Hráč Najman Jan

Najman Jan

User Pic
Jméno: Najman Jan
Oddíl: Šachový klub Sobotka 2009, o.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1789
Elo mezinárodní: 1779
ID: 3473
FIDE ID: 331724
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachový klub Sobotka 1796 1820 Schovánek Karel Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1669 1650 0
2018/2019 10 Šachový klub Sobotka 1796 1820 Volf Michal TJ Dvůr Králové nad Labem B 1664 1653 ½
2018/2019 8 Šachový klub Sobotka 1795 1820 Kykal Zbyněk TJ CIS Lázně Bělohrad 1813 1808 ½
2018/2019 7 Šachový klub Sobotka 1818 1820 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1806 1825 0
2018/2019 6 Šachový klub Sobotka 1818 1820 Charvát Václav Šachový klub Lípa C 1732 1705 0
2018/2019 5 Šachový klub Sobotka 1825 1838 Kulhánek Jáchym TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1594 1531 ½
2018/2019 4 Šachový klub Sobotka 1825 1838 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1779 1778 ½
2018/2019 3 Šachový klub Sobotka 1837 1838 Voříšková Anna ŠK ORTEX Hradec Králové 1601 1490 ½
2018/2019 2 Šachový klub Sobotka 1837 1838 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1617 1619 ½
2018/2019 1 Šachový klub Sobotka 1840 1838 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín C 1727 1734 ½
2017/2018 11 Šachový klub Sobotka 2009 1868 1857 Ježek Milan TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1764 1827 1
2017/2018 10 Šachový klub Sobotka 2009 1863 1857 Kříž Milan ŠK AD Jičín C 1682 1696 1
2017/2018 8 Šachový klub Sobotka 2009 1864 1857 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1819 1834 ½
2017/2018 6 Šachový klub Sobotka 2009 1870 1857 Bláha Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2001 2002 0
2017/2018 5 Šachový klub Sobotka 2009 1863 1857 Novotný Jan TJ Nová Paka 1598 1626 ½
2017/2018 4 Šachový klub Sobotka 2009 1863 1857 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1657 1654 1
2017/2018 3 Šachový klub Sobotka 2009 1863 1857 Nekvinda Michal ŠK ORTEX Hradec Králové 1831 1843 ½
2017/2018 2 Šachový klub Sobotka 2009 1863 1857 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2005 2007 0
2017/2018 1 Šachový klub Sobotka 2009 1881 1865 Tsapanidis Vasilis Šachový klub Lípa C 1826 1830 ½
2016/2017 11 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1788 1822 0
2016/2017 10 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 Špinka Petr Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1907 1924 1
2016/2017 9 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 Vaněk Jiří TJ Jiskra Nový Bydžov 1748 1728 ½
2016/2017 8 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 Šveda František TJ SKP Valdice 1534 1679 1
2016/2017 7 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí B 1805 1762 ½
2016/2017 6 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1952 1981 ½
2016/2017 5 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 1
2016/2017 4 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 Krňávek Michal ŠK AD Jičín F 1868 1917 ½
2016/2017 3 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 Košťálek Vlastislav TJ Lokomotiva Trutnov 1669 1665 1
2016/2017 2 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1614 1671 ½
2016/2017 1 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1846 1863 0
2015/2016 11 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1896 1897 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n/Pop. B 1658 1678 ½
2015/2016 9 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1896 1897 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov B 1669 1665 1
2015/2016 8 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1896 1897 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1629 ½
2015/2016 7 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1896 1897 Klika Martin Šachklub Jilemnice 1552 1
2015/2016 6 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1896 1897 Bičiště Petr ŠO TJ Sokol Lužany 1673 1
2015/2016 5 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1896 1897 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1770 1759 1
2015/2016 4 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1896 1897 Hejn Petr ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1441 ½
2015/2016 3 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1896 1897 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1727 1784 0
2015/2016 2 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1896 1897 Skála Lukáš TJ Sp.Skl.Vrchlabí C 1580 1
2015/2016 1 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1896 1897 Flora Tomáš Šachklub AD Jičín F 1739 1759 0
2014/2015 7 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1897 1913 Málek Tomáš ŠO TJ Sokol Lužany 1793 0
2014/2015 6 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1897 1913 Zákoucký Otto Šachklub AD Jičín G 1634 1
2014/2015 5 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1897 1913 Buryan Petr Šachový klub Rožďalovice 1000 1
2014/2015 4 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1897 1913 Matouš Bedřich TJ L.Bělohrad B-Choteč 1849 1
2014/2015 3 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1897 1913 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1660 1651 ½
2014/2015 2 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1897 1913 Zejbrlík Roman ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1613 1
2014/2015 1 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1897 1913 Kříž Milan Šachklub AD Jičín F 1672 1735 0
2013/2014 11 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 Novák Luděk ŠK Lípa B 1934 1932 1
2013/2014 10 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1913 1907 ½
2013/2014 9 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 Franc Martin František TJ Hronov 1772 1755 1
2013/2014 8 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n. Labem 1787 1669 ½
2013/2014 7 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1754 1758 1
2013/2014 6 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1913 0
2013/2014 5 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1604 1806 ½
2013/2014 4 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1783 1776 ½
2013/2014 3 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 Kouba Václav DDM Třebechovice p. Orebem 1798 1809 1
2013/2014 2 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2007 2008 ½
2013/2014 1 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod A 1953 1981 1
2012/2013 10 ŠK Sobotka 1908 1949 Janák Jaroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1840 ½
2012/2013 9 ŠK Sobotka 1908 1949 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1823 1846 1
2012/2013 8 ŠK Sobotka 1908 1949 Hubáček Ondřej ŠK Lípa A 1992 2044 0
2012/2013 7 ŠK Sobotka 1908 1949 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1777 1782 ½
2012/2013 6 ŠK Sobotka 1908 1949 Kouba Václav DDM Třebechovice p.O. 1828 1836 ½
2012/2013 5 ŠK Sobotka 1908 1949 Kulhánek František Slovan Broumov 1547 ½
2012/2013 4 ŠK Sobotka 1908 1949 Duch Robert TJ Hronov 1794 1845 0
2012/2013 3 ŠK Sobotka 1908 1949 Kořínek Pavel TJ Dvůr Králové n.L. 1967 1962 0
2012/2013 2 ŠK Sobotka 1908 1949 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 1
2012/2013 6 TJ Sokol Rovensko p.T. 1908 1949 Vancl Tomáš TJ ZK Semily 1510 1
2012/2013 2 TJ Sokol Rovensko p.T. 1908 1949 Žanta Miloslav Jiskra Tanvald B 1507 1
2011/2012 11 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 Portych Václav ŠK Lípa D 1824 1799 ½
2011/2012 10 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 Bárta Martin TJ Lomnice nad Popelkou 1556 1
2011/2012 9 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1816 1
2011/2012 8 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 Urbanec Jaromír TJ Nová Paka 1455 1
2011/2012 7 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1637 1670 1
2011/2012 6 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1858 1800 ½
2011/2012 5 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov 1702 ½
2011/2012 4 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 ½
2011/2012 3 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 ½
2011/2012 2 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí 1808 0
2011/2012 1 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1664 1
2010/2011 9 ŠK Sobotka 1939 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí C 1808 ½
2010/2011 8 ŠK Sobotka 1939 Volman Václav TJ Lomnice n/Pop. B 1674 1
2010/2011 7 ŠK Sobotka 1939 Šveda František Sport.klub policie Valdice 1681 1
2010/2011 6 ŠK Sobotka 1939 Nedbal Rudolf Šach klub AD Jičín D 1778 1
2010/2011 5 ŠK Sobotka 1939 Bičiště Petr TJ Sokol Lužany 1645 1
2010/2011 4 ŠK Sobotka 1939 Skála Lukáš TJ Spartak Vrchlabí B 1502 1
2010/2011 2 ŠK Sobotka 1939 Šindelář Luděk ŠK Jilemnice 1742 1
2010/2011 1 ŠK Sobotka 1939 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka B 1000 1
2010/2011 4 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1939 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1975 1
2010/2011 1 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1939 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 1924 ½
2009/2010 9 ŠK Sobotka 2009 1950 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1982 ½
2009/2010 8 ŠK Sobotka 2009 1950 Stejskal Jakub TJ Nová Paka B 1433 ½
2009/2010 7 ŠK Sobotka 2009 1950 Volman Václav TJ Lomnice B 1693 1
2009/2010 6 ŠK Sobotka 2009 1950 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1820 ½
2009/2010 5 ŠK Sobotka 2009 1950 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín D 1798 1
2009/2010 4 ŠK Sobotka 2009 1950 Kobrle Karel TJ Nová Paka A 1774 1
2009/2010 3 ŠK Sobotka 2009 1950 Vaňouček Pavel ŠK Jilemnice B 1607 1
2009/2010 1 ŠK Sobotka 2009 1950 Mráz Pavel SKP Valdice 1743 1
2009/2010 11 TJ Sokol Rovensko p.T. 1950 Mašek Arnošt Bižuterie Jablonec n.N. B 1839 ½
2009/2010 6 TJ Sokol Rovensko p.T. 1950 Patočka Jan TJ PS ZK Semily 1929 ½
2009/2010 3 TJ Sokol Rovensko p.T. 1950 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK E 1730 ½
2008/2009 11 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1955 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1990 ½
2008/2009 10 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1955 Dolenský Milan ŠK Libštát 2088 0
2008/2009 9 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1955 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1995 0
2008/2009 8 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1955 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n/N. 2079 0
2008/2009 7 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1955 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 2097 0
2008/2009 6 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1955 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1880 1
2008/2009 5 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1955 Šonský Miroslav ŠK Zikuda Turnov "C" 1973 1
2008/2009 4 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1955 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 2050 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1955 Polák Benedikt Desko Liberec "A" 2108 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1955 Kadeřábek Jiří Jiskra Tanvald 2205 0
2008/2009 1 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1955 Natsidis Christoph TJ Krásná Lípa 2304 0
2007/2008 3 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 2000 Dolenský Milan ŠK Libštát "B" 2041 0
2007/2008 2 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 2000 Šonský Miroslav TJ Zikuda Turnov "C" 1973 0
2007/2008 1 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 2000 Zikeš Martin TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1815 ½
2007/2008 7 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 2000 Zikeš Martin TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1815 ½
2007/2008 5 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 2000 Zajíc Miloslav TJ Semily "B" 1
2007/2008 4 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 2000 Dolenský Milan ŠK Libštát "B" 2041 0
2007/2008 3 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 2000 Šonský Miroslav TJ Zikuda Turnov "C" 1973 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 2000 Patočka Jan TJ Semily "A" 1824 1
2006/2007 6 SYNPO Pardubice 2070 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2153 0
2006/2007 10 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2070 Zikeš Martin TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1810 ½
2006/2007 9 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2070 Brouček Tomáš Zikuda Turnov "C" 2072 1
2006/2007 8 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2070 Patočka Jan TJ Semily "B" 1606 ½
2006/2007 7 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2070 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1809 ½
2006/2007 5 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2070 Novotka Zbyněk TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1813 ½
2006/2007 4 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2070 Brouček Tomáš Zikuda Turnov "C" 2072 ½
2006/2007 3 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2070 Patočka Jan TJ Semily "B" 1606 1
2006/2007 2 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2070 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1809 1
2006/2007 1 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2070 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 2011 ½
2005/2006 8 Kavárna Evropa Pardubice 1815 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1776 1
2004/2005 9 Rovensko p/T 1826 Zákoucký Otto Piraňa Semily 1578 1
2004/2005 8 Rovensko p/T 1826 Pospíšil Jiří Barakuda Semily 1762 ½
2004/2005 7 Rovensko p/T 1826 Zikeš Martin Víchová n/J 1852 1
2004/2005 6 Rovensko p/T 1826 Šonský Miroslav Zikuda Turnov B" 1998 ½
2004/2005 5 Rovensko p/T 1826 Červinka Vladimír Rokytnice n/J B" 1976 1
2004/2005 4 Rovensko p/T 1826 Neuman Zákoucká Adéla Piraňa Semily 2009 ½
2004/2005 3 Rovensko p/T 1826 Pospíšil Jiří Barakuda Semily 1762 ½
2004/2005 2 Rovensko p/T 1826 Zikeš Martin Víchová n/J 1852 ½
2004/2005 1 Rovensko p/T 1826 Šonský Miroslav Zikuda Turnov B" 1998 ½
2003/2004 9 Rovensko p. Trosk. 1849 Zikeš Martin Víchová n. Jizerou 1914 ½
2003/2004 8 Rovensko p. Trosk. 1849 Hollmann Zdeněk Rokytnice n.J. B 2073 0
2003/2004 7 Rovensko p. Trosk. 1849 Grzegorzová Karolína TJ Semily B 1714 0
2003/2004 6 Rovensko p. Trosk. 1849 Dolenský Milan ŠK Libštát 1971 ½
2003/2004 4 Rovensko p. Trosk. 1849 Zikeš Martin Víchová n. Jizerou 1914 1
2003/2004 3 Rovensko p. Trosk. 1849 Hollmann Zdeněk Rokytnice n.J. B 2073 0
2003/2004 1 Rovensko p. Trosk. 1849 Dolenský Milan ŠK Libštát 1971 0