Hráč Láska Tomáš

Láska Tomáš

User Pic
Jméno: Láska Tomáš
Oddíl: Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1885
Elo mezinárodní: 1845
ID: 6588
FIDE ID: 340618
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č ŠK Lomnice n.P. 1845 1885 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1828 1832 0
2018/2019 1 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1845 1885 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 1984 1984 ½
2017/2018 9 B ŠK Lomnice n/Pop.B 1846 1868 Šindelář Luděk ŠK Jilemnice 0 1638 1
2017/2018 8 Č ŠK Lomnice n/Pop.B 1836 1868 Rejman Jindřich ŠK Sobotka B 1460 1543 1
2017/2018 7 B ŠK Lomnice n/Pop.B 1836 1868 Dadok Daniel LOKO Trutnov B 1693 1688 1
2017/2018 6 Č ŠK Lomnice n/Pop.B 1832 1868 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1623 1671 0
2017/2018 5 B ŠK Lomnice n/Pop.B 1832 1868 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín D 1745 1650 1
2017/2018 4 Č ŠK Lomnice n/Pop.B 1846 1868 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1731 1785 1
2017/2018 3 B ŠK Lomnice n/Pop.B 1846 1868 Toman Radek LOKO Trutnov A 1589 1652 1
2017/2018 2 Č ŠK Lomnice n/Pop.B 1846 1868 Šveda František TJ SKP Valdice B 1595 1611 1
2017/2018 1 B ŠK Lomnice n/Pop.B 1814 1859 Ježek Milan Chotečská záloha C 1818 1842 ½
2017/2018 11 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1856 1868 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí B 1822 1832 0
2017/2018 10 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1846 1868 Barvínek Milan Šachový klub Lípa C 1841 1876 1
2017/2018 9 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1836 1868 Ježek Milan TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1785 1827 ½
2017/2018 8 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1836 1868 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1874 1907 1
2017/2018 7 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1832 1868 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1513 1500 1
2017/2018 6 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1832 1868 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 2009 1882 1883 ½
2017/2018 5 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1846 1868 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1954 1916 1
2017/2018 4 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1846 1868 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1818 1834 0
2017/2018 3 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1846 1868 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2027 1929 ½
2017/2018 2 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1846 1868 Šveda František TJ SKP Valdice 1595 1611 1
2017/2018 1 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1814 1859 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1972 1974 ½
2016/2017 11 Č ŠK Lomnice n/P. B 1805 1844 Málek Tomáš ŠO TJ Lužany 1741 1826 0
2016/2017 10 B ŠK Lomnice n/P. B 1805 1844 Lipták Pavel ŠK Jilemnice 2119 ½
2016/2017 9 Č ŠK Lomnice n/P. B 1805 1844 Svoboda Jiří TJ Hostinné B 1546 1
2016/2017 8 B ŠK Lomnice n/P. B 1805 1844 Fojt Petr TJ Nová Paka 1409 1582 1
2016/2017 7 Č ŠK Lomnice n/P. B 1805 1844 Pipek Petr ŠK Sobotka B 1307 1287 0
2016/2017 6 B ŠK Lomnice n/P. B 1805 1844 Dadok Daniel LOKO Trutnov C 1709 1732 1
2016/2017 5 B ŠK Lomnice n/P. B 1805 1844 Jindřišek Martin TJ Hostinné A 1629 1
2016/2017 4 Č ŠK Lomnice n/P. B 1805 1844 Blažek Martin TJ Skl.Vrchlabí C 1794 1738 1
2016/2017 3 B ŠK Lomnice n/P. B 1805 1844 Flora Tomáš ŠK AD Jičín G 1739 1759 1
2016/2017 2 Č ŠK Lomnice n/P. B 1805 1844 Šveda František TJ SKP Valdice B 1534 1679 1
2016/2017 1 B ŠK Lomnice n/P. B 1805 1844 Kvasničák Josef LOKO Trutnov B 1565 1
2016/2017 11 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 Turčín Jan ŠK AD Jičín F 1864 1922 0
2016/2017 10 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1886 1884 ½
2016/2017 9 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1685 1687 1
2016/2017 8 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1827 1826 1
2016/2017 7 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 Ježek Milan TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 1
2016/2017 6 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1709 1732 ½
2016/2017 5 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 Mrázek Vladimír TJ Jiskra Nový Bydžov 1895 1846 ½
2016/2017 4 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1602 1625 1
2016/2017 3 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí B 1812 1815 0
2016/2017 2 B Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1952 1981 0
2016/2017 1 Č Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 Šafařík Kamil TJ Slavia Hradec Králové D 1852 1830 0
2015/2016 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové 1685 1687 1
2015/2016 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1852 1830 1
2015/2016 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 Koza Misha ŠK Lípa D 1837 1815 1
2015/2016 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2026 2031 0
2015/2016 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 Volf Michal TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 1
2015/2016 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1602 1625 ½
2015/2016 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 Turčín Jan ŠK AD Jičín E 1864 1922 0
2015/2016 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 Bílek Václav TJ Jiskra Nový Bydžov 1714 1697 1
2015/2016 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem B 1846 1863 ½
2015/2016 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 Kalenský Jakub TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1853 1864 0
2015/2016 11 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 Kohout Jan ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1975 1936 ½
2015/2016 10 B TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 Neubauer Vilém Lokomotiva Trutnov B 1827 1806 ½
2015/2016 9 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1629 0
2015/2016 8 B TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 Šindelář Luděk Šachklub Jilemnice 1688 1
2015/2016 7 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 Málek Tomáš ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 1
2015/2016 6 B TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1770 1759 0
2015/2016 5 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 Rejman Jindřich ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1457 1564 1
2015/2016 4 B TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1727 1784 ½
2015/2016 3 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 Doupovec Tomáš TJ Sp.Skl.Vrchlabí C 1497 1
2015/2016 2 B TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 Flora Tomáš Šachklub AD Jičín F 1739 1759 1
2014/2015 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou B 1797 1857 Neubauer Vilém Lokomotiva Trutnov B 1809 1797 1
2014/2015 6 B TJ Lomnice nad Popelkou B 1797 1857 Machek Josef TJ Nová Paka B 1363 1
2014/2015 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou B 1797 1857 Široký Robert Sokol Dubenec 1575 1
2014/2015 4 B TJ Lomnice nad Popelkou B 1797 1857 Šindelář Luděk Šachklub Jilemnice 1731 1
2014/2015 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou B 1797 1857 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov C 1780 1744 1
2014/2015 2 B TJ Lomnice nad Popelkou B 1797 1857 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1620 1
2014/2015 1 B TJ Lomnice nad Popelkou B 1797 1857 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí C 1
2014/2015 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 Nosek Jan ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1875 2007 1
2014/2015 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1797 1857 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1762 1740 1
2014/2015 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 1797 1857 Hlavatý Jaroslav TJ SKP Valdice 1675 1685 1
2014/2015 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1797 1857 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1984 1910 0
2014/2015 7 B TJ Lomnice nad Popelkou 1797 1857 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1752 1799 0
2014/2015 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1797 1857 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka 1457 0
2014/2015 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1797 1857 Švéda Lubomír TJ CIS Lázně Bělohrad 1832 1883 ½
2014/2015 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1797 1857 Tomášů Martin ŠK AD Jičín E 1668 1688 ½
2014/2015 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1797 1857 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 0
2014/2015 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1797 1857 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové C 1990 1982 1
2014/2015 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1797 1857 Sůva Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1860 1860 0
2013/2014 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1787 1669 0
2013/2014 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1881 1838 1
2013/2014 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1856 1811 ½
2013/2014 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1640 1821 1
2013/2014 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1793 1772 0
2013/2014 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1606 1
2013/2014 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1733 1781 1
2013/2014 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 Novotný Jan TJ Nová Paka 1601 1
2013/2014 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1879 1877 0
2013/2014 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1746 1753 1
2013/2014 9 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1778 1850 Flora Tomáš Šachklub AD Jičín E 1784 ½
2013/2014 8 B TJ Lomnice n/Pop. B 1778 1850 Groh Ladislav TJ L.Bělohrad B-Choteč 1682 1
2013/2014 7 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1778 1850 Mašek Josef ŠACHklub Jilemnice 1679 ½
2013/2014 6 B TJ Lomnice n/Pop. B 1778 1850 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1803 ½
2013/2014 5 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1778 1850 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1807 0
2013/2014 4 B TJ Lomnice n/Pop. B 1778 1850 Hlavatý Jaroslav ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1684 1723 1
2013/2014 3 B TJ Lomnice n/Pop. B 1778 1850 Buryan Petr Šachový klub Rožďalovice 1000 1
2013/2014 2 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1778 1850 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka B 1470 1
2013/2014 1 B TJ Lomnice n/Pop. B 1778 1850 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1712 1846 1
2012/2013 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1890 1917 1
2012/2013 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 0
2012/2013 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 Janák Jaroslav TJ Spartak Vrchlabí B 1840 ½
2012/2013 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1721 1712 0
2012/2013 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 1
2012/2013 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1845 ½
2012/2013 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1814 1764 1
2012/2013 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín D 1776 0
2012/2013 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1848 1894 0
2012/2013 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1800 1
2012/2013 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 Splítek Luboš ŠK Lípa D 1777 1782 ½
2012/2013 9 B TJ Lomnice n/Pop. B 1752 1858 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1817 1
2012/2013 8 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1752 1858 Saska Milan Spartak Rokytnice n/Jiz.B 1762 ½
2012/2013 7 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1752 1858 Suchánek Michal TJ Nová Paka B 1431 1
2012/2013 6 B TJ Lomnice n/Pop. B 1752 1858 Míl Jan TJ Tatran Hostinné 1760 0
2012/2013 5 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1752 1858 Skála Lukáš TJ Sp.Sklípek Vrchlabí C 1546 0
2012/2013 4 B TJ Lomnice n/Pop. B 1752 1858 Hlavatý Jaroslav ŠK Sobotka B 1701 1723 1
2012/2013 3 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1752 1858 Pištěk Marcel SKP Valdice 1789 1
2012/2013 2 B TJ Lomnice n/Pop. B 1752 1858 Geissel Josef TJ Nová Paka A 1806 1831 1
2012/2013 1 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1752 1858 Vancl Ladislav ŠACHklub Jilemnice 1793 ½
2011/2012 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov 1678 1
2011/2012 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 Zikmund Daniel Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1975 1965 0
2011/2012 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1895 1858 0
2011/2012 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí 1983 1996 1
2011/2012 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 0
2011/2012 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 Splítek Luboš ŠK Lípa D 1795 1807 0
2011/2012 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1935 2027 ½
2011/2012 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1976 1970 1
2011/2012 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1783 1770 1
2011/2012 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 ½
2011/2012 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 Koza Misha ŠK Lípa C 1922 1912 1
2011/2012 9 B TJ Lomnice n/Pop B 1666 1829 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1918 1930 0
2011/2012 8 Č TJ Lomnice n/Pop B 1666 1829 Vancl Ladislav ŠACHklub Jilemnice 1766 ½
2011/2012 7 B TJ Lomnice n/Pop B 1666 1829 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1836 1
2011/2012 6 Č TJ Lomnice n/Pop B 1666 1829 Stejskal Jakub TJ Nová Paka B 1435 1
2011/2012 5 B TJ Lomnice n/Pop B 1666 1829 Killar Marek Lokomotiva Trutnov D 2093 2081 ½
2011/2012 4 Č TJ Lomnice n/Pop B 1666 1829 Petrlík Martin ŠK PS Tuhaň 1730 0
2011/2012 3 B TJ Lomnice n/Pop B 1666 1829 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1770 ½
2011/2012 2 Č TJ Lomnice n/Pop B 1666 1829 Kohout Jan Šach klub AD Jičín D 1976 1951 1
2011/2012 1 Č TJ Lomnice n/Pop B 1666 1829 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1662 1
2010/2011 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1809 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1729 1
2010/2011 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1809 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1928 0
2010/2011 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1809 Flašar Jaroslav TJ Lázně Bělohrad 1853 0
2010/2011 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1809 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1878 1
2010/2011 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1809 Zinga Vít TJ Loko Trutnov 1751 ½
2010/2011 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1809 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 1
2010/2011 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1809 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1598 0
2010/2011 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1809 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1820 0
2010/2011 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1809 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1843 1
2010/2011 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1809 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 1981 ½
2010/2011 9 B TJ Lomnice n/Pop. B 1809 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1661 1
2010/2011 8 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1809 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 1946 1
2010/2011 7 B TJ Lomnice n/Pop. B 1809 Vancl Ladislav ŠK Jilemnice 1751 0
2010/2011 6 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1809 Kobrle Jaromír TJ Nová Paka B 1299 1
2010/2011 5 B TJ Lomnice n/Pop. B 1809 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí C 1808 1
2010/2011 3 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1809 Pištěk Marcel Sport.klub policie Valdice 1732 0
2010/2011 2 B TJ Lomnice n/Pop. B 1809 Kohout Jan Šach klub AD Jičín D 1965 ½
2010/2011 1 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1809 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1836 1
2009/2010 9 Č TJ Lomnice B 1774 Duczynski Petr TJ Nová Paka A 1978 ½
2009/2010 8 B TJ Lomnice B 1774 Kučera Daniel ŠK Jilemnice B 1781 ½
2009/2010 7 Č TJ Lomnice B 1774 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 2009 1923 0
2009/2010 6 B TJ Lomnice B 1774 Pištěk Marcel SKP Valdice 1734 1
2009/2010 5 Č TJ Lomnice B 1774 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 1995 1
2009/2010 4 B TJ Lomnice B 1774 Machek Josef TJ Nová Paka B 1405 1
2009/2010 2 Č TJ Lomnice B 1774 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1712 1
2009/2010 1 B TJ Lomnice B 1774 Malíková Kateřina ŠK AD Jičín D 1846 1
2009/2010 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1774 Jána Michal TJ Loko Trutnov 1765 0
2009/2010 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1774 Sůva Josef TJ Baník Žacléř 1809 ½
2009/2010 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 1774 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1980 0
2009/2010 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1774 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1846 1
2009/2010 7 B TJ Lomnice nad Popelkou 1774 Málek Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1820 0
2009/2010 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1774 Andrejs Stanislav SK HSM Trutnov 1746 0
2009/2010 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1774 Hubáček Jaroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1841 1
2009/2010 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1774 Frank Miroslav ŠK Jilemnice 1895 1
2009/2010 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1774 Pražák Pavel ŠK Polymar Lípa C 1850 0
2009/2010 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1774 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1987 0
2009/2010 1 B TJ Lomnice nad Popelkou 1774 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1643 1
2008/2009 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Volf Michal Šachový klub Lípa D 1776 1
2008/2009 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1795 1
2008/2009 9 B TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Chalupa Vladislav TJ Nová Paka 1492 ½
2008/2009 8 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Kopřiva Pavel SK HSM Trutnov 1
2008/2009 7 B TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Friedrich Vladimír TJ Baník Žacléř 2095 0
2008/2009 6 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Ruda Ondřej Šachový klub Lípa C 2076 0
2008/2009 5 B TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1718 1
2008/2009 4 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1731 1
2008/2009 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Brádler Vladimír TJ Loko Trutnov 1643 ½
2008/2009 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1871 ½
2008/2009 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1720 ½
2008/2009 9 B TJ Lomnice B 1751 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka B 1572 ½
2008/2009 7 Č TJ Lomnice B 1751 Drahotský Luboš ŠK AD Jičín C 1920 1
2008/2009 6 B TJ Lomnice B 1751 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1714 ½
2008/2009 5 Č TJ Lomnice B 1751 Urlich Martin SKP Valdice 1711 1
2008/2009 4 B TJ Lomnice B 1751 Blažek Martin Spartak Vrchlabí B 1705 0
2008/2009 3 Č TJ Lomnice B 1751 Kolman Milan SK HSM Trutnov B 1672 ½
2008/2009 2 B TJ Lomnice B 1751 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1571 ½
2008/2009 1 Č TJ Lomnice B 1751 Lipták Pavel ŠK Jilemnice 2105 0
2007/2008 11 B TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Mareš Ilja TJ Hronov 1836 0
2007/2008 10 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Pinkava Josef Slovan Broumov 1959 0
2007/2008 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Geissel Josef TJ Nová Paka 1866 1
2007/2008 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Fiedler Bedřich ŠK Lípa 2113 0
2007/2008 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1981 0
2007/2008 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Hubáček Ondřej Slavia Hradec Králové C 2019 0
2007/2008 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 1979 0
2007/2008 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2031 ½
2007/2008 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 ½
2007/2008 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Tejkal Lubomír Šachklub AD Jičín 2114 0
2007/2008 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1751 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 2008 0
2006/2007 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1752 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1652 1
2006/2007 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1752 Hejduk Ivan ŠK AD Jičín B 1
2006/2007 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1752 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1735 ½
2006/2007 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1752 Slezák Milan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1679 ½
2006/2007 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1752 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice B 1756 ½
2006/2007 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1752 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1553 0
2006/2007 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1752 Mráz Pavel SK policie Valdice 1684 ½
2006/2007 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1752 Fátor Jaroslav Slavia Hradec Králové E 1760 1
2006/2007 3 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1752 Müller Gerhard Baník Žacléř 1540 ½
2006/2007 2 B TJ Lomnice nad Popelkou 1752 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1721 1
2006/2007 1 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1752 Celba Pavel Lokomotiva Trutnov 1614 ½
2006/2007 11 B TJ Lomnice nad Pop. B 1752 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín C 1446 1
2006/2007 10 Č TJ Lomnice nad Pop. B 1752 Vancl Ladislav ŠK Jilemnice A 1723 1
2006/2007 9 B TJ Lomnice nad Pop. B 1752 Novotný Jan TJ Nová Paka B 1
2006/2007 8 Č TJ Lomnice nad Pop. B 1752 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov C 1
2006/2007 7 B TJ Lomnice nad Pop. B 1752 Blažek Martin Spartak Vrchlabí B 1646 ½
2006/2007 6 Č TJ Lomnice nad Pop. B 1752 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov A 1773 0
2006/2007 5 B TJ Lomnice nad Pop. B 1752 Kučera Daniel ŠK Jilemnice B 1691 0
2006/2007 4 Č TJ Lomnice nad Pop. B 1752 Horák Jiří Lokomotiva Trutnov B 1600 ½
2006/2007 3 B TJ Lomnice nad Pop. B 1752 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné B 1847 1
2006/2007 2 Č TJ Lomnice nad Pop. B 1752 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1733 ½
2006/2007 1 B TJ Lomnice nad Pop. B 1752 Fiala Milan ŠK HSM Trutnov B 1582 1
2005/2006 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1743 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov ½
2005/2006 10 B TJ Lomnice nad Popelkou 1743 Matoulek Jiří TJ Nová Paka 1749 ½
2005/2006 9 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1743 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín B 1435 1
2005/2006 8 B TJ Lomnice nad Popelkou 1743 Vaníček Aleš Baník Žacléř 1728 0
2005/2006 7 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1743 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov 1649 1
2005/2006 6 B TJ Lomnice nad Popelkou 1743 Rus Lukáš ŠK Lípa D 1321 1
2005/2006 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1743 Prokopová Jiřina Jiskra RMSK Nový Bydžov 1322 1
2005/2006 4 B TJ Lomnice nad Popelkou 1743 Ledl Svatopluk TJ Jiskra Hořice B 1789 0
2005/2006 3 B TJ Lomnice nad Popelkou 1743 Louda Miloslav SK policie Valdice 1446 ½
2005/2006 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1743 Meduna Pavel TJ Lázně Bělohrad 1612 1
2005/2006 9 Č TJ Lomnice n/P B 1743 Žežulka Josef ŠK AD Jičín C 1
2005/2006 8 B TJ Lomnice n/P B 1743 Hrubeš Martin TJ Tatran Hostinné 1852 ½
2005/2006 7 B TJ Lomnice n/P B 1743 Fól Jaromír TJ L.Bělohrad B 1
2005/2006 6 Č TJ Lomnice n/P B 1743 Vancl Ladislav TJ Jilemnice A 1720 ½
2005/2006 5 B TJ Lomnice n/P B 1743 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov B 1649 1
2005/2006 4 Č TJ Lomnice n/P B 1743 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí B 1616 1
2005/2006 3 B TJ Lomnice n/P B 1743 Kuda Lukáš Loko Trutnov B 1
2005/2006 2 Č TJ Lomnice n/P B 1743 Nechanický Zdeněk TJ Jilemnice B 1487 ½
2005/2006 1 B TJ Lomnice n/P B 1743 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1787 1
2004/2005 9 B TJ Lomnice n/P B Mach Ladislav TJ SO Lužany 1588 1
2004/2005 7 Č TJ Lomnice n/P B Louda Miloslav SKP Valdice B 1441 1
2004/2005 6 B TJ Lomnice n/P B Kalenský Jakub Spartak Vrchlabí B 1329 1
2004/2005 5 Č TJ Lomnice n/P B Sukup Ladislav Tatran Hostinné B 1479 1
2004/2005 4 B TJ Lomnice n/P B Kořínek Pavel TJ L.Bělohrad B 1815 0
2004/2005 10 Č TJ Lomnice n.P. Podlipný Martin ŠK AD Jičín B 1637 1
2004/2005 8 Č TJ Lomnice n.P. Duplinszki Jan TJ Jiskra Hořice B 1
2004/2005 7 B TJ Lomnice n.P. Vaněk Tomáš J.RMSK Nový Bydžov 1325 0
2004/2005 6 Č TJ Lomnice n.P. Hanuš Pavel ŠK HSM Trutnov 1668 0