Hráč Staněk Bohumil

Staněk Bohumil

User Pic
Jméno: Staněk Bohumil
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1799
Elo mezinárodní: 1847
ID: 2278
FIDE ID: 313440
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Zikuda Turnov "D" 1847 1799 Janouš Petr ŠK Slavia Liberec 2012 1976 ½
2019/2020 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 1845 1799 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1917 1917 ½
2018/2019 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1867 1831 Kučera Jaroslav Desko Liberec "B" 1842 1862 0
2018/2019 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1873 1831 Habenicht Martin 1.Novoborský ŠK "B" 1626 1609 ½
2018/2019 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1869 1831 Stadler Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1631 1678 1
2018/2019 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1869 1831 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 1931 1952 ½
2018/2019 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1869 1831 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1822 1819 ½
2018/2019 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1877 1837 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1845 1855 ½
2018/2019 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1877 1837 Werner Roman TJ Krásná Lípa 1545 1582 ½
2018/2019 3 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1873 1831 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1651 1617 1
2018/2019 2 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1869 1831 Novák Jan TJ Desko Liberec "C" 1964 1991 0
2018/2019 7 Šk ZIKUDA Turnov "D" 1869 1831 Novák Jan TJ Desko Liberec "C" 1826 1837 ½
2018/2019 6 Šk ZIKUDA Turnov "D" 1869 1831 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald "B" 1796 1792 0
2018/2019 4 Šk ZIKUDA Turnov "D" 1869 1837 Vojta Miroslav TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 0 1612 ½
2018/2019 2 Šk ZIKUDA Turnov "D" 1877 1837 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1654 1617 0
2017/2018 3 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1889 1882 Jakša Petr ŠK SLAVIA Liberec "B" 1784 1777 0
2017/2018 2 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1898 1882 Braun Tomáš TJ Desko Liberec "C" 1725 1717 1
2017/2018 1 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1898 1882 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald "B" 1810 1772 ½
2017/2018 7 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1887 1882 Soběslavský Roman ŠK ZIKUDA Turnov "E" 1705 1683 ½
2017/2018 6 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1887 1882 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "C" 1813 1792 ½
2017/2018 5 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1889 1882 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "B" 1774 1807 ½
2017/2018 4 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1889 1882 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald "B" 1804 1800 0
2017/2018 3 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1889 1882 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1874 1883 ½
2017/2018 2 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1889 1882 Sýkora Marek TJ Desko Liberec "C" 1952 1847 0
2017/2018 1 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1887 1888 Gombala Marek ŠK SLAVIA Liberec "B" 1887 1862 0
2017/2018 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1882 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1813 1792 0
2017/2018 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1898 1882 Novák Jan Desko Liberec "B" 1933 1996 0
2017/2018 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1887 1882 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec 1855 1874 1
2017/2018 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1887 1882 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa 1956 1964 ½
2017/2018 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1882 Brňák Miroslav ŠK Frýdlant 1836 1804 ½
2016/2017 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 Polák Benedikt TJ Slavia Liberec 2121 2171 0
2016/2017 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 ½
2016/2017 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1730 1731 ½
2016/2017 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 Ščerba Jiří ŠK Česká Lípa 1910 1919 ½
2016/2017 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK "B" 1609 1693 0
2016/2017 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2000 2027 1
2016/2017 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2051 2029 0
2016/2017 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 2012 2011 0
2016/2017 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 Maryško Leoš ŠK Libštát 1894 1912 ½
2016/2017 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 2007 2013 ½
2015/2016 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 Štolc Martin ŠK AD Jičín "B" 2047 2043 ½
2015/2016 11 ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2019 2011 ½
2015/2016 10 ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2033 2052 ½
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2075 2085 1
2015/2016 7 ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2091 2084 ½
2015/2016 6 ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 Nosek Jan ŠK Libštát 1875 2007 ½
2015/2016 5 ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 2012 2011 ½
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 Paldus Petr TJ Slavia Liberec 2013 2019 ½
2015/2016 3 ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 Ďúran Tomáš Desko Liberec "A" 2180 2159 0
2015/2016 1 ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2051 2029 0
2015/2016 10 ŠK Zikuda Turnov F 1897 1865 Hübscher Jindřich TJ Bižu Jablonec n.N. B 1658 1829 ½
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov F 1897 1865 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald B 1847 1858 ½
2015/2016 8 ŠK Zikuda Turnov F 1897 1865 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1932 1950 ½
2015/2016 6 ŠK Zikuda Turnov F 1897 1865 Dolenský Milan ŠK Libštát B 2066 2098 0
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov F 1897 1865 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald B 1847 1858 1
2015/2016 2 ŠK Zikuda Turnov F 1897 1865 Hackel Luděk TJ Sokol Víchová 2061 1953 ½
2014/2015 3 ŠK Zikuda Turnov E 1883 1877 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov F 1914 1886 ½
2014/2015 2 ŠK Zikuda Turnov E 1883 1877 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald B 1858 1872 ½
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov E 1883 1877 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1778 1788 ½
2014/2015 7 ŠK Zikuda Turnov E 1883 1877 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov F 1881 2003 ½
2014/2015 5 ŠK Zikuda Turnov E 1883 1877 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald B 1982 2061 ½
2014/2015 4 ŠK Zikuda Turnov E 1883 1877 Kapras Jiří TJ Lokomotiva Liberec C 1730 0
2014/2015 3 ŠK Zikuda Turnov E 1883 1877 Novotka Zbyněk TJ Sokol Víchová 1852 1888 1
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov E 1883 1877 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1690 1764 ½
2014/2015 10 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 1883 1877 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav 1971 2032 ½
2014/2015 11 ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 Gombala Marek TJ Slavia Liberec 1864 1865 ½
2014/2015 10 ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2069 2075 0
2014/2015 9 ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 Blaháček Evžen Desko Liberec "B" 1933 1906 1
2014/2015 8 ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2034 2049 0
2014/2015 7 ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2098 2128 ½
2014/2015 5 ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1964 1956 0
2014/2015 4 ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "C" 2177 2183 0
2014/2015 3 ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 Cakl Zdeněk Desko Liberec "A" 2060 2075 ½
2014/2015 2 ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 Nosek Jan ŠK Libštát 1902 1854 ½
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2015 1973 0
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov E 1889 1857 Kraus Jan TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1704 1
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov E 1889 1857 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov D 2132 2117 1
2013/2014 5 ŠK Zikuda Turnov "E" 1889 1857 Mašek Arnošt Bižuterie Jablonec n.N."B" 1687 1772 1
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov "E" 1889 1857 Šindelář Luděk TJ Sokol Víchová 1703 ½
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov "E" 1889 1857 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald 1764 1814 ½
2013/2014 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1857 Špinka Petr ŠK Libštát 1960 1985 1
2013/2014 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1857 Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 0
2013/2014 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1857 Gombala Marek Chess Rowdies 1855 1859 ½
2013/2014 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1857 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald "A" 1948 2019 1
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1857 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 2008 2004 0
2013/2014 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1857 Zimmermann Rene TJ Krásná Lípa 2170 2113 ½
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1857 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 2027 2009 ½
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1857 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2033 1980 0
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1857 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec "B" 1833 1799 1
2012/2013 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1914 1898 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1885 0
2012/2013 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1914 1898 Václavíček Lukáš Desko Liberec "C" 1889 2012 0
2012/2013 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1914 1898 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 0
2012/2013 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1914 1898 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2079 2072 ½
2012/2013 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1914 1898 Řičánek Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 0
2012/2013 10 TJ Sokol Rovensko p.T. 1914 1898 Kostlán Jan Spartak Rokytnice n.J. 1945 1973 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Rovensko p.T. 1914 1898 Hackel Luděk TJ Sokol Víchová 2061 2001 0
2012/2013 8 TJ Sokol Rovensko p.T. 1914 1898 Janků Stanislav ŠK Zikuda Turnov D 1713 1
2012/2013 7 TJ Sokol Rovensko p.T. 1914 1898 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald B 1836 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Rovensko p.T. 1914 1898 Zákoucký Otto TJ ZK Semily 1614 1
2012/2013 5 TJ Sokol Rovensko p.T. 1914 1898 Hollmann Zdeněk Spartak Rokytnice n.J. 1969 1950 0
2012/2013 3 TJ Sokol Rovensko p.T. 1914 1898 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov D 1855 1943 0
2012/2013 2 TJ Sokol Rovensko p.T. 1914 1898 Horák Josef Jiskra Tanvald B 2340 2152 0
2012/2013 1 TJ Sokol Rovensko p.T. 1914 1898 Patočka Jan TJ ZK Semily 1910 1917 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1922 1907 Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec "C" 1842 2017 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1922 1907 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2123 2104 ½
2011/2012 9 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1922 1907 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 2007 2017 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1922 1907 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 2078 2030 0
2011/2012 6 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1922 1907 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2077 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1922 1907 Suchomel Aleš TJ Desko Liberec "B" 1996 2033 0
2011/2012 4 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1922 1907 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 1919 1988 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1922 1907 Válek Otakar 1. Novoborský ŠK "D" 1963 0
2011/2012 2 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1922 1907 Brouček Tomáš ŠK Libštát 2067 2093 0
2011/2012 1 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1922 1907 Paldus Petr TJ Slávia Liberec 2046 2062 ½
2010/2011 11 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1975 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1981 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1975 Buchcar Tomáš TJ Slávia Liberec 2122 0
2010/2011 9 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1975 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "C" 2228 0
2010/2011 8 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1975 Rigo Imrich TJ PS ZK Semily 1992 1
2010/2011 7 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1975 Kadeřábek Jiří Jiskra Tanvald 2146 0
2010/2011 6 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1975 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2153 0
2010/2011 5 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1975 Novotný Lubomír ŠK Libštát 1944 0
2010/2011 4 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1975 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2042 0
2010/2011 3 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1975 Polák Benedikt Desko Liberec "B" 2138 0
2010/2011 2 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1975 Kučera Jaroslav 1.Novoborský ŠK "D" 1959 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 Dejmek Josef Bižuterie Jablonec n.N. B 1927 ½
2009/2010 10 TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 Matůšů Dalibor Lokomotiva Liberec C 1858 0
2009/2010 9 TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 Kavický Petr TJ Nové Město p.S. 1784 1
2009/2010 8 TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 Maryško Leoš ŠK Libštát B 1910 1
2009/2010 7 TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 Blaháček Evžen Desko Liberec C 2010 0
2009/2010 6 TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 Neuman Zákoucká Adéla TJ PS ZK Semily 2026 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 Horák Josef Jiskra Tanvald B 2340 0
2009/2010 4 TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa B 2106 0
2009/2010 3 TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK E ½
2009/2010 2 TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 Červinka Vladimír TJ Sokol Víchová n.J. 1894 1
2009/2010 1 TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 Malec Jan ŠK Vegas Stráž p.R. 1999 ½
2008/2009 11 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1938 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1
2008/2009 10 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1938 Novotný Lubomír ŠK Libštát 1951 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1938 Kostlán Jan TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 2021 0
2008/2009 6 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1938 Ševic Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1948 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1938 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1891 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1938 Blaháček Evžen Desko Liberec "B" 1969 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1938 Jareš Jiří Desko Liberec "A" 2036 0
2008/2009 2 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1938 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald 1988 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1938 Bach Markus TJ Krásná Lípa 1853 0
2007/2008 3 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1952 Pospíšil Jiří ŠK Libštát "B" 1766 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1952 Zikuda Petr TJ Zikuda Turnov "C" 1985 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1952 Forbelský Josef TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1371 0
2007/2008 7 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1952 Šindelář Luděk TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1764 ½
2007/2008 4 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1952 Pospíšil Jiří ŠK Libštát "B" 1766 1
2007/2008 3 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1952 Frank Miroslav TJ Zikuda Turnov "C" 1888 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1952 Mišurec Zdeněk TJ Semily "A" 1847 1
2007/2008 1 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1952 Červinka Vladimír TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1897 ½
2006/2007 2 Zikuda Turnov "C" 1962 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1962 ½
2006/2007 1 Zikuda Turnov "C" 1962 Šlechta Jan TJ Semily "B" 1814 0
2004/2005 10 Zikuda Turnov B" 1972 Petrlík Martin Piraňa Semily 1521 ½
2004/2005 9 Zikuda Turnov B" 1972 Mašek Josef Víchová n/J 1734 0
2004/2005 8 Zikuda Turnov B" 1972 Breuer Dalibor Rokytnice n/J B" 1693 1
2004/2005 7 Zikuda Turnov B" 1972 Horský Libor Barakuda Semily 1
2004/2005 5 Zikuda Turnov B" 1972 Farský Jiří Piraňa Semily 1794 1
2004/2005 4 Zikuda Turnov B" 1972 Forbelský Josef Víchová n/J 1
2004/2005 3 Zikuda Turnov B" 1972 Gernert Vilém Rokytnice n/J B" 1678 1
2004/2005 2 Zikuda Turnov B" 1972 Barakuda Semily 1
2004/2005 1 Zikuda Turnov B" 1972 Patočka Josef Rovensko p/T 1668 ½
2003/2004 11 Slavie Turnov B 1988 Jedlička Vladimír Jiskra Tanvald A 2093 ½
2003/2004 10 Slavie Turnov B 1988 Peníška Pavel Desko Liberec C 1890 0
2003/2004 9 Slavie Turnov B 1988 Malec Jan Krásná Lípa A 2043 0
2003/2004 8 Slavie Turnov B 1988 Hanák Dalibor TJ Autobrzdy 1
2003/2004 6 Slavie Turnov B 1988 Kolařík Jiří Semily A 1869 ½
2003/2004 5 Slavie Turnov B 1988 Drobník Čestmír Bižuterie Jbl A 1997 ½
2003/2004 4 Slavie Turnov B 1988 Schütz Miroslav ŠK Česká Lípa C 1713 ½
2003/2004 3 Slavie Turnov B 1988 Hendrych Václav ŠK Česká Lípa B 2011 1
2003/2004 2 Slavie Turnov B 1988 Štursa Jan Spartak Rokytnice 2214 0
2003/2004 1 Slavie Turnov B 1988 Kobr Zdeněk Slavie Liberec 1808 ½