novoborský ŠK E 1630 0
2009/2010 1 TJ Sokol Víchová n.J. 1754 Suchomel Aleš Desko Liberec C 1881 0
2009/2010 6 TJ PS ZK Semily "C" 1754 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "D" 1722 0
2009/2010 4 TJ PS ZK Semily "C" 1754 Vojta Miroslav TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" ½
2009/2010 1 TJ PS ZK Semily "C" 1754 Veverka Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1268 1
2008/2009 10 TJ Sokol Víchová n.J. 1736 Cejp Jaroslav TJ Slavia Liberec "B" 1814 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Víchová n.J. 1736 Petrlík Martin TJ Semily "B" 1661 1
2008/2009 8 TJ Sokol Víchová n.J. 1736 Neuman Zákoucká Adéla TJ Semily "A" 2023 0
2008/2009 7 TJ Sokol Víchová n.J. 1736 Ševčík Miloš TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1586 1
2008/2009 6 TJ Sokol Víchová n.J. 1736 Ježková Jana TJ Zikuda Turnov "D" 1435 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Víchová n.J. 1736 Cejp Jaroslav TJ Slavia Liberec "B" 1814 0
2008/2009 4 TJ Sokol Víchová n.J. 1736 Zajíc Miloslav TJ Semily "B" 1
2008/2009 3 TJ Sokol Víchová n.J. 1736 Neuman Zákoucká Adéla TJ Semily "A" 2023 0
2008/2009 2 TJ Sokol Víchová n.J. 1736 Šimůnek Luboš TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1676 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Víchová n.J. 1736 Krupař Pavel TJ Zikuda Turnov "D" 1
2007/2008 11 ŠK Jilemnice A 1764 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n/Pop B 1678 ½
2007/2008 10 ŠK Jilemnice A 1764 Stejskal Jakub TJ Nová Paka B 0
2007/2008 9 ŠK Jilemnice A 1764 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1782 0
2007/2008 8 ŠK Jilemnice A 1764 Bydelský Tomáš Lokomotiva Trutnov C 1524 1
2007/2008 7 ŠK Jilemnice A 1764 Kalenský Jakub Spartak Vrchlabí B 1473 1
2007/2008 6 ŠK Jilemnice A 1764 Mráz Pavel Sportovní klub policie Valdice 1802 ½
2007/2008 5 ŠK Jilemnice A 1764 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné B 1482 ½
2007/2008 3 ŠK Jilemnice A 1764 Fiebinger Zdeněk Lokomotiva Trutnov B 1785 0
2007/2008 1 ŠK Jilemnice A 1764 Reif Jakub ŠK HSM Trutnov B 1508 ½
2007/2008 3 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1764 Prokop Jan TJ Zikuda Turnov "C" 1909 0
2007/2008 2 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1764 Pospíšil Jiří ŠK Libštát "B" 1766 1
2007/2008 1 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1764 Barták Pavel TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1930 0
2007/2008 7 TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1764 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1952 ½
2007/2008 6 TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1764 Hlava Josef TJ Semily "B" 1398 1
2007/2008 5 TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1764 Pospíšil Jiří ŠK Libštát "B" 1766 ½
2007/2008 4 TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1764 Drahoňovský Ivo TJ Zikuda Turnov "C" 1876 0
2007/2008 3 TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1764 Patočka Jan TJ Semily "A" 1824 0
2007/2008 2 TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1764 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1775 0
2006/2007 11 ŠK Jilemnice A 1773 Reif Jakub ŠK HSM Trutnov B 1481 ½
2006/2007 7 ŠK Jilemnice A 1773 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1531 ½
2006/2007 5 ŠK Jilemnice A 1773 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov A 1998 0
2006/2007 1 ŠK Jilemnice A 1773 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1771 0
2006/2007 10 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1773 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1716 ½
2006/2007 9 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1773 Červinka Vladimír TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1873 0
2006/2007 8 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1773 Drahoňovský Ivo Zikuda Turnov "C" 1885 0
2006/2007 7 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1773 Fejfar Petr TJ Semily "B" 1583 1
2006/2007 6 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1773 Beran Jaromír TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1463 ½
2006/2007 5 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1773 Martínek Lubomír TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1742 1
2006/2007 4 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1773 Pražák Ondřej TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1966 0
2006/2007 3 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1773 Ježek Luděk Zikuda Turnov "C" 1800 1
2006/2007 2 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1773 Kodoň Zdeněk TJ Semily "B" 1787 ½
2006/2007 1 TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1773 Hanuš Jan TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1487 1
2005/2006 7 TJ Jilemnice A 1794 Dytrych Pavel TJ Tatran Hostinné 1830 0
2005/2006 4 TJ Jilemnice A 1794 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov B 1987 0
2005/2006 2 TJ Jilemnice A 1794 Bydelský Tomáš Loko Trutnov B 1524 ½
2004/2005 10 Víchová n/J 1780 Leimer Oldřich Barakuda Semily ½
2004/2005 9 Víchová n/J 1780 Martin Petr Zikuda Turnov B" 2104 1
2004/2005 8 Víchová n/J 1780 Petrlík Martin Piraňa Semily 1521 1
2004/2005 7 Víchová n/J 1780 Patočka Josef Rovensko p/T 1668 0
2004/2005 6 Víchová n/J 1780 Kostlán Jan Rokytnice n/J B" 1798 0
2004/2005 5 Víchová n/J 1780 Leimer Oldřich Barakuda Semily 1
2004/2005 4 Víchová n/J 1780 Brouček Tomáš Zikuda Turnov B" 2058 1
2004/2005 3 Víchová n/J 1780 Zákoucký Otto Piraňa Semily 1578 0
2004/2005 2 Víchová n/J 1780 Dudek Jaromír Rovensko p/T 1800 0
2004/2005 1 Víchová n/J 1780 Gernert Vilém Rokytnice n/J B" 1678 0
2003/2004 10 Víchová n. Jizerou 1803 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1771 1
2003/2004 9 Víchová n. Jizerou 1803 Hlavatý Jaroslav Rovensko p. Trosk. 1710 ½
2003/2004 7 Víchová n. Jizerou 1803 Saska Milan Rokytnice n.J. B 1823 ½
2003/2004 6 Víchová n. Jizerou 1803 Zákoucký Otto TJ Semily B 1583 ½
2003/2004 5 Víchová n. Jizerou 1803 Jakubů Milan ŠK Libštát 1884 ½
2003/2004 4 Víchová n. Jizerou 1803 Hlavatý Jaroslav Rovensko p. Trosk. 1710 ½
2003/2004 2 Víchová n. Jizerou 1803 Mičulka David Rokytnice n.J. B 1727 ½
2003/2004 1 Víchová n. Jizerou 1803 Zákoucký Otto TJ Semily B 1583 0