Hráč Hyška Pavel

Hyška Pavel

User Pic
Jméno: Hyška Pavel
Oddíl: Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1794
Elo mezinárodní: 1775
ID: 6291
FIDE ID: 340596
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Lomnice n.P. 1787 1789 Němec Otakar ŠK Lípa B 1919 1910 0
2018/2019 10 ŠK Lomnice n.P. 1776 1789 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové C 2009 1981 0
2018/2019 9 ŠK Lomnice n.P. 1776 1789 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov n.K. B 1774 1811 1
2018/2019 8 ŠK Lomnice n.P. 1762 1789 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové n.L. 2042 2059 1
2018/2019 7 ŠK Lomnice n.P. 1762 1789 Krása Marek DDM Třebechovice p.O. 1678 1649 ½
2018/2019 6 ŠK Lomnice n.P. 1767 1789 Cibulka Josef TJ Hronov 1867 1800 0
2018/2019 5 ŠK Lomnice n.P. 1767 1789 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 1919 1892 0
2018/2019 4 ŠK Lomnice n.P. 1772 1807 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod 1966 1984 0
2018/2019 3 ŠK Lomnice n.P. 1780 1807 Fojt Petr ŠK AD Jičín B 1863 1865 0
2018/2019 1 ŠK Lomnice n.P. 1789 1807 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1822 1817 0
2018/2019 11 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1776 1789 Pipek Petr Šachový klub Sobotka 1571 1653 ½
2018/2019 10 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1776 1789 Novotný Jan TJ Nová Paka 1581 1593 1
2018/2019 6 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1767 1789 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1712 1677 1
2017/2018 11 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1791 1807 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1727 1750 ½
2017/2018 10 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1788 1807 Portych Václav Šachový klub Lípa C 1904 1852 ½
2017/2018 9 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1782 1807 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1883 1837 1
2017/2018 8 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1782 1807 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1912 1902 0
2017/2018 6 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1786 1807 Patočka Josef Šachový klub Sobotka 2009 1635 1698 ½
2017/2018 5 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1788 1807 Málek Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1731 1785 1
2017/2018 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1788 1807 Mrázek Vladimír TJ Jiskra Nový Bydžov 1853 1822 1
2017/2018 3 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1788 1807 Novotný Jan TJ Nová Paka 1598 1626 ½
2017/2018 2 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1788 1807 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1499 1503 1
2016/2017 11 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1812 1815 Fojt Petr ŠK AD Jičín F 1409 1582 0
2016/2017 10 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1812 1815 Hlavatý Jaroslav Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1686 1690 ½
2016/2017 8 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1812 1815 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1846 1863 ½
2016/2017 7 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1812 1815 Kraus Lukáš TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1341 1
2016/2017 6 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1812 1815 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1782 1783 1
2016/2017 5 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1812 1815 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1730 1754 ½
2016/2017 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1812 1815 Šveda František TJ SKP Valdice 1534 1679 0
2016/2017 3 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1812 1815 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1739 1773 0
2016/2017 1 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1812 1815 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1765 1759 ½
2015/2016 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1812 1815 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1614 1671 1
2015/2016 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1812 1815 Vávra Vojtěch TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1788 1822 0
2015/2016 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1812 1815 Pražák Pavel ŠK Lípa D 1801 1810 1
2015/2016 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1812 1815 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Králové C 1887 1933 1
2015/2016 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1812 1815 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1782 1783 ½
2015/2016 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1812 1815 Sládek Jaroslav TJ SKP Valdice 1635 1658 1
2015/2016 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1812 1815 Nedbal Radek ŠK AD Jičín E 1773 ½
2015/2016 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1812 1815 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1730 1754 0
2015/2016 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1812 1815 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1827 1826 0
2014/2015 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1829 1862 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 0
2014/2015 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1829 1862 Flora Tomáš ŠK AD Jičín E 1801 ½
2014/2015 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1829 1862 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1756 1747 0
2014/2015 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1829 1862 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 1997 2007 0
2014/2015 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1829 1862 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1599 1634 1
2013/2014 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1833 1859 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1813 ½
2013/2014 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1833 1859 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1682 1
2012/2013 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1824 1857 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové 1816 1866 ½
2012/2013 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1824 1857 Kříž Milan ŠK AD Jičín D 1749 1771 1
2012/2013 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1824 1857 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa D 1748 1733 ½
2011/2012 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1794 1846 Buchar Petr TJ Dvůr Králové nad Labem B 2034 2034 0
2011/2012 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1794 1846 Plchot Miroslav TJ Spartak Vrchlabí 1926 1000 1
2011/2012 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1794 1846 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 1822 1
2011/2012 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1794 1846 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1607 ½
2011/2012 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1794 1846 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1747 1
2011/2012 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1794 1846 Szücs Matyáš ŠK Lípa C 1813 1904 ½
2010/2011 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1873 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí 1991 0
2010/2011 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1873 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1929 0
2010/2011 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1873 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1915 0
2010/2011 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1873 Wenke Jiří TJ Loko Trutnov 2027 0
2010/2011 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1873 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1774 ½
2010/2011 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1873 Koza Misha ŠK Lípa C 1924 ½
2010/2011 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1873 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem B 1919 ½
2010/2011 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1873 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín C 2016 0
2009/2010 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1864 Brádler Vladimír TJ Loko Trutnov 1706 1
2009/2010 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1864 Friedrich Vladimír TJ Baník Žacléř 2077 1
2009/2010 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1864 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 0
2009/2010 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1864 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1883 0
2009/2010 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1864 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1818 1
2009/2010 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1864 Kopřiva Pavel SK HSM Trutnov 1796 0
2009/2010 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1864 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 1
2009/2010 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1864 Kovář Ladislav ŠK Jilemnice 1886 ½
2009/2010 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1864 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1957 0
2009/2010 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1864 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1659 1
2008/2009 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1859 Splítek Luboš Šachový klub Lípa D 1789 ½
2008/2009 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1859 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1572 1
2008/2009 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1859 Míl Jan SK HSM Trutnov 1806 1
2008/2009 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1859 Jurkowski Marcin TJ Baník Žacléř 0
2008/2009 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1859 Kaisler Martin Šachový klub Lípa C 2048 1
2008/2009 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1859 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1776 1
2008/2009 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1859 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 0
2008/2009 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1859 Jána Michal TJ Loko Trutnov 1743 0
2008/2009 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1859 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 0
2008/2009 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1859 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 ½
2007/2008 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1880 Miňovský Roman TJ Hronov 1933 0
2007/2008 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1880 Laszewicz Pavel Slovan Broumov 0
2007/2008 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1880 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1921 1
2007/2008 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1880 Jedlička Luboš ŠK Lípa 2093 0
2007/2008 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1880 Vondráček Jiří Sněžka TJ Náchod B 2000 ½
2007/2008 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1880 Zvěřina Jan Slavia Hradec Králové C 1904 0
2007/2008 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1880 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 2081 0
2007/2008 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1880 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 0
2007/2008 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1880 Kracík Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 ½
2007/2008 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1880 Fiala Jaroslav Šachklub AD Jičín 2273 0
2007/2008 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1880 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1988 0
2006/2007 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1862 Prokopová Jiřina Jiskra RMSK Nový Bydžov 1648 1
2006/2007 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1862 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1770 1
2006/2007 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1862 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1783 1
2006/2007 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1862 Janák Jaroslav TJ Tatran Hostinné 1802 ½
2006/2007 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1862 Urlich Martin SK policie Valdice 1668 1
2006/2007 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1862 Němec Otakar Slavia Hradec Králové E 1885 1
2006/2007 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1862 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1747 1
2006/2007 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1862 Novák Luděk ŠK Lípa C 1992 0
2006/2007 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1862 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1746 1
2006/2007 10 ŠK Libštát 1862 Rychtář Pavel Jiskra Tanvald 1999 ½
2006/2007 9 ŠK Libštát 1862 Plener Tomáš TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1712 ½
2006/2007 6 ŠK Libštát 1862 Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec 1695 ½
2006/2007 4 ŠK Libštát 1862 Carda Milan TJ Krásná Lípa "A" 1696 0
2006/2007 2 ŠK Libštát 1862 Trejbal Martin TJ Nové Město pod Smrkem 1556 1
2005/2006 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1854 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov 1885 ½
2005/2006 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1854 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2215 0
2005/2006 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1854 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1785 ½
2005/2006 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1854 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1757 1
2005/2006 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1854 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1987 1
2005/2006 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1854 Jedlička Luboš ŠK Lípa D 2032 0
2005/2006 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1854 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1786 1
2005/2006 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1854 John Jiří TJ Jiskra Hořice B 1853 0
2005/2006 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1854 Pištěk Marcel SK policie Valdice 1668 0
2005/2006 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1854 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1866 ½
2005/2006 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1854 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1922 1
2003/2004 12 TJ Lomnice nad Popelkou Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší ½
2003/2004 11 TJ Lomnice nad Popelkou Splítek Luboš ŠK Lípa B ½
2003/2004 10 TJ Lomnice nad Popelkou Novák Radomír Slavia Hradec Králové B ½
2003/2004 9 TJ Lomnice nad Popelkou Turčín Jan ŠK AD Jičín 0
2003/2004 8 TJ Lomnice nad Popelkou Geissel Josef Sokol Nová Paka ½